Jak zarabiać na kryptowalutach WordPress Site

Wiele osób chce osiodlić falę budowania stron internetowych z kryptowalutami. Przy tak wielu ludziach, którzy chcą dowiedzieć się o różnych monetach i zainwestować, to świetny czas, aby pobrać jeden ze swoich ulubionych motywów WordPress z kryptowalutą i zbudować własnego bloga. Ale zaskakująca liczba osób, które już zbudowały stronę internetową lub blog poświęcony kryptowalutom, nie mają pojęcia, jak i dlaczego zarabiać na swojej witrynie WordPress z kryptowalutami.


Tutaj podzielę się z Wami kilkoma pomysłami na monetyzację witryny lub bloga WordPress z kryptowalutą. Proszę zanotować! Jeśli nie masz witryny z kryptowalutami, możesz ją łatwo zbudować za pomocą motywu Crypton WordPress. Ma wszystko, czego możesz potrzebować do zbudowania swojej witryny.

Motyw Crypton WordPress

Ten szablon jest wyposażony w zestaw skórek dla bloga, dziennika, trenera i sklepu z kryptowalutami. Każda skórka jest precyzyjnie wykonana, aby pasowała do mikro niszy, więc nie musisz wprowadzać wielu dodatkowych zmian w projekcie lub funkcjonalności, aby motyw działał dla Ciebie.

Jakie masz opcje?

Chociaż z pewnością istnieje nieskończona liczba sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą WordPress, skupimy się na kluczowych strategiach monetyzacji specjalnie dla osób zainteresowanych kryptowalutami. Nie martw się, że ta lista zawiera tylko cztery elementy, kiedy uda Ci się nacisnąć odpowiednie dźwignie, będziesz w stanie osiągnąć znaczny dochód, a może nawet rzucić pracę od 9 do 5.

Oto najprostsze sposoby zarabiania na witrynie WordPress z kryptowalutą:

 • Programy partnerskie
 • wtyczki wydobywcze
 • reklamy w witrynie i na telefon komórkowy
 • posty gości

Są to cztery filary monetyzacji, o których każdy właściciel witryny kryptowaluty musi pamiętać i polegać.

Programy partnerskie

Obecnie istnieje wiele giełd kryptowalut, w których ludzie mogą konwertować gotówkę na kryptowaluty, a każda z tych giełd ma program partnerski, w którym możesz zarejestrować się i dostarczyć potencjalnych klientów na giełdę, którą jesteś zainteresowany.

Oto 25 popularnych giełd używanych przez inwestorów kryptowalut, które warto rozważyć:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. blockchain.info
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. gate.io
 25. coincheck.com
 26. i tak dalej…

To zabawne, ale to tylko niewielka lista wymian, które zostały niedawno utworzone, ale to dobry początek. Zawsze czytaj warunki drobnego druku i warunki umowy, aby znaleźć programy, którym ufasz.

Jeśli jesteś nowy w programach partnerskich, działają one w następujący sposób: ktoś odwiedza twoją stronę internetową, gdzie znajduje przydatne informacje o kryptowalutach lub przegląd wymiany z powyższej listy, w swoim artykule umieścisz specjalny link polecający (zawiera twój identyfikator partnera), jeśli osoba czytająca kliknie link i wyda trochę gotówki, otrzymasz nagrodę pieniężną (lub „prowizję partnerską”). Jest to świetny sposób na ogólne pasywne dochody z Twojej witryny. Pamiętaj tylko, aby postępować zgodnie z prawem swojego kraju / miasta i ujawnić, że stosujesz w swoich treściach linki partnerskie.

Wtyczki wyszukiwania

Innym sposobem na zarabianie na swojej kryptowalutowej witrynie WordPress są wtyczki wydobywające, które wykorzystują zasoby komputerowe odwiedzających witrynę. Chociaż może to brzmieć jak świetna opcja generowania dodatkowej monety, jest to dość śliska droga. Nie wszystkie osoby zgodzą się udostępnić Ci swoje zasoby, co może spowodować wzrost współczynnika odrzuceń.

Proszę zanotować! MUSISZ ostrzec odwiedzających, że w Twojej witrynie działa oprogramowanie do wyszukiwania w tle. Umieść baner na całej stronie (tak jak te ostrzegające użytkowników przed użyciem plików cookie), informując ich, że zamierzasz wydobywać monety przy użyciu ich sprzętu, i daj im możliwość zaakceptowania lub zabronienia korzystania z ich zasobów.

Było wiele skandali związanych ze skryptami do wyszukiwania przeglądarki, które nadały im nieco złą nazwę. W zeszłym roku odkryto, że ktoś zainstalował skrypt do wydobywania monet Monero w Internecie Witryna CBS Showtime.

Więc jeśli masz 100% pewności, że chcesz lub potrzebujesz takiej wtyczki w swojej witrynie WordPress, możesz wybrać jeden z tych elementów.

Prosty Monero Miner – rój monet

Prosty Monero Miner - rój monet

Simple Monero pozwala zarabiać pieniądze poprzez wydobywanie monero przy użyciu procesora odwiedzających. Zaletą tej wtyczki jest to, że możesz kontrolować (lub „dławić”) procesor użytkowników, a także umieszczać widżet na swojej stronie, aby użytkownicy mogli przyspieszyć, spowolnić lub wyłączyć wydobycie, jeśli chcą. Główne cechy wtyczki Simple Miner to:

 • Mój na CPU użytkownika
 • Widżety do zwiększania, zmniejszania lub zatrzymywania wydobywania
 • Górny / dolny pasek i wyskakujące opcje powiadomień
 • Opcje kontroli wizualnej tekstu, koloru itp
 • Statystyki sumy skrótów, sumy uruchomień na sekundę, suma oczekujących monero do wypłaty

WP Monero Miner za pomocą Coin Hive

WP Monero Miner za pomocą Coin Hive

Dzięki bezpłatnej wtyczce WP Monero Miner możesz zarabiać pieniądze wydobywając monero za pośrednictwem Coin Hive. Wtyczka zawiera pomocny widget, dzięki któremu osoby odwiedzające Twoją stronę mogą rozpocząć / zatrzymać wyszukiwanie. A jeśli uaktualnisz do wersji pro wtyczki, będziesz mógł użyć specjalnego chronionego kodu, który odblokuje zawartość premium po wydobyciu określonej ilości. Więcej funkcji wtyczki WP Monero Miner to:

 • Zaloguj się z captow PoW („Proof of Work”)
 • Widżet Miner do uruchamiania / zatrzymywania i kontrolowania prędkości wyszukiwania
 • Aktualizacja Pro dla niestandardowych skrótów, szablonów, ochrony Adblock i innych

SpareChange Miner

SpareChange Miner

SpareChange to łatwy sposób na uruchomienie przeglądarki internetowej w przeglądarce za pomocą łatwej w użyciu wtyczki WordPress. Jest wbudowane wyskakujące okienko, którego możesz użyć, aby powiadomić czytelników o kopaniu, aby mogli wyrazić zgodę lub je wyłączyć. Ale naprawdę fajną funkcją SpareChange jest to, że włączono wykrywanie bloków reklamowych (nawet z darmową wtyczką). Najważniejsze cechy, które powinieneś wiedzieć to:

 • Kontrola GUI opcji górnika
 • SpareChange.io dolny próg wypłaty (0,05 XMR
 • Kontrola API
 • Ustaw prędkość wydobycia
 • Automatyczne wykrywanie w celu zmniejszenia wpływu procesora
 • Wyskakujący widżet zgody
 • Wykrywanie bloków reklam

Moonify – Monero (XMR) Miner

Moonify - Monero (XMR) Miner

Moonify monero górnik pomoże Ci zarobić dodatkowy dochód z Twojej witryny, wykorzystując procesor odwiedzającego witrynę (oczywiście za ich zgodą). Ta wtyczka nie jest eksploratorem tła – wbudowany dolny pasek powiadomień ułatwia odwiedzającym włączenie lub wyłączenie w dowolnym momencie. Ale dzięki kontroli prędkości i dołączonej analizie, jest bardzo łatwy i pomocny w użyciu. Inne funkcje:

 • Wydobywanie procesora
 • Zawiera suwak prędkości wyszukiwania
 • Dolny pasek powiadomień dla zgody
 • Analytics dla skrótów, sesji, urządzeń itp

Reklamy witryn i reklam mobilnych

Reklamy witryn można podzielić na kilka typów. Możesz dodać kod do swojej witryny, aby wyświetlać reklamy w oparciu o sieć, z której korzystasz i doświadczenie użytkownika online, lub sprzedać miejsce reklamowe w swojej witrynie, gdzie właściciele witryn i produktów mogą umieszczać swoje reklamy (za Twoją zgodą).

Google AdSense

Google AdSense

Najpopularniejszą i godną zaufania opcją jest sieć reklamowa Google AdSense. Korzystanie z niego jest dość łatwe, jeśli postępujesz zgodnie z naszym przewodnikiem Google Adsense for WordPress. Ale w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to:

 • Zarejestruj konto
 • Uzyskaj to
 • Dodaj kod bannera do niektórych obszarów widżetów na swojej stronie

System wyświetla użytkownikom spersonalizowane reklamy na podstawie ich doświadczenia w Internecie, a za każdym razem, gdy ktoś trafi na baner reklamowy, otrzymasz za to nagrodę pieniężną. Niektórzy ludzie zarabiają więcej niż tysiące miesięcznie tylko z AdSense.

BuySellAds

BuySellAds

BuySellAds to cyfrowy rynek przestrzeni reklamowej. Tam możesz kupować lub sprzedawać powierzchnię reklamową na blogach i stronach o dużym ruchu. Jeśli Twój zasób ma wystarczający ruch, możesz zarejestrować się jako źródło i sprzedawać miejsca na banery w swojej witrynie (Coindesk na przykład pobiera 30 CPM USD, co przy ich szacunkowych 13 milionach wyświetleń miesięcznie może generować znacznie ponad 100 000 USD każdego miesiąca).

Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba ci się BuySellAds, jest wiele innych opcji reklamowych i programów partnerskich do wykorzystania w witrynach WordPress.

Posty gości

I w końcu dotarliśmy do ostatniego punktu tego utworu: postów gości. Jest to najłatwiejszy sposób zarabiania, ale w 100% zależy od natężenia ruchu w witrynie. Im większa miesięczna liczba sesji, tym wyższa cena za pojedynczy post.

Blogi z 30 000 sesji miesięcznie mogą pobierać co najmniej 100 USD za post na blogu, być może więcej w zależności od ich autorytetu w swojej niszy. Jeśli chcesz zbudować stały strumień dochodów z publikowania gości, musisz upewnić się, że masz wystarczający ruch, aby przyciągnąć blogerów i właścicieli witryn. Pilnie staraj się tworzyć wysokiej jakości treści i upewnij się, że jesteś aktywny w mediach społecznościowych, aby zbudować swoją witrynę.

Nie zapomnij utworzyć strony i dodać ją do stopki lub strony głównej, aby odwiedzający mogli łatwo sprawdzić Twoją gotowość do przyjmowania postów gości.

Zacznij zarabiać na swojej kryptowalutowej witrynie WordPress już dziś

Teraz, gdy wiesz, jak zarabiać na swojej kryptowalutowej witrynie WordPress, zrób to! Na co czekasz? Jeśli wdrożysz jedną (lub wszystkie) strategie wymienione powyżej, możesz zarobić mnóstwo monet. Jeśli masz jakieś pytania, możesz je zadać poniżej. Lub jeśli masz inne strategie zarabiania na swojej kryptowalutowej witrynie WordPress, udostępnij je w komentarzach – możemy po prostu dodać je do tego postu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me