Niesamowite źródła zwiększające ruch na blogu WordPress

5 niesamowitych źródeł zwiększania ruchu na blogu WordPress

Ponieważ już tu jesteś, stawiamy na wszystkie nasze pieniądze, na które zgodzisz się, mówiąc: uzyskanie najlepszych źródeł zwiększających ruch na twojej stronie nie jest łatwym zadaniem. Jednak potrzebujesz ruchu, aby rozpocząć działalność. Niektórzy potrzebują niewiele, inni więcej. Ty, chcesz jak najwięcej ukierunkowanego ruchu, jak możesz, i chcesz go teraz.


Jeśli szukasz najlepszych źródeł ruchu dla swojej witryny WordPress, mamy zaskakującą spowiedź. Wyruszyliśmy w nieznane, szukając zaledwie pięciu, ale ogromna liczba źródeł ruchu, które odkryliśmy, sprawiła, że ​​nasze usta były szeroko otwarte.

Z tego bardzo ekscytującego powodu w tej chwili podejmujemy decyzję wykonawczą, aby zaoferować Ci tyle źródeł ruchu na swoim blogu WordPress, ile tylko możemy! Zamiast kupować tylko parę, zyskujesz tuzin niesamowitych źródeł ruchu, o których marzyłeś. Jeśli to zabrzmi jak umowa, zaryzykuj żeglarza, to twój wielki dzień!

Jak uzyskać większy ruch na swoim blogu

1. Utwórz niesamowite treści

Oto oferta: Ludzie szukają treści, dlatego na początku jest ruch. Soooo… najlepiej mieć treść, nie sądzisz? Jakość przewyższa ilość każdego dnia, dlatego mówimy treść jest królem. Zanim pomyślisz o generowaniu ruchu na swoim blogu, musisz mieć dobrą jakość i ukierunkowane treści.

Niezależnie od tego, czy będziesz coś stowarzyszać, konsultować czy sprzedać, mądrze jest mieć jakieś fajne treści zasilające Twoją witrynę. Jak inaczej wywrzesz wrażenie na umysłach swoich potencjalnych klientów? Pomieszaj też trochę, ponieważ multimedia są świetne do zaangażowania. Używaj zdjęć, infografik, filmów, wykresów – nazwij to!

Jeśli nie śledzisz, powiedzieliśmy tylko…

Treść jest świetna do zaangażowania

… I SEO też! Treści multimedialne oznaczają, że użytkownicy spędzają więcej czasu w Twojej witrynie, co oznacza dla Ciebie większe zaangażowanie. Pokazuje również robotom wyszukiwarek Google, że Twoja witryna jest warta soli, ponieważ użytkownicy nie wychodzą natychmiast. Po prostu stwórz treści, które uważasz za najlepsze, a następnie rozdaj za darmo.

Czy wiesz, co będzie dalej? (Google) nagradzają cię lepszymi wynikami SEO, co oznacza większy ruch na Twojej stronie WordPress. Spójrzmy na kilka taktyk treści, które – na swój unikalny sposób – pozostawiłeś sobie zbyt długo.

2. Miej na uwadze grupę docelową

Ile razy będziemy prosić o pisanie dla ludzi, a nie wyszukiwarek? Co? Powiedz mi ile razy? Jeśli piszesz z myślą o odbiorcach docelowych, będziesz tworzyć treści, które będą z nimi rezonować. Co ważniejsze, stworzysz treści, które zainteresują Twój rynek docelowy.

Nie potrzebujesz naukowca od rakiet, aby pokazać, w jaki sposób komunikacja z odbiorcami docelowymi jest świetna do generowania ruchu, a ostatecznie do konwersji. Tworząc treści, rozważ swoich idealnych klientów i określ ich unikalne potrzeby; ich unikalne zainteresowania. Zaspokaj te potrzeby za pośrednictwem treści, a Twoje towary będą sprzedawane automatycznie.

3. Publikuj regularnie

Jeśli możesz opublikować dwadzieścia artykułów dziennie, dobrze. Publikujesz raz w tygodniu? Cóż i dobrze. Być może wolisz jeden post na miesiąc niż wszystko inne. Kto kwestionuje twój harmonogram? Dopóki publikujesz posty, wszystko jest w porządku.

Wyszukiwarki pokochają Cię, ponieważ masz najnowszą treść na wszystko, czego potrzebujesz. Twoi czytelnicy też cię pokochają. Najlepiej jest tworzyć wiecznie zielone treści, które zawsze wydają się świeże. Oprócz aktualizowania starych postów twórz nowe artykuły, aby aktywność wciąż rosła.

Możesz użyć kalendarz redakcyjny lub zlecać na zewnątrz. Użyłem wybranych kanałów RSS, aby utrzymać aktywność na moim blogu. Kto wiedział, że możesz generować ruch dzięki Wtyczka WP RSS Aggregator? Jednym łatwym sposobem na utrzymanie porządku jest stworzenie „How-Tos” lub serii postów, takich jak:

 • Przewodnik dla początkujących po WordPress SEO
 • Samouczek WordPress: Jak utworzyć motyw WordPress z HTML

4. Ułatw udostępnianie treści

Korzystanie z wezwania do działania zachęcającego czytelników do dzielenia się użytecznymi fragmentami informacji z postów ma pozytywny wpływ na Twoje udostępnienia w sieci społecznościowej, a tym samym generowanie ruchu. Istnieje wiele takich wtyczek Lepsze kliknij, aby ćwierkać to czyni to zbyt łatwym.

Połącz to z kilkoma przyciskami udostępniania społecznościowego i masz swoją złotą gęś. Jeśli czytelnikom trudno jest udostępnić Ci treść, tracisz ogromną szansę na zwiększenie ruchu. Tym bardziej, gdy WordPress oferuje niezliczone wtyczki mediów społecznościowych.

5. Link do treści wewnętrznych

Ulepszone wykrywanie treści w witrynie skraca czas spędzany przez użytkowników w Twojej witrynie i pomaga wyszukiwarkom indeksować więcej treści. Prowadzi to również do ruchu resztkowego, ilekroć czytelnik udostępnia jakąkolwiek linkowaną treść.

Link do innych powiązanych postów w Twojej witrynie, aby zwiększyć widoczność tych postów. Możesz pójść o krok dalej i korzystać z dynamicznej zawartości. Oznacza to po prostu użycie wtyczki / widżetu do wyświetlania pokrewnych postów, najczęściej udostępnianych postów, najnowszych postów, najczęściej komentowanych postów i tak dalej.

6. Utwórz prezenty

Pomimo milionów lat ewolucji naukowcy nie mogą zawinąć głowy wokół tego, co dzieje się z umysłem, ilekroć widzimy lub słyszymy termin „wolny”. To szalone, biorąc pod uwagę, że większość z nas zrobi wszystko, aby uzyskać darmowe rzeczy.

Właśnie dlatego treści zaprojektowane jak prezenty podnoszą się na skrzydłach jak orły. Widziałem, jak twórcy motywów WordPress, podmioty stowarzyszone i blogerzy korzystają z prezentów, aby przyciągać ogromne ilości ruchu nie tylko do swoich witryn, ale także profili w mediach społecznościowych itp..

Jeśli chcesz spróbować, rozważ rozdanie swojego najpopularniejszego produktu lub gorącego produktu w swojej niszy. Ze wszystkich źródeł generujących ruch w treści, prezenty dają prawdziwą obietnicę. Otrzymujesz zwrot z inwestycji prawie natychmiast, a ponadto możesz korzystać ze sprytnych narzędzi, takich jak RaffleCopter m.in gratisowe wtyczki.

7. Piggyback na trendy

Czy kiedykolwiek widziałeś profesjonalnych surferów jeżdżących na falach, jakby to była magia? Zawsze czekają na wielką falę, a kiedy ją mają, wspaniale jeżdżą na brzeg. To się nazywa niedozwolony surfing. W przeciwnym razie wiosłują na brzeg, co niszczy sport.

W podobny sposób zawsze szukaj najświeższych wiadomości (znanych również jako wiadomości wirusowe) i trendów w swojej niszy. Trendy rejestrują ogromne ilości wyników w wyszukiwarkach i możesz dostosować treść, aby z tego skorzystać. Możesz śledzić trendy za pomocą Google Trends wśród innych narzędzi.

8. Sprawdź swoją treść

Jeśli jesteś przy tym od dłuższego czasu, musisz ustalić następujący wzorzec przy marketingu artykułów. Są posty, które wydają się przyciągać cały wszechświat na twoją stronę, i są posty, które znikają w zapomnieniu, których już nigdy więcej nie znajdziesz.

Ważna jest analiza treści, aby wiedzieć, co działa, a co nie. Czy pamiętasz ten post, który opublikowałeś jakiś czas temu, który przyniósł wiele opinii użytkowników? Co zrobiłeś? Czy dodałeś zdjęcie? Czy to była infografika? Może prezent? Dzięki tym informacjom możesz tworzyć tylko treści, które rezonują z Twoimi ludźmi.

Testowanie podziału A / B powinno być twoim przyjacielem pod tym względem. Możesz testuj różne nagłówki między innymi, aby położyć palec na rzeczy, które działają. Oto krótka historia. W swoim czasie przygotowałem się na kilka blogów. Po milionach nieudanych prób nastąpił przełom.

Porównałem więc wysokość dźwięku, która działała, z innymi, które nie działały, i oto! – tam znalazłem swoją zbawczą łaskę. To był naprawdę otwieracz do oczu. Dziś, gdybym wysłał ofertę, jestem pewien, że 90% potencjalnych klientów odpowie. To szaleństwo, co mały test porównawczy może zrobić dla Twojej firmy.

9. Dotrzyj do wpływowych producentów

Możesz znacznie zwiększyć zasługi swoich treści, docierając do wpływowych przedstawicieli branży, którzy z kolei dzielą się nimi ze swoimi społecznościami. Jeśli interesuje Cię popularny temat, skontaktuj się z ekspertami w swojej dziedzinie i poproś o opinię.

Po pierwsze, ci, którym zależy, odwiedzą Twoją witrynę, a jeśli Twoje treści są tak niesamowite, jak twierdzisz, z pewnością zwiększysz ruch na blogu poprzez udostępnianie. Możesz nawet wyraźnie poprosić tych autorów o udostępnienie swoich treści, taktyka, która działała wiele razy wcześniej.

Po prostu nie spamuj ani nie nękaj nikogo. Nie, nie chcesz iść tą drogą, ponieważ nikt nie lubi tego faceta. Komplementy zmiękczą nawet najtwardsze serca, więc posyp kilka e-mailami, aby uzyskać dodatkowe kopnięcie. Hej ty, twoja strona to źródło utrzymania, prawda? Pamiętaj, że niektórzy ludzie nie skontaktują się z Tobą i to jest w porządku.

10. Źródła ruchu w mediach społecznościowych

Tuż obok Google (w porządku, prawie) pod względem generowania ruchu są media społecznościowe. Na przykład na Facebooku możesz tanio dotrzeć do ściśle określonej grupy odbiorców (jeśli nie za darmo). Zacznij od profili w mediach społecznościowych, jeśli jeszcze o tym nie wspominaliśmy.

Utwórz zaangażowaną społeczność na tych profilach, a gdy będziesz gotowy, możesz wypróbować reklamy na Facebooku za zaledwie 3 USD dziennie. Ponadto nabądź nawyku „nawiązywania kontaktów” z tym, kto jest kim z Twojej branży.

Co to w ogóle znaczy?

To znaczy, komentuj najważniejsze strony w swojej branży i najpierw komentuj. Upewnij się, że Twój komentarz jest wartościowy lub co najmniej zabawny, ale odpowiedni dla danego tematu. W ten sposób zyskujesz dużą widoczność, a jeśli masz odpowiedni (nie spamujący) link, oznacza to więcej oczu dla Twojej witryny.

Nie wstydź się, odwiedź te strony mediów społecznościowych i rób to, co zrobiłby zwykły użytkownik (nie marketingowiec). Angażuj się znacząco w rozmowy, które Cię ekscytują i po prostu dobrze się baw. Facebook, Quora, Reddit, Google+, Twitter, Pinterest i popularne witryny do udostępniania zdjęć to dobre miejsca na rozpoczęcie.

Pamiętaj, że niektóre z tych sieci społecznościowych oferują Ci możliwość reklamowania swojej firmy. Zwykle usługa jest stosunkowo tania, ale dość skuteczna, biorąc pod uwagę, że strony te przyciągają wiele znaczących ruchów. Czy wiesz, że Facebook ma ponad miliard użytkowników? Teraz wiesz.

11. Blogowanie gości

Bez wątpienia jedno z najlepszych źródeł ruchu do Twojej dyspozycji, blogowanie gości pozwala budować markę, zwiększać autorytet i wysyłać wysoce ukierunkowany ruch z powrotem na twoją stronę. Świetnie sprawdza się również w budowaniu linków.

Za każdym razem, gdy gościsz bloga, nie rób tego tylko dla linku. Potraktuj to jako rozszerzenie własnego bloga. Czy opublikowałbyś zmienne treści na swoim blogu? Nie sądzę. Twórz niesamowite treści i zbliżaj się do dużych witryn w swojej niszy.

Nigdy nie zabraknie Ci okazji do blogowania gości, co oznacza, że ​​nigdy nie zabraknie Ci docelowego ruchu, aby utrzymać jedzenie na stole i ubierać się na plecach. Wykorzystano Onibalusi of Write’s Charge blogowanie gości aby założyć firmę online, za którą wielu zabiłoby. Zaczął od 30 blogów gości, więc tak nie jest thaaat ciężko wszystko rozważane.

Blogowanie gości działa. W rzeczywistości jest to faworyt wśród wszystkich moich źródeł ruchu. Drugie miejsce zajmuje ruch w wyszukiwarkach, co prowadzi nas do następnej części; SEO.

12. Optymalizacja wyszukiwarek

Krótko mówiąc, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na dostrajaniu witryny tak, aby świeciła w wynikach wyszukiwania. Popatrz, osoba wyszukująca w Google to bardzo zmotywowana perspektywa, a jeśli ją zdobędziesz, Twoje szanse na zamknięcie sprzedaży znacznie wzrosną.

Mam wrażenie, że boisz się SEO. Czy to możliwe, ponieważ uważasz, że to zbyt techniczne? Być może byłeś wcześniej oszukany. Może po prostu nie wiesz, co robić ani od czego zacząć, jeśli chodzi o SEO.

Bez względu na przyczynę SEO to bułka z masłem. Pojawienie się na pierwszym pakiecie Google, najlepiej w pierwszej dziesiątce, jest łatwe do zhakowania. Po prostu użyj Wtyczka Yoast SEO który zajmuje się większością zadań SEO. Zawsze dodawaj tekst alternatywny do swoich zdjęć i po prostu twórz niesamowite treści. Co jeszcze można powiedzieć?

Bonus: blogowanie

Wiem, że już to widziałeś, ale prawdopodobnie nie przejmujesz się komentowaniem blogów, ponieważ ktoś powiedział, że nie jest tak skuteczny jak inne źródła odwiedzin. Dobrze, Neil Patel zarobił 25 000 $ na podstawie 249 komentarzy. Najpierw skomentuj (w ciągu godziny po opublikowaniu posta) i spraw, aby komentarz był wartościowy.

Dotyczy to również forów. Często odwiedzaj fora w swojej branży i prowadź znaczącą rozmowę. Odpowiedz na pytania i zaoferuj swoją pomoc za darmo. W krótkim czasie zbudujesz autorytet i zdobędziesz ruch. Unikaj popularnych blogów / forów na rzecz niszowych witryn generujących wysoce ukierunkowany ruch, który świetnie nadaje się do konwersji.

Powiązane czytanie

Jeśli lubisz czytać ten post, bardzo chciałbym skierować Cię w stronę innych postów obejmujących jeszcze więcej źródeł ruchu:

 • 5 sposobów na zwiększenie ruchu na Twojej stronie WordPress dzięki mocy Pinterest
 • Jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress
 • Zwiększ ruch na swoim blogu WordPress poprzez recykling starych postów
 • Sekrety odkryte: zarządzanie witryną WordPress o dużym ruchu
 • Krótki przewodnik po Google Analytics i zrozumieniu ruchu w witrynie dla WordPress

Uwagi końcowe

Chociaż możesz przyciągać ruch przy użyciu dowolnej z powyższych metod, najlepiej połączyć kilka źródeł ruchu. Przy minimalnym wysiłku i nakładach reklamowych możesz dziesięciokrotnie zwiększyć ruch. Zdecydowanie pominęliśmy wiele innych źródeł ruchu.

W związku z tym, jeśli przegapiliśmy Twoje ulubione źródło ruchu, odpowiedz w sekcji komentarzy, aby kontynuować rozmowę. To i proszę, zbuduj już listę e-mail. Wszystko co najlepsze, gdy generujesz ruch. Twoje zdrowie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map