Chcesz zarobić trochę pieniędzy? Oczywiście, że tak. Kto nie A czy wiesz, co jest najlepsze? Możesz zabijać za pomocą WordPress, jak widzieliśmy w niedawnej przeszłości. Dziś zbudujemy dla Ciebie witrynę stowarzyszoną, abyś mógł zrobić trochę moli i kupować domy na plaży, Ferraris i roboty. Wszystko to dla Ciebie, abyś mógł nauczyć się czegoś nowego i żyć na dużą skalę, ponieważ na to zasługujesz.


Świat jest Twój. – Człowiek z blizną

Dokładniej, zbudujemy stronę z recenzjami produktów, korzystając z platformy, którą tak kochamy i pielęgnujemy. Jest tak, ponieważ istnieją różne rodzaje witryn partnerskich, które zobaczymy za chwilę. Uzbroimy cię; daje ci wszelkie narzędzia i zasoby, których potrzebujesz, aby przekształcić swoje marzenie w rzeczywistość.

Zarabiasz na swojej witrynie stowarzyszonej, pod warunkiem, że jesteś przygotowany do włożenia wymaganego wysiłku. Oczywiście nie możesz dostać czegoś za nic. Wow, wow w sekcji komentarzy na końcu. To na marginesie, chwyć za pasy bezpieczeństwa, to pedał do metalu do końca.

Rodzaj stron stowarzyszonych

Możesz podążać wieloma ścieżkami dzięki swojej firmie stowarzyszonej opartej na WordPress. Chociaż postaram się, aby ten post był ogólny, ta sekcja ma na celu pomóc Ci w wyborze najlepszej witryny partnerskiej dla Ciebie. No to ruszamy.

Oferty Dzienne

Jeśli możesz zawrzeć umowy z lokalnymi firmami, aby uzyskać świetne zniżki dla użytkowników, możesz zgarnąć ogromną fortunę w postaci prowizji. Internet jest bogaty w codzienne strony z ofertami, ponieważ są one bardzo łatwe do skonfigurowania, a model biznesowy jest raczej prosty. Im więcej ofert zrealizujesz, tym większa prowizja partnerska. Możesz wyświetlać reklamy z boku, aby uzupełnić swoje dochody.

Duża część pracy koncentruje się na zbieraniu ofert od firm i producentów, którzy mogą oferować ogromne rabaty, które zachęcają użytkowników do kupowania rzeczy, których nawet nie potrzebują. Możesz uzyskać od 30% do 50% każdej sprzedaży, którą przejdziesz. Dobrym przykładem jest Groupon,choć jest ich o wiele więcej.

kupon-deals-wordpress-theme

Prostym sposobem na uruchomienie witryny z kuponami jest jak najszybsze użycie wstępnie zaprojektowanego motywu kuponu, takiego jak Kupon WordPress. Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do codziennej witryny z ofertami, takie jak składanie ofert front-end, łatwe opcje motywu, odliczanie kuponu, integracja społecznościowa i więcej.

woocommerce-coupon-countdown-plugin

Jeśli masz już motyw, który kochasz, wtyczka może być najlepszym wyborem. Dodaj kupony do swojego sklepu WooCommerce za pomocą wtyczki WordPress Odliczanie kuponów WooCommerce. Jest to szybki i łatwy sposób dodawania niestandardowych kuponów do dowolnej witryny e-commerce WooCommerce.

magic-wp-coupons

Chcesz zacząć od bezpłatnej opcji? Magic WP Coupons Lite to darmowa wtyczka WordPress, która daje możliwość dodawania podstawowych kuponów z systemem licznika kliknięć, polubień i niechęci oraz opcji przesyłania nowych szablonów kuponów.

Porównywarka cen

Porównywarka cen zazwyczaj pokazuje produkt i jego cenę w różnych sklepach. Zazwyczaj zawierają recenzje produktów przesłane przez użytkowników, które stanowią większość ich treści. Jak strona porównująca ceny zarabia pieniądze? Otrzymujesz prowizję, gdy użytkownik kliknie link i odwiedzi witrynę sprzedawcy. Możesz także sprzedać powierzchnię reklamową.

wp-porównaj-cena-porównanie-wordpress-motyw

Dodaj swoje recenzje (i linki partnerskie), korzystając z motywu Porównanie cen WordPress. Jest to świetna opcja do dzielenia się swoimi ulubionymi produktami i usługami z czytelnikami przy użyciu łatwych do odczytania tabel porównawczych z logo, datami, cenami i nie tylko.

go-pricing-Porównanie-tabela-wtyczka

Wtyczka Go Responsive CENY & Porównaj WordPress jest idealna do tworzenia tabel porównawczych dla niemal wszystkiego. Dodaj zdjęcia, filmy, listy funkcji, ikony i wiele innych elementów, aby pomóc czytelnikom zdecydować, która opcja jest dla nich najlepsza. Tabele cen to świetny sposób na porównanie i porównanie podobnych ofert (takich jak hosting lub pakiety tematyczne).

woocommerce-porównaj produkty

Jeśli dwie opcje premium nie są w twoim budżecie, WooCommerce Porównaj produkty darmowa wtyczka WordPress to prosty sposób na dodanie porównań produktów do sklepu WooCommerce.

Witryny z recenzjami produktów

Dzisiaj oświetlamy ten obszar. Witryny z recenzjami produktów zawierają opinie ekspertów na temat produktów, których użyłeś lub przetestowałeś. Możesz także powitać recenzje użytkowników, którzy korzystali z tego produktu w przeszłości, aby wzbogacić swoje treści. Zarabiasz prowizję partnerską, gdy użytkownik, którego polecisz sprzedawcy, dokona zakupu lub dokona innej pożądanej czynności.

thereview-rating-reviews-wordpress-theme

Motyw Recenzja WordPress to stylowy motyw magazynu recenzji z łatwymi opcjami recenzowania dla czytelników, którzy mogą zostawić swoje oceny oprócz twojej. W ten sposób osoby odwiedzające Twoją witrynę mogą mieć pewność co do ocen i, miejmy nadzieję, kliknąć te linki partnerskie.

taqyeem-oceny-recenzje-wtyczka

Jeśli chcesz dodać recenzje do bieżącej witryny, sprawdź wtyczkę Taqyeem Oceny i recenzje WordPress. Wygląda na to, że wtyczka ocen nie ma nic wspólnego z nieograniczonymi kolorami, nieograniczonymi kryteriami recenzji, niestandardowymi czcionkami i wieloma stylami recenzji.

wp-product-review

Niesamowitą darmową opcją jest WP Product Review darmowa wtyczka WordPress który zawiera solidne opcje darmowej wtyczki. Możesz dodać niestandardowe ikony recenzji, konfigurowalne kolory, funkcje pro i con, a nawet funkcję wstępnego ładowania.

* * *

Ostatecznie marketing afiliacyjny polega na promowaniu produktów innych osób i zarabianiu w ten sposób. Z całą pewnością eliminuje to żmudny proces opracowywania produktu, co oznacza, że ​​możesz łatwo założyć witrynę i zacząć zarabiać w ciągu kilku miesięcy. Oznacza to również, że masz więcej czasu na skoncentrowanie się na tworzeniu treści i marketingu.

Jeśli zamiast tego chcesz utworzyć program partnerski, aby promować swoje produkty, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych wtyczkach programu partnerskiego.

Dlaczego warto korzystać z WordPress

Oczywiście WordPress jest piękny, ale istnieje wiele innych powodów, dla których nawet duże marki używają i kochają WordPress. Przedstawimy tylko niektóre z powodów, dla których powinieneś używać WordPressa, aby zasilać swoją witrynę partnerską.

Łatwy i wszechstronny

Na początek WordPress jest łatwy w konfiguracji, nauce i obsłudze. Chociaż umiejętności kodowania mogą się przydać od czasu do czasu, nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat programowania, aby zbudować witrynę stowarzyszoną z WordPress. Potrzebujesz tylko odpowiedniego motywu i wtyczek WordPress i wszystko jest gotowe. Dodatkowo łatwo dostępne motywy, wtyczki, dodatki, skrypty i rozszerzenia WordPress sprawiają, że WordPress jest wszechstronną platformą.

Przyjazny dla wyszukiwarek

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek, zbudowany na czystym kodzie i zgodny z najlepszymi standardami internetowymi – wszystko po to, by zachęcić wyszukiwarki. Chodzi mi o to, że Google i podobne osoby uwielbiają blogi WordPress, a jeśli możesz zintegrować sekcję blogów z witryną recenzji, możesz łatwo zdobywać lepsze pozycje w rankingach i zwiększać konwersje.

Cenny blog zwiększy również zaufanie użytkowników, dokładnie taką jakość, jakiej potrzebujesz, aby prowizje rosły, rosły i rosły. Możesz poprawić swoje SEO, przesyłając swoją stronę do Google i używając takich wtyczek Yoast SEO.

Łatwo integruj reklamy

Korzystając z widżetów, możesz łatwo zintegrować reklamy z witryną afiliacyjną opartą na WordPress, maksymalizując swój potencjał zarobkowy. Po prostu wklej kod HTML reklamy do Tekst widżet i umieść go w dowolnym miejscu w zależności od motywu. Niektóre motywy mają między innymi specjalne nagłówki reklam w nagłówku.

Świetne wsparcie

Niewiele (jeśli w ogóle) systemów zarządzania treścią można porównać do WordPressa pod względem społeczności. WordPress ma wokół siebie świetną społeczność. Ta społeczność jest doskonałym źródłem bezpłatnego i optymistycznego wsparcia, którego będziesz potrzebować, budując swój biznes partnerski.

Od blogerów, konsultantów, współpracowników, programistów i ekspertów, znajdziesz najlepsze wsparcie, o jakim możesz marzyć.

Po wykonaniu tej czynności zbudujemy Ci witrynę stowarzyszoną za pomocą WordPress. Po pierwsze, czego będziesz potrzebować?

Czego potrzebujesz

migracja do nowego hosta WordPress

 • Najlepszy hosting WordPress – Twoja strona partnerska musi być superszybka, aby zapewnić wygodę użytkowania. Nie potrzebujesz przestojów przy powtarzaniu i zdecydowanie nie chcesz stracić swojej witryny dla hakera. Ponadto potrzebujesz wystarczającej ilości zasobów serwerowych, aby Twoja witryna rosła. Jak wybrać najlepszy WordPress Hosting ma twoje plecy. Jeśli potrzebujesz szybkiej poprawki, zalecamy WPEngine wśród innych najlepszych hostów WordPress.
 • Nazwa domeny – uczyń ją krótką (maksymalnie 3 słowa) i niezapomnianą. Myśl poważnie i głęboko w przyszłość. Spraw, aby było to fajne, jeśli możesz, tylko nie przesadzaj. Bądź kreatywny, a kiedy będziesz gotowy, kupuję wszystkie moje domeny od Namecheap.
 • Świetny motyw WordPress – idź z wszechstronnym, najlepiej wielofunkcyjnym motywem, który wyróżni Twoje recenzje. Jeśli zastanawiasz się nad motywem Total WordPress, jesteś na dobrej drodze.
 • Nisza – wybierz fajną pasję lub wiedzę. Spędzisz dużo czasu pracując w tej niszy, więc lepiej być przyjemnym. Będziesz promować produkty w tej niszy, a faceci, których będziesz sprzedawać, docenią pasję.
 • Wystarczająco dużo treści – co naprawdę jest wystarczająco dużo treści? Konsekwentnie publikuj recenzje i treści na blogach. [Łatwiej powiedzieć niż zrobić]
 • Cierpliwość – to cnota

Jak stworzyć stronę internetową partnera za pomocą WordPress

Teraz, gdy mamy omówione wymagania, załóżmy tak właściwie zbuduj tę witrynę stowarzyszoną, o której pisaliśmy od pierwszego akapitu. Zacznijmy od najbardziej oczywistego punktu.

1. Konfigurowanie witryny partnerskiej WordPress

Utworzenie strony partnerskiej jest jak typowa strona WordPress. Ponieważ potrzebujesz, aby Twoi użytkownicy ufali Twoim recenzjom, abyś mógł nadal zarabiać na nich, musisz poświęcić trochę czasu i przemyśleć swoją stronę z recenzjami produktów. Po prostu nie możesz przypadkowo spoliczkować witryny i oczekiwać wygranej.

Nie ma znaczenia, które produkty będziesz recenzować i promować, WordPress oferuje szeroki zakres motywów i wtyczek, które pomogą Ci szybko stworzyć profesjonalną stronę z recenzjami. A ponieważ motywy WordPress można łatwo dostosowywać, nie trzeba nawet używać specjalistycznego motywu w stylu recenzji, chociaż byłby to duży skok we właściwym kierunku.

Poza tym konfiguracja witryny z recenzjami obejmuje wybór odpowiedniego hostingu WordPress, instalację, a także konfigurację WordPress, motywów i wtyczek. Tak proste jak A, B, C..

Instalowanie WordPressa to łatwa, łatwa praca; wielu hostów internetowych oferuje instalatory za jednym kliknięciem, dzięki którym praca staje się błogością. Śmiało, kup bonafide hosting z naszej dobrze wyselekcjonowanej listy hostów internetowych i zainstaluj WordPress na swojej domenie. Dodaj motyw (taki jak Total lub darmowy) i skonfiguruj wtyczki (więcej o tym za chwilę).

Istnieje również kilka doskonałych motywów recenzji WordPress, więc nie powstrzymuj się; skorzystaj z rozwiązania, które Ci odpowiada. Udostępniliśmy kilka świetnych przykładów powyżej, ale naprawdę jest mnóstwo innych w Internecie. Po zainstalowaniu witryny WordPress czas zacząć tworzyć niesamowite treści. Ale najpierw kilka wskazówek.

2. Mądrze wybierz swoje produkty i partnerów stowarzyszonych

Jeśli masz w tym serce, nie ma nic złego w promowaniu tanich produktów. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał przekonwertować o wiele więcej ludzi, aby uzyskać spore dochody z twojego przedsięwzięcia partnerskiego.

Pomyśl o tym, jeśli otrzymujesz 10% z każdej sprzedanej kwoty 10 USD, musisz przekonwertować 1000 osób, aby zarobić 1000 USD miesięcznie. Jeśli natomiast otrzymasz 10% każdej sprzedaży za 1000 USD, potrzebujesz tylko 10 konwersji, aby zarobić 1000 USD miesięcznie. Zobacz, gdzie idę z tym?

To samo dotyczy partnerów stowarzyszonych, czyli programów, na które się wybierasz. Unikam programu partnerskiego, który oferuje, powiedzmy, 10% każdej sprzedaży na korzyść facetów oferujących 50% zachowujących wszystkie inne czynniki, w tym cenę, stałą.

Chcesz promować aparaty fotograficzne na swoim blogu fotograficznym / stronie z recenzjami? Najpierw sprawdź kilku sprzedawców aparatów fotograficznych i wybierz tylko najlepsze programy partnerskie. Czy ich warunki są korzystne? Czy wypłata jest wystarczająco duża, aby utrzymać Twój biznes partnerski? Czy oferują szeroką gamę produktów? Czy mają dobrą reputację na rynku? Czy ich program partnerski jest udany? Jak traktują swoich obecnych partnerów? To tylko niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze produktów i partnerów do promowania.

Pamiętaj, że jeśli promujesz tandetne produkty tylko po to, aby wydobyć prowizję od użytkowników, wizerunek Twojej marki ucierpi z powodu zuchwalstwa. Wyłączysz się z firmy szybciej, niż możesz ją zbudować.

Oczywiście i już o tym wspominaliśmy, musisz podążać za swoją pasją, zwłaszcza jeśli sam będziesz pisać treści. Jeśli potrzebujesz przypomnienia, będziesz pisać dla osób zainteresowanych produktami, które promujesz – innymi entuzjastami nisz, jak to ujął Shaun Quarton. Jeśli nie pasjonujesz się produktami, które promujesz, ale jesteś w dziwaczny sposób, ponieważ nisza jest dochodowa, te entuzjaści „…przejrzy bezpośrednio pozbawioną życia, nieinspirowaną treść.”

W ramach tej pasji i biznesu treści produkty, które ostatecznie promujesz, muszą być powiązane z Twoimi treściami. Po prostu nie możesz rozmawiać o telewizorach, a potem odwracać się i promować nawóz. To obrzydliwość w świecie content marketingu.

Przechodząc dalej, nie ignoruj ​​powtarzających się prowizji, takich jak subskrypcje, które płacą prowizje za każdym razem, gdy subskrybent kliknie przycisk odnowienia. Mogą być doskonałym źródłem powtarzających się pasywnych dochodów, które wymagają niewielkiego wysiłku.

3. Dodaj wiele treści wysokiej jakości

laptop-blogger-pisanie

Treść jest i prawdopodobnie słyszałeś to już milion razy, król. Możesz sprzedawać piekło na swojej stronie z recenzjami Szaleni ludzie, ale jeśli nie masz treści, które zmuszają użytkowników do klikania linków, i tak właściwie kupując, nigdzie się nie wybierasz.

W jaki sposób zwiększyć ruch w witrynie WordPress, omawialiśmy, dlaczego wysoka jakość ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy piszesz recenzje, czy posty na blogu, Twoje treści muszą być na najwyższym poziomie lub przynajmniej lepsze niż u konkurencji. Powinieneś szukać wartości dodanej w procesie decyzyjnym użytkownika.

Treść powinna zawierać wszystkie odpowiedzi, których czytelnik potrzebuje, aby dokonać zakupu. Zobacz, co robi Twoja konkurencja, i idź milę dalej. Twoja witryna partnerska powinna być ostatnim zasobem odwiedzanym przez kupującego przed wydaniem zielonego.

Przeprowadź badanie słów kluczowych, aby ustalić, czego szukają użytkownicy. Skorzystaj z treści, aby zająć się problemami użytkownika, a sam będziesz mieć fundament zrównoważonego biznesu. W końcu zarabiasz tylko wtedy, gdy rozwiązujesz problem dla swoich użytkowników. A dzięki witrynie stowarzyszonej po prostu pokazujesz im, dlaczego polecany przez Ciebie produkt jest rozwiązaniem, którego potrzebują. Nie może być łatwiej.

Wskazówka: Jakość (wartościowa, trafna, świeża) treść wzbudzi zaufanie czytelników.

Zachowaj świeżość treści, ponieważ – przestarzałe jest po prostu złe. Śledź trendy w swojej niszy i zawsze będziesz jeździć na fali, zamiast podążać za nią. Czy są dostępne oferty na wakacje? Świetne, niszowe wiadomości, które mogą stanowić świetny post na blogu? Wykorzystaj to i wyprzedzaj konkurencję. Narzędzia takie jak Alerty Google i Google Trends między innymi mogą być przydatne w tym przedsięwzięciu.

Dodaj mnóstwo treści – dziesięć postów na blogu i pięć recenzji nie kupią Ci wycieczki do Disneylandu. Potrzebujesz dużo ruchu i lepszych rankingów SEO, a jedynym sposobem na uzyskanie obu jest konsekwentne publikowanie wysokiej jakości treści. Uwaga: im więcej treści, tym większe możliwości umieszczenia linków partnerskich. Zgadza się, możesz umieszczać swoje linki w postach na blogu, stronach, recenzjach, studiach przypadków, wywiadach, podcastach i filmach.

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś starać się publikować profesjonalnie przedstawione recenzje. Konsekwentnie pchaj zawartość wysokiej jakości. A tak przy okazji, nie zapomnij umieścić wszystkich tych szczegółów w biznesplanie. Przepraszam, nie wspomniałem o tym wcześniej. Potrzebujesz biznesplanu; każda firma potrzebuje strategii.

4. Promuj swoją witrynę stowarzyszoną WordPress

Oprócz publikowania treści wysokiej jakości musisz świadomie promować swoją witrynę. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby przyciągnąć odwiedzających, po prostu upewnij się, że twoja taktyka jest zgodna z prawem, inaczej złościsz Google’a i zdobędziesz złego przedstawiciela. Promuj swoją witrynę zarówno online, jak i offline – sprzedawaj ją do diabła. Oto jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress, aby zacząć.

5. Monitoruj swoją wydajność

Nawet przy najlepszym planie będziesz musiał pozostać elastyczny i odpowiednio się dostosowywać, budując swój biznes partnerski WordPress. Ewoluujesz ciągle przed uderzeniem w złoto. Zanim znajdziesz idealną formułę, musisz kilka razy zmienić taktykę i strategię. To jest nieuniknione.

W związku z tym musisz monitorować i zarządzać wydajnością swojej witryny. Musisz eksperymentować z różnymi rodzajami treści i wyeliminować produkty o niskiej skuteczności. Narzędzia takie jak ahrefs i Google Analytics między innymi oferują wgląd w swój biznes.

Narzędzia i zasoby do witryny z recenzjami WordPress

Narzędzia, których używasz do zbudowania witryny partnerskiej WordPress, zależą całkowicie od potrzeb Twojej firmy. Oto jednak lista narzędzi ogólnych, których będziesz potrzebować podczas tworzenia następnej dużej witryny partnerskiej:

 • iThemes Security – Wzmocnij swoje bezpieczeństwo dziesięć razy. Rozważ także użycie HTTPS. Przeczytaj inne środki bezpieczeństwa WordPress
 • WordPress Backup Solutions – Daje ci spokój, wiedząc, że możesz łatwo odzyskać witrynę, jeśli coś pójdzie nie tak
 • Yoast SEO – Najlepsza wtyczka SEO WordPress według mnie
 • Google Analytics dla WordPress – Musisz śledzić swoje statystyki, aby móc wprowadzać ulepszenia
 • Do widzenia Captcha – Automatyczne przechwytywanie botów spamowych, zanim zabrudzą twoje recenzje. Żadnych irytujących captcha!
 • Akismet – To popularna i potężna wtyczka do walki ze spamem
 • Najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress
 • Ładny link ponieważ musisz skrócić i ukryć wychodzące linki partnerskie
 • Przegląd WP – Twórz niesamowite recenzje i streszczenia
 • AzonPress – Witaj Partnerzy Amazon
 • W3 Total Cache – Szybkość witryny jest obecnie współczynnikiem rankingu Google. Twój partner WordPress powinien ładować się bardzo szybko, więc powiedz tak już wtyczce buforującej

Popularne programy partnerskie

Końcowe przemyślenia

Budowa opłacalnej witryny partnerskiej WordPress wymaga czasu i wysiłku, więc nie spodziewaj się, że zabijesz z dnia na dzień. To nie jest szybki program wzbogacania się, to przedsięwzięcie, które skorzysta z całej twojej wiedzy biznesowej.

Podsumowując, zbudowanie witryny partnerskiej WordPress i osiągnięcie zdrowego zysku jest wykonalne. Wiele witryn w Internecie zależy i prowizje, więc tak, jest to realny model biznesowy. Po prostu dobrze zagraj w swoje karty i zachowaj cierpliwość. Zostań rekinem i mądrze inwestuj swoje zasoby. Do następnego razu pamiętaj, że sparing to trening. Oto twój sukces: Pozdrawiam!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me