Jak wybrać najlepszy hosting WordPress

Nareszcie masz już opracowany biznesplan. Wiesz dokładnie, co zamierzasz zrobić, aby uruchomić udaną witrynę WordPress, a nawet zacząłeś gromadzić zasoby razem. Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to dobry dom na stronie WordPress – dobry plan hostingowy WordPress, który pomoże Ci zrealizować swoje cele i spełnić marzenia online.


Przy milionach dostawców hostingu WordPress wybór najlepszego (lub właściwego) może być trudnym zadaniem. A potrzebujesz tylko tego, co najlepsze, ponieważ jeśli nie prowadzisz hostingu, prowadzenie firmy online może i da ci migreny. Potrzebujesz tego, co najlepsze, i nic więcej.

W dzisiejszym poście przeprowadzę Cię przez proces wyboru odpowiedniego hostingu WordPress. Polecę również kilka hostów WordPress, aby ułatwić Ci pracę. Pod koniec tego postu będziesz mógł wybrać najlepszy hosting WordPress dla następnego projektu.

Koszt / wycena

Koszt hostingu WordPress

Dla większości osób koszt hostingu WordPress jest pierwszym aspektem, który biorą pod uwagę przy wyborze hosta. Impulsem jest tutaj znalezienie najtańszej dostępnej oferty, ale często jest to zły ruch. Pamiętaj, że otrzymujesz dokładnie to, za co płacisz, ponieważ hosty – podobnie jak każda inna firma – muszą osiągać zysk, nawet jeśli wydają się dawać „nieograniczone wszystko”.

Chociaż wszyscy chcielibyśmy od czasu do czasu zaoszczędzić kilka dolarów, powinieneś przyjrzeć się bliżej funkcjom oferowanym przez hosta, a nie skoczyć na pierwszy tani plan, który pojawi się na twojej drodze.

Cena hostingu zależy od wielu czynników, takich jak jakość wsparcia i kondycja serwerów. Jeśli potrzebujesz tego, co najlepsze, musisz zapłacić składkę. Z pewnością będziesz żartować, jeśli oczekujesz najlepszego hostingu WordPress za 1 USD miesięcznie.

Z drugiej strony 90 USD miesięcznie jest nieco drogie, ale od 3 do 30 USD miesięcznie jest idealne, jeśli masz małą witrynę WordPress, która nie zarabia pieniędzy.

Och, nie wpadnij w pułapkę „nieograniczonego wszystkiego”, która ma cię zwabić. Nic nie jest naprawdę nieograniczone. Ponieważ są to często wspólne plany hostingowe (co jest dobre w przypadku małej witryny WordPress BTW), istnieje ograniczona liczba zasobów dzielonych między każdą witrynę internetową na tym serwerze. Gdy więc Twoja witryna zacznie przyciągać dużą liczbę odwiedzających, host będzie uprzejmie zmusić Cię do zwiększenia skali. Jeśli masz portal WordPress, który dostaje miliony odsłon miesięcznie, hosting dzielony go nie zmniejszy – nawet przy nieograniczonych opcjach.

Na pewno możesz zacząć od przyjaznego dla budżetu hostingu współdzielonego, ale powinieneś powiększać się wraz ze wzrostem swojej witryny. Inne dostępne plany hostingu obejmują wirtualne prywatne serwery (VPS), serwery dedykowane, zarządzane VPS, zarządzane serwery dedykowane i zarządzany hosting WordPress. Cena hostingu WordPress różni się w zależności od planów, więc trzymaj się swojego budżetu i wybierz tylko dostawcę usług hostingowych, który oferuje funkcje, których szukasz.

Funkcje i wydajność

Funkcje hostingu WordPress

Nie chodzi tak bardzo o funkcje (lub poziom wydajności) zapewniane przez hosta. Chodzi o funkcje potrzebne do prowadzenia witryny WordPress. Nie ma sensu wybierać planu hostingu WordPress z funkcjami, których nigdy nie będziesz używać ani teraz, ani w przyszłości. Przygotuj się z wyprzedzeniem, abyś dokładnie wiedział, czego potrzebujesz dzisiaj i czego potrzebujesz, powiedzmy, za rok.

 • Oprócz WordPressa będziesz musiał w przyszłości instalować inne skrypty – w subdomenie lub oddzielnej domenie?
 • Czy będziesz musiał hostować więcej niż jedną witrynę WordPress??
 • Czy Twój wybrany host WordPress obsługuje nieograniczoną liczbę domen lub subdomen, czy będziesz musiał przenieść się na inny host, aby korzystać z tych funkcji?
 • Czy jesteś gotowy zapłacić dodatkowo za usługi tworzenia kopii zapasowych?
 • Czy chcesz skorzystać z bezpłatnej domeny??
 • Czy firma hostingowa wspiera sprawę ważną dla twojego serca??

To tylko niektóre pytania, które powinieneś sobie zadać. W końcu chodzi o ciebie i to, co chcesz osiągnąć. Posiadanie solidnego planu dla Twojej firmy online wskaże Ci odpowiedni hosting WordPress.

Jeśli chodzi o wydajność, potrzebujesz dostawcy hostingu WordPress, który gwarantuje czasy działania, superszybkie serwery, przepustowość i wystarczającą ilość miejsca na dysku, aby spełnić Twoje potrzeby. Jeśli zdecydujesz się grać tanio, zapłacisz, tracąc dużo czasu i wysiłku na radzenie sobie z przestojami i innymi problemami związanymi z serwerem. Tanie jest przecież drogie.

Poważnie podchodzisz do witryny WordPress, a także dostawca hostingu WordPress. Skontaktuj się z nimi i zadawaj pytania. Przeczytaj niezależne recenzje lub poproś zaufanych znajomych o rekomendacje.

Inna rzecz. Jeśli firma hostingowa specjalizuje się wyłącznie w rozwiązaniach hostingowych dla przedsiębiorstw i masz mały blog WordPress, nie są one odpowiednie dla Ciebie. Odwrotność jest również prawdziwa. Inne funkcje, o których należy pamiętać przy wyborze hostingu WordPress, obejmują hosting poczty e-mail, panele sterowania i zabezpieczenia.

Jakość obsługi klienta

Jakość obsługi klienta zapewniana przez usługodawcę hostingowego powinna wiele powiedzieć o firmie. Jeśli obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, nie chcesz ufać tej firmie ze swoją firmą online. Jeśli z jakiegoś powodu Twoja witryna ulegnie awarii, czy możesz skontaktować się z pomocą techniczną i uzyskać natychmiastową pomoc? Jeśli są dostępne, czy mogą szybko rozwiązać problem? Czy może zajmie wieki, aby uzyskać pomoc nawet w przypadku najmniejszych problemów?

Przed wyborem hosta dla witryn WordPress, upewnij się, że mają dobrą reputację w zakresie obsługi klienta. Dobra firma hostingowa zapewni wiele sposobów kontaktu, w tym numer telefonu (duh), e-mail i czat. Będą mieli kogoś do pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i będą mieć dobre recenzje w całym Internecie. Przeprowadź badania i wybierz hosta, który ceni obsługę klienta.

Zalecenia dotyczące hostingu WordPress

W tej sekcji omówimy dwie kategorie hostingu WordPress:

 • Zarządzany hosting WordPress
 • Typowi dostawcy usług hostingowych

Zarządzany hosting WordPress

Zarządzane firmy hostingowe WordPress specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań hostingowych dla platformy WordPress. Oznacza to, że możesz hostować tylko witryny WordPress i nic więcej.

Jest to dla Ciebie świetne, ponieważ wszystkie ich zasoby są przeznaczone na Twoją platformę WordPress i wszyscy o tym wiemy skoncentrowane wysiłki = lepsze wyniki. Poniżej znajdują się wiodące zarządzane firmy hostingowe WordPress na rynku.

WP Engine

WP Engine Zarządzany hosting WordPress

Zaczynam od WP Engine, ponieważ my używaj go i kochaj! Od jakiegoś czasu używamy WP Engine, a wrażenia są po prostu nie z tego świata. Nie tylko polecam WP Engine, ale zamierzam ujawnić, dlaczego jest to najlepiej zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress.

Po pierwsze, zespół wsparcia WP Engine jest „… w 100% skoncentrowany i poświęcony WordPressowi”. Poza tym firma może pochwalić się najlepszym w branży współczynnikiem wsparcia klientów w branży, co oznacza, że ​​przez cały czas otrzymujesz niezwykle szybkie i osobiste wsparcie.

To nie koniec. Odkąd zaczęliśmy korzystać z WP Engine, nigdy nie musieliśmy martwić się o utworzenie kopii zapasowej WPExplorer.com, ponieważ jest ona automatycznie obsługiwana codziennie. I nie ma żadnych dodatkowych (lub ukrytych) kosztów, a ponadto możesz przywrócić witrynę za każdym razem za pomocą kilku kliknięć. Jak uprzejmy? Każdy plan WP Engine ma powyższe i następujące funkcje:

 • Zapory ogniowe i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa
 • Hojna umowa SLA i brak długoterminowych umów (płać co miesiąc i wychodź, kiedy chcesz – chociaż nigdy nie będziesz tego chciał)
 • Międzynarodowe centra danych, aby zagwarantować superszybkie prędkości ładowania (pożegnaj się z buforowaniem wtyczek)
 • Tyle miejsca, ile chcesz
 • Nieograniczony transfer danych
 • Skalowalne plany
 • Sprzęt najwyższej klasy
 • Obsługa sieci dostarczania treści (CDN)
 • Narzędzia programistyczne
 • I wiele więcej…

To najlepiej zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress dla Ciebie, niezależnie od tego, czy prowadzisz osobisty blog, profesjonalną stronę WordPress, czy portal e-commerce. Mają też pakiet premium z niestandardowymi opcjami dla twoich unikalnych potrzeb.

Niektóre z klientów WP Engine to Foursquare, Stały kontakt, SoundCloud, Bufor i GeekWire wśród innych. Automatyczny również zainwestowany w WP Engine, co daje temu drugiemu jeszcze większą wiarygodność.

Odwiedź WP Engine →

Tradycyjne firmy hostingowe

Większość firm hostingowych obsługuje oprogramowanie WordPress. Wystarczy kupić pakiet hostingowy, zainstalować WordPress za pomocą kilku kliknięć, a praca jest zakończona. Jak dotąd ta opcja jest bardziej popularna niż zarządzany hosting WordPress dla wielu blogerów. Jest bardzo budżetowy (z pakietami zaczynającymi się od 4 do 5 USD miesięcznie), ale nie zawsze ma wszystkie dodatkowe zalety, które są dostarczane z zarządzanym hostingiem WordPress. Następujące hosty internetowe cieszą się dobrą opinią w zakresie obsługi klienta i wydajności na rynku.

Bluehost

bluehost-wpexplorer-promo

Z natychmiastową konfiguracją, gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, nieograniczonym hostingiem domen, nieograniczoną przepustowością, nieograniczonym miejscem na dysku, nieograniczonymi kontami e-mail, bezpłatną domeną, narzędziami do tworzenia witryn, FTP, SSL, wsparcie 24/7, kredytem Google w wysokości 100 USD i kilkoma inne słodkie funkcje, Bluehost to znana marka w branży hostingu. Ponadto Bluehost zaoferował oferta specjalna do wszystkich czytników WPExplorer, abyś mógł uzyskać hosta już od 3,95 $ miesięcznie. Wystarczy użyć jednego z naszych linków do Bluehost na tej stronie lub na naszej stronie kuponów, aby uzyskać zniżkę.

W rzeczywistości WordPress gwarantuje Bluehost jako host WordPress. Oprócz hostingu dzielonego zapewniają VPS i dedykowany hosting, więc skalowanie nie będzie problemem. Ponadto, jeśli chcesz założyć własny hosting, mają atrakcyjny plan dla sprzedawców. Jako sprzedawca możesz zainteresować się wypróbowaniem motywów WordPress dla firm hostingowych.

Odwiedź Bluehost →

Hostgator

hostgator-wordpress-hosting-wpexplorer

HostGator jest popularnym hostingiem z ponad ośmioma (8) milionami witryn na swoich serwerach. Zapewniają całodobową pomoc przez e-mail, czat, Skype i telefon. Możesz zainstalować WordPress za pomocą kilku kliknięć za pomocą panelu sterowania.

Zapewniają również 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy, co oznacza, że ​​nawet przy niskich cenach nie musisz się martwić o przestoje. Ich plany hostingowe zaczynają się od 3,96 USD miesięcznie z powodu dwudziestoprocentowego (20%) rabatu. Hosting VPS zaczyna się od 9,97 USD miesięcznie, a serwery dedykowane od 139 USD miesięcznie. Hosting dla sprzedawców zaczyna się od 19,95 USD miesięcznie. To świetne rozwiązanie hostingowe WordPress na dobry początek.

Wniosek

Wybór odpowiedniego hostingu WordPress jest pierwszym krokiem do sukcesu online. Chcesz uniknąć problemów związanych z hostingiem od samego początku, aby skoncentrować się na tworzeniu produktów, marketingu witryny WordPress i ogólnie zarabianie pieniędzy. Przed wyjazdem poświęć chwilę na podzielenie się przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej. Życzę szczęśliwego i pomyślnego roku 2014!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map