Najlepsze podcasty WordPress do słuchania

Bez względu na rolę, jaką odgrywasz w społeczności WordPress, musisz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, narzędziami i nie tylko. Projektanci, programiści i użytkownicy muszą znaleźć sposoby na naukę i śledzenie aktualności WordPress.


Słuchanie podcastów to świetny sposób, aby nadążyć za tym, co dzieje się w świecie WordPress. Dowiedz się o nowych produktach lub wersjach WordPress. Lub po prostu usłyszeć od innych członków społeczności. Zwłaszcza dla tych z nas, którzy mają ograniczony czas na czytanie, dźwięk może być pochłaniany podczas ćwiczeń lub jazdy.

W ciągu zaledwie kilku lat krajobraz podcastów zmienił się, nowe podmioty i niektóre programy zostały anulowane. W tym artykule znajdziesz listę najlepszych podcastów WordPress, których powinieneś słuchać w 2019 roku.

Aby znaleźć polecane podcasty, przyjrzeliśmy się kilku rzeczom. Po pierwsze charakter treści, ponieważ musiała być przede wszystkim skoncentrowana na WordPressie. Po drugie, jakość prezentowanych treści. I wreszcie dostępność – ponieważ regularne i łatwo dostępne odcinki to po prostu więcej zabawy..

Nie ma wątpliwości, że wybór takiej listy jest nieco subiektywny. Musieliśmy także utrzymać listę w zarządzaniu, więc jest całkiem możliwe, że możesz mieć inne przydatne podcasty, które Twoim zdaniem powinny zostać uwzględnione. A jeśli tak, podziel się nimi w komentarzach poniżej! Chcielibyśmy je sprawdzić.

Dosyć gadania – oto nasza lista, w żadnej kolejności.

1. Matt Report

Raport Matta

Raport Matta

Po przekształceniu swojego małego niezależnego sklepu w agencję Matt Medeiros założył Matt Report, aby połączyć się ze społecznością i pomóc innym właścicielom cyfrowych firm w założeniu i prowadzeniu działalności WordPress. W Matt Report Matt przeprowadza wywiady z konsultantami internetowymi i właścicielami firm na temat tego, jak prowadzą swoją działalność.

2. WPwatercooler

WPwatercooler

WPwatercooler

Podcast WPwatercooler to beztroski program „edutainment”, w którym Jason Tucker gromadzi różnych członków społeczności WordPress, aby porozmawiać o tym, jak WordPress zmienia biznes i życie. WPblab to show offshoot, współorganizowany przez Bridget Willard, który przyjmuje format Q i A z pytaniami od widzów.

3. Witaj WP!

Witaj WP!

Witaj WP

Podcast Hello WP, który określa się jako „Podcast przypominający, jak to jest być nowym użytkownikiem WordPress”. To po prostu tak jest. Omawiając wszystkie podstawowe tematy, wtyczki i WordPress w ogóle, świetnie się słucha, szczególnie podczas zapoznania się z popularnym CMS.

4. The Kim Doyal Show

The Kim Doyal Show

Kim Doyal Show

Kim Doyal (znana również jako WordPress Chick) prowadzi własny tytuł podcastu, którego celem jest pomoc innym przedsiębiorcom w rozwijaniu działalności za pomocą WordPress. Zdecydowanie nietechniczny program, opowiada o swoich doświadczonych gościach na temat ogólnego WordPressa i tematów biznesowych w Internecie.

5. WPTavern WordPress Weekly

WPTavern WordPress Weekly

WordPress Weekly

WordPress Weekly przychodzi do Ciebie od ludzi z Tawerna WP, prowadzony przez Jeffa Chandlera (założyciela WP Tavern) i Marcusa Coucha – mega marketera i kreatora WordPress. Biorą na siebie wszystkie rzeczy WordPress, w tym najnowsze wiadomości i wywiady ze społecznością, z niektórymi inteligentnymi ludźmi WordPress.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

Dla profesjonalistów WordPress mamy WPcast, którego gospodarzem jest mężczyzna zarządzający EfficientWP, Doug Yuen i David Hehenberger, który obsługuje Fatcat Apps (twórców wtyczki Easy Price Tables). Omawiane tematy mają być przydatne dla projektantów, konsultantów, programistów i użytkowników końcowych oraz czerpać z doświadczeń zarówno gospodarzy, jak i zaproszonych gości.

7. Podcast WP Elevation

WP Elevation Podcast

WP Elevation Podcast

Troy Dean jest twórcą programu szkoleniowego WP Elevation dla konsultantów WordPress, więc nic dziwnego, że jego podcast WP Elevation zapewnia porady biznesowe dla konsultantów WordPress, którzy chcą „podnieść poziom” swojej działalności. Dostaniesz wywiady z przedsiębiorcami WordPress i innymi ludźmi biznesu online, obejmujące takie tematy, jak marketing cyfrowy i rozwój biznesu.

8. KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

Adam Silver jest fotografem, który stał się profesjonalistą WordPress, który stworzył KitchenSinkWP, aby dzielić się wszystkim, czego dowiedział się o WordPress w ciągu ostatnich kilku lat. Mówi o wszystkich rzeczach WordPress, w tym o hostingu oraz najnowszych wiadomościach i wydarzeniach WordPress, a także przeprowadza wywiady z niektórymi ciekawymi członkami społeczności WordPress.

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

Jeśli chcesz mieć podcast na temat budowania i prowadzenia działalności WordPress, Jean Galea (założyciel WP Burmistrz, oraz twórca wtyczek WP RSS Aggregator i EDD Bookings) i Jamesa Lawsa (współzałożyciel WP Ninjas) są świetnymi gospodarzami. Stosunkowo nowy podmiot w przestrzeni podcastów, Mastermind obejmuje szczegółowe tematy, takie jak modele biznesowe WordPress.

10. Okrągły stół WP

Okrągły stół WP

Okrągły stół WP

Jak sama nazwa wskazuje, WP Roundtable przedstawia panel ekspertów WordPress i gości zajmujących się różnymi tematami WordPress, takimi jak programowanie, hosting, motywy, wydajność i biznes. Jest prowadzony przez Jasona Crawforda (założyciela Mobility Enabled), programistę wtyczek Kyle Maurer i Operations Managera ServerPress, Mark Benzakein.

11. Projekt statusu postu

Projekt statusu postu

Projekt podcastu

Podcast Post Stan Draft jest prowadzony przez Briana Krogsgarda – twórcę i redaktora Post Status – oraz Joe Hoyle’a, współzałożyciela i dyrektora ds. Technicznych w Human Made. Podcast obejmuje wiadomości i informacje dla profesjonalistów WordPress, a dokładniej wywiady, rozmowy i artykuły redakcyjne dla WordPress i społeczności internetowej.

12. Zrób Woo

Zrób Woo

Zrób Woo

Tworzenie własnej niszy w przestrzeni to Do the Woo od Boba Dunna – twórcy BobWP oraz oddany nauczyciel WordPress. Ten podcast koncentruje się na WooCommerce, wiodącej wtyczce e-commerce dla WordPress, i ma na celu dostarczenie pomocnych informacji dla właścicieli sklepów WooCommerce.

13. Najwyraźniej

Imagely Podcast

Imagely Podcast

Dla niewtajemniczonych Imagely to firma, która koncentruje się na tworzeniu motywów i wtyczek specjalnie dla fotografii. Być może słyszałeś o nich Nowa generacja bardzo popularna wtyczka. Dlatego powinno mieć sens, aby ich podcast koncentrował się na wskazówkach i radach dotyczących tworzenia witryny fotograficznej i zarządzania nią za pomocą WordPress.

14. Twój inżynier witryny

Twój inżynier witryny

Twój inżynier witryny

Prawdopodobnie jeden z najdłużej działających podcastów WordPress, inżynier witryny (dawniej inżynier WordPress) oferuje praktyczne, praktyczne instrukcje dotyczące obsługi i utrzymania własnej witryny WordPress. Każdy odcinek koncentruje się na tym, jak używać określonej funkcji WordPress lub wtyczki lub produktu związanego z WordPress.

15. Tonik WP

WP-Tonic

WP-Tonic

Prowadzisz własne kursy online z WordPress? Lub chcesz dowiedzieć się, jak? WP-Tonic jest pomocnym cotygodniowym podcastem, który koncentruje się na LMS (systemach zarządzania uczeniem się) dla WordPress. Wpadnij na wywiady ze specjalnymi gośćmi oraz wskazówki na temat budowy kursu, marketingu i nie tylko.

16. Wtyczki WP od A do Z

Wtyczki WP od A do Z

Wtyczki WP od A do Z

Jeśli korzystasz z WordPress, prawdopodobnie znasz już wtyczki. Ale możesz dowiedzieć się o wiele więcej, zamieszczając listę podcastów WP Plugins A do Z. Ten podcast, obejmujący wszystkie kwestie związane z wtyczkami, przeprowadza wywiady z najlepszymi programistami, omawia obecne słabości wtyczek, o których powinieneś wiedzieć, nowe wydania i wiele więcej.

17. Kobiety w WP

Kobiety w WP

Kobiety w WP Podcast

Dwa razy w miesiącu możesz włączyć podcast „Kobiety w WP”. Podcast jest prowadzony przez Amy Masson, Tracy Apps i Angela Bowman – wszystkich ekspertów w różnych aspektach WordPress. Każdy odcinek obejmuje zaproszonych gości i obejmuje takie tematy, jak projektowanie, rozwój, blogowanie i marketing w niszy WordPress.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

Prawdopodobnie słyszałeś już o LifterLMS, ponieważ jest to jeden z najlepszych WordPress LMS i systemów zarządzania kursami dla WordPress. Ale czy wiesz, że oni też mają podcast? Dowiedz się, jak możesz budować i rozwijać działalność opartą na kursach z pomocą zespołu LifterLMS, ponieważ obejmują one tematy dotyczące zwiększania szans na sukces, budowania witryny członkowskiej, marketingu kursów i wiele więcej.

19. Podcast WPMRR

WPMRR Podcast

WPMRR

Podcast WPMRR (WordPress Monthly Recurring Revenue), stworzony przez ludzi z WP Buffs, ma na celu bezpośrednią pomoc w rozwoju i zwiększeniu przychodów z działalności WordPress. Prezentują odcinki dotyczące zarządzania czasem, niezależnego doradztwa, porad dotyczących sprzedaży i marketingu, znaczenia dobrego portfolio i nie tylko.

20. Praktyczne opracowanie WordPress przez Toma McFarlina

Tom McFarlin Podcast

Praktyczny rozwój WordPress

Kolejnym świetnym odkryciem jest nowy podcast Toma McFarlina. W podcastie Practical WordPress Development Tom odpowiada na pytania i udziela porad związanych z prowadzeniem biznesu WordPress, poradami dotyczącymi rozwoju, aktualizacjami na temat własnego życia i kontaktami z WordPress oraz innymi (jak jego podróż do Memphis – fajne rzeczy!).

21. Godziny pracy biura

Godziny pracy FM

OfficeHours.fm

Carrie Dils to dobrze znana nazwa w społeczności WordPress, a jej podcast OfficeHours jest zdecydowanie koniecznością. Przeprowadza wywiady z przedstawicielami społeczności WordPress, którzy odnieśli sukces biznesowy dzięki WordPress. Inne poruszane tematy to miłość do Genesis Framework. Choć wygląda na to, że minęło trochę czasu, jej zarchiwizowane odcinki świetnie się słuchają!


Nadążanie za tym, co dzieje się w świecie WordPress, jest ważne zarówno dla użytkowników, właścicieli witryn, jak i programistów. Śledzenie najnowszych wiadomości na temat branży i jej graczy jest dobrym sposobem na zrozumienie, co się dzieje i jak może to wpłynąć na Ciebie i Twoją firmę.

Udostępniliśmy naszą listę najlepszych podcastów, aby Cię informować, więc możesz wybrać kilka, aby zacząć obserwować już dziś. Istnieją podcasty obejmujące różne obszary zainteresowań, od rozwoju po prowadzenie firmy.

Jak wyglądasz lub w podcastu i czy dodasz któryś z nich do swojej listy odtwarzania? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me