Ponad 15 porad dotyczących zakupu idealnego motywu WordPress

Twój motyw może uczynić lub zepsuć biznes oparty na WordPress. Oprócz osobistego wysiłku i przenikliwości biznesowej motyw WordPress jest w większości przypadków siłą napędową, a także twarzą Twojej firmy online. Ale jak trudne może być wybranie idealnego motywu WordPress? Cóż, nie jest to wcale trudne – jest po prostu trudne. Powinieneś być ostrożny, ponieważ w przypadku niektórych motywów WordPress to, co widzisz nie co dostałeś. Co gorsza, piękne dema, które nie ułatwiają sprawy.


Ponieważ jednak nie masz czasu i pieniędzy, przygotowaliśmy 15 szybkich wskazówek na temat zakupu idealnego motywu WordPress. Pod koniec tego postu powinieneś być w stanie podjąć świadomą decyzję dotyczącą zakupu motywów WordPress. Brzmi jak zabawa, prawda? Perfecto.

Twój motyw WordPress potrzebuje

Wordpress-themes-designer

Zanim rozwiążesz jakieś 50 USD za motyw WordPress premium, oczywiście musisz zdefiniować przeznaczenie swojej witryny. Czego oczekujesz od strony internetowej WordPress? Jeśli jesteś już w grze, dlaczego dajesz swojej stronie metamorfozę? Jakie są twoje potrzeby Co próbujesz osiągnąć?

Twój cel powinien być pierwszą rzeczą, która informuje o wyborze najlepszego motywu WordPress dla Twojej witryny. Dawno, dawno temu WordPress był tylko platformą blogową, ale dziś może robić różne fajne rzeczy jako potężny i solidny system zarządzania treścią.

Niezależnie od tego, czy szukasz vloga, podcastu, sprzedaży treści, produktów, usług lub czegokolwiek chcesz, WordPress ma dla Ciebie wsparcie. Istnieje wiele rodzajów motywów WordPress zaprojektowanych z myślą o twoich konkretnych potrzebach. Wystarczy przejść do eleganckich motywów, Themeforest, a nawet Google i wyszukać motyw zgodny z celem Twojej firmy. Czy chcesz uruchomić witrynę z recenzjami? Twoje wyszukiwanie może zacząć się tak: „Ocenianie i recenzowanie motywów WordPress…”

Oczywiście taki termin przyniesie wiele wyników, z których możesz wybrać. Wybierz pięć najlepszych losowo, opierając swój wybór wyłącznie na estetyce. Porównaj funkcje i wybierz najlepsze trzy. Kontynuuj i zmniejsz swój wybór do jednego motywu WordPress, który ma wygląd i funkcje dostosowane do twoich potrzeb. Możesz wierzyć w „Listę funkcji” dostarczoną przez dostawcę lub wypróbować wersję demonstracyjną, aby sprzedać wszystkie funkcje w akcji.

Niezależnie od tego, czy Twoja strona internetowa dotyczy steki, salonu samochodowego, biura podróży, czy zwykłego starego e-commerce, otrzymasz jeden motyw i oszałamia Cię – gwarantowane. Cóż, jeśli nie masz tyle szczęścia, zawsze możesz zatrudnić programistę WordPress, aby stworzyć od podstaw niestandardowy motyw. Czekasz dni i płacisz fortunę, więc zrób to wcześniej. Ale zanim przejdziemy do kwestii pieniędzy, cofnijmy się nieco do miejsca, w którym wspominaliśmy o estetyce.

Estetyka

Album Gospodarstwa Kobiety

Są motywy, które wyglądają świetnie, ale słabo oceniają w dziale funkcji. Inne motywy pękają w szwach z cechami, ale poważnie brakuje czynnika wow w dziale wyglądu. Powinieneś dążyć do osiągnięcia idealnej równowagi między estetyką a funkcjonalnością.

Jeśli motyw nie podoba się kolejnej osobie wizualnie, niewiele można zrobić, aby to zmienić. Jeśli zdecydujesz się spróbować, poświęcisz godziny na popsuwanie projektu i przepisywanie wierszy po wierszach CSS. Z drugiej strony piękny design, który oferuje dużą moc dostosowywania, może być wielkim atutem, nawet jeśli jest ograniczony pod względem funkcji. W końcu zawsze możesz rozszerzyć dowolny motyw za pomocą wtyczek.

Zmiana całego układu motywu nie jest łatwym zadaniem, więc wybierz mądrze. Lub raczej wybierz motyw WordPress „… który zaspokoi 80% twoich potrzeb wizualnych, układu i treści”. Do wyboru powinien być łatwy w użyciu panel opcji, który pozwala oznakować motyw bez utraty wartości projektowej lub estetycznej. Możesz tylko liczyć na motyw, który przyciągnie i zaangażuje klientów.

Za chwilę zajmiemy się dostosowywaniem motywów, ale raz na zawsze zabierzemy sprawę pieniędzy z naszych skrzyń.

Ceny i licencjonowanie

Zarabiaj pieniądze dzięki WordPress

Czy powinieneś spróbować zaoszczędzić kilka dolarów lub wygłupić się na motywach WordPress? Zależy całkowicie od twoich upodobań i oczywiście wielkości twojego budżetu. Ogólna zasada jest taka, że ​​nie powinieneś kupować drogiego motywu WordPress bez względu na to, jak dobry jest.

Pytania, które należy sobie zadać, obejmują: Czy to pasuje do twojego celu? Czy warunki cenowe i licencyjne będą sprzyjać Twoim celom biznesowym? Na przykład, jeśli jesteś programistą, czy możesz używać motywu w wielu witrynach? Czy otrzymujesz bezpłatne wsparcie i aktualizacje, czy będziesz musiał później zapłacić za te funkcje? Jakie inne gadżety otrzymujesz dzięki temu motywowi? Dołączone wtyczki premium? Inne motywy WordPress? Całoroczna subskrypcja niektórych usług?

W zależności od potrzeb należy sprawdzić warunki cenowe i licencyjne, aby uzyskać motyw pasujący do modelu biznesowego i portfela. Istnieją sklepy tematyczne, takie jak ElegantThemes, Themefuse, StudioPress, ThemeIsle i wiele innych, które umożliwiają dostęp do pakietów tematycznych za jedyne 39 dolców rocznie.

Jeśli mieszkasz pod kamieniem, pakiet motywów zazwyczaj zawiera wiele motywów WordPress i być może inne zasoby. Na przykład pakiet Elegant Themes zawiera około 87 motywów w momencie pisania. Pakiety motywów są popularne wśród programistów WordPress z wieloma klientami do obsługi.

Wiele licencji na motyw jednorazowy na Themeforest kosztuje około 58 USD, a większość z nich zapewnia bezpłatną dożywotnią obsługę i aktualizacje. Ogólnie rzecz biorąc, świetny motyw WordPress kosztuje od 40 do 70 dolarów, a średnia cena to 55 dolarów. Brudne, tanie motywy WordPress mogą oznaczać tylko kłopoty, więc trzymaj się z dala od nich. Nie graj taniej, zainwestuj w motyw WordPress, ale nie musisz też łamać banku.

Niektóre motywy WordPress używają wtyczek premium, które kupiłbyś osobno. To świetny stosunek jakości do ceny, aby uzyskać motyw z dołączonymi wtyczkami premium, ponieważ niektóre z tych motywów mogą zaoszczędzić nawet 500 dolarów! Jednocześnie wypatruj motywów, które twierdzą, że są dostarczane z wtyczkami premium, ale nie, co zmusza cię do samodzielnego zakupu wtyczek.

Łatwa personalizacja motywu

Układy przeciągania i upuszczania programu Visual Composer

Tym razem próbowałem zmienić ogólny układ motywu zbudowanego wokół WooCommerce. Wprowadzałbym zmiany na jednej stronie za pomocą CSS, ale kiedy załadowałem inne strony, byłyby źle pomieszane. Najwyraźniej twórca motywów używał tych samych szablonów stron i klas CSS na różnych stronach, więc każda wprowadzona przeze mnie zmiana wpłynęła na kilka innych stron, a tym samym na zerwanie motywu. To był prawdziwy ból w [wiesz, gdzie], ponieważ zmarnowałem dużo czasu i wysiłku na kopanie kodu, co nie było do końca łatwe, ponieważ niektóre elementy były dynamicznie tworzone przez WooCommerce.

Zanim utkniesz w temacie WordPress, upewnij się, że łatwo dostosowuje się do twoich dostosowań. Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, jest panel opcji motywu lub obsługa dostosowywania motywu WordPress, który będzie nieoceniony, zwłaszcza jeśli nie możesz znaleźć sposobu na obejrzenie kodu lub CSS. Powinieneś być w stanie łatwo oznakować dowolny motyw WordPress premium za pomocą kolorów, logo itp.

Powinieneś także być w stanie dostosować swój nagłówek bez żadnych problemów. Czy w nagłówku możesz łatwo dodać linki nawigacyjne lub cokolwiek innego, na przykład baner reklamowy? Jeśli nie możesz, wybierz motyw, który daje Ci pełną kontrolę nad nagłówkiem między innymi sekcjami.

A co z ogólnym układem motywu? Jak łatwo możesz dostosować układ bieżącego motywu? Dzięki tak wielu wielofunkcyjnym motywom, takim jak nasz własny, profesjonalnie opracowany kompleksowy, responsywny motyw, otrzymujesz wiele układów i projektów odpowiadających różnym potrzebom. Aby dodać bezwstydną wtyczkę, Total jest wyposażony w Visual Composer Drag & Drop Page Builder, który pozwala zbudować stronę internetową ze swoich marzeń.

Jeśli trudno to dostosować, nie chcesz tego. W jakikolwiek sposób zatrudnij projektanta, który dostosuje Twój motyw, jeśli masz fundusze i nie możesz go zwolnić z powodów osobistych. Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Wybierz motyw, który można bardzo łatwo dostosować.

Czy ktoś wspomniał o banerach reklamowych, czy to tylko ja?

Zarabianie i reklamy

Pojęcie reklamy na chmury tagów

Dla wielu blogerów reklama jest doskonałym źródłem pasywnego dochodu. Są użytkownicy WordPress, którzy zarabiają na życie reklamami prawie wyłącznie. Z drugiej strony witryny biznesowe, korporacyjne i portfolio nie zawierają reklam, więc możesz nie przejmować się reklamami, jeśli Twoja firma obraca się wokół oprogramowania lub produktu / usługi.

Jeśli zarabiasz na swojej witrynie za pomocą, powiedzmy, Google AdSense, najlepiej wybrać motyw WordPress zoptymalizowany pod kątem monetyzacji. Gotowe na AdSense motywy WordPress zwykle zawierają wiele nieruchomości do wyświetlania reklam o różnych rozmiarach. Ponadto są zaprojektowane tak, aby wyświetlać reklamy na dowolnym urządzeniu, na którym wszyscy wygrywają. Jeśli potrzebujesz reklamy tabeli liderów w sekcji nagłówka, upewnij się, że Twój motyw jest wystarczający.

Zarabiaj pasywnie dzięki reklamom, ale nie zapomnij wybrać motywu komplementarnego z celami biznesowymi. Jeśli potrzebujesz przychodów z reklam, wybierz motyw zoptymalizowany pod kątem monetyzacji. Jeśli możesz obejść się bez przychodów z reklam, najlepszym wyborem będzie motyw biznesowy lub korporacyjny.

Recenzje i oceny

review-pro-plugin

Pierwsze i inne sklepy z motywami w Internecie są wyposażone w świetne systemy oceniania i recenzowania, które pozwalają zobaczyć, jak dany motyw jest fair przed zakupem. Oczywistym jest, że motyw jest świetny, jeśli ma wysoką ocenę, a tym bardziej, jeśli miłość pochodzi od wielu kupujących.

Wielu klientów nie będzie kłopotać się przeglądaniem motywu, chyba że naprawdę jest do niczego, w takim przypadku szybko napisają akapity reklamacyjne. Ale Google „[wstaw nazwę motywu] recenzji” nie szkodzi, aby dowiedzieć się, jak kupujący może wybrać wybrany motyw.

Jeśli wyszukiwanie nie przyniesie pożądanych rezultatów, możesz spróbować poszukać profesjonalnych recenzji. Na tym blogu stale sprawdzamy wszystkie rodzaje motywów i wtyczek, więc możesz rozpocząć wyszukiwanie tutaj. Wystarczy użyć pola wyszukiwania u góry po prawej stronie. Profesjonalne recenzje mogą ujawnić problemy, których nie znajdziesz na stronie motywu w Themeforest.

Na wszelki wypadek zastanawiasz się, nasz uniwersalny motyw WordPress ma imponującą ocenę kupujących 4,82 / 5,00 na podstawie ponad 400 ocen. Obsługuje ponad 5,5 tys. Stron internetowych, a na podstawie opinii klientów można dokładnie powiedzieć, dlaczego zyskuje na popularności z każdym nowym świtem.

Jeśli nie możesz znaleźć opinii klientów ani profesjonalnych na temat ulubionego motywu WordPress, spróbuj wyszukać „dyskusja na temat [wstaw nazwę motywu]” w Google. Wiele motywów zawiera fora wsparcia, na których użytkownicy szczegółowo omawiają temat i związane z nim problemy. Możesz wiele powiedzieć o temacie i jego autorze, czytając komentarze i wątki pozostawione na tych forach dyskusyjnych. Możesz także rozwiązać problemy, które możesz napotkać w swoim temacie, śledząc rozmowę.

Przyjazność SEO

Hipster pisze pojęcia SEO w swojej notatce

Przeglądając motywy WordPress (i wtyczki) zawsze sprawdzam, czy są one przyjazne SEO. SEO jest ważne, jeśli chodzi o marketing witryny. Chociaż możesz zoptymalizować swoją witrynę WordPress za pomocą dowolnej sztuczki SEO w książce, o wiele lepiej zacząć od motywu gotowego na SEO, aby zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek.

Ale jak stwierdzić, czy wybrany przez Ciebie motyw WordPress jest przyjazny dla SEO? Programiści wyraźnie oświadczą, że ich motyw jest przyjazny dla SEO, ale to tylko prosty sposób. Przyjazne SEO motywy WordPress używają czystego i semantycznego kodu, który spełnia surowe standardy internetowe. Inne elementy, na które należy zwrócić uwagę, to:

 • nagłówki
 • Kategorie i tagi
 • Dołączone wtyczki SEO
 • Tytuły i opisy postów i stron
 • Itp

Jeśli nie masz pojęcia, co to jest SEO lub dlaczego jest to ważne, Twój ekspert SEO może pomóc Ci ustalić, czy dany temat jest przyjazny SEO, zanim zainwestujesz pieniądze. Celuj w motyw z wieloma funkcjami przyjaznymi SEO. Chcesz dowiedzieć się więcej o SEO i zoptymalizować swoją witrynę WordPress pod kątem wyszukiwarek, sprawdź SEO WordPress: Wyższy ranking w wyszukiwarkach.

Integracja z mediami społecznościowymi

Media społecznościowe

Pod warunkiem, że Twój motyw obsługuje wtyczki, możesz użyć dowolnej z tych najlepszych wtyczek mediów społecznościowych, aby dodać przyciski mediów społecznościowych i więcej na swojej stronie WordPress. Co więcej, możesz skorzystać z modułu udostępniania JetPack, aby dodać różne i piękne konta społecznościowe do swojej witryny.

Niektóre motywy mają jednak wbudowane przyciski mediów społecznościowych. Co to dla ciebie znaczy? Po pierwsze, nie musisz wydawać pieniędzy na wysokiej jakości wtyczki mediów społecznościowych (bezpłatne są często dobre dla małych witryn). Po drugie, nawet jeśli wybierzesz bezpłatne wtyczki mediów społecznościowych, nie będziesz tracić czasu na szukanie idealnej. Po trzecie, przyciski mediów społecznościowych są już dostosowane, aby uzupełniać wygląd, styl i styl witryny, co jest ogromnym plusem, jeśli zapewnia płynną obsługę. Po czwarte, wystarczy dodać linki do mediów społecznościowych za pomocą łatwego w obsłudze panelu administracyjnego, dzięki czemu praca jest niezwykle łatwa.

Podsumowując, media społecznościowe są doskonałym źródłem ruchu w sieci, zaangażowania i świadomości marki. W związku z tym wybrany motyw powinien łatwo integrować się z mediami społecznościowymi. Wybierz motyw, który daje wiele opcji mediów społecznościowych, nawet jeśli nie potrzebujesz wszystkich motywów �� .

Sztywny lub responsywny motyw WordPress

Responsive Web Design jest tutaj

To jest pytanie, prawda? Oto pytanie dla ciebie. Czy zdecydowałbyś się na sztywny lub responsywny motyw WordPress, a w obecnych czasach, co sądzisz o programistach WordPress, którzy wciąż tworzą motywy o stałej szerokości??

Z motywem WordPress o stałej szerokości nie ma absolutnie nic złego, jeśli chcesz kierować reklamy tylko do użytkowników komputerów stacjonarnych. Po prostu wiem według Google, stracisz około 61% ruchu w sieci bez witryny dostosowanej do urządzeń mobilnych. Oczywiście możesz przechwycić ten ruch za pomocą oddzielnej witryny mobilnej, ale wady przewyższają zalety.

Twoi klienci stają się mobilni – ogromna i stale rosnąca liczba osób ma teraz dostęp do Internetu na swoich urządzeniach mobilnych, a motyw o stałej szerokości niewiele zrobi, aby powstrzymać potencjalnych klientów przed dotknięciem przycisku Wstecz. Kto chce przewijać w poziomie i powiększać / pomniejszać tylko po to, aby stwierdzić, że nie może wprowadzić szczegółów do formularzy jQuery zaprojektowanych do pracy z komputerami stacjonarnymi? Nikt. Absolutnie nikt.

Wchodzi do responsywnego projektowania stron internetowych i Twój dzień jest zapisywany. Dzięki responsywnemu motywowi WordPress możesz stworzyć stronę internetową, która wygląda niesamowicie i działa niesamowicie na wszystkich urządzeniach – dużych i małych. Nie musisz budować od podstaw osobnej witryny mobilnej, przekierowywać linków z witryny głównej i tracić czasu na optymalizację dwóch osobnych witryn.

Jest rok 2014, a nie 1998, a responsywne projektowanie stron internetowych to przyszłość. Idealny motyw WordPress dla Twojej firmy powinien być w pełni responsywny. W pełni responsywny = każdy element jest responsywny, czy to układ, obrazy, zawartość itp.

WordPress Theme Framework lub Premium WordPress Theme?

Czy powinieneś kupić ramę motywu lub premium motyw WordPress? Zależy to całkowicie od twoich preferencji i tego, co chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zbudować motyw od zera, ale nie masz czasu na napisanie kodu podstawowego, odpowiednia jest struktura motywu.

Korzystając z motywów potomnych, możesz budować swoją witrynę WordPress blok po bloku lub dokładnie tak, jak widzisz w swojej głowie. Będziesz jednak potrzebować trochę doświadczenia w programowaniu WordPress, aby korzystać z ram tematycznych. Ponadto poszczególne ramy tematyczne zawierają krzywą uczenia się, która wymaga wysiłku i czasu.

Z drugiej strony najlepsze motywy WordPress premium są uwielbiane przez wielu programistów i właścicieli witryn. Czy wiesz, dlaczego? Chociaż zasadniczo otrzymujesz jeden motyw, jest to kompletny produkt, który możesz łatwo dostosować do różnych potrzeb.

Możesz nawet użyć niektórych najlepszych szablonów WordPress jako ram, aby uwzględnić złożone i różnorodne potrzeby projektowe. Bądź ostrożny, nie wszystkie motywy premium mogą tworzyć świetne motywy nadrzędne. Motywy WordPress premium są świetne, jeśli nie masz umiejętności kodowania lub potrzebujesz tylko skutecznego i szybkiego rozwiązania problemów z projektowaniem.

Kompatybilność z różnymi przeglądarkami

Określ zgodność przeglądarki WordPress w przeglądarce

Proszenie potencjalnych klientów o pobranie innej przeglądarki, aby cieszyć się z bycia w Twojej witrynie, jest jak proszenie gości o przyniesienie własnych miejsc – to nie ma sensu, jest denerwujące i odeśle ich. Zastanów się dwa razy, zanim wpiszesz „Tę stronę najlepiej oglądać w przeglądarce Mozilla Firefox”.

Odwiedzający twoją stronę korzystają z różnych przeglądarek i urządzeń, aby uzyskać dostęp do twojej witryny. Jeśli twoja strona jest niekompatybilny przynajmniej z głównymi przeglądarkami spowoduje to różne wrażenia użytkowników dla użytkowników. To jest złe. Bardzo bardzo źle.

Nowoczesne techniki projektowania pozwalają twórcom stron internetowych budować witryny zgodne między innymi z Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i Safari. Twój motyw WordPress powinien być zgodny z co najmniej czterema wyżej wymienionymi przeglądarkami. Zrób pięć, Opera też jest świetna.

Możesz uwierzyć w materiały promocyjne motywu lub wybrać mniej uczęszczaną drogę i wypróbować prezentację na żywo w różnych przeglądarkach. Wybierz motyw, który gwarantuje doskonałą i podobną wydajność w każdej testowanej przeglądarce.

Testuj, testuj i testuj wszystko, od układu, treści, obrazów i innych elementów przed podjęciem decyzji o zakupie. Mówiąc wprost, Total jest kompatybilny z IE8 do IE11, Firefox, Safari, Opera i Chrome. Kontynuuj, przetestuj wersję demonstracyjną Total w różnych przeglądarkach, jeśli możesz poświęcić kilka sekund.

Kompatybilność platformy

Jeśli przeczytałeś niektóre z naszych wcześniejszych postów, musiałeś usłyszeć coś o BuddyPress, bbPress, WPML, WordPress Multi-site i WooCommerce. Pokazaliśmy, jak powstał WordPress i jak ewoluował przez lata. Prawie nie przegapimy aktualizacji, a jeśli jest ona wystarczająco znacząca, piszemy o niej cały post.

Poza tym motywy WordPress stworzone dla WordPress 2.5 nie będą dobrze działać z WordPress 4.0. Właśnie dlatego programiści ciągle rezygnują z aktualizacji po aktualizacji – aby uszczelnić luki w zabezpieczeniach i poprawić swoje motywy.

Na początek motyw, który ostatecznie zdecydujesz, powinien być zgodny z najnowszą wersją WordPress. Jeśli zbudujesz witrynę w wielu językach, potrzebujesz zgodności z WPML. Użyjesz WooCommerce? Twój wybrany motyw również powinien być z tym zgodny. Chcesz założyć społeczność lub sieć? Twój motyw powinien wspierać takich jak BuddyPress i WordPress Multi-Site, aby wymienić tylko kilka.

Podsumowując, potrzebujesz motywu WordPress, który jest kompatybilny z jak największą liczbą platform. Lepiej go posiadaj i nie potrzebujesz, niż potrzebujesz, ale… wiesz, jak to idzie.

Nowy lub popularny stary motyw?

jak wybrać motyw WordPress

Nowe motywy oferują świeżość i nowe pomysły projektowe, ale mogą zawierać wiele błędów. Z drugiej strony popularne motywy, które były na rynku od dawna, mają mniej błędów, ale mogą być nadużywane. Jak zatem decydujesz, który motyw wybrać? Sprowadza się do osobistych preferencji. W końcu nowy motyw może być bardzo popularny w tym samym czasie w przyszłym tygodniu.

W każdym razie skorzystaj z popularnego motywu, jeśli masz pewność, że nie jest on zbyt często używany w swojej niszy lub wypróbuj nowy motyw i pomóż autorom poprawić go za pomocą opinii. Jedną z zalet popularnych motywów w stosunku do zupełnie nowych odpowiedników jest to, że można stwierdzić, czy ten pierwszy jest świetny, po prostu patrząc na liczbę sprzedaży i ocenę kupujących. Zanim nowy motyw uzyska sprzedaż lub ocenę, nie możesz „zgadnąć”, jak jest świetny, dopóki go nie wypróbujesz.

Obsługa widżetów i funkcji WordPress

Jako użytkownik WordPress o dobrych intencjach chcesz wierzyć, że każdy motyw obsługuje widżety i inne podstawowe funkcje WordPress, takie jak polecane obrazy, wiele typów postów, dodatkowe menu, wiele pasków bocznych, pola autora, mapy witryn i 404 strony błędów. Gorzka pigułka do przełknięcia polega na tym, że niektóre motywy WordPress nie obsługują niektórych z tych funkcji, co stanowi problem później, jeśli będziesz ich potrzebować.

Zapoznaj się z materiałami promocyjnymi i recenzjami motywu, ale dokładnie zapoznaj się z wersją demonstracyjną, aby określić dostępne funkcje. Czy muszę powtórzyć, że powinieneś wybrać motyw obsługujący jak najwięcej funkcji? A bez widżetów, czy chcesz rozszerzyć swoją witrynę WordPress za pomocą magii? O ile nie jesteś Oz lub Dylan Rhodes, bądź czujny.

Wsparcie tematyczne i dokumentacja

Obsługa motywów WordPress

Najlepsi programiści oferują szybkie wsparcie, gdy utkniesz. Deweloper, który wieki odpowiada na zapytania klientów, nie dba o produkt. Dlaczego powinieneś się tym przejmować? Zajrzyj na fora pomocy technicznej dostarczone przez programistę, a od razu powiesz, czy warto kupować.

Żaden programista nie powinien pobierać opłat za wsparcie, o ile dotyczy ono wcześniej zakupionego motywu. Jeśli zakochasz się w określonym temacie, ale programista nie chce tego zapewnić niesamowite wsparcie, odłóż to i biegnij w drugą stronę kliknij, aby przejść do następnego programisty. W przeciwnym razie skończysz ze złamanym sercem.

W dokumentacji każdy profesjonalny motyw WordPress powinien zawierać pełną dokumentację, w tym szczegółowe filmy i tym podobne. Po prostu nie możesz wypuścić produktu technicznego na rynek bez dokumentacji – instrukcji obsługi. Krzyczy, że nie dbasz o swoich klientów, a nawet o produkt.

Aktualizacje i sprawdzanie przyszłości

Idealny motyw WordPress dla Twojej firmy online powinien wytrzymać próbę czasu. Musi być przyszłościowy. Deweloper powinien zapewniać częste aktualizacje zgodne z WordPress „… aby mieć pewność, że zawsze masz najnowszą i najlepszą wersję motywu”. Twórca nie powinien pobierać opłat za aktualizacje, ponieważ w gruncie rzeczy ulepszają swój produkt. Mimo to sprawdź warunki aktualizacji, aby zachować bezpieczeństwo.

Oto jesteśmy…

Teraz jesteś gotowy, aby dokonać właściwego wyboru przy wyborze idealnego motywu WordPress dla Twojej firmy online. Czy jesteś programistą motywów WordPress, czy regularnie kupujesz motywy? Jakie czynniki radziłbyś innym użytkownikom WordPressa zwrócić uwagę? Jako użytkownik WordPress wybierasz motywy? Podziel się swobodnie w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map