Jak zwiększyć liczbę obserwowanych mediów społecznościowych z Twojej witryny WordPress

Jak zwiększyć liczbę obserwowanych mediów społecznościowych z witryny WordPress

Tworzenie mediów społecznościowych powinno być teraz celem wszystkich sklepów internetowych, blogów i witryn biznesowych. Jeśli chcesz nowych i powracających czytelników, klientów i klientów, musisz mieć społeczność obserwujących w mediach społecznościowych.


Ale budowanie tej bazy fanów w mediach społecznościowych jest łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia. Media społecznościowe mogą być czasochłonne i pracochłonne. Najbardziej frustrujące jest to, że nie ma określonych strategii wygrywania, więc zwroty nie mogą być zagwarantowane.

W tym artykule przyjrzymy się, jak zwiększyć liczbę mediów społecznościowych z witryny WordPress. Od automatyzacji treści w mediach społecznościowych po dodawanie wyskakujących okienek, cześć pasków i szafek na treści – omówimy najlepsze strategie, które pozwolą odwiedzającym Twoją witrynę śledzić Cię w mediach społecznościowych.

Co powinieneś już robić na swojej stronie WordPress

Istnieją pewne bardzo podstawowe podstawowe strategie, które powinny przyjąć wszystkie witryny WordPress, a jeśli jeszcze tego nie robisz, szybko skonfiguruj je dzisiaj. Pomogą ci one nie tylko zaoszczędzić czas, ale z czasem będą stopniowo powiększać twoją obserwację.

Dodaj społecznościowe przyciski śledzenia

Follow Buttons

Przyciski śledzenia społecznościowego powinny zajmować znaczącą pozycję na Twojej stronie. Umieszczenie ich w paskach bocznych to świetny sposób, aby upewnić się, że są stale widoczne i łatwo dostępne dla odbiorców.

Follow Buttons by AddThis to darmowa wtyczka WordPress, która pozwala dodawać przyciski społecznościowe pionowo lub poziomo na pasku bocznym lub w nagłówku. Korzystając z wielu popularnych sieci społecznościowych, możesz wyświetlać ikony wybranych kanałów mediów społecznościowych.

Wyświetl przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych

Pływający bar społecznościowy

Twoja witryna WordPress powinna mieć przyciski udostępniania społecznościowego powyżej lub poniżej każdej części treści, którą chcesz udostępnić. To zachęci odwiedzających do udostępniania treści w mediach społecznościowych. Udostępnianie treści przez czytelników oznacza, że ​​będzie ona wyświetlana szerszej publiczności. To świetny sposób na zwiększenie świadomości witryny, zwiększenie ruchu i pozyskanie nowych obserwujących w mediach społecznościowych.

Pływający bar społecznościowy z WPBeginner umożliwia dodanie pływającego paska społecznościowego do dowolnych stron lub postów w Twojej witrynie. Ta bezpłatna wtyczka WordPress jest szybka w konfiguracji, wygląda świetnie i pomoże Ci udostępnić zawartość. Jeśli jeszcze go nie używasz, pobierz go teraz.

Udostępnij zawartość na Twitterze

Lepsze kliknij, aby ćwierkać

Im łatwiej udostępnisz treści swoim odbiorcom, tym bardziej będą oni spełniać to życzenie. Lepsze kliknij, aby ćwierkać to kolejna darmowa wtyczka WordPress, która pozwala wstawiać pola „kliknij, aby ćwierkać” w swoich postach. Wybierz wyróżniające się cytaty ze swoich blogów, aby stały się tweetowane. Dzięki temu Twoje najlepsze treści będą super łatwe do Tweetowania w ten sposób, możesz udostępnić swojego bloga na Twitterze i zyskać nowych obserwujących na Twitterze.

Prezentuj kanały społecznościowe

WordPress Social Stream

Prezentacja kanałów społecznościowych w witrynie WordPress to kolejny sposób na zwiększenie liczby mediów społecznościowych. Poprzez pokazanie wszystkich świetnych treści, dyskusji i komentarzy, które są udostępniane w kanałach społecznościowych, odwiedzający Twoją stronę wkrótce będą chcieli dołączyć do społeczności obserwujących.

WordPress Social Stream to wtyczka premium, którą można kupić na CodeCanyon. Umożliwia tworzenie kanałów społecznościowych dla każdej sieci społecznościowej. Lub połącz wszystkie kanały społecznościowe w jeden strumień społecznościowy. Dzięki różnym stylom układu wtyczka ta pozwala wyświetlać najnowsze wiadomości z mediów społecznościowych w wielkim stylu. To z kolei powinno pomóc wywrzeć wrażenie na odbiorcach WordPress i zachęcić ich do podążania za tobą.

Tak więc, teraz rozważaliśmy podstawy zwiększenia mediów społecznościowych ze strony WordPress, zobaczmy, co jeszcze możesz zrobić.

Automatyzacja treści w mediach społecznościowych

CoScedule

Konsekwentne udostępnianie wysokiej jakości treści z witryny WordPress na kanałach mediów społecznościowych jest bardzo ważne. Utrzymuje twoje sieci społecznościowe aktywne i interesujące, co pomaga prowadzić do następujących.

Jednak regularne publikowanie postów w różnych kanałach społecznościowych może być bardzo czasochłonne. Za pomocą narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi lubić CoSchedule pozwala zautomatyzować wszystkie posty społecznościowe. CoSchedule pozwala planować, organizować i zarządzać wszystkimi wpisami z poziomu pulpitu WordPress. Możesz nawet tworzyć wiadomości w mediach społecznościowych i planować ich publikowanie bez konieczności opuszczania witryny WordPress.

Automatyzacja postów w mediach społecznościowych w ten sposób nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas, ale także zapewni aktualność sieci społecznościowych. Wybierając osoby do obserwowania, ludzie wybiorą te profile społecznościowe, które są stale obecne i stale publikują nowe treści. Automatyzacja udostępniania znacznie zwiększy liczbę obserwowanych użytkowników.

Dodawanie wyskakujących okienek w mediach społecznościowych do witryny WordPress

Korzystanie z wyskakujących okienek w mediach społecznościowych w witrynie WordPress w celu zwiększenia liczby obserwowanych mediów społecznościowych może być bardzo skuteczne. Wyskakujące okienka przyciągają uwagę odwiedzających i zachęcają ich do działania w określony sposób. Ogólnie rzecz biorąc, wyskakujące okienka służą do zbierania wiadomości e-mail. Jeśli jednak Twoim celem jest zwiększenie popularności mediów społecznościowych, warto użyć do tego wyskakujących okienek.

Tworzenie wyskakujących okienek za pomocą OptinMonster

Jak my

OptinMonster to oprogramowanie do generowania potencjalnych klientów, które może pomóc Ci w rozwoju mediów społecznościowych za pomocą wyskakujących okienek na stronie WordPress. Korzystając z Canvas, możesz projektować niestandardowe wyskakujące okienka, specjalnie na potrzeby Twojej witryny. Z łatwością utwórz opcję śledzenia na Twitterze, wyskakujące okienko na Facebooku lub wyskakujące okienko dla innego kanału mediów społecznościowych.

Zawsze dokładnie myśl o tym, gdzie i kiedy wyświetlać wyskakujące okienko. Ludzie będą obserwować witrynę, ponieważ jej treść w pewien sposób podnosi wartość ich życia. Odwiedzający potrzebują czasu, aby wejść w interakcję z Twoją witryną i się z nią połączyć, więc kiedy będą mieli możliwość obserwowania Cię w mediach społecznościowych, skoczą.

W związku z tym wyświetlanie wyskakującego okienka, gdy odwiedzający przybywają do Twojej witryny, zwykle nie jest najlepszym sposobem na zdobycie obserwujących. Najlepiej zaczekaj, aż będą one przez jakiś czas w Twojej witrynie lub przeczytaj określoną kwotę. Następnie możesz wyświetlić odpowiednio wyskakujące okienko wyskakujące lub takie, które pojawia się po przewinięciu strony do określonego punktu przez czytelnika. Alternatywnie możesz użyć wyskakującego okienka wyjścia.

Korzystanie z technologii Exit Intent

Wyjdź z zamiaru

Innym stylem wyskakujących okienek, które można zaimplementować w witrynie WordPress, jest wyskakujące okienko wyskakujące. Ten rodzaj wyskakującego okienka wykorzystuje technologię zamiaru wyjścia, aby wykryć, kiedy użytkownik zamierza opuścić Twoją witrynę. Wyskakujące okienko jest następnie wyświetlane przed zagubieniem użytkownika.

Pop-up wyskakujący może być szczególnie przydatny do gromadzenia następujących mediów społecznościowych. Zanim odwiedzający będzie gotowy opuścić Twoją witrynę, będzie w stanie dobrze zrozumieć, co oferujesz. Dlatego wyświetlając wyskakujące okienko wyskakujące tuż przed wyjazdem, masz dużą szansę przekształcić je w obserwatora mediów społecznościowych.

Zawsze uważaj, aby nie używać zbyt wielu wyskakujących okienek. Liczne wyskakujące okienka będą denerwować twoją publiczność, a także mogą wpływać na twoje rankingi w Google. Przetestuj różne wyskakujące okienka i monitoruj dane analityczne, aby zobaczyć, na co najlepiej reagują Twoi odbiorcy. Następnie uruchom wyskakujące okienko z najwyższymi konwersjami.

Wyświetlanie paska Hello

Inteligentny bar

Wyświetlanie paska powitania na stronie WordPress to kolejny łatwy automatyczny sposób promowania kanałów mediów społecznościowych i zachęcania do śledzenia. Pasek powitania przykleja się do górnej lub dolnej części strony internetowej lub może się poruszać, gdy użytkownik przewija stronę w dół. Ponieważ jest stale widoczny dla odbiorców, jest to świetne miejsce do wyświetlania ważnej wiadomości, takiej jak przypomnienie o dołączeniu do Ciebie w mediach społecznościowych.

SumoMe to darmowa wtyczka WordPress, która umożliwia dodanie do twojej strony cześć lub paska inteligentnego, jak to nazywa SumoMe. Inteligentny pasek SumoMe można dostosować tak, aby wyświetlał komunikat zachęcający do śledzenia na Twitterze lub na Facebooku.

Masz kontrolę nad czasem i miejscem wyświetlania paska inteligentnego, a po uaktualnieniu do SumoMe Pro możesz dodać do paska zarówno piksele śledzące, jak i konwersyjne. Umożliwia to śledzenie skuteczności inteligentnego paska w konwersji użytkowników WordPressa na obserwujących w mediach społecznościowych.

Pasek powitania działa tak samo jak wyskakujące okienko, ale jest mniej ingerujący. Jest to jednak bardziej widoczne, ponieważ jest stale w zasięgu wzroku użytkowników. W związku z tym może to być bardzo skuteczny sposób na zwiększenie liczby obserwujących w mediach społecznościowych z witryny WordPress.

Szafki na treści i media społecznościowe

Content Locker

Korzystanie z szafek zawartości w witrynie WordPress może znacznie pomóc w zwiększeniu liczby obserwowanych mediów społecznościowych. Szafka zawartości ukrywa zawartość przed odbiorcami, dopóki nie wykona wybranego przez Ciebie działania, którym w tym przypadku byłoby śledzenie Cię w jednej z sieci społecznościowych.

Ninja Popups to wysokiej jakości wyskakująca wtyczka WordPress, która, oprócz wielu innych funkcji, umożliwia dodawanie szafek społecznościowych do Twojej witryny. Ninja Popups zawiera edytor wizualny typu „przeciągnij i upuść”, który ułatwia dostosowanie szafek do treści społecznościowych do konkretnych potrzeb witryny i wyświetlanie wybranych kanałów mediów społecznościowych.

Kluczem do sukcesu w schowku na treści jest ukrycie informacji, których potrzebuje publiczność. Zablokuj najpopularniejsze i najskuteczniejsze posty na blogu, skandaliczne obrazy, ciekawe filmy lub kody rabatowe. Im bardziej poszukiwana jest ukryta treść, tym więcej osób będzie obserwować Cię w mediach społecznościowych, aby uzyskać do niej dostęp.

Końcowe przemyślenia

Monitorowanie statystyk witryny jest ważnym sposobem na sprawdzenie, co działa i co wymaga ponownego przemyślenia. Wypróbuj różne strategie, a następnie śledź wyniki, aby zobaczyć, które osiągają najwięcej konwersji. Chociaż wszystkie metody opisane w tym artykule mogą być skutecznymi sposobami na zwiększenie popularności mediów społecznościowych, ostatecznie musisz znaleźć to, co działa dla Twoich odbiorców.

Jakie strategie zamierzasz wdrożyć na swojej stronie WordPress, aby zwiększyć liczbę obserwowanych mediów społecznościowych? Udostępnij w komentarzu poniżej…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map