Najlepszy przewodnik po darmowych motywach WordPress

Jeśli dopiero przygotowujesz się do stawiania pierwszych kroków w rozwoju sieci, ten ostateczny przewodnik może być dla Ciebie źródłem informacji.


W dzisiejszych czasach wydaje się, że zbudowanie strony internetowej jest oczywiste. To oczywiste. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę zajmującą się dostawą piekarni, czy jesteś w trakcie patentowania i opracowywania genialnego wynalazku, nie można przecenić znaczenia obecność w Internecie dla każdej firmy w dzisiejszym połączonym świecie. I tu właśnie pojawia się strona internetowa. Witryna jest twoją własną tożsamością online. Dobra wiadomość jest taka WordPress Platforma CMS każdy może zbudować własną stronę internetową bez wydawania na nią ręki i nogi. Eureka!

Fakt, że WordPress jest bezpłatną platformą open source z bezgraniczny ocean darmowych i premium motywów sprawia, że ​​jest niesamowity. To, że możesz z tym zrobić wiele za darmo, to woła ludzi. Powiedzmy, że dzięki WordPress ludzie mogą przetestować swoje pomysły na realizację swoich marzeń, hobby i życzeń. Chociaż największą przeszkodą jest często wybór odpowiedniego motywu WordPress. Przy tak wielu wyborach może to być mylące.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w Internecie dostępna jest ogromna liczba darmowych motywów WordPress. Zła wiadomość jest taka, że ​​istnieje ogromna liczba darmowych motywów WordPress, które możesz wypróbować.

W rzeczywistości nie ma nic złego w korzystaniu z darmowego Motyw WordPress – pamiętaj tylko o tym, czym jesteś i czego nie dostajesz.

Co to jest darmowy motyw WordPress?

Na początek darmowy motyw WordPress jest jednym z najłatwiejszych i najtańszych sposobów na zbudowanie strony internetowej za darmo, na litość boską! Darmowy motyw WordPress pomaga osobom, które nie mają dużo pieniędzy, ale mają pragnienia i marzenia. Co więcej, są gotowi sami pracować dla tego snu. Bezpłatne motywy są świetne dla osób z ograniczonym budżetem i nie mają pieniędzy do stracenia. Najlepszą rzeczą w darmowych motywach jest to, że kiedy już je wybierzesz, zawsze możesz później uaktualnić je do rozwiązania premium lub przejść na inny darmowy motyw.

Istnieje wiele sklepów z motywami, w tym Szablon potwora, WPExplorer, ThemeIsle i wiele innych, oferujących świetne darmowe motywy WordPress, które przyciągają uwagę użytkowników do ich produktów cyfrowych. I oczywiście WordPress.org Repozytorium motywów ma największą kolekcję darmowych motywów WordPress dostępnych online, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do testowania wód i rozpoczęcia korzystania z motywów WordPress.

Licencja GPL

Przyznaj się, nigdy w życiu nie czytałeś żadnej licencji na oprogramowanie. Większość ludzi też nigdy nie zwróciła na nie uwagi. Kiedy rozmawiamy wolny Motywy WordPress, Licencja GPL jest nieuniknioną częścią tego. Dlaczego to jest ważne? Dajmy trochę światła.

Mówiąc najprościej, GPL zapewnia swobodę uruchamiania, studiowania i zmiany programu / kodu, a także redystrybucji i modyfikacji jego kopii wśród innych. Zatem GPL oznacza dla ciebie swobodę, a nie cenę. Innymi słowy, po wprowadzeniu zmian do kodu musisz go zwolnić przy użyciu tej samej licencji. W rezultacie, im więcej osób go ulepszy, tym lepsze i silniejsze będzie to oprogramowanie. Sprowadza się to do tego, że licencja GPL skupia się na darmowych rzeczach, a nic na cenie niczego.

99% darmowych motywów WordPress posiada licencję GPL. Oznacza to, że możesz je pobrać i używać tak, jak chcesz!

Creative Commons

Przejdźmy do przodu. Licencja Creative Commons (lub CC) to kolejna publiczna licencja na prawa autorskie, która umożliwia ludziom udostępnianie, używanie i rozwijanie utworzonych dzieł pochodnych. W rzeczywistości zapewnia autorowi elastyczność i chroni użytkowników, którzy redystrybuują jego prace.

Istnieje kilka licencji CC. Niektóre motywy WordPress można znaleźć na licencji CC. Jak zobaczysz, zazwyczaj nie są one częścią Repozytorium motywów.

Darmowe motywy są równe, ale niektóre darmowe motywy są bardziej równe niż inne

Wybierając darmowy motyw WordPress, ważne jest, aby sprawdzić rodzaj licencji, na której się znajdują. Dlaczego? Odpowiedź brzmi: to zależy. To wszystko o prawach, które możesz z tym zrobić.

Zalety darmowych motywów WordPress

Fakt, że darmowe motywy WordPress są bezpłatne, wydaje się wspaniały. Ale ludzką naturą jest nie być zadowolonym z mniej. Zawsze chcemy więcej. Znajdź darmowy motyw WordPress, który Ci się podoba i po prostu go wybierz. Jakie są dla ciebie zalety?

 • Współczynnik redukcji kosztów
  Gdy znajdziesz darmowy motyw, który Ci się podoba, śmiało i użyj go na swojej stronie internetowej. Użyj swojej wyobraźni zamiast portfela. Jeśli z jakichś powodów zechcesz przejść na motyw premium, nic Cię nie powstrzyma. Natomiast w przypadku motywów premium odzyskanie pieniędzy może być trudne.
 • Niesamowita obsługa wtyczek
  Pomimo tego, że darmowe motywy WordPress nie są wspierane, możesz znaleźć wiele dostępnych zasobów, które pomogą Ci pozbyć się wszystkich zmartwień. Co więcej, możesz przesyłać datę, edytować i wprowadzać zmiany, kiedy tylko potrzebujesz darmowych wtyczek.
 • Wybór odmian
  Nic nie jest stałe, ale zmiana. Będziesz chciał wprowadzić zmiany. Co więcej, możesz dokonywać dowolnych zmian. Gdy zdecydujesz się na to, eksperymentuj. Eksperymentuj z dowolną liczbą darmowych motywów WordPress, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Twojego delikatnego smaku.

Słabe punkty darmowych motywów WordPress

Cóż, czy ci się to podoba, czy nie, ale w twoim Chardonnay zawsze jest czarna mucha. A darmowe motywy WordPress nie są wyjątkiem.

 • Nieunikalny
  Chociaż istnieje wiele pięknych darmowych motywów WordPress, wiele osób korzysta z nich, ponieważ są one bezpłatne. Oznacza to, że Twoja witryna może nie wyglądać inaczej.
 • Źle zakodowane (być może)
  Niestety istnieje wiele źle zakodowanych, niezgrabnych darmowych motywów WordPress. Ale jest tak wiele świetnych opcji. Oznacza to, że powinieneś zbadać i zawsze przetestować swój motyw przed przesłaniem go na swoją żywą stronę WordPress.
 • Ograniczone funkcje
  Masz ograniczone możliwości edycji i ustawień, jeśli chodzi o poprawianie ogólnego wyglądu swojej witryny.
 • Ograniczone wsparcie
  Większość darmowych motywów WordPress nie obejmuje bezpłatnego wsparcia, ale programiści chętnie zgłaszają błędy, jeśli znajdziesz problem. Niektórzy programiści oferują również opcje wsparcia premium, więc możesz potrzebować trochę gotówki, jeśli potrzebujesz pomocy.
 • Ograniczone aktualizacje
  Ponieważ są darmowe motywy wolny dostarczenie aktualizacji może potrwać dłużej, lub ostatecznie mogą całkowicie porzucić motyw.

Jeśli wybierzesz darmowy lub premium motyw WordPress?

Jaką opcję wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Jest wiele rzeczy do rozważenia przed dokonaniem wyboru. Pomyśl o korzyściach, jakie możesz uzyskać. Chociaż oczekiwania mogą być trudne do opanowania. Z reguły nie wiesz, chyba że poświęcisz czas i wysiłek na próbę. Podsumowując, bój się, że nie zaczniesz od małego i nie zbudujesz.

Motyw Premium WordPress jest właśnie dla tych, którzy chcą podłączyć swoją wyjątkową i nowoczesną stronę internetową, wartą czasu i pieniędzy. Motyw premium nie zawsze oznacza lepsza opcja, może to jednak mieć duże znaczenie. Pamiętaj, że zawsze istnieje szansa, że ​​zapłacisz za dużo za funkcje, których nie potrzebujesz.

Ogólnie rzecz biorąc, motyw premium to świetny sposób na załatwienie spraw przy minimalnym zamieszaniu. Ponadto są one wyposażone w bardziej zaawansowane funkcje, unikalne projekty, częste aktualizacje, dodatkową pomoc dla programistów i świetne opcje dostosowywania. Przyznaj to, ze wszystkimi tymi korzyściami, dlaczego nie?

Wskazówki dotyczące wybierania idealnego darmowego motywu WordPress

Być może zechcesz znaleźć niezawodne darmowe motywy WordPress. W końcu to ważne. Możesz zmarnować swój cenny czas i pieniądze lot nocą dostawców, a na końcu otrzymujesz produkt niskiej jakości, który kosztuje cię rękę i nogę. To nie jest opcja.

Oto propozycja dla Ciebie – jeśli nie masz pojęcia, od czego zacząć, rzućmy okiem na kilka świetnych darmowych motywów WordPress od wiodących firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych, takich jak TemplateMonster i WPExplorer. Dlaczego nie? To jest dobry pomysł. Co więcej, oferta darmowych i premium motywów WordPress, które oferują, jest ograniczona tylko twoją wyobraźnią. Bez względu na to, w jakiej jesteś niszy, każdy może znaleźć najlepszą z możliwych Motywy biznesowe WordPress, szablony elektroniczne, strony blogujące o modzie i urodzie, portale projektowe i fotograficzne i wiele innych.

Powiedzmy, że przeglądając darmowe motywy WordPress, powinieneś wybrać ten, który może być łatwo dostosowane do wybranego celu. Masz misję lub cel, nad którym pracujesz, prawda? Na przykład, jeśli chcesz podłączyć witrynę internetową firmy, Monstroid2 Lite jest właśnie dla Ciebie.

Darmowy motyw WordPress Monstroid 2 Lite

Darmowy motyw WordPress Monstroid 2 Lite

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Przede wszystkim wizualny wygląd motywu WordPress powinien idealnie pasować do Twojego celu. A Monstroid2 Lite zapewnia ci ochronę. Ten całkowicie czysty, darmowy WordPress z licencją GPLv.3 może pomóc w uruchomieniu witryny biznesowej bez kłopotów związanych z kodowaniem. Koncentrując się głównie na zawartości, Monstroid2 Lite zawiera zestaw czcionek Google, aby wyróżnić najciekawsze części lepkiej zawartości. Zawiera dużo czystej białej przestrzeni, aby pomóc Ci podzielić zawartość na łatwo czytelne części. Dzięki WP Live Customizer możesz wprowadzać dowolne zmiany i od razu zobaczyć wyniki swojego eksperymentu. Co więcej, przejrzysty, responsywny i atrakcyjny dla oka projekt daje swobodę założenia dowolnej firmy, e-commerce lub witryny publikowania online na bieżąco. Nie pukaj, dopóki tego nie spróbujesz.

Oczywiście możesz wybrać motyw WordPress, który jest dobrze zakodowany i zbudowany w oparciu o nowoczesne standardy sieciowe. Upewnij się, że Motyw korporacyjny WordPress Free Business ma czysty, odpowiednio oznaczony kod, który ułatwi Ci życie od samego początku.

Korporacyjny darmowy motyw WordPress

Korporacyjny darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten darmowy motyw GPLv.3 WordPress, zaprojektowany dla witryn firmowych i korporacyjnych, może pomóc Ci reprezentować Twoją unikalną markę lub firmę dla odwiedzających witrynę. Dzięki Portfolio możesz zaprezentować swoje wyjątkowe prace i projekty, aby przyciągnąć klientów i opowiedzieć historię swojej misji. Ponadto obsługuje zdjęcia, galerie i filmy, aby zachęcić potencjalnych klientów do przyłączenia się do Twojej marki. Nie lekceważ znaczenia posiadania strony na blogu w celu promowania swojej firmy. Wprowadź zmiany, eksperymentuj, stwórz przyczynę, ale zauważ. Zapraszam do obejrzenia demo na żywo, aby sprawdzić, czy pasuje do Twojego delikatnego smaku.

Myśleć najpierw mobilny chyba że masz bardzo dobry powód, aby tego nie robić. Jeśli chcesz mieć pewność, że ruch jest największy z możliwych – upewnij się, że Twój darmowy motyw WordPress reaguje. W pełni responsywny układ, który płynnie dostosowuje się do różnych urządzeń cyfrowych, eliminuje ryzyko porzucenia strony. Kustrix Lite najlepiej nadaje się do tego celu.

Kustrix Lite Free Fashion Blog Motyw WordPress

Kustrix Lite Free Fashion Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

W miarę jak świat online staje się coraz bardziej wizualny; Twoja piękna strona musi być widoczna na wszystkich urządzeniach ostatniej generacji. Ludzie przeglądają i robią zakupy przez cały dzień, dlatego Twoja responsywna i przyciągająca wzrok witryna powinna pojawiać się w tych głodnych wynikach wyszukiwania. Zobacz darmowy motyw WordPress w 100% na licencji GPLv.3, dostosowany do osobistych blogów modowych i projektów fotograficznych. Motyw jest łatwy do dostosowania i nawigacji dzięki dwukolumnowemu pozycjonowaniu. Dzięki opcjom społecznościowym możesz dowiedzieć się więcej o swoim nowym dziecku.

Darmowy motyw WordPress do blogowania

Darmowy motyw WordPress do blogowania

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ciesz się tym całkowicie darmowym motywem WordPress na licencji GPLv.3, przeznaczonym do tworzenia blogów dla biznesu, technologii, stylu życia i podróży. Wyposażony jest w czysty, responsywny i minimalistyczny design, który pomaga od razu przyciągnąć uwagę i zaimponować odwiedzającym. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby stworzyć bloga, na którym warto się trzymać. Jest wyposażony w WPML, Polylang, wsparcie ad RTL, media społecznościowe, ustawienia typografii, czysty i prawidłowy kod i wiele innych. Zdobądź go i wykorzystaj w pełni.

Nie zwalniaj czysty i minimalny darmowe motywy WordPress. Wybierając motyw, pamiętaj, że wyjątkowy design nigdy nie wychodzi z mody. Czyste odstępy w Twojej witrynie wpływają na jej ogólny wygląd. Pamiętaj, że czyste i proste projekty są często najlepszym sposobem na zaprezentowanie treści i zauważenie. Spójrz na motyw Melissa Photography WordPress.

Darmowa grafika, portfolio i studio fotograficzne Melissa Theme WordPress

Darmowa grafika, portfolio i studio fotograficzne Melissa Theme WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Posiadanie pięknej minimalistycznej strony internetowej może być różnicą, która zmienia decyzje odwiedzających na twoją korzyść. Za pomocą Melissy możesz stworzyć imponującą witrynę z portfolio fotografów i wprawić odwiedzających w poczucie piękna i chwały. Wyposażony jest w Galerię TM, która pomaga tworzyć i prezentować unikalne prace i projekty w najbardziej atrakcyjny sposób. WP Live Customizer pozwala dostosować szablon w zdumiewający sposób, bez problemów związanych z kodowaniem. Spraw, aby odwiedzający poczuli się wyjątkowo, gdy przypadkowo wylądują na Twojej stronie fotograficznej.

Blog ananasowy Fotografia WordPress Motyw WordPress

Ananasowy darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten minimalistyczny darmowy motyw WordPress na licencji GPLv.3 może pomóc wygrać bitwę o uwagę. Zawiera wszystkie niezbędne funkcje, które mogą być potrzebne do założenia udanego bloga w mgnieniu oka. Ten dobrze zakodowany, responsywny, zgodny z Yoast SEO szablon może przyspieszyć twój projekt internetowy i zaoszczędzić czas i wysiłek. Ananas oferuje swobodę tworzenia wciągającej historii, której nie można odłożyć. Ponadto obsługuje wiele typów mediów, jest kompatybilny z popularnymi darmowymi wtyczkami, formularzem kontaktowym 7 i innymi. Teraz dość gadania. Zanurz się, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

Biorąc pod uwagę, że Google plasuje witryny przyjazne dla urządzeń mobilnych wyżej, Standard SEO zapewnia, że ​​Twoja strona jest odpowiednio oznaczona, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. W ten sposób możesz uzyskać maksymalną dźwignię dzięki słowom kluczowym i zwiększyć szanse, że ludzie wylądują na Twojej stronie. Wiele darmowych motywów WordPress jest zoptymalizowanych od samego początku, ale jak zawsze tylko niektóre z nich są lepsze od innych.

Energico Free Gardening WordPress Theme

Energico Free Gardening WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Przyjazny SEO darmowy motyw GPLv.3 WordPress zaprojektowany z wyraźną przewagą może zapewnić, że twoja strona internetowa robi dokładnie to, czego potrzebujesz. Energico to świetny wybór dla firm zajmujących się ogrodnictwem i kształtowaniem krajobrazu. Zawiera wiele wtyczek Cherry, które reprezentują Twój unikalny biznes w najbardziej wciągający sposób. Wybieraj spośród wielu układów blogów, stylów nagłówków i stopek oraz różnych elementów interfejsu użytkownika, aby najlepiej dopasować je do wymagań biznesowych. Wypróbuj teraz, aby przyciągnąć naturalny ruch z wyszukiwarek.

Pytheas Darmowy motyw korporacyjny WordPress

Pytheas Darmowy motyw korporacyjny WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Pytheas to czysty, minimalistyczny i responsywny darmowy szablon WordPress GPLv.3, dostosowany do projektów internetowych dla firm, firm i portfolio. Posiada wbudowaną obsługę bułki tartej Yoast SEO, WP Live Customizer, media społecznościowe, formularz kontaktowy 7 i więcej. Skorzystaj z tego przyjaznego SEO szablonu, aby w pełni wykorzystać swoje możliwości i bardziej angażować odwiedzających w Internecie. Śmiało i zacznij już dziś.

Catwalk Free Fashion Modeling Agency Responsywny motyw WordPress

Catwalk Free Fashion Modeling Agency Responsywny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Catwalk to kolejny przyjazny dla SEO darmowy motyw WordPress idealny do następnego projektu internetowego. Wykonany z troską i elegancją, może pomóc Ci stworzyć nowe cyfrowe drzwi wejściowe dla Twojej agencji modelek mody. Spójrz prawdzie w oczy, twoja publiczność zasługuje na to, co najlepsze. Dzięki Catwalk możesz promować swoją markę 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Uzyskaj największy ruch ze słów kluczowych, o których wiesz, że spowodują konwersje. Jaki jest Twój wybór?

Gratulacje! Jesteś ekspertem od darmowych motywów!

Podsumowując, WordPress to świetna opcja, która może rosnąć wraz z Tobą i Twoją firmą. A kiedy wybierzesz odpowiedni motyw WordPress, może to mieć ogromny wpływ na Twój sukces. Jak widać, istnieje wiele pięknych darmowych motywów WordPress, ale tylko niektóre z nich mogą sprawić, że Twoja witryna będzie wyglądać jak milion dolarów. Wybór odpowiedniego darmowego motywu WordPress jest zawsze najtrudniejszy. Wszystko, czego potrzebujesz, to doświadczenie, które możesz zdobyć, przechodząc mały trening.

Jakie są według Ciebie najważniejsze aspekty darmowego motywu WordPress? Czy masz jakieś ulubione motywy, które przeoczyliśmy? Daj nam znać w sekcji komentarzy – chcielibyśmy je sprawdzić!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me