Jak dodać zdjęcia z Instagrama do WordPress

Do tej pory prawdopodobnie masz konto na Instagramie lub widziałeś je w Internecie w pewnym momencie. Według stanu na czerwiec 2016 r. Instagram miał 500 milionów aktywnych użytkowników co czyni go jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych. A ponieważ stało się ono tak potężną potęgą medialną, nic dziwnego, że chcesz dodać swój kanał do swojej witryny.


Integrując swoje konto na Instagramie z blogiem WordPress, będziesz w stanie kierować część ruchu, który blog dociera do Twojego profilu na Instagramie (i odwrotnie, jeśli dodasz link do swojego bloga w swoim profilu na Instagramie). To świetny sposób na dotarcie do odbiorców bloga i daje więcej możliwości budowania marki w Internecie. gotowy żeby zacząć?

Istnieją trzy sposoby dodania Instagrama do swojego bloga – osadzenie postu, użycie widżetu lub zainstalowanie wtyczki. Każda z nich jest opcją dodawania swoich postów na Instagramie lub kanału na swojej stronie, ale estetycznie każda z nich jest bardzo inna.

1. Osadzanie postów na Instagramie

Jeśli chcesz tylko dodać zdjęcie na Instagram do jednego ze swoich postów, wystarczy wkleić adres URL zdjęcia do treści. WordPress domyślnie obsługuje szeroki zakres osadzania adresów URL (możesz zobaczyć pełny oembed list w kodeksie). Aby dodać zdjęcie, po prostu chwyć adres URL (od przed https do?). Oto grafika, dzięki której wiesz, którą część adresu URL chcesz skopiować:

WordPress Instagram Osadza

Następnie po prostu wklej skopiowany adres URL do swojej zawartości. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

A jeśli chcesz, możesz również usunąć podpis i dostosować szerokość wyświetlania, wpisując adres URL Instagram jako część krótkiego kodu. Więc jeśli wprowadzimy adres URL z następującymi parametrami (wprowadź je za pomocą i otwierając [ i zamknięcie ] do działania kodu):

Instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320

Zamiast tego opublikowany powyżej post na Instagramie będzie wyglądał następująco:

[instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = true width = 320]

Jeśli jednak chcesz dodać swój kanał do swojej witryny WordPress, powinieneś rozważyć użycie motywu lub wtyczki gotowej na Instagram.

2. Korzystanie z widgetu motywu Instagram

Wspaniałą rzeczą w Instagramie jest to, że jest on tak powszechnie używany, że wielu programistów motywów WordPress zaczęło domyślnie włączać widżety Instagram. Jest to dla Ciebie świetne, ponieważ możesz już używać Instagrama z bieżącym motywem lub jeśli zastanawiasz się nad zmianą projektu, możesz wypróbować jeden z nich. Wszystkie trzy zawierają widżety dla paska bocznego i stopki.

Redwood Responsywny motyw WordPress Blog

Motyw Redwood WordPress z widgetem Instagram

Motyw Redwood autorstwa SoloPines zawiera widżet kanału Instagram na pasku bocznym, a także widget stopki, dający podwójne możliwości wyświetlania kanału. Po prostu dodaj swoją nazwę użytkownika i możesz zacząć. Dodatkowo w stopce możesz dodać linki do wszystkich innych profili w mediach społecznościowych.

Zdobądź Redwood

Status Responsive Blog tematyczny Wiadomości i czasopisma

Status Motyw WordPress z widgetem Instagram

Status zawiera piękny widget kanału Instagram, a także niestandardowy widget kanału stopki. Należą do nich losowe kolory wyświetlane jako dolna ramka dla zdjęć. Ten zabawny motyw w stylu magazynu zawiera również wbudowaną integrację społecznościową, dodatkowy widget społecznościowy i mnóstwo wbudowanych przestrzeni reklamowych. Łatwe zarabianie na blogu!

Uzyskaj status

Blog WordPress Fbird Lifestyle

Motyw Fbird WordPress z widgetem Instagram

Fbird to czysty styl blogów, który zawiera również pasek boczny i stopkę na Instagramie. Chociaż widżet paska bocznego jest prostą siatką, widżet stopki jest ładnie wyświetlany poza polem subskrypcji biuletynu. W ten sposób czytelnicy mają możliwość śledzenia Cię i dołączania do newslettera na każdej stronie.

Zdobądź Fbird

3. Instalowanie wtyczki Instagram

Ostatnią opcją jest użycie wtyczki, ponieważ dosłownie jest wtyczka do wszystkiego, w tym Instagram. Wybierając wtyczkę, zapoznaj się ze szczegółami, aby wiedzieć, że masz wszystkie potrzebne funkcje lub układy. Oto kilka najczęściej pobieranych darmowych wtyczek Instagram z WordPress.org.

Grace Instagram Feed

Wtyczka Grace Instagram Gallery

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Grace Instagram Feed Gallery to wszechstronne narzędzie do streamingu społecznościowego i udostępniania. 4 różne rodzaje układów strumienia, 5 możliwych do podłączenia typów kanałów, otwarta możliwość nieograniczonego strumieniowania prywatnych i publicznych treści. To tylko kilka niesamowitych funkcji Grace.

Dodaj siatkę, mur, uzasadnioną galerię lub suwaki. Dodatkowo możesz spersonalizować swoją ścianę społecznościową na Instagramie, nie tylko wybierając odpowiedni układ. Wiele funkcji stylizacji jest dostępnych za pośrednictwem wygodnego kreatora wizualnego. Które nie wymagają żadnych umiejętności tworzenia stron internetowych ani profesjonalnych umiejętności projektowych. Kolory, kształty, marginesy, wypełnienia, wysokość i waga dowolnego elementu oraz inne narzędzia do dostrajania są otwarte na Twoją kreatywność.

Przesyłaj strumieniowo praktycznie każdy rodzaj treści na Instagramie. I pozwól użytkownikowi sortować treści za pomocą nagłówków lub ściany społecznościowej. Pamiętaj, że możesz przesyłać strumieniowo dowolne otwarte treści publiczne z Instagrama. Więc nie potrzebujesz nawet swojego osobistego aktywnego konta na Instagramie.

A jeśli przesyłasz własne konto na Instagramie na stronie lub blogu WordPress, Grace może zapewnić piękny nagłówek. Pokaż najważniejsze informacje o koncie: awatar, liczbę obserwujących i następujące dane.

Dostępne są także inne funkcje, takie jak wstępne moderowanie, ręczne lub automatyczne filtry wykluczające i uwzględniające określoną treść według słowa, frazy, identyfikatora użytkownika, adresu URL i innych danych. Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla Grace Instagram Feed Gallery i nie można jej znaleźć w żadnej innej wtyczce WordPress do streamingu społecznościowego.

Grace Instagram Feed Gallery zapewnia również najprostsze połączenie API wśród konkurentów. Tylko jeden przycisk w zakładce Autoryzacja wtyczki – i masz swobodę korzystania ze wszystkich niesamowitych możliwości otwartych publicznych treści na Instagramie! Grace zapewnia również płynne dodawanie różnych przycisków udostępniania społecznościowego do każdego postu w strumieniu społecznościowym. Teraz nie stracisz żadnych użytkowników, którzy chcieliby udostępnić zawartość natychmiast!

WP Instagram Widget

Wtyczka WP Instagram Widget

WP Instagram Widget to prosta integracja Instagrama z witryną WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz dodawać najnowsze zdjęcia z Instagrama do dowolnego paska bocznego lub stopki za pomocą widgetu wtyczki. Wtyczka zapewnia czystość i prostotę, ale możesz dostosować ją za pomocą CSS, aby dopasować ją do reszty witryny.

Pobierz WP Instagram Widget

Instagram Slider Widget

Wtyczka widgetu Instagram Slider

Jeśli chcesz dodać swój kanał Instagram jako suwak zamiast galerii, rozważ bezpłatną wtyczkę Instagram Slider Widget. Dzięki tej wtyczce twoje zdjęcia są importowane jako załączniki. Można je następnie wyświetlić w widżecie jako suwak lub galerię. Ponadto istnieją opcje łączenia, sortowania i innych zdjęć.

Pobierz widget Instagram Slider

Ciesz się wtyczką na Instagram

Ciesz się wtyczką WordPress na Instagram

Możesz także dodać swoje zdjęcia na Instagramie jako karuzelę za pomocą wtyczki Enjoy WordPress dla Instagrama. Za pomocą tej wtyczki wystarczy aktywować, dodać profil lub hashtag, który chcesz wyświetlić, wybrać układ siatki lub karuzeli, a następnie wybrać kolumny i voila! Natychmiastowy Instagram na twojej stronie dla dowolnej strony, postu lub obszaru widgetizowanego!

Pobierz Enjoy na Instagram

DsgnWrks Instagram Importer

Wtyczka importera DsgnWrks Instagram

Dla tych, którzy chcą czegoś, możesz naprawdę dostosować DsgnWrks Instagram Importer może być właśnie dla Ciebie. Dzięki tej wtyczce Twoje zdjęcia z Instagrama są importowane do witryny WordPress. Stamtąd możesz w pełni dostosować ich wyświetlanie za pomocą niestandardowego typu postu, taksonomii lub niestandardowego formatu postu.

Pobierz DsgnWks Instagram Importowane

Odznaki na Instagramie

Wtyczka odznak Instagram

Na koniec, jeśli wszystko, czego chcesz, to prosty przycisk na Instagramie, aby czytelnicy mogli Cię śledzić, a następnie uprość to dzięki podstawowej wtyczce Instagram Badges. Ta wtyczka dodaje prosty widget, dzięki czemu możesz dodać link do swojego profilu na Instagramie do dowolnego paska bocznego lub stopki. Łatwo w prawo?

Pobierz odznaki na Instagramie

InstaShow Instagram Feed Plugin dla WordPress

InstaShow Instagram Feed Plugin dla WordPress

InstaShow to wysokiej jakości wtyczki WordPress do kanałów Instagram, które ułatwiają integrację zdjęć na Instagramie z witryną WordPress. Elastyczny kanał ze zdjęciami ma mnóstwo opcji, które ułatwiają dodawanie zdjęć na Instagramie. Dzięki tej poręcznej wtyczce możesz łatwo wstawić dostosowywany kanał na Instagramie w dowolnym miejscu. Użyj opcji wtyczki, aby określić źródło za pomocą nazwy użytkownika, hasztagu lub linku. Następnie wybierz niestandardowe kolory, czas reakcji, nawigację, liczniki i wiele więcej. Następnie użyj generatora krótkich kodów, aby wstawić swój kanał na Instagramie w dowolnym miejscu. Inne wspaniałe funkcje wtyczek obejmują kompatybilność z Visual Composer, obsługę 16 różnych języków, autorotację i wiele innych

Uzyskaj InstaShow

Iść naprzód

Po dodaniu Instagrama do swojej witryny internetowej możesz skorzystać ze wszystkich unikalnych możliwości, jakie dla Ciebie otwiera. Instagram to świetny sposób na osobiste kontaktowanie się z czytelnikami poprzez udostępnianie zdjęć za kulisami, robienie zdjęć nowych i nadchodzących projektów, zachęcanie obserwujących do dzielenia się własnymi zdjęciami związanymi z Twoją firmą, oznaczanie znajomych lub największych fanów na zdjęciach , a nawet rozpoczynając własne # trendy.

Chwyć motyw lub wtyczkę (lub umieść własne zdjęcia) i zacznij budować relacje z czytelnikami! Jeśli masz inny motyw lub wtyczkę, które poleciłbyś na Instagram lub jeśli masz jakieś wskazówki lub pytania dotyczące udostępniania zdjęć za pomocą WordPress, zostaw komentarz poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map