Marketing e-mail dla łatwych wtyczek WordPress Plus na początek

Jeśli szukasz najlepszych usług e-mail marketingowych dla WordPress, zachęcamy do przewijania w dół i zaspokojenia twoich potrzeb. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o e-mail marketingu i o tym, jak sprawić, by działał on w Twojej witrynie WordPress, zachęcamy do zapoznania się z tą sekcją sekcja po sekcji.


Dzisiaj nauczymy się kilku rzeczy. Dowiemy się, dlaczego marketing e-mailowy się zmienia, w jaki sposób możesz podwoić wysiłki i wreszcie odkryć najpopularniejsze usługi e-mail marketingu dla naszej najbardziej ukochanej platformy, dobrej ole WordPress. Innymi słowy, otrzymujesz najlepsze wskazówki, usługi i wtyczki e-mail marketingu, co jest w porządku.

Gotowy? Świetnie, zróbmy tango.

Dlaczego e-mail marketing?

E-mail marketing polega po prostu na tym, że czytelnicy subskrybują twoją listę mailingową, aby regularnie otrzymywać aktualizacje. Gdy publikujesz post, masz produkt lub coś wspaniałego do udostępnienia, wysyłasz podmuch czytelnikom. Nie ma w tym nic wielkiego, wystarczy wysłać kilka e-maili do potencjalnych nabywców. Łatwiej powiedzieć niż zrobić.

W każdym razie, dlaczego powinieneś rozważyć zastosowanie e-mail marketingu? Co sprawia, że ​​marketing e-mailowy jest ważny? Zapomnij na chwilę o usługach e-mail marketingu, czy e-mail marketing jest wart twojego czasu i pieniędzy? Jakie są zalety? I czy są wady?

Zalety e-mail marketingu

Najpierw spójrzmy na zalety e-mail marketingu.

To osobiste

Łatwiej jest budować połączenie i zaufanie za pośrednictwem poczty e-mail niż jakakolwiek inna forma marketingu i nie trzeba tego rozszyfrować. Na początek, e-mail trafia do skrzynki odbiorczej potencjalnego klienta, gdzie możesz nawiązać bezpośredni kontakt z grupą docelową.

Precyzyjne celowanie

Prowadzisz rozmowę jeden na jednego z kimś, kto z przyjemnością wypełnił formularz i potwierdził subskrypcję. Ten rodzaj osoby wykazuje poważne zainteresowanie tym, co oferujesz. Ta osoba najprawdopodobniej kupi od ciebie i możesz skontaktować się z nią swobodnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Segmentacja użytkowników

E-mail pozwala na segmentację docelowych odbiorców. Ponieważ subskrybenci poczty e-mail to oczywiście osoby o szczególnych zainteresowaniach w Twojej firmie, wiesz dokładnie, co lubi każda grupa użytkowników. Dzięki tego rodzaju informacjom możesz tworzyć bardzo trafne treści i produkty w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Jesteś właścicielem swojej listy mailingowej

Posiadasz swoją listę mailingową w sposób, którego nie możesz, powiedzmy, polubić na swojej stronie na Facebooku. Twój wpływ na platformy innych firm ogranicza się do ich zasad, co oznacza, że ​​niewielka zmiana tych zasad może prowadzić do ogromnych strat po twojej stronie. Jesteś właścicielem swojej listy mailingowej, a jej jedyny wielki atut, który ci mówię. Plus strony mediów społecznościowych przychodzą i odchodzą, ale poczta e-mail trwa.

Wiele opcji

Niektóre usługi e-mail marketingu oferują niewiarygodne opcje, takie jak słynna funkcja Exit-Intent w OptinMonster, która pozwala uchwycić potencjalnych klientów, gdy tylko zamierzają opuścić Twoją witrynę. Pamiętaj, że większość osób opuszczających witrynę nigdy nie wraca, ale marketing e-mailowy rozwiązuje ten problem.

E-mail marketing jest tani

Usługi e-mail marketingu są obecnie dość tanie, a większość oferuje bezpłatne plany, które pomogą Ci rozpocząć działalność. MailChimp oferuje na przykład darmowy plan, który pozwala wysyłać 12 000 e-maili miesięcznie do 2 000 subskrybentów. Jeśli zaczynasz działalność non-profit lub masz ograniczony budżet, to dobra wiadomość. W końcu liczy się nie rozmiar, ale jakość listy mailingowej.

Łatwy w konfiguracji

Konfiguracja e-mail marketingu jest stosunkowo łatwa, twoja mama nie musi ci pomóc. Większość usług e-mail marketingu oferuje najlepsze środowiska do tworzenia, zarządzania i wysyłania ogromnej liczby wiadomości e-mail w danym momencie. Oferują narzędzia typu „przeciągnij i upuść” oraz kreatory biuletynów, które dają tyle mocy w twoje ręce.

Analityka

Możesz zebrać wiele informacji o swoich potencjalnych klientach za pomocą formularzy rejestracyjnych i ankiet. Nie musisz nam mówić, jak cenne są te informacje. Ponadto możesz łatwo śledzić wiadomości e-mail, co oznacza, że ​​dokładnie wiesz, co działa, a co nie. Możesz nawet pobierać raporty za każdym razem i tak dalej.

Oszczędzaj czas

Po pierwsze, konfiguracja usług e-mail marketingu jest szybka. Wystarczy wypełnić krótki formularz i nacisnąć przycisk przesyłania, a wszystko będzie dobrze. Po drugie, możesz utworzyć wiadomość e-mail marketingową w ciągu godziny i wysłać ją do całego świata w kilka minut. Twoja konkurencja cię nie zobaczy.

Testowanie A / B

Większość usług e-mail marketingu oferuje testy A / B, które polegają po prostu na wysłaniu dwóch odmian e-maila do potencjalnych klientów i sprawdzeniu, jak na nie reagują. Otrzymywanie informacji zwrotnych za pośrednictwem poczty e-mail jest natychmiastowe, co oznacza, że ​​możesz wprowadzać zmiany w wiadomości marketingowej w czasie rzeczywistym, aby uzyskać maksymalny efekt.

Wady e-mail marketingu

Teraz na minus. Marketing e-mailowy może być tak niesamowity, że możesz mieć kilka problemów.

Niezawodność

Chociaż poczta e-mail ma świetne współczynniki konwersji, istnieją – niestety – odbiorcy, którzy usuwają go przed przeczytaniem. Daj spokój, prawdopodobnie robisz to samo, co w przypadku firm marketingowych, które regularnie zalewają Twoją skrzynkę odbiorczą. Cóż, nie powinieneś się martwić, biorąc pod uwagę e-mail ma średnią otwartą stawkę 25%.

spam

Korzystanie z masowej usługi e-mail marketingu oznacza, że ​​twój dobry i legalny e-mail może trafić do folderu ze spamem, gdzie kurczy się i umiera. Jeśli masz do czynienia z tym problemem, możesz doradzić potencjalnym klientom dodanie swojego adresu e-mail do książki adresowej.

Jak doładować kampanię e-mail marketingową

Zdarza się, że jesteśmy bardzo zajęci. Mam na myśli, że wysyłamy zbyt wiele wiadomości e-mail każdego dnia. Według Mashable, internauci na całym świecie wysyłaj ponad 145 miliardów e-maili dziennie! To zadziwiająca postać z mojego miejsca. Naprawdę oszałamia liczbę, biorąc pod uwagę, że jest nas około 7 miliardów.

145 miliardów e-maili dziennie ?! Jeśli zastanawiasz się, jak będziesz się wyróżniać w tej zawziętej konkurencji, następna sekcja jest przeznaczona wyłącznie dla Ciebie.

Uzyskaj odpowiednią usługę e-mail marketingu

Jest rzeczą oczywistą, że jeśli chcesz się wyróżnić, potrzebujesz najlepszych usług e-mail marketingu. Wybrana usługa e-mail marketingu zależy od osobistych preferencji, ale oto kilka wskazówek, niezależnie od tego.

Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, to jakość wsparcia, funkcje, ceny, dobre osiągnięcia i łatwość użytkowania. Jak już powiedzieliśmy, twoje potrzeby też mają znaczenie. Na przykład, jeśli masz małą listę, może kilkaset subskrybentów, lepiej skorzystać z usługi, która oferuje bezpłatny abonament.

Pisz świetne nagłówki

Bez względu na to, do czego się przyzwyczaiłeś, nagłówki każdej publikacji, nie tylko e-mail, graj tylko jedną rolę. Marketerzy używają nagłówków, aby zwrócić na siebie uwagę, a praktyka jest stosowana od niepamiętnych czasów. Weźmy na przykład kiosk, to nagłówki przykuwają uwagę przechodniów.

W marketingu mów, stwórz nagłówki, które zwiększą Twój współczynnik otwarcia e-maili. Twórz nagłówki, których potencjalni klienci nie mogą się doczekać, tak jak w przypadku najpopularniejszych postów. Nagłówek powinien być jasny, zwięzły i niejasny – rodzaj niejasności budzącej ciekawość.

Dodaj wezwanie do działania (CTA)

Mówiąc o jasności, powinieneś również rozważyć dodanie jasnych i odpowiednich wezwań do działania do swoich e-maili, co zwiększy szanse sprzedaży w dalszej części ścieżki sprzedaży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz subskrybenta, aby powrócić na swoją stronę, wziąć udział w konkursie, kupić niektóre ze swoich niesamowitych rzeczy lub zrobić cokolwiek innego, CTA jest najlepszą szansą na podpisanie umowy.

Możesz nawet połączyć swoje wezwanie do działania ze specjalną stroną docelową tylko dlatego, że możliwości są nieograniczone. Według Matt Carter z Odznacz, „Im wyraźniejsze wezwanie do działania, tym bardziej prawdopodobne jest, że Twój subskrybent zostanie skierowany w dół ścieżki sprzedaży”.

Ustaw swoje formularze zgody strategicznie

Większość początkujących jest winna tego. Jeśli nie ustawisz swoich formularzy rejestracji strategicznie, trudno będzie ci zdobyć złotą gęś, jeśli chodzi o marketing e-mailowy. Dzięki niezliczonym metodom integracji, w tym mnóstwu wtyczek e-mail marketingowych do WordPress, masz narzędzia, których potrzebujesz.

Znane są wyskakujące formularze rejestracyjne, które uruchamiają się, gdy użytkownik opuszcza Twoją witrynę. Jest to uciążliwe, ale dość skuteczne, ponieważ użytkownicy zgłaszają nawet 469% wzrost współczynników konwersji e-mail. OptinMonster to jedna z wiodących usług e-mail marketingu oferująca tę funkcję wyjścia z zamiaru pośród innych opcji opt-in.

Spersonalizuj swój e-mail

Nie jesteś botem i nie subskrybujesz. Możesz zwiększyć wysiłki marketingowe poprzez personalizację wiadomości. Według Roberta Cialdiniego, faceta z tyłu Sześć zasad wpływu, ludzie chętniej kupią od ciebie, jeśli cię polubią.

Podobnie jak w przypadku niesamowitego projektu witryny i ukierunkowanych treści, aby rozmawiać bezpośrednio z użytkownikami sieci, staraj się personalizować wszystkie wiadomości wysyłane do subskrybentów. Ponieważ wiesz, kim są Twoi subskrybenci i co im się podoba, możesz pisać spersonalizowane wiadomości e-mail, które mają największy wpływ.

Przykład: kiedyś poprosiłem subskrybentów, aby wspomnieli o swoim największym bólu podczas rejestracji, i byłem mile zaskoczony odpowiedziami, a tym bardziej uwagami, które zebrałem. Potem napisałem e-maile, które dotyczyły tych punktów bólu, i możecie zgadnąć, co się stało z moimi otwartymi stawkami ��

Wykorzystałem te same opinie do przeprojektowania mojej witryny, a także treści, dziesięciokrotnie zwiększając liczbę konwersji.

Mieszaj zawartość e-mail

Nie możesz ryzykować, że spamer będzie chciał zarabiać pieniądze, choć będzie to konieczne, nawet jeśli oznacza to bombardowanie subskrybentów ofertami, ofertami i innymi ofertami. Właśnie dlatego niezbędna jest dobrze przemyślana strategia e-mail marketingowa informująca o całym procesie marketingowym.

Jeśli to nie ma sensu, po prostu staraj się pisać bardzo informacyjne wiadomości e-mail, od czasu do czasu wspominając o produkcie. Twoje e-maile powinny być rozszerzeniem treści w Twojej witrynie, ale lepiej. Oferowanie dużej wartości za pośrednictwem wiadomości e-mail zwiększy liczbę otwartych kursów, a ostatecznie także współczynniki konwersji. Będziesz także mieć większą szansę uniknięcia folderu ze spamem.

Przetestuj, spłucz i powtórz

Pod koniec dnia zawsze pamiętaj o przetestowaniu swoich metod, aby wskazać, co działa, a co nie. W ten sposób możesz wyeliminować problemy, które utrudniają życie w e-mail marketingu. Oczywiście chcesz trzymać się rzeczy, które działają, i chować cokolwiek nie jest.

Teraz, gdy masz już wskazówki, które pozwolą Ci rozwinąć strategię e-mail marketingu, możesz spojrzeć na najlepsze usługi e-mail marketingu dla WordPress?

5 popularnych e-mailowych usług marketingowych dla WordPress

Następujące usługi e-mail marketingu współpracują z WordPress. Oznacza to po prostu, że istnieje niezliczona ilość wtyczek WordPress, które pozwalają na zintegrowanie dowolnej z tych usług ze swoją witryną w ciągu kilku minut. Zaczynamy od mojego osobistego faworyta.

MailChimp

najlepsze usługi e-mail marketingu dla WordPress MailChimp

MailChimp jest jednym z najlepszych serwisów e-mail marketingowych, jakie można kupić za pieniądze. Ze sprawozdania rocznego za 2016 r. Klienci MailChimp wysłali w tym roku ponad 245 miliardów wiadomości e-mail. Obsługując cały świat, MailChimp ułatwia milionom użytkowników WordPressa wysyłanie masowych wiadomości e-mail za pomocą szerokiego pakietu narzędzi.

Wspomniane narzędzia pomagają w tworzeniu kampanii e-mail marketingowych od podstaw. Tworzenie listy mailingowej jest dziecinnie proste, a wiele projektów formularzy to tylko jedno kliknięcie. Oferują wiele funkcji, a także integracji. Na przykład możesz wysyłać automatyczne wiadomości do odwiedzających, którzy porzucają koszyki itp.

I jest więcej…

Do Twojej dyspozycji są szczegółowe raporty, które mierzą wpływ Twoich kampanii na subskrybentów. Z tych raportów możesz się wiele nauczyć, a nawet wyeksportować lub pobrać to samo w celu wykorzystania w przyszłości i potomności. Na przykład widzisz aktywność w mediach społecznościowych, śledzisz linki, sprawdzasz rozmowy i wiele więcej.

Po prostu wiedz, że potrzebowalibyśmy postu o takiej głębokości i długości, aby przejrzeć wszystkie oferty MailChimp dotyczące cen jednorazowych. Jeśli MailChimp brzmi jak potrzebna usługa e-mail marketingu, firma oferuje trzy plany cenowe:

  • Plan Forever Free z maksymalnie 2000 subskrybentów i 12 000 e-maili miesięcznie
  • Rosnący biznes plan już od 10 dolarów za miesiąc i
  • Potężny plan Pro Marketer od 199 USD miesięcznie dla dużego nadawcy wiadomości e-mail

Zawsze wybieraj plan odpowiedni dla Twojej firmy. MailChimp umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail z „własnych serwerów” poprzez edycję rekordów DNS, co jest bardzo przejrzyste. Innymi słowy, e-maile wydają się pochodzić z Twojej domeny zamiast serwerów MailChimp.

Zawsze możesz zintegrować MailChimp z witryną WordPress, korzystając z dowolnej metody dostępnej na pulpicie nawigacyjnym, ale oznacza to, że musisz dotknąć kodu. Aby tego uniknąć, zintegrujemy MailChimp z WordPress za pomocą wtyczki.

Uzyskaj MailChimp

MailChimp dla WordPress

MailChimp dla WordPress

Aby to zrobić, chciałbym oświadczyć, że MailChimp dla WordPress nie jest powiązany z usługą MailChimp. Wtyczka MailChimp dla WordPress jest dziełem Danny’ego van Kootena, Ibericode, Lapa i Harisha Chouhana.

Pozwala ci połączyć twoją stronę WordPress z listą mailingową MailChimp. Dodatkowo jest dostarczany z narzędziem do tworzenia formularzy, z którego najlepiej korzystać, jeśli znasz się na HTML i CSS. Jednak za pomocą kilku poprawek możesz utworzyć dowolną formę, jaką tylko możesz sobie wyobrazić.

Co więcej, wtyczka jest łatwa w instalacji, ponieważ wszystko czego potrzebujesz to klucz API, który jest dość łatwy do zdobycia. MailChimp dla WordPress bezproblemowo integruje się z niesamowitymi rozszerzeniami i wtyczkami, takimi jak MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, Formularz kontaktowy 7, BuddyPress, MemberPress i Easy Digital Downloads, aby wymienić tylko kilka. Możesz dodatkowo zintegrować wtyczkę z komentarzami WP i formularzami rejestracyjnymi.

Możesz podłączyć bezpłatną wtyczkę MailChimp dla WordPress za pomocą bezpłatnego planu MailChimp i uzyskać kompletne rozwiązanie do marketingu e-mailowego w mniej niż 10 minut.

Pobierz MailChimp dla WordPress

Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact rozpoczyna 60-dniowy bezpłatny okres próbny, który pozwala wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do 100 subskrybentów. Jest to idealne rozwiązanie dla małej grupy odbiorców, takich jak testerzy aplikacji mobilnych lub małe grupy fokusowe. Jest także najłatwiejszy do skonfigurowania i uruchomienia – mój pierwszy e-mail wysłałem w 3 krokach. To było takie proste.

Konieczne będzie przejście na abonament Email lub Email Plus, który kosztuje od 20 do 295 USD miesięcznie, w zależności od liczby posiadanych subskrybentów. 295 USD dotyczy 50 000 kontaktów z 2 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczonymi kampaniami, kuponami, ankietami, promocją wydarzeń, raportowaniem i autoresponderami.

Inne ważne funkcje…

… Obejmują narzędzia do tworzenia listy, zarządzanie kontaktami, bezpłatne coaching, niesamowite wsparcie, archiwa i tak dalej. Potem zobaczyłem gotowe szablony! Co za ogromna kolekcja pięknych szablonów e-mail. Poważnie, strona internetowa Constant Contact została stworzona dla małego przedsiębiorcy.

Stały kontakt jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz trzymać się z dala od przesady i natarczywości na rzecz minimalizmu. W przeciwieństwie do większości usług e-mail marketingu, Constant Contact jest całkowicie wyluzowany. Podobał mi się czysty układ i domowa atmosfera. Istnieje niestandardowe kodowanie, ale wygrywa kreator poczty e-mail Drag & Drop, więc tak.

Na początku prawie oderwałem się od stałego kontaktu, ale dalsze dochodzenia potwierdzają, że wiele serwisów e-mail marketingowych może pożyczyć list od tych facetów. Usługa e-mail tego kalibru potrzebuje odpowiedniej wtyczki WordPress.

UZYSKAJ STAŁY KONTAKT

Stałe formularze kontaktowe MailMunch

Stałe formularze kontaktowe MailMunch - Wtyczki WordPress

… A dzień jest zapisany. MailMunch, autor tej wtyczki, jest firmą, która upraszcza marketing e-mailowy, koncentrując się na pozyskiwaniu klientów i pozyskiwaniu potencjalnych klientów. Ta wtyczka e-mail marketingu jest kulminacją godzin ciężkiej pracy, Liz Gannes i e-mail marketingu oferującego ekscytujące funkcje w niskich cenach.

Ta wtyczka WordPress, podobnie jak Constant Contact, jest niedoceniana. Byłem stronniczy, dopóki nie sprawdziłem dostępnych funkcji. Aby pobudzić apetyt i zacząć działać, możesz budować formularze opcjonalne z tego świata za pomocą 5 rodzajów formularzy, około 20 kuszących motywów, niezliczonych pól formularzy i narzędzia do tworzenia formularzy, które akceptują niestandardowy kod HTML.

Oczywiście najlepsze funkcje są zablokowane w planach premium, które zaczynają się od 6,30 dolara miesięcznie. Potrzebujesz planu Agencji, aby korzystać z całego zestawu funkcji, które kosztują 34,30 USD miesięcznie. Darmowy plan ma dwa w pełni konfigurowalne motywy i podstawowe funkcje potrzebne do rozpoczęcia zbierania wiadomości e-mail.

Skonfigurowanie tego wszystkiego jest proste, wystarczy kilka minut. Wszystkie formularze, które tworzysz za pomocą tej wtyczki, działają (powinienem wiedzieć, przetestowałem) i subskrybują użytkowników do dowolnej listy stałych kontaktów, którą chcesz. Jeśli kontakt już istnieje, wtyczka automatycznie aktualizuje subskrybenta.

Naprawdę potrzebowalibyśmy całej recenzji, aby objąć wszystkie inne funkcje, o których nie wspomnieliśmy, w tym łaskawy interfejs użytkownika, szczegółową analizę, autorespondery i intuicyjny konstruktor wiadomości e-mail. Mówiąc najprościej, Constant Contact i ta wtyczka generacji ołowiu pasują do siebie jak chleb i masło.

Powiązane: Mają drugą wtyczkę, Wtyczka MailMunch WordPress który integruje się ze stałym kontaktem w podobny sposób.

Pobierz Stałe formularze kontaktowe przez MailMunch

AWeber

najlepsze usługi e-mail marketingu dla WordPress AWeber

El numero dos na naszej liście to dziś AWeber, popularna usługa e-mail marketingu, która istnieje od 1998 roku. Ich podstawową misją jest i nadal jest pomoc „… małym firmom i przedsiębiorcom w tworzeniu i wysyłaniu e-maili, które ludzie kochają…” w celu „… łączyć się z [wspomnianymi ludźmi] w sposób, który rozwija ich działalność. ”

Jeśli chodzi o usługi e-mail marketingu, AWeber ma długą reputację w dostarczaniu światowej klasy usług w cenie, która odpowiada wszystkim na całym świecie. Obsługują setki tysięcy marketerów z różnych środowisk, co oznacza, że ​​jesteś w doskonałym towarzystwie.

W dziale funkcji AWeber oznacza poważny biznes. Jest pełen drobiazgów, takich jak autorespondery, mnóstwo szablonów e-mail, szczegółowe analizy, niesamowite wsparcie klienta, łatwy w użyciu kreator formularzy, integracja z mediami społecznościowymi, aplikacja mobilna, edytor przeciągnij i upuść, segmentacja subskrybentów i lista jest długa.

Integracja AWeber jest bardzo łatwa w kopiowaniu, a dzięki sprytnej wtyczce znanej jako Hustle możesz to zrobić w mniej niż 5 minut. Zgadza się, ponieważ nie musisz się o nic martwić; oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Plany wahają się od 19 dolców do 149 dolców miesięcznie, chociaż możesz uzyskać plan niestandardowy dostosowany do twoich potrzeb.

Uzyskaj AWeber

Pośpiech

Zgiełk - Wyskakujące okienka Slide ins i Email Opt ins - Katalog wtyczek - WordPress

Hustle, najwyższej klasy wtyczka do marketingu e-mail dla WordPress, pomaga zintegrować nie tylko AWeber, ale także MailChimp i osiem innych usług e-mail marketingu. Wszystko to robisz z łatwego w obsłudze pulpitu administratora, który jest pełen najlepszych opcji. Ponownie potrzebujesz klucza API, co jest łatwe… wiesz, jak to działa.

Dzięki integracji usług e-mail w przeszłości możesz swobodnie projektować formularze akceptacji dzięki 4 wstępnie zdefiniowanym stylom, nieograniczonej liczbie kolorów, dodatkowym polom, ramkom, kształtom i animowanym ikonom. Jeśli chcesz przetestować swoje kotlety projektowe, Hustle ma również możliwość niestandardowego CSS.

Ostatni krok polega na dostosowaniu wyglądu formularzy opt-in i zachowania się w witrynie. Możesz dodać formularz w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą krótkiego kodu. Ponadto możesz dodawać formularze po treści lub tworzyć wyskakujące i wsuwane formularze, aby zwiększyć liczbę subskrypcji. Interaktywność w tej sprawie!

Przy ponad 70 tys. Aktywnych instalacji Hustle firmy WPMU DEV radzi sobie dobrze pod wieloma standardami. Zarejestruj się w AWeber i zintegruj z Hustle, aby już dziś rozpocząć e-mailową kampanię marketingową. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej.

Pobierz Hustle

Mad Mimi

Mad Mimi Email Marketing Utwórz Wyślij i śledź biuletyny e-mail w formacie HTML

Mad Mimi to piękny ESP z całkowicie unikalnym podejściem do e-mail marketingu. Ale nawet z mnóstwem funkcji, ci faceci potrafią ułatwić ci wszystko, kolego. Zarządzałem listą adresową w Mad Mimi i nie mogę narzekać. Ta wysoce wydajna usługa ma urok aplikacji mobilnej.

Wszystko, od rejestracji, tworzenia formularzy i wiadomości e-mail, a także łączenia się z subskrybentami, jest tak proste, jak A, B, C. Kreator formularzy jest niesamowity, ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do tworzenia pięknych biuletynów bez względu na okazję i porę roku. Możesz nawet dodawać formularze do swojej strony na Facebooku za darmo!

Oczywiście mają zawsze bezpłatny plan, który pozwala przechowywać 100 kontaktów i wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili. Plany Pro kosztują od 10 do 369 dolarów miesięcznie, w zależności od potrzeb. Każdy plan ma niesamowitą listę funkcji, dzięki którym możesz szybko zacząć działać.

Pulpit administratora jest przyjemnością w pracy. Zafunduj sobie niesamowite wrażenia projektowe z tego świata dzięki niesamowitemu konstruktorowi typu przeciągnij i upuść, zintegruj swoje promocje z mediami społecznościowymi, twórz kanały RSS i zarządzaj publicznością jak szef z Mad Mimi. Łatwo eksportuj swoje listy, jeśli chcesz przenosić różne rzeczy i tak dalej.

Mad Mimi jest jedną z najlepszych usług e-mail marketingu, musimy połączyć ją z jedną z najlepszych wtyczek do tworzenia listy dla WordPress.

Zwariuj Mimi

Rozkwit prowadzi

Thrive jest wiodącym pluginem do tworzenia list najlepszych w WordPress

Najlepsza wtyczka do tworzenia listy dla WordPress, Thrive Leads, ma 30-dniową gwarancję wydajności. Oznacza to tylko, że jeśli nie lubisz Thrive Leads w ciągu 30 dni, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Zgadza się, nie oferują darmowej wersji. Członkostwo Thrive kosztuje zaledwie 19 USD za miesiąc i obejmuje nieograniczoną liczbę licencji na strony oraz wszystkie produkty ThriveThemes.

Oferują trzy inne jednorazowe plany. Możesz wybrać licencję na jedną stronę, która kosztuje 67 dolców, licencję na 5 stron w cenie 97 USD lub pakiet licencji na 15 stron za 147 dolarów. Wybór tutaj zależy od twoich potrzeb, chociaż członkostwo Thrive brzmi lepiej.

Kolejny świetny dodatek do Thrive Leads. Właśnie dlatego polecam wszystkim motywy Thrive jako kompleksowe rozwiązanie do marketingu online. Jeszcze raz dziękuję Shane! – Gary Kamiński

Lista funkcji rozciąga się stąd na księżyc i plecy. Mówimy o takich rzeczach, jak SmartExit +, SmartLinks, testowanie A / B, piękne animacje, laserowe celowanie, wyzwalacze oparte na interakcji, każdy typ formularza zgody, niesamowite raporty i niezliczona integracja z popularnymi usługami e-mail marketingu, w tym Mad Mimi.

Link Thrive prowadzi do Mad Mimi lub dowolnej usługi e-mail marketingu, a masz potężne rozwiązanie do tworzenia listy dla swojej firmy, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, profesjonalistą, agencją czy dużą korporacją. Nie, naprawdę nie musisz iść gdzie indziej.

Zdobądź potencjalne szanse

Otrzymać odpowiedź

Oprogramowanie do marketingu e-mailowego GetResponse

Na drugim miejscu znajduje się GetResponse, ostatni na naszej liście, ale zdecydowanie nie tylko pod względem funkcji i użyteczności. Możesz zacząć od razu z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, bez karty kredytowej. Po rejestracji, która obejmuje weryfikację SMS-em, dotrzesz do przyjemnego pulpitu nawigacyjnego.

Tutaj możesz dodać kontakty, zbudować formularz lub utworzyć biuletyn. Tylko trzy przyciski, które są dalekie od obszernej listy funkcji, motywów i opcji, z których GetResponse jest najbardziej znany. Na przykład możesz kopiować i wklejać, przesyłać lub importować kontakty z usług zewnętrznych, takich jak Dokumenty Google, SalesForce itp..

Kreator formularzy wydmuchuje wszystkie inne usługi e-mail marketingu z wody! Przewijałem w dół coś, co wydawało się niemożliwą liczbą wspaniałych motywów w wielu kategoriach i formatach. Możesz tworzyć formularze kampanii na Facebooku równie łatwo, jak możesz utworzyć formularz zgody na pasku bocznym.

getresponse-newsletter-builder

GetResponse Newsletter Builder ��

To nie koniec. Kreator formularzy zawiera funkcję Color Magic, która importuje kolory witryny w celu dostosowania i wykorzystania w formularzach według własnego uznania. Do Twojej dyspozycji masz 7 aplikacji do tworzenia list do stałego paska, pobierania, zamykania wyskakujących okienek, przewijania, wstrząsania, pola obrazu i formularzy rejestracji.

Możesz szybko budować formularze za pomocą zwykłego edytora HTML, a przy wszystkich pakietach integracji GetResponse prawdopodobnie nie potrzebujesz wtyczki. Możesz połączyć swoje formularze między innymi ze swoją witryną WordPress, sklepem WooCommerce i Facebookiem.

W dziale biuletynów możesz użyć narzędzia „przeciągnij i upuść” lub zwykłego konstruktora HTML, aby wysyłać wiadomości e-mail, które dostarczają całkiem sporo. Kreator przeciągnij i upuść zawiera milion i jeden szablonów biuletynów oraz więcej funkcji niż kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Uzyskaj GetResponse

Formularze kontaktowe WPForms

Formularz kontaktowy WPForms - Drag Drop Form Builder for WordPress - Wtyczki WordPress

Powiążemy GetResponse z Formularzami Kontaktowymi WPForms, ponieważ to drugie jest prostym, ale pełnoprawnym arcydziełem, podobnie jak poprzednie. Na pierwszy rzut oka możesz odrzucić tę wtyczkę, a także GetResponse, ale kiedy przejdziesz przez drzwi, smakołyki zmiotą cię z nóg.

Formularze kontaktowe WPForms mają ponad 90 000 aktywnych instalacji w momencie pisania. Wystarczy zainstalować i aktywować wtyczkę na swojej stronie. Następnie musisz utworzyć formularz. Tutaj zaczyna się podniecenie. Wtyczka jest dostarczana z intuicyjnym narzędziem do przeciągania i upuszczania, które usprawnia cały proces projektowania.

I czy w narzędziu do tworzenia formularzy są dostępne funkcje? Sama liczba dostępnych opcji w darmowej wersji sprawi, że zakręci Ci się w głowie. Będziesz jednak potrzebował wersji pro 99 USD, aby zintegrować ją z listą GetResponse. Darmowa wersja pozwala łączyć się tylko z Constant Contact.

Dzięki wszystkim dostępnym funkcjom, w tym integracji z bramkami płatności, formularze kontaktowe w wersji WPForms Pro wcale nie są takie złe. Plany zaczynają się już od 39 dolarów za rok, ale pamiętaj, że GetResponse zawiera wiele innych integracji.

Pobierz formularze kontaktowe przez WPForms

Bonus: Ninja Popups dla WordPress

Pop-upy Ninja dla WordPress

Jeśli od jakiegoś czasu należysz do społeczności marketingu internetowego, bez wątpienia usłyszysz, jak ludzie mówią o tym, jak ważne jest tworzenie listy e-mail marketingu. Pozwala to nie tylko rozwijać relacje z czytelnikami, ponieważ masz sposób na bezpośrednią komunikację z nimi, ale także chroni przed wszelkimi negatywnymi skutkami aktualizacji algorytmu Google – jeśli aktualizacja spowoduje upadek serwerów SERP, możesz nadal przyciągaj ruch do swojego bloga, wysyłając pocztą e-mail listę, gdy publikujesz nowy post. Docelowi odbiorcy, rozwijanie relacji i stabilny ruch mogą być dobre dla twojego wyniku.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją listę e-mail, wyskakujące okienka są sprawdzonym sposobem na przyciągnięcie uwagi użytkownika, zapewniając większe prawdopodobieństwo subskrypcji. Istnieją względy etyczne, ale wyskakujące okienka mają udokumentowane doświadczenie w szybszym rozwijaniu list e-mail.

Ninja Popups dla WordPress to świetna wtyczka dla każdego, kto chce powiększyć swoją listę mailingową. Wtyczka obsługuje dwanaście różnych usług e-mail marketingu, w tym AWeber i MailChimp.

Wtyczka zawiera wiele fantastycznych skórek, dzięki czemu możesz tworzyć piękne wyskakujące okienka. Dzięki wielu opcjom dostosowywania (zobacz zrzuty ekranu poniżej, aby dowiedzieć się o jakości wyskakujących okienek, które wtyczka może tworzyć), możesz zaprojektować wyskakujące okienka na swój własny obraz i zgodnie z brandingiem Twojej witryny. Możesz także tworzyć wielostronicowe wyskakujące okienka, co jest przydatne, jeśli twoi odbiorcy są podzieleni na bardzo różne grupy zainteresowań.

Pop-upy mogą być uciążliwe, jeśli są zbyt imponujące, ale wtyczka Pop-up Ninja pozwala wybrać, kiedy wyskakujące okienko będzie wyświetlane. Może to nastąpić po osiągnięciu przez użytkownika określonego punktu w artykule, po okresie bezczynności lub gdy użytkownik wykaże zamiar opuszczenia witryny. Możesz także skonfigurować test A / B, aby analizować, kiedy wyskakujące okienka konwertują najlepiej, a także porównywać dwa różne projekty, co pozwala uzyskać najlepsze możliwe wyniki. A jeśli chcesz wybierać jeszcze więcej skórek, dostępny jest pakiet motywów dla wyskakujących okienek Ninja.

Zdobądź wyskakujące okienka Ninja


Co za wielki przewodnik po świecie e-mail marketingu, ale jest tak wiele, że nie moglibyśmy wszystkiego wycisnąć w tym poście. Istnieje wiele innych usług e-mail marketingu dla WordPress i nie zaczynaj mnie od wtyczek do tworzenia listy. Być może masz dostęp do innych porad dotyczących marketingu e-mailowego, które pominęliśmy.

Jestem wielkim fanem MailChimp i wtyczki MailChimp dla WordPress, ale to tylko ja. Jaka jest twoja ulubiona kombinacja? Z jakiego dostawcy usług e-mail korzystasz? Jeśli masz pytanie lub sugestię, daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me