Jak stworzyć witrynę z recenzjami za pomocą WordPress, 4 kluczowe elementy

Uruchomienie witryny z recenzjami to popularny sposób na włączenie marketingu afiliacyjnego do biznesplanu. Ponadto istnieje wiele innych możliwości w niszy witryny z recenzjami, które są opłacalne, jeśli po prostu wiesz, jak je poprawnie wdrożyć. Jednak możesz nie być pewien, jak rozpocząć tworzenie tego typu witryny.


Kluczem jest zacząć od solidnego planu i wiedzieć, jakich funkcji i funkcjonalności będzie wymagać Twoja witryna. Pewne istotne elementy, takie jak tabele porównawcze i system ocen, prawie na pewno będą odgrywać pewną rolę. Istnieje również wiele wtyczek i narzędzi, które można wdrożyć, które pomogą Ci stworzyć udaną stronę z recenzjami.

W tym poście porozmawiamy o tym, dlaczego warto utworzyć witrynę z recenzjami, a następnie omówimy najważniejsze elementy, które chcesz uwzględnić. Po drodze pokażemy Ci, jak zintegrować przydatne narzędzia z WordPress, abyś mógł zacząć od właściwej ścieżki. Zaczynajmy!

Dlaczego warto utworzyć witrynę z recenzjami

Witryna z recenzjami Nerdwallet

Nerdwallet to strona o dużym ruchu, która zapewnia recenzje kart kredytowych i usług finansowych.

Konsumenci korzystają z witryn z recenzjami w celu uzyskania informacji o konkretnych produktach lub usługach. Witryny te zwykle zawierają listy produktów, recenzje klientów i oceny oparte na tych recenzjach. Istnieje wiele powodów, dla których warto utworzyć własną witrynę z recenzjami, na przykład:

  • Utwórz witrynę stowarzyszoną lub wygeneruj dochód z reklam: Jeśli Twoim celem jest generowanie przychodów z reklam lub podmiotów stowarzyszonych, witryna z recenzjami umożliwia to, zapewniając jednocześnie użyteczną usługę dla konsumentów.
  • Przyciągnij większą grupę odbiorców do swojej firmy lub bloga: Jeśli prowadzisz obecnie blog lub witrynę firmową, wprowadzanie recenzji może zwiększyć liczbę wyświetleń witryny w wyniku wyszukiwania i dostarczyć użytecznych informacji odbiorcom.
  • Stań się autorytetem: Zdobycie autorytetu w niszy lub branży jest łatwe do zrobienia dzięki witrynie z recenzjami.
  • Podziel się swoimi przemyśleniami i opiniami: Jeśli masz coś do powiedzenia na temat niektórych produktów lub usług, witryna z recenzjami umożliwia dzielenie się opiniami z innymi.

Oczywiście zawsze powinieneś odrobić pracę domową przed rozpoczęciem nowego typu witryny. Bez względu na cel witryny z recenzjami istnieją pewne kluczowe elementy, które prawie na pewno chcesz uwzględnić.

4 kluczowe elementy witryny przeglądu ruchu o dużym natężeniu ruchu

Wygląd witryny i łatwość użytkowania są ważne dla użytkowników końcowych, podczas gdy prawdopodobnie interesuje Cię witryna, która jest łatwa w utrzymaniu i generuje duży ruch lub potencjalnych klientów. Poniższe cztery elementy witryn z opiniami o dużym natężeniu ruchu pomogą Ci osiągnąć te cele i są stosunkowo łatwe do wdrożenia.

1. Szablon doskonałej recenzji witryny

Twój szablon zapewnia czytelnikom pierwsze wrażenie na Twojej stronie, a wybór odpowiedniego poprawia ich wrażenia i zachęca do powrotu po więcej. Ponadto szablon witryny z recenzjami pomoże określić, jak łatwo można wdrożyć potrzebne funkcje (w tym te wymienione w kilku następnych sekcjach).

Oto kilka kluczowych rzeczy, których należy szukać w szablonie witryny z recenzjami:

  • Elastyczność projektowania. Tworząc witrynę, musisz myśleć długoterminowo. Nie chcesz szablonu, który na zawsze zablokuje Cię w tym samym projekcie.
  • Integracja wtyczek. W miarę rozwoju witryny odkryjesz nowe wtyczki, które pomogą Ci nią zarządzać i ulepszać. Chcesz wybrać szablon, który pozwala na łatwą integrację wtyczek.
  • Reakcja mobilna. Większość konsumentów ma dostęp do Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Upewnienie się, że szablon reaguje od samego początku, stawia Cię przed krzywą.

Możesz dodać większość tych elementów do swojej witryny, oceniając i recenzując wtyczki WordPress. W szczególności zalecamy budżet przyjazny Recenzent:

Wtyczka recenzenta.Recenzent umożliwia wstawianie recenzji i tabel porównawczych do postów na blogu, stron i niestandardowych typów postów. Nie ma ograniczeń co do rodzajów opinii, które możesz utworzyć, a Twoi goście mogą łatwo zostawić swoje recenzje. Co więcej, każdy szablon dostarczony przez tę wtyczkę ma responsywny układ.

Aby rozpocząć pracę z recenzentem, musisz zarejestrować licencję po zainstalowaniu wtyczki. Iść do Recenzent na pulpicie nawigacyjnym, a następnie wybierz Licencja. Musisz wypełnić formularz z nazwą użytkownika i kodem zakupu. Następnie możesz zacząć dodawać recenzje, wyniki i oceny.

2. Spójny system ocen

Konsumenci zwykle ufają zweryfikowanym recenzjom online, ale tylko wtedy, gdy są spójne i wiarygodne. Wybierając wtyczkę systemu ocen, będziesz chciał poszukać określonych funkcji, które umożliwią łatwe wdrożenie ocen w Twojej witrynie. Musisz także upewnić się, że sama wtyczka ma solidne recenzje, jest elastyczna i łatwa w użyciu oraz dobrze integruje się z szablonem. Sprawdźmy spełnia wszystkie te kryteria, a następnie niektóre:

Wtyczka Let's Review

Let’s Review to wtyczka premium, która bezproblemowo współpracuje z zapleczem WordPress i umożliwia dodawanie do recenzji nieograniczonych kryteriów, unikalnych przycisków, a nawet listy zalet i wad. Ma również responsywny design i oferuje wiele formatów, które można dostosowywać. Rozpoczęcie pracy z tą wtyczką jest proste, a pełna dokumentacja jest dostępna w menu administratora po jej zainstalowaniu.

3. Rich Snippets

Podczas wyszukiwania czegoś w Internecie wyświetlane wyniki zwykle zawierają link i opisowy tekst. Ten tekst lub „fragment rozszerzony” opisuje stronę zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Dlatego dołączanie fragmentów rozszerzonych pomaga poprawić rankingi wyszukiwarek i współczynniki klikalności.

Aby wdrożyć tę funkcję, sugerujemy podanie Wszystko w jednym Schema.org Rich Snippets próba:

Wtyczka schematu wszystko w jednym.

Oprócz zapewniania wielu typów treści, jest prosty w instalacji i ma łatwy w użyciu interfejs. Zawiera wszystkie popularne typy schematów, takie jak zdjęcia, oceny i ceny, i jest w pełni konfigurowalny w obszarze administracyjnym WordPress. Ta wtyczka umożliwia także konfigurowanie postów w celu dodawania dodatkowych informacji dla wyszukiwarek. Jeśli masz jakieś pytania po instalacji, możesz skorzystać z pomocy programisty forum społecznościowe.

4. Tabele porównawcze

Prowadząc witrynę z recenzjami, często chcesz porównać wiele produktów na pierwszy rzut oka. Tutaj przydają się tabele porównawcze. na szczęście, TablePress umożliwia dodawanie tabel z dowolną liczbą wierszy i kolumn oraz dostosowywanie ich stylów bez użycia HTML:

Wtyczka TablePress.Dzięki tej wtyczce możesz łatwo zarządzać swoimi tabelami w obszarze administracyjnym WordPress i dodawać je w dowolnym miejscu w swoim motywie. Jest to idealny sposób na porównanie różnych produktów w oparciu o cenę, kluczowe funkcje, wydajność i wiele innych – zapewniając odbiorcom istotne informacje, których nie będą musieli szukać. Najlepsze jest to, że nawet początkujący nie będą mieli problemów z rozpoczęciem korzystania z TablePress.


Tworzenie witryny z recenzjami to sprytny sposób na zwiększenie liczby odbiorców, ruchu, a nawet przychodów z marketingu afiliacyjnego. Na szczęście społeczność WordPress ułatwia ten proces, udostępniając wiele przydatnych i łatwych do wdrożenia wtyczek, które oferują potrzebną funkcjonalność.

Czy masz pytania dotyczące budowy witryny z opiniami o dużym ruchu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me