Przewodnik, jak zostać szanowanym profesjonalistą WordPress

Specjaliści zarabiają najwięcej pieniędzy, mają największy wpływ i ogólnie dobrze. Dobrze sobie radzą również w obliczu wyzwań, ponieważ są wykwalifikowani, a zatem bardziej pewni swoich możliwości. Są creme de la creme i wszyscy (klienci czytają) chcą czegoś z ich niesamowitości. Profesjonaliści robią to bardzo, dlatego zazdroszczą milionom, którzy nie robią cięcia. Skoro wszystkie te miłe rzeczy są gotowe do podjęcia, dlaczego nikt nie chciałby zostać zwykłą osobą w swojej dziedzinie?


WordPress otworzył wiele możliwości dla stale rosnącej społeczności. Demokratyzując publikowanie w Internecie, platforma oferuje szansę stać się poważanym profesjonalistą, niezależnie od tego, czy jesteś pisarzem (lub blogerem), konsultantem, przedstawicielem pomocy technicznej, projektantem lub programistą, żeby wymienić tylko kilka.

Pod warunkiem, że jesteś gotowy do włożenia wysiłku i nauki, osiągnięcie szanowanego profesjonalisty WordPress jest osiągalne i najprawdopodobniej nie zajmie y-e-e-e-ars praktyki i powtórzeń, jak wielu chciałoby wierzyć. Cóż, nie możemy zapomnieć o miejscu praktyki i powtarzalności w zakresie zagęszczania lub utrwalania zdobytej wiedzy, ale jeśli zdecydujesz się na to, stanie się szanowanym profesjonalistą WordPress nie zajmie tyle czasu.

Nie musisz też być Albertem Einsteinem; jeśli potrafisz zrozumieć ten przewodnik i masz iskierkę pasji do WordPress, możesz zacząć. Zapomnij na chwilę o akademickich wyróżnieniach i tym podobne. Wszystko to i jeszcze więcej odkryjemy w dzisiejszym poście. Ciesz się do samego końca i stwórzmy z Ciebie szanowanego profesjonalistę WordPress! Długie wprowadzenie, co? Cóż, od czasu do czasu można odstępować od normy, o czym warto pamiętać, pracując ciężko, aby zostać najlepszym ekspertem WordPress.

Najpierw krótka lekcja historii…

Student

… To pokazuje, że nie potrzebujesz lat, aby zarobić na swoje paski i zostać ekspertem WordPress. Spotkałem się i zakochałem w WordPressie wieki temu, jeśli mógłbyś zadzwonić 2008 rok temu :). Popołudnie było jasne i jasne, gdy promienie słońca przedzierały się przez czyste niebo Nairobi. Ona (WordPress) była piękna i miała wtedy pozornie nieograniczone możliwości.

Próbowałem (bo „ona” w tym kontekście brzmiałaby świętokradztwo) na .wordpress.com subdomenę i został natychmiast zaczepiony po zainstalowaniu motywu i opublikowaniu mojego pierwszego postu. zawsze. Miałem nieodkryte marzenia o tworzeniu i publikowaniu stron internetowych i nie mogłem znaleźć WordPress w lepszym czasie. Och, tęsknota.

Przewijanie do przodu o sześć (6) lat…

WordPress obsługuje kilka z moich hostowanych stron WordPress, w tym kilka z subdomen. Dodatkowo zainstalowałem WordPress lokalnie (na komputerze), aby móc z nim grać zawsze. Majstruję przy motywach WordPress, wtyczkach, dodatkach i kilku innych rzeczach i dzielę się tym, czego się uczę. Bez względu na to, co powiem i ile protestuję, jest kilku miłych ludzi, którzy nadal nalegają na nazwanie mnie ekspertem WordPress. Zawsze uważam, że są zbyt życzliwi, bo jestem tylko w toku.

Sześć (6) lat i wciąż trwają prace? Czego nam nie mówisz?? Cóż… W ciągu ostatnich dwunastu (12) miesięcy bardziej zaangażowałem się w WordPress niż w poprzednich pięciu latach. Pomiędzy tobą a mną myślę, że moje zaangażowanie w WordPress w ciągu ostatniego roku jest dokładnie tym, co ludzie intonują „WordPress Expert” na moją cześć na ulicach Nairobi i poza nią. Oczywiście żartuję z intonowania, ale powinieneś zobaczyć uśmiech na mojej twarzy, jak bym chciał, żeby to się stało ��

Pozorna próżność w powyższym oświadczeniu jest szokująca, ale lekcją, której powinieneś się nauczyć, jest to, że możesz zarobić swoje pasy i osiągnąć status najbardziej pożądanego WordPress PRO w ciągu dwóch (2) lat. Praktyka zabrała mnie od kompletnego początkującego do „Hej, mówisz, że jesteś Ekspertem WordPress” w ciągu około piętnastu (15) miesięcy. Nadal jestem przy tym.

Kiedy starasz się zostać poważanym profesjonalistą WordPress, pamiętaj, że WordPress kieruje się filozofią, a raczej duchem współpracy, a nie konkurencji. Może to zabrzmieć sprzecznie, jeśli chcesz zostać szanowanym profesjonalistą WordPress, który zmieni stoliki na rynku pracy. Cóż, konkurencyjność w każdym aspekcie życia zawsze będzie tam – nigdzie nie zmierza. Chodzi mi o to, że złamie dokładnie zero (0) kości w twoim ciele, aby oddać je społeczności WordPress. Nie staraj się tylko wzbogacić wzdłuż stycznej monetarnej, ciasto w końcu przyjdzie. Zostań szanowanym profesjonalistą WordPress, aby najpierw pomóc innym użytkownikom WordPress. Dość czatu chit, zobaczmy, jak możesz zostać szanowanym profesjonalistą WordPress!

Jak zostać szanowanym profesjonalistą WordPress

Indyjski bizneswoman z laptopem

Nie możesz się doczekać, aby zostać profesjonalistą WordPress? Ta sekcja jest przeznaczona dla Ciebie. Przygotowałem ogromną listę najlepszych wskazówek, które mogłem znaleźć, aby pomóc Ci przejść od początkującego do profesjonalisty.

Zostań zapalonym użytkownikiem WordPress

Nie widziałeś tego, co? Jak stać się profesjonalistą w czymś, czego nigdy nie używałeś? Czy wiesz, ile możesz dowiedzieć się o wypróbowanym produkcie? Przepraszam, że złamałem twoją bańkę, ale nie możesz zostać profesjonalistą WordPress (szanowanym) tylko poprzez czytanie; musisz się zaangażować – musisz korzystać z platformy i odkrywać jej ogromne możliwości.

Najłatwiejszą drogą do opanowania WordPressa jest zanurzenie się w nim. Nie oglądaj się z boku, zaangażowanie jest znacznie przyjemniejsze. Zainstaluj WordPress i zainwestuj czas w naukę działania platformy. Przetestuj kilka motywów i wtyczek WordPress i kontynuuj.

Uruchom bloga (na czymkolwiek naprawdę) i poznaj WordPress z perspektywy użytkownika. Jest tak łatwy w użyciu, WordPress, że będziesz zaskoczony, jak szybko uczysz się lin. Czy to pisanie, projektowanie, rozwój czy pomoc innym, znajdź sposób korzystania z WordPress. Gdy możesz pomóc kolejnej osobie w poruszaniu się po WordPressie, nadszedł czas, aby skoncentrować swoje wysiłki na specjalności.

Specjalizować

Bez względu na to, co robisz i do kogo się modlisz, nigdy nie możesz stać się najlepszym we wszystkim. Z ludzkiego punktu widzenia niemożliwe jest „podbicie wszystkich transakcji”. To pozostawia Ci jeszcze jedną lukratywną opcję: specjalizacji. Jeśli masz talent do pisania, ale nie umiesz kodować, aby uratować Ci życie, naprawdę zachęcisz go jako profesjonalnego blogera WordPress. Wielu profesjonalnych blogerów (np. Tom Ewer) stworzyło kariery związane z blogowaniem i WordPress. Czy Tom jest poważanym profesjonalistą WordPress? Założę się, że on jest. Ogromna część moich blogów składa się z projektów związanych z WordPress. Czy ja to kocham Załóż się, że zrobię. Wołajcie do AJ Clarke’a, Kyli i was wszystkich za niesamowite wsparcie.

Jeśli jesteś programistą front-end, możesz przejść do tematów WordPress, które obejmują rozwijanie wszystkiego między motywami i ramami. Jeśli jesteś ćpunem kodu, możesz opracować back-end, zagłębiać się w motywy i wtyczki oraz zaglądać pod maską WordPress. Próbowanie wielu specjalizacji w tym samym czasie jest niewłaściwe i oznacza jedynie opanowanie żadnej, co prowadzi do frustracji. Nie oznacza to, że musisz zapomnieć o swoich pasjach, aby stać się szanowanym profesjonalistą WordPress. Nie. Zawsze możesz najpierw opanować jedną specjalizację i przejść do następnej.

Jestem Greenhorn, nie mam umiejętności projektowych / programistycznych i nie mogę założyć firmy z nieistniejącymi umiejętnościami blogowania? Czy to znaczy, że jestem skazany? Czy jest nadzieja, że ​​kiedykolwiek uda mi się zostać poważanym profesjonalistą WordPress?? Odpowiedź na powyższe samobójcze pytanie jest bardzo głośna tak! Oczywiście, jeśli chcesz zbudować karierę projektową / programistyczną dla WordPress, musisz nauczyć się języków programowania, takich jak HTML, CSS, JavaScript i PHP. Będziesz także chciał dowiedzieć się kilku rzeczy na temat baz danych MySQL. Aby zbudować karierę jako najlepszy bloger WordPress, musisz nauczyć się sztuki blogowania i SEO wśród innych tematów marketingu internetowego. W końcu nikt się nie rodzi, wiedząc; wszyscy żyjemy i uczymy się po drodze. Podsumowując, musisz się specjalizować, ponieważ:

 • Staniesz się poważanym profesjonalistą WordPress szybciej, koncentrując swoje wysiłki na jednej specjalności
 • Twarde druty nauczyły się umiejętności w twoim mózgu
 • Bycie waletem wszystkich transakcji przyniesie więcej szkody niż pożytku pod względem obniżonej wydajności i cieńszego salda banku
 • Możesz zostać najlepszym programistą WordPress i nadal blogować o tym, czego się uczysz
 • Możesz zostać najlepszym blogerem WordPress i nadal pomagać innym na forach wsparcia
 • I tak dalej i tak dalej

Stań się najlepszym, jakim możesz być w specjalności, a blask księżyca w innych specjalnościach, jak chcesz. Miałem klientów kontaktujących się ze mną w sprawie rozwoju WordPress za pośrednictwem mojej strony z portfolio blogów. Mógłbym pomóc, ale moje umiejętności programistyczne WordPress były jeszcze w powijakach. Podążaj za swoimi pasjami, specjalizując się, ponieważ zdecydowanie nie chcesz utknąć w karierze, której nie kochasz, szczególnie dzięki WordPressowi oferującemu tak wiele satysfakcjonujących możliwości. Specjalizacja pomoże ci również zaoszczędzić dużo czasu, co prowadzi nas do następnego punktu.

Zarządzanie czasem

zarządzanie czasem

Niezależnie od tego, czy trzymasz 9 do 5, czy freelancerem, musisz dobrze trzymać swój czas. Jest to rzadki zasób i im lepiej nim zarządzasz, tym bardziej produktywny staniesz się jako profesjonalista. Czołowi specjaliści WordPress (i inni poważani profesjonaliści w ogóle) odpowiadają za ich czas. Czas to pieniądz, codzienne powiedzenie, a jeśli tracisz sekundy w swoim życiu, musisz również poinstruować bank, aby odzyskał twój dom.

Stanie się szanowanym profesjonalistą WordPress wymaga nauki, a nauka wymaga czasu i nadszedł czas, abyś musiał stworzyć swój harmonogram. Gdy zdobędziesz paski, klienci pokochają twoje nowe kolory, co oznacza, że ​​twój talerz będzie prawie cały czas pełny. Jeśli czas ci umyka, nie spełnisz oczekiwań klientów. Jest to niekorzystne dla twojej reputacji, a także salda bankowego. Wybierz odpowiednich klientów (tych, którzy szanują twój czas) i zaplanuj swój czas w swoim życiu, a wszystko będzie dobrze.

Będziesz także musiał zarezerwować czas na przerwy i relaks. Cała praca i brak zabawy sprawia, że ​​Jack jest nudnym chłopcem. Nie chcesz być nudnym profesjonalistą WordPress, prawda? Stwórz czas na ćwiczenia, obowiązki rodzinne i autorefleksję.

Pracuj ciężko, graj ostro. – Wiz K.

Kształcić się

Zachęcamy do przeczytania tego przewodnika, ponieważ oznacza to, że zmierzasz we właściwym kierunku, aby stać się poważanym profesjonalistą WordPress. Poza tym kształcenie się jest konwencjonalnym sposobem zdobywania umiejętności zawodowych. Nie jesteś pewien swoich umiejętności kodowania, blogowania, a nawet komunikacji? Czas się uczyć. Nie musisz nawet wychodzić z domu, możesz dowiedzieć się wszystkiego o WordPress online. Wyszukiwanie w Google to świetne miejsce na rozpoczęcie, ale oto kilka zasobów na początek:

Edukuj innych

Czy pamiętasz, co powiedzieliśmy o filozofii przewodniej WordPress? Pomagać innym. Edukacja innych wciąż pomaga. Jednocześnie najlepszym sposobem na nauczenie się czegoś jest nauczanie innych. Innymi słowy, kiedy uczysz innych tego, czego się uczysz, to:

 • Zwiększ swoje umiejętności
 • Zdobądź dodatkowe umiejętności poprzez interakcję
 • Zdobądź więcej klientów
 • Zasadniczo zwracają się społeczności WordPress
 • Zbuduj wpływ
 • Automatycznie zdobądź tytuł WordPress Expert

Załóż blog i podziel się ze światem tym, czego dowiesz się o WordPress. John lub Jane Doe gdzieś na świecie znajdą Twojego bloga, a jeśli twoje wskazówki będą dobre, będziesz na najlepszej drodze do zostania gwiazdą WordPress. Ha ha. Spójrz na siebie, myśląc, że to wszystko przychodzi tak łatwo :).

Dziel się wskazówkami, poradnikami i samouczkami na swoim blogu oraz pomóż w forach pomocy technicznej. Z zasady, im więcej osób pomagasz, tym bardziej wiarygodny stajesz się jako profesjonalista WordPress. Edukuj i pomagaj innym. To się nazywa płacenie naprzód i jest skuteczne. Nawiasem mówiąc, możesz nawet otrzymywać oferty pracy z forów wsparcia, więc tak, kontynuuj edukację i pomoc innym użytkownikom. Więcej mocy dla ciebie!

Połącz się z innymi specjalistami WordPress

WordCamp Friends

Chociaż możesz zbudować dochodowy biznes WordPress bez angażowania się w społeczność WordPress, możesz wiele zyskać na tworzeniu wzajemnie satysfakcjonujące relacje z innymi specjalistami WordPress. Na przykład możesz poszerzyć kręgi społeczne i wiedzy, zbudować zespół (lub sieć) podobnie myślących i wykwalifikowanych specjalistów, uczyć się nowych rzeczy na spotkaniach WordPress, pomagać w eksponowaniu większej liczby osób w najbliższej społeczności na WordPress i tak dalej.

Spotkania WordPress są organizowane na całym świecie w różnych terminach. Koszt uczestnictwa jest zwykle niski, a ogromny procent pieniędzy za bilety i tak trafia na zapasy i napoje. Sprawdź Plan WordCamp Central aby zobaczyć, kiedy ktoś może się dziać blisko ciebie. Weź udział w lokalnych spotkaniach, a jeśli nie ma, możesz połączyć ręce z innymi entuzjastami WordPress w swojej społeczności i podbić świat WordPress z domu.

Jeśli jesteś nieśmiałym typem lub wolisz oglądać najnowszą odsłonę Gry o Tron Aby wziąć udział w wydarzeniu sieciowym, możesz wykorzystać moc sieci społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook i LinkedIn, aby wymienić tylko kilka. Korzyści z sieci, zarówno online, jak i offline, są dość oczywiste i mogą zapewnić paliwo potrzebne do osiągnięcia celów zawodowych.

W końcu żaden człowiek nie jest wyspą. Wszyscy potrzebujemy systemu wsparcia, a więc jeśli jesteś szanowanym profesjonalistą WordPress, którego potrzeby mogą zmusić Cię do opuszczenia strefy komfortu. Jako profesjonalista potrzebujesz sieci (lub sieci) innych specjalistów do współpracy przy projektach, burzy mózgów i generalnie zapewniania profesjonalnego i moralnego wsparcia.

Zidentyfikuj i zrekompensuj swoje słabości…

… Wzmacniając swoje mocne strony. Strach i słabość utrudniają wszelkiego rodzaju rozwój, czy to profesjonalny, osobisty czy inny. Twoje słabości zarówno jako osoby, jak i profesjonalisty najprawdopodobniej opóźnią przejście do pełnoprawnego profesjonalisty WordPress. Twoja słabość może być wszystkim. Być może nie jesteś początkującym użytkownikiem (lub po prostu nie akceptujesz nowych trendów tylko dlatego, że lubisz utrzymywać tradycyjne). Być może źle radzisz sobie z zespołami. Być może to, a może to – po prostu zidentyfikuj słabości zawodowe i wyeliminuj je.

W jaki sposób? Wzmacniając swoje moce, odmawiasz swoim słabościom szansy na pokonanie cię. Na przykład, jeśli nie możesz współpracować z zespołem, ponieważ bardziej nadajesz się na stanowiska kierownicze, powinieneś rozważyć kierowanie własnym zespołem zamiast próbować dopasować się. Jeśli nie możesz się wyczołgać z łóżka przed 11 rano, zaplanuj ważne spotkania po południu . Czy jesteś nocną sową? Nie mówię, że to słabość. Chcę tylko, żebyś zrozumiał, że tylko ty możesz poznać swoje mocne i słabe strony. Zidentyfikuj słabości i wzmocnij swoje mocne strony. Rób swoje. Et cetera et cetera.

Strach. Jak przezwyciężyć strach i stać się szanowanym profesjonalistą WordPress, jakim miałeś być? Czujesz strach, ale i tak działaj. Możesz grać bezpiecznie i pozostać miernym lub wyjść ze strefy komfortu i wziąć to, na co zasłużyłeś. Strach nie jest prawdziwy, wszystko jest w twojej głowie. Obawiasz się, że nie będziesz w stanie poradzić sobie ze zwiększonymi obowiązkami najlepszego specjalisty WordPress? Tam jest strach. Nie jesteś pewien swoich umiejętności? To jest właśnie słabość.

Ćwicz (i poćwicz więcej)

praktyka kodu

Praktyka czyni mistrza, praktyka czyni permanentnym. Im więcej ćwiczysz, tym lepiej się w tym stajesz. W ten sposób nasze mózgi (i ciała) są naturalnie podłączone do pracy. Weźmy na przykład kulturystów. Profesjonalni kulturyści utrzymują to. Ćwiczą regularnie, dzięki czemu mają świetne bicepsy, mięśnie brzucha i inne. Ci, którzy nie traktują poważnie kulturystyki, nie wracają po chwili na siłownię lub mogą ćwiczyć tylko wtedy, gdy mają „nastrój”. W rezultacie nie osiągają rezultatu osiągniętego przez profesjonalistów. Ci, którzy poważnie podchodzili do budowania masy mięśniowej, ale później porzucili trening z tego czy innego powodu stracili masę mięśniową (zaniki) lub zrobili się pulchni.

Podobnie chcesz dalej ćwiczyć. Czy jesteś projektantem WordPress? Zaprojektuj i zaprojektuj jeszcze więcej. Netwrok (jak wspomnieliśmy wcześniej) z innymi projektantami Dryblować. Czy jesteś programistą WordPress, ćwiczenie i powtarzanie są kluczem do doskonalenia swoich umiejętności. Zapoznaj się z darmowymi motywami lub Repozytoria Github uczyć się od ponad programistów. Bloger WordPress? To samo dotyczy – kontynuuj blogowanie i trzymaj się tego – praktyka sprawi, że będziesz lepszy.

Szanowany profesjonalista WordPress ma doświadczenie, które przychodzi przez wiele godzin ćwiczeń. Kilka lat temu przeczytałem gdzieś, że opanowanie handlu zajmuje około 10 000 godzin ćwiczeń. Nie wiem, czy to prawda, czy tylko baloney, ale masz rację.

Poświęcenie i wytrwałość przejść długą drogę

Zaczynanie od dołu brzmi łatwo i przyjemnie, gdy umieścisz go w utworze, Drake, ale niestety tak zwykle nie jest. Rzeczywiście zaczyna się od dołu zaczynając od dołu, z daleka i jest to strome podjazd, na który wielu nie jest przygotowanych. Skakanie z zarabiania od 20 do 200 USD za godzinę wymaga planowania, poświęcenia i wytrzymałości.

Musisz zrozumieć, że po drodze pojawią się wyzwania i dni, które nigdy się nie kończą. Możesz spotkać klientów, którzy zmuszają cię do kwestionowania twoich metodologii, a nawet własnego rozsądku. Przepraszam, taka jest droga świata. Jednocześnie nic wartego posiadania (lub stania się w naszym przypadku) nigdy nie przychodzi łatwo. Musisz się tym pocić. Musisz ciężko pracować (lub mądrze, jedna i ta sama rzecz) i wytrwać. Musisz w pełni poświęcić się wybranej ścieżce i nigdy nie przestawać, nawet podczas zmiany ścieżek. Stanie się szanowanym profesjonalistą WordPress wymaga czasu i wysiłku. Być może będziesz musiał zainwestować pieniądze (w siebie) w ten proces. Wszystkie te rzeczy oznaczają poświęcanie się w taki czy inny sposób i wzywają do wytrwałości.

Zostań niesamowitą osobą

Kciuki w górę!

Przyjmij przyjemną osobowość, jeśli jeszcze jej nie masz. Jeśli chcesz zostać szanowanym profesjonalistą WordPress, musisz zachować dobrą postawę. Czy możesz pomyśleć dlaczego? Docelowo będziesz chciał, aby klienci cię zatrudnili za cały wysiłek i czas poświęcony na budowanie umiejętności zawodowych.

Podczas gdy twoje umiejętności zawodowe mogą wiele mówić o twoich możliwościach, klient odrzuci cię natychmiast, jeśli twoja osobowość będzie do bani. Ludzie chcą pracować z ludźmi, których lubią przebywać w pobliżu. Nigdy nie staniesz się szanowanym profesjonalistą WordPress, którego pragniesz, jeśli Twoja negatywność będzie wyczuwalna w odległości dwóch planet. Jak więc stać się niesamowitym?

 • Zostań doskonałym komunikatorem – Rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne, kładąc duży nacisk na umiejętności słuchania
 • Odpowiadaj na wiadomości e-mail na czas
 • Podejmij uczciwość w swoich transakcjach – nie oszukuj
 • Bądź przyjazny, asertywny
 • Być pomocnym
 • Pokaż skłonność do dostarczania rozwiązań, a nie powodowania problemów
 • Rozwijaj pozytywne nastawienie poprzez pozytywne myślenie i otaczanie się pozytywnym wpływem

Poznaj potrzeby swojego klienta

Stanie się szanowanym profesjonalistą WordPress nie jest celem, ale podróżą, która nigdy się nie skończy, dopóki WordPress będzie się rozwijać (WordPress 4.0 „Benny” właśnie wypadł na początku tego miesiąca, oferując wiele nowych funkcji WordPress, o których można się dowiedzieć)..

Podczas gdy twoje ulepszone umiejętności i zaangażowanie w społeczności przyniosą ci klientów, ważne jest, aby nauczyć się, jak je zatrzymać. Jak utrzymujesz swoich klientów? Rozumiesz ich potrzeby. zaspokajasz te potrzeby, wykraczając poza oczekiwania klienta. Następnie robisz to przez kolejne sześćdziesiąt (60) dni. Klient będzie szczęśliwy i pójdzie spać wiedząc, że ma profesjonalistę w swoim zespole.

Nie patrz na to, co zyskujesz w związku (łatwiej powiedzieć niż zrobić). Skoncentruj się na dostarczaniu wartości przekraczającej oczekiwania klienta. Chcesz, aby ludzie wierzyli, że jesteś godny swojej soli jako profesjonalista WordPress? Nie rób roszczeń, udowodnij swoją gotowość. Sekretem jest zaspokajanie potrzeb i przekraczanie oczekiwań.

Naładuj wyższe stawki

pieniądze na stole

Nie uwierzysz w to, ale czy wiesz, że postrzeganie danej osoby może wpłynąć na jej decyzję? Szanowani specjaliści WordPress pobierają duże pieniądze za swoje usługi. Takie stawki, które większość freelancerów uznałaby za wygórowane. Ciągle zdobywają dużych klientów, nawet po zwiększeniu stawek. Klient, który nie miał „dość”, aby zapłacić, może wydać dziesięć razy więcej na najlepszego profesjonalistę WordPress z sąsiedztwa. Co tu się dzieje? Dlaczego klienci uciekają, gdy podajesz swoje „niezwykle konkurencyjne” stawki? Postrzeganie.

Dzięki postrzeganiu to, co jest drogie, jest uważane za mające większą wartość niż jego tańsze alternatywy. Budując swoje umiejętności, bez wątpienia będziesz chciał naliczać stawki proporcjonalne do twoich umiejętności. Nigdy nie przeładowuj i nie przepełniaj. Bądź pewny swoich umiejętności, poznaj swoją wartość i poproś o opłatę. Pamiętaj tylko, że bardzo obniżone stawki mogą sprawić, że klient ucieknie w innym kierunku. Profesjonaliści nie grają tanio.

Chodzi o bycie szczęśliwym

Jeśli jesteś zadowolony z tego, co robisz, osiągnięcie statusu zawodowego będzie tylko kwestią czasu.

Błogosławiony człowiek, który pilnie wypełnia swój obowiązek z wdzięcznością, bo z jego potu wyjdą nagrody pracy, z której będą korzystać dzieci jego dzieci. – Old Maxim

Jeśli podoba Ci się wybrana specjalność, pokaże się w Twojej pracy. To, co nazywa się pasją, odgrywa w tym ogromną rolę. Ani słowa więcej.

Keep the Fire Burning

Wszyscy zostaliśmy stworzeni (lub ewoluowaliśmy) inaczej. Każdy z nas ma inne umiejętności. Być może jesteś szybszym uczniem niż John Doe. Może minąć rok, zanim zaczniesz widzieć wyniki, ale John Doe może potrzebować dwóch, a nawet trzech lat, aby osiągnąć te same wyniki. Wszyscy jesteśmy różni. Chodzi o to, że nigdy nie przestawaj się uczyć, bez względu na to, jak „profesjonalny” czujesz się „w jelitach”. Nauka nigdy się nie kończy. Kropka.

Ok, podsumujmy. Oto nasze wskazówki, jak zostać szanowanym profesjonalistą WordPress:

 • Zostań zapalonym użytkownikiem WordPress
 • Specjalizować
 • Kształcić się
 • Edukuj i pomagaj innym
 • Połącz się z innymi profesjonalistami
 • Zidentyfikuj i zrekompensuj swoje słabości
 • Ćwicz i ćwicz trochę więcej
 • Poświęcenie i wytrzymałość to długa droga
 • Zostań niesamowity
 • Poznaj potrzeby swojego klienta i przekraczaj oczekiwania
 • Nalicz wyższe stawki
 • Utrzymaj ogień w ogniu

Więcej zasobów na temat zostania szanowanym profesjonalistą WordPress

Naprawdę chcemy, abyś został ekspertem WordPress, którym chcesz być, ponieważ mamy takie przekonanie, że świat byłby lepszym miejscem z większą liczbą profesjonalistów. Aby Ci w tym pomóc, zebraliśmy następujące dodatkowe zasoby dla Twojej przyjemności:

Do Ciebie…

„Droga jest długa, ścieżka jest stroma, a kolce są wszędzie…”, ale osiągnięcie szanowanego profesjonalisty WordPress jest osiągnięciem. Czy uważasz, że pominęliśmy coś kluczowego? Udostępnij w polu komentarza poniżej!

PS: Życzymy sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map