Daj mi znać, jeśli brzmi to trochę znajomo. Zacząłeś od pragnienia – odrobiny pomysłu, który nie pozwalał ci zasnąć w nocy. Po rozwaleniu umysłu postanowiłeś wrzucić pomysł do planu, być może po przeczytaniu motywacyjnego tekstu, takiego jak Myśl i wzbogać się autor: Napoleon Hill.


Mając plan w ręku, poszedłeś naprzód i starałeś się przekształcić marzenie w rzeczywistość. Poszedłeś do pracy, kupiłeś hosting, nazwę domeny, świetny motyw WordPress i założyłeś swoją pierwszą stronę WordPress.

Miałeś to zrobić, czuć to w jelitach. Wasze oczy były zielone; możesz w końcu zabić i spełnić swoje marzenia. Ale plan był nieco wadliwy, ponieważ nie uwzględniał generowania ruchu, jedynego lwa, który dziś stoi na drodze do sukcesu.

Prawie wpadłeś w panikę, kiedy odkryłeś swój szaleństwo, ale nadal go trzymałeś, szukając nowych informacji na temat generowania ruchu. Mimo to liczb po prostu nie było. Zastanawiałeś się, co w imię Świętego Mikołaja „zbudowałeś, a oni przyjdą”. Co mogłeś zrobić źle??

Zacząłeś wątpić, czy uda Ci się zamienić młodego bloga w odnoszącą sukcesy stronę internetową bez kwintesencji składnika, jakim jest ruch internetowy. Szybko zorientujesz się, że to niemożliwe, i porzucisz tę myśl.

Nie jesteś jednak poddawcą, więc nie wyobrażasz sobie odkładania narzędzi i zamykania sklepu. Być może nie miałeś innej opcji, więc zamknięcie nie było tak naprawdę opcją. Cóż, nie martw się wcale, jeśli to nie brzmi jak ty, ponieważ większość z nich to moja własna historia.

Być może właśnie tu jesteś, ponieważ chcesz dowiedzieć się kilku rzeczy, jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress. Być może jesteś tutaj, ponieważ kilka trafień, które otrzymujesz, po prostu go nie wycina. Chcesz więcej i chcesz teraz. Być może – tak jak twój – zacząłeś od wadliwego planu, a kilka miesięcy później znalazłeś się tutaj. Może nawet nie zacząłeś. Możesz dowiedzieć się, jak założyć blog w kilka minut.

Bez względu na powód, dla którego tu jesteś, dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, jak się dowiesz prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć ruch w witrynie / blogu opartym na WordPress. Pod koniec tego postu udostępnimy kilka narzędzi, których możesz użyć do wygenerowania większego ruchu na swojej stronie, więc też uważaj na to.

Ciesz się do samego końca i nie zapomnij podzielić się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach! Zawsze doceniamy Twój wkład �� Nie marnując ani sekundy na drobiazgi, załatwmy to i skończmy.

optymalizacja wyszukiwarki

Hipster pisze pojęcia SEO w swojej notatce

SEO to sposób, w jaki wdarłem się do świata marketingu cyfrowego. Na długo zanim odkryłem WordPress, byłem pisarzem SEO. Co oznacza, że ​​musiałem się dużo nauczyć o sztuce zachęcania wyszukiwarek do znajdowania treści.

Cała nauka opłaciła się później, kiedy sam zacząłem prowadzić działalność. Korzystając z technik SEO, których się nauczyłem, stworzyłem treści, które zdobyły wysoką pozycję w Google, a to z kolei zapewniło mi duży ruch na moim blogu WordPress.

I przez długi czas Google pozostało moim nielicznym źródłem ruchu, nawet po tym, jak odkryłem blogowanie gości i zmniejszyłem częstotliwość publikowania postów na własnym blogu. Doprowadziło mnie to do wniosku, że SEO jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie ruchu internetowego. To łatwa praca, choć wymaga czasu, a każdy z małą wiedzą i pasją może ją zhakować.

W jaki sposób?

Po pierwsze, ze względu na absolutnie początkujących, najważniejsze jest, aby wspomnieć, że SEO wiąże się z optymalizacją treści (a także całej witryny), aby była łatwo wykrywalna w wyszukiwarkach takich jak Google. To wszystko.

Celem jest pojawienie się na pierwszych dziesięciu (10) pozycjach na stronach wyników wyszukiwania (SERP). Oczywiście najlepiej jest być na pierwszym miejscu.

Po drugie, SEO dzieli się na dwie kategorie, a mianowicie SEO na stronie i poza nią. Pierwszy obejmuje wszelkie działania SEO, które wykonujesz na swojej stronie, a drugi obejmuje działania SEO, które dotyczą stron internetowych osób trzecich, stąd warunki na stronie poza stroną odpowiednio.

Aby zwiększyć ruch w witrynie WordPress, musisz podejść do SEO w całości. Powinieneś angażować się w SEO na stronie i poza nią. Ale co musisz zrobić z technicznego punktu widzenia?

Badanie słów kluczowych

Badanie słów kluczowych

Sprytne badanie słów kluczowych jest podstawą doskonałego SEO. Gdy użytkownicy mają naglący problem (nazywają to potrzebą), spieszą się do swojej ulubionej wyszukiwarki z nadzieją na znalezienie rozwiązania.

Wprowadzają słowa lub wyrażenia do wyszukiwarek, naciśnij Enter, a jeśli treść jest zoptymalizowana pod kątem tych terminów, masz pierwszeństwo. Mam na myśli to, że jeśli dobrze wykonałeś swoją pracę, Google i inne wyszukiwarki najpierw wyświetlą Twoje treści, zwiększając ruch.

Jeśli spojrzysz na to krytycznie, natychmiast zdajesz sobie sprawę, że musisz znać słowa kluczowe lub frazy kluczowe, których ludzie używają do znalezienia Twojej firmy, a także produktów. W tym miejscu wkraczają badania słów kluczowych.

Po określeniu tych słów kluczowych / wyrażeń możesz dodać je do swoich treści, aby zwiększyć swoje szanse na pojawienie się jako pierwsze w wyszukiwarkach. Jeśli dobrze zagrasz swoje karty (co oznacza po prostu przestrzeganie ich) Wytyczne SEO), zawsze zdobędziesz najwyższe pozycje w SERP i zdobędziesz większy ruch.

Jeśli będziesz go przestrzegać – konsekwentnie publikujesz treści na blogu gotowe do SEO i wdrażasz inne zalecane techniki SEO – nadal będziesz cieszyć się najwyższymi pozycjami i większym ruchem przez kolejne dni, miesiące i lata. Na przykład nadal oceniam dobrze zdanie „najnowsze techniki i trendy SEO” dzięki postowi, który opublikowałem dwa lata temu. Co za bezwstydna wtyczka. Ha ha.

Ale jak radzisz sobie z tym zwierzęciem zwanym badaniami słów kluczowych? Od czego zaczynasz Podróż możesz rozpocząć od narzędzia takiego jak Planer słów kluczowych Google AdWords. Mając na uwadze podstawowe słowo kluczowe, możesz skorzystać z Planera słów kluczowych Google AdWords, aby określić liczbę operacji wyszukiwania i wygenerować więcej pomysłów na słowa kluczowe.

Pomysły na blogi mogą przychodzić do Ciebie, a także przeprowadzać badania słów kluczowych, więc nagród jest wiele. Inne narzędzia obejmują Narzędzia Google dla webmasterów, Narzędzie propozycji słów kluczowych Bing, WordTracker i SEMRush pośród innych.

Uzbrojeni w twoje słowa kluczowe, jesteś przygotowany do tworzenia niesamowitych treści, które pojawią się w wyszukiwarkach. Idealne zagęszczenie słów kluczowych to 2,5%, co oznacza, że ​​jeśli Twój blog ma 1000 słów, Twoje słowo kluczowe powinno pojawić się około 25 razy naturalnie. Nie przekraczaj 4,0%, ponieważ Google uzna, że ​​tylko spamujesz.

Ponadto pamiętaj, aby dodać słowo kluczowe do tytułu strony, najlepiej na początku. Słowa kluczowe w podtytułach również się liczą, więc nie zapominaj o tym. Dodaj również słowa kluczowe do adresów URL, aby wyszukiwarki mogły je łatwo odczytać. To nie koniec. Rzuć kilka słów kluczowych do nazw plików obrazów i dołącz atrybut ALT, a jeśli to możliwe, umieść również słowo kluczowe w ALT.

Każdy publikowany post lub strona powinna zawierać nagłówki, tagi i opisy meta, ponieważ wyszukiwarki wykorzystują te informacje do uszeregowania treści. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś posta WordPress, dodawanie nagłówków (h1, h2, h3… h6) nie powinno być wyzwaniem – wszystkie są w edytorze wizualnym.

Z drugiej strony, dodawanie tytułów i opisów meta (zwanych zbiorczo metadanymi) nie jest łatwe. Ale nie martw się, możesz łatwo zoptymalizować swój post i strony WordPress za pomocą wtyczek SEO WordPress, takich jak WordPress SEO firmy Yoast i Wszystko w jednym pakiecie SEO.

Upewnij się, że Twoja witryna jest widoczna dla wyszukiwarek, przechodząc do Ustawienia -> Czytanie w obszarze administracyjnym WordPress i odznaczając opcję „Zniechęcaj wyszukiwarki do indeksowania tej witryny”. W przeciwnym razie wszystkie wysiłki związane z SEO będą daremne.

Zostawię to, ponieważ omówiliśmy już szczegółowo tę i inne techniki SEO w naszym ostatnim poście: Najlepsze praktyki SEO WordPress na rok 2015 i kolejne lata. Proszę sprawdzić ten post, jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie WordPress za pomocą SEO. Iść dalej…

Twoja strategia połączeń

Strategia wzajemnych połączeń

Zobacz, jak właśnie link do naszego drugiego postu w powyższej sekcji? To, co nazywamy łączeniem. Ale jak to zwiększa twój ruch? To prosta mechanika. Łącząc się z innymi postami, dajesz czytelnikom możliwość znalezienia większej ilości treści.

Jeśli po prostu przeczytają Twój wpis (taki jak ten) i odejdą, zarejestrujesz wyższy współczynnik odrzuceń, a stracisz punkty SEO, a tym samym ruch w sieci. Masz rację, twierdząc, że wyszukiwarki uwielbiają naturalne linki wewnętrzne.

Jednocześnie, łącząc się z innymi postami, zwiększasz szanse na odkrywanie, czytanie i udostępnianie większej ilości treści. Gdy użytkownicy udostępniają Twoje treści, przyciągasz większy ruch, a jeśli będzie się to powtarzało, Twój ruch będzie się zwiększał.

Możesz linkować do swoich innych postów w treści (tak jak zrobiliśmy to kilka chwil temu) lub skorzystać z powiązanych wtyczek do postów, takich jak Zemanta lub którykolwiek z nich powiązane posty wtyczki. Te wtyczki tworzą sekcję „powiązane posty” na końcu Twojego postu (lub na pasku bocznym), zwiększając zaangażowanie, liczbę wyświetleń stron i ostatecznie ruch.

Marketing e-mailowy

wordpress-blog-post-via-email

Neil Patel, on z QuickSprout ujawnił, że jeden z jego największym źródłem ruchu jest lista e-mail. A kiedy przejdziemy do szczegółów, zrozumiesz dlaczego.

Po pierwsze, ma ogromną listę e-maili, którą tworzył przez lata. Po drugie, nie wydaje mu się, aby miał problem z zbieraniem wiadomości e-mail, ponieważ po pierwsze jest liderem myśli, a po drugie ma narzędzia, dzięki którym e-mail zbiór (z braku lepszego słowa) powiew. Po trzecie, dzieli się świetnymi treściami w swoich biuletynach e-mailowych i wiem o tym, ponieważ jestem jednym z jego subskrybentów.

Kliknięcie linków w wiadomościach e-mail nie wymaga wiele czasu i kończy się w QuickSprout, gdzie dzięki łączeniu się możesz wejść głębiej w stronę, a nawet zarejestrować się w Crazy Egg, jednej z jego innych firm. A jednak sprawia, że ​​wszystko wydaje się łatwe, a wyniki? Większy ruch do wszystkich jego stron internetowych, nie tylko QuickSprout. Wiele z nich to ruch powtarzalny i wiesz, co mówią; ruch powtarzalny jest tam, gdzie są prawdziwe pieniądze.

Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie WordPress, chcesz pożyczyć liść z książki Neila Patela. Naśladuj jego styl, a powinieneś być w stanie zhakować e-mail marketing jak profesjonaliści. Oznacza to, że powinieneś najpierw spróbować zbudować świetnego bloga.

Następnie zachęcaj peepów do zapisania się do newslettera. Oferuj im bezpłatne przewodniki, książki elektroniczne, bezpłatne członkostwo – wszystko, czego potrzeba, aby zapełnić listę e-mail. Nie poprzestawaj na tym, konsekwentnie przesyłaj im świetne treści za pośrednictwem poczty elektronicznej i nie zaniedbuj swojego bloga. Z czasem Twoja lista e-mailowa będzie doskonałym źródłem ruchu, skierowań i moolah.

E-mail marketing staje się łatwiejszy i przyjemniejszy, gdy masz przy sobie odpowiednie narzędzia i partnerów. A WordPress jest łaskawą platformą, istnieje kilka wtyczek, które zasilą Twoje działania e-mail marketingowe. Kilka dobrych przykładów obejmuje bezpłatne Wtyczka MailPoet, lub premium plugin MyMail.

Usługi e-mail marketingu stron trzecich obejmują AWeber, MailChimp, Stały kontakt i Mad Mimi pośród innych. Wszystkie te usługi dobrze integrują się z WordPress, pozwalając Ci skoncentrować się na tym, co ważne – opracowywać niesamowite treści i zarabiać pieniądze.

Jeśli e-mail marketing nie brzmi jak twoja filiżanka herbaty, przynajmniej włącz subskrypcje za pośrednictwem kanału i e-maila. Nie musisz się pocić. W końcu jest kilka świetnych Wtyczki kanału WordPress pomóc w tym.

Wykorzystaj media społecznościowe

Media społecznościowe

W Internecie znajduje się ogromna liczba serwisów społecznościowych, a kolejne rodzą się każdego dnia. Te serwisy społecznościowe przyciągają ogromne natężenie ruchu, ruch, który możesz mieć. Jest gotowy do wzięcia i wszystko, co musisz zrobić, to zanurzyć palce w słoiku z ciasteczkami, bez słów.

W jaki sposób? Możesz zacząć od utworzenia kont osobistych i marek w kilku sieciach społecznościowych, w tym między innymi na Facebooku, Twitterze, Google+, LinkedIn, Reddit i StumbleUpon.

Twoim celem byłoby udostępnienie wszystkich swoich postów i stron na tych platformach. Jeśli na tych stronach znajdziesz kilka osób, które są gotowe poprzeć twoją sprawę, wygrałeś połowę bitwy. Jeśli potrzebujesz pchania, Wikipedia przygotowuje porządne lista serwisów społecznościowych tutaj.

Gdy będziesz walczyć na portalach społecznościowych, staraj się kierować jedną ogólną zasadą. Staraj się zawsze zapewniać prawdziwą wartość, a nie, powiedzmy, spamowanie ludziom. Nikt nie lubi tego faceta ani tak jak Rand Fishkin stawia to:

Po prostu przejazd przez spamowanie lub pozostawienie linku nie doprowadzi cię daleko, a może nawet spowodować reakcję. Zamiast tego naucz się lin, autentycznie zaangażuj się, a przekonasz się, że fani, linki i ruch mogą się rozwijać.

Poza tym WordPress jest dostarczany z niesamowitą wtyczką Jetpack, która jest dostarczana z modułem reklamowym. Po aktywacji, Publikuj automatycznie udostępni Twoje posty czytelnikom w mediach społecznościowych.

Chociaż jest to dobra rzecz, wiadomo, że aktywowanie wszystkich funkcji Jetpack znacznie zmniejsza szybkość strony, co prowadzi do wyższego współczynnika odrzuceń, gorszego doświadczenia użytkownika (UX) i ostatecznie mniejszego ruchu. Zachowaj ostrożność i aktywuj tylko potrzebne funkcje.

Jednak publikowanie i udostępnianie swoich postów w serwisach społecznościowych nie wystarczy. Musisz pójść o krok dalej i sprawić, że czytelnicy będą niezwykle łatwo udostępniać Twoje treści. Czy byłeś kiedyś na blogu WordPress z tak dużą ilością świetnych treści i zerowymi przyciskami udostępniania społecznościowego, że musiałeś skopiować link, aby udostępnić go obserwującym?

Mam i to jest frustrujące – muszę skopiować i wkleić link, podczas gdy bloger mógł właśnie zainstalować wtyczkę mediów społecznościowych. Jest ich tak wiele, wtyczki do udostępniania społecznościowego, zarówno bezpłatne, jak i premium, że żaden wydawca WordPress nie powinien prowadzić strony internetowej bez przycisków udostępniania.

WordPress ma własne przyciski udostępniania społecznościowego w nazwie udostępniania Jetpack, więc nie masz żadnych wymówek. Mimo to, jeśli chcesz przenieść swoją grę społecznościową na wyższy poziom, zachęcamy do zapoznania się z niesamowitą kolekcją poniżej:

 • 25+ Najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress
 • Wtyczki WordPress do mediów społecznościowych w celu zwiększenia ruchu

Jeśli napiszesz świetne treści, a jeden z twoich ambasadorów marki przejmie je w mediach społecznościowych, a potem jeszcze jeden i drugi, Twój post stanie się wirusowy i przyniesie duży ruch. Taka jest siła mediów społecznościowych. Zrobić swoją rolę; twórz niesamowite treści i ułatwiaj udostępnianie.

Popraw szybkość swojej witryny

Przyspiesz swoją witrynę

Zwiększenie ruchu do Twojej witryny nic nie znaczy, jeśli nie możesz zatrzymać odwiedzających. Jeśli odwiedzający mają okropne wrażenia z Twojej witryny, ponieważ jest to ślimak, nigdy nie wrócą, co oznacza tylko, że Twoje liczby spadną, nawet jeśli przyciągniesz wielu nowych użytkowników.

Jako webmaster musisz skupić się na dwóch danych – nowych wizytach i wizytach powracających. Jeśli duża część Twojego ruchu wraca do Twojej witryny, to robisz coś dobrze.

Jeśli otrzymujesz wiele nowych wizyt, ale współczynnik odrzuceń jest znacznie wysoki, musisz przemyśleć całą swoją strategię – bo po co mieć milion odwiedzających, którzy nigdy nie klikają Twoich wezwań do działania. Jaki jest sens przyciągania całego świata, jeśli nigdy nie zawracają sobie głowy powrotem, gdy wyjeżdżają?

Poprawa szybkości witryny ma silną korelację z UX. Jeśli twoja strona ładuje się bardzo szybko, odwiedzający docenią twoje wysiłki, a ponieważ kupowanie dotyczy emocji, będziesz miał jedną nogę za drzwiami. Nie stracisz ruchu, a więcej osób będzie skłonnych pozostać na tyle długo, aby połknąć przynętę

Możesz sprawdzić, jak działa Twoja witryna WordPress w dziale szybkości, korzystając z narzędzi takich jak GTMetrix, Narzędzia Pingdom i Google PageSpeed ​​Insights pośród innych. Każde z połączonych narzędzi da Ci wynik prędkości i sugestie, jak poprawić szybkość swojej witryny.

Jeśli Twoja strona jest powolna (ładowanie trwa dłużej niż 5 sekund), poświęć chwilę i sprawdź Jak zmniejszyć czas ładowania strony WordPress. Google nagrodzi Cię również lepszym rankingiem za szybszą stronę internetową, więc tak, jest to korzystne dla Ciebie!

Regularnie pisz świetne treści na blogu

Pisz świetne treści

Regularne pisanie świetnych treści na blogu zachęci Cię zarówno do wyszukiwania, jak i do czytelników. W każdym razie to, co czyni post „wielkim”, czyli angażującym lub poruszającym, jest kwestią opinii.

To, co nie jest kwestią opinii, to zła gramatyka, błędy ortograficzne i inne nieostrożne błędy, które można rozwiązać za pomocą niewielkiej edycji. Aby tworzyć świetne treści, musisz zapewnić, że będą przynajmniej czytelne i wolne od błędów – dla zachowania przejrzystości. Źle napisana treść, która jest pełna błędów, odsyła tylko czytelników i ruch.

Podczas regularnego pisania blog, który publikuje świeże treści, regularnie przemawia do wyszukiwarek w świetny sposób, co oznacza, że ​​więcej czytelników znajdzie Twoją witrynę. Jednocześnie konsekwencja, którą przejawiasz regularnie publikując, tworzy lojalność wśród czytelników, co ma ogromny wpływ na ruch w sieci.

Więc popraw swoje posty przed opublikowaniem i śledź kalendarz redakcyjny. Nie masz kalendarza redakcyjnego? To wtyczka kalendarza redakcyjnego pomoże ci ��

Płać za ruch

Jeśli zapłaciłeś za ruch w sieci i dostałeś to, za co się targowałeś, nie byłoby cię tutaj, czytając ten post, prawda? Ale pomyślałem, że powinienem wspomnieć, że umiesz prowadzić więcej ruch, komplementując swój wolny strategia generowania ruchu z pewnym ruchem płatnym.

Nie będę marnować na to czasu; dostępnych jest kilka dróg:

 • PPC – Skrót od reklamy Pay Per Click, która polega na zapłaceniu firmie takiej jak Google określonej kwoty pieniężnej za każdym razem, gdy użytkownik kliknie reklamę. Płacisz za każde kliknięcie, a dolary mogą szybko wzrosnąć. Wystarczy powiedzieć, że potrzebujesz znacznego budżetu, aby osiągnąć wymierne rezultaty.
 • Reklamy w mediach społecznościowych – Możesz reklamować swoją firmę na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. To świetny sposób na zwiększenie obecności w mediach społecznościowych. Za około 50 dolarów, Facebook da ci około 1200 – 1500 polubień. Twitter oferuje podobną ofertę, ale nie mam pojęcia, ilu obserwujących dostanie 50 USD. Czy masz jakiś pomysł? Podziel się z nami w komentarzach. Możesz także reklamować swoją witrynę WordPress bezpośrednio w mediach społecznościowych, zamiast tylko zdobywać polubienia lub obserwujących.
 • Reklamuj się na innych stronach internetowych  – Gdzie jest najlepsze miejsce na uzyskanie dużej ilości ukierunkowanego ruchu w sieci? 10 000 świątynny bieg monety, jeśli twoja odpowiedź brzmi „inne witryny w twojej niszy”. Chodź, to jest świątynny bieg, monety muszą być coś warte. Żarty na bok, najlepszym miejscem do uzyskania ukierunkowanego ruchu w sieci są inne popularne witryny w Twojej niszy. Jeśli więc możesz nawiązać kontakt z wydawcami w swojej niszy i pozwolić im wyświetlać reklamy za niewielką opłatą, zyskasz wielu odwiedzających, którzy mogą być zainteresowani Twoją ofertą.

Ale co, jeśli nie masz spreadu na reklamy? Jak inaczej możesz pojawić się na innych stronach internetowych i zdobyć tam swoją markę i nazwę?

Blogowanie gości

Blogowanie gości

Dwa lata temu napisałem swój pierwszy blog gościnny i zgadnijcie, co było w tym blogu. Ja, z braku lepszego tytułu, wygodnie zatytułowałem post: Wskazówki dotyczące blogowania gości: Czy jesteś gościem Blogger lub gościem Blojjer? Nie miał tak dużej przyczepności, jak się spodziewałem, ale hej, wciąż uczyłem się lin.

Ale od tego czasu bloguję na wielu platformach i oszczędzam dla Google, ta technika przyniosła mi duży ruch i otworzyła wiele drzwi dla ciebie.

Blogowanie gości przyniosło mi klientów, zyskało wspaniałych przyjaciół i dziesięciokrotnie poprawiło wizerunek mojej marki. Gdybym skoncentrował się w 100% na swojej stronie, nigdy nie zrobiłbym postępów, z których jestem dzisiaj tak dumny. Ale dość o mnie.

Blogowanie gości może pomóc na wiele sposobów:

 • Pomoże Ci zwiększyć ruch w Twojej witrynie
 • Ustanawia cię jako eksperta
 • Jeśli gościsz bloga w swojej niszy, stawiasz go przed szerszą publicznością
 • Jeśli zarabiasz na blogu gościnnym, możesz zarabiać na życie
 • Tworzysz profesjonalne relacje
 • Dużo się uczysz
 • Otrzymujesz świetne oferty, np. darmowy hosting, darmowe członkostwo, prezenty i tak dalej
 • Masz szansę się udowodnić i być niesamowitym
 • Et cetera, et cetera

Tylko blog gości, aby zapewnić prawdziwą wartość, a nie zarabiać link zwrotny. Jak wielu ekspertów powiedziało wcześniej, jeśli chodzi o blogowanie gości, link zwrotny jest po prostu nagrodą za całą pracę związaną z tworzeniem posta.

Jeśli to zrobisz dobrze, blogowanie dla gości zapewni ci ruch przez wiele lat. Gwarantowana.

Networking

Internet znacznie ułatwił tworzenie sieci. Możesz polegać, powiedzmy, Google Hangouts na sieci z wydawcami po drugiej stronie globu. Jednocześnie wyeliminowało to element ludzki, dzięki czemu tworzenie sieci jest szybsze, ale brakuje mu intymności, co określa silne relacje biznesowe..

Jeśli chodzi o kierowanie ruchu do Twojej witryny WordPress, interakcja między ludźmi (lub twarzą w twarz) bardzo pomaga. Weź udział w wydarzeniach i osobiście spotkaj się z czytelnikami w następnym WordCampie. Możesz pójść o krok dalej, a nawet organizować wydarzenia, a na pewno możesz spodziewać się gwałtownego wzrostu ruchu.

Jeśli media są w zasięgu, możesz spodziewać się większej liczby odsłon – pamiętaj tylko, aby podać gdzieś tam swoją witrynę.

Śledź swój ruch bez zmian

Śledzenie ruchu

Jeśli Twoja witryna nie istnieje, z pewnością przyciągniesz czytelników, nawet jeśli masz tylko dziesięć postów na blogu. W żaden sposób nie zachęcam do spowolnienia w zakresie tworzenia treści, ale każda witryna z pewną przyzwoitą treścią przyciągnie trochę ruchu.

Biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie masz mnóstwo postów (lub planujesz opublikować tonę), musisz przyciągnąć trochę ruchu. Jeśli dołożysz należytej staranności i przestudiujesz ruch, który przyciągasz, możesz zidentyfikować obszary wymagające wzmocnienia i obszary wymagające wysłania do tylnego palnika.

Być może określony typ postu działa lepiej niż cała reszta. Być może ruch pochodzi z określonego kraju i kierujesz reklamy na inną lokalizację całkowicie. Być może nie używasz odpowiednich słów kluczowych. Może to, może to; dostajesz punkt.

Możesz zwiększyć ruch, grając na swoje mocne strony i / lub eliminując swoje słabości, nie zmuszając się do tego. Sprawdź swój ruch i wprowadź niezbędne zmiany. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, ekran statystyk WordPress jest idealnym punktem początkowym. Możesz także użyć narzędzi takich jak Google Analytics. Następnie wprowadź odpowiednie zmiany.

Świetny projekt bloga

Z odległości mili można dostrzec nieatrakcyjną stronę internetową. Projekt, który jest bolesny dla oka, odrzuci twoje perspektywy, ponieważ, cóż, kto lubi brzydkie? Jeśli nikt nie chce pozostać, bo projekt twojej witryny jest do kitu, powiedz mi, mój przyjacielu, jak zamierzasz generować większy ruch?

Stwórz piękny, niepowtarzalny i profesjonalny projekt, który przyciągnie uwagę, a nie będziesz musiał walczyć z łapaniem ruchu. To takie proste i wszystko wiąże się z punktem UX, o którym wspominaliśmy wcześniej.

Upewnij się, że Twoje reklamy są w porządku, a używasz responsywnego projektu, aby przygotować witrynę dla użytkowników urządzeń mobilnych. Na wypadek gdybyś nie wiedział, ruch mobilny przekroczy 2015 rok iść naprzód.

Link i komentarz do innych blogów

Polub i skomentuj

Kiedy myślisz o linkowaniu i komentowaniu innych blogów WordPress, pomyśl o powiedzeniu „żaden człowiek nie jest wyspą”. To jest Internet – całość opiera się na koncepcji i filozofii łączenia zasobów w celu stworzenia sieci, która przynosi korzyści nam wszystkim.

Grając samotnym wilkiem, odmawiasz sobie szansy na odkrycie nieznanych terytoriów i rozwój. Kiedy peeps komentuje na twoim blogu, czy to nie jest niewiarygodnie dobre? Nie chcesz, aby tylko jedna osoba znalazła Twój post na blogu i zostawiła świetny komentarz?

Cóż, jeśli chcesz, aby więcej osób znalazło Twojego bloga i zostawiło komentarze, musisz pojawić się na ich blogach i zostawić komentarz. Może to nie przynieść Ci dużego ruchu, ale to dobra karma i masz szansę poznać innych ludzi, którzy są zainteresowani tymi samymi rzeczami, co ty. Postaraj się dodać prawdziwą wartość do rozmowy – nie spamuj.

Tworząc treść bloga, umieść link do odpowiednich zasobów na blogach stron trzecich, a ponieważ jest to dobra karma, w końcu otrzymasz linki z powrotem do swojego bloga, zwłaszcza jeśli tworzysz niesamowite treści. Że twój ruch jest większy, kolego.

Tak czy inaczej, w końcu tworzysz linki przychodzące i wychodzące, co jest świetne dla SEO, a ostatecznie generuje ruch. To zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo!

Organizuj zawody

Konkursy i prezenty to świetny sposób na zwiększenie ruchu na blogu. Jeśli masz specjalną ofertę na motywy WordPress do rozdania, możesz zachęcić ludzi do wzięcia udziału w konkursie poprzez polubienie podarunku na Facebooku lub opublikowanie go na Twitterze. Możesz nawet poprosić czytelników o zapisanie się i podzielenie się konkurencją w dowolny sposób.

Im dalej słowo się rozprzestrzenia, tym większy ruch wrócisz do swojego bloga. Widziałeś, jak organizujemy świetne prezenty na tym blogu. Śmiało i powtórz to samo na swoim blogu, a będziesz cieszyć się większym ruchem i większym zaangażowaniem użytkowników. Muszę powiedzieć więcej?

Premia

Ten post może trwać wiecznie, więc pozwól mi wymienić pozostałe punkty (wszystkie są oczywiste):

 • Używaj bułki tartej – świetnie wyglądają w wyszukiwarkach i mogą poprawić współczynniki klikalności. WordPress SEO firmy Yoast ma tę funkcję, więc powinieneś być w dobrych rękach.
 • Trzymaj się swojej niszy, aby uniknąć mylących czytelników
 • Udostępniaj stare, ale wiecznie zielone posty za pomocą wtyczki, takiej jak Tweeter z postem Evergreen
 • Bierz udział w społecznościach i forach, na których kwitnie Twoja publiczność
 • Odpowiadaj na komentarze na blogach, ponieważ czytelnicy to uwielbiają
 • Wybierz odpowiednie tematy z oczywistych powodów
 • Dołącz odpowiednie kategorie i tagi do swoich postów, aby zwiększyć swoje szanse na wykrycie w wyszukiwarkach
 • I w końcu kontynuuj; nie poddawaj się, budowanie ruchu to powolny proces, który wymaga czasu

Więcej narzędzi i zasobów w celu zwiększenia ruchu

Teraz, gdy omówiliśmy obszary, które musisz rozwiązać, aby zwiększyć ruch na swoim blogu WordPress, co powiesz na kilka wtyczek, które pomogą Ci we wszystkim.

Wtyczki

Teraz ty…

Jak zwiększyć ruch na swojej stronie WordPress? Podziel się z nami w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me