Dlaczego sprawdzone recenzje są ważne i jak je dodać do WooCommerce

Czy słyszałeś kiedyś wyrażenie „w krainie niewidomych jednooki jest królem”? Podobny pomysł dotyczy handlu elektronicznego.


W krainie fałszywych recenzji zweryfikowana recenzja jest królem.

Zasadniczo oznacza to, że istnieje tak wiele produktów z fałszywymi recenzjami – dozwolonymi przez pozbawione skrupułów platformy recenzji – że klienci uciekają w stronę produktów z recenzjami, które według nich są prawdziwe.

A skąd oni wiedzą? Ponieważ szukają zweryfikowanych recenzji.

Co to jest weryfikacja zweryfikowana?

Recenzja zweryfikowana to recenzja, która jest gromadzona i weryfikowana przez stronę trzecią. Zazwyczaj, gdy klient dokonuje zakupu, strona zewnętrzna wyśle ​​mu wiadomość e-mail z pytaniem, jak poszło.

Dla klientów gwarantuje to, że opinia, którą czytają, pochodzi od rzeczywistego klienta, który dokonał faktycznego zakupu w Twojej witrynie. Jest to dowód na to, że większość klientów potrzebuje przed dokonaniem zakupów w witrynie.

Dlaczego sprawdzone recenzje są ważne?

Dlaczego sprawdzone recenzje są ważne

Jak wiecie, istnieje mnóstwo stron e-commerce. Cholera, istnieje mnóstwo stron WooCommerce!

A najlepszym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji jest posiadanie świetnych produktów i świetnych opinii na temat tych produktów – które klienci wiedzą, że są prawdziwe.

Dlaczego? Ponieważ klienci chcą autentyczności. Według Jasny lokalny, „Autentyczność recenzji jest najważniejszym czynnikiem, aby konsumenci mogli zaufać czytanym recenzjom”.

Wszystko inne jest drugorzędne. Ludzie wiedzą obecnie, że roboty przeglądające platformy mogą być oszukiwane przez boty i skrypty. To, w co nie stracili wiary, to zaufane platformy innych firm, mówiąc: „ta recenzja jest prawdziwa”.

Aktywacja WooCommerce Recenzje tylko dla kupujących

WooCommerce faktycznie zawiera wbudowaną podstawową opcję „zweryfikowanego właściciela”. Nie jest to nic specjalnego, ale ograniczy twoją recenzję tylko do użytkowników, którzy dokonali zakupu produktu. Aby aktywować tę funkcję, zaloguj się do pulpitu WordPress i przejdź do WooCommerce> Ustawienia> Produkty:

Ustawienia przeglądu WooCommerce

Stąd zaznacz pole „Recenzje mogą zostawiać tylko zweryfikowani właściciele” i zapisz. Teraz, gdy przeglądasz produkty w swojej witrynie, przeglądy powinny wyświetlać następujące powiadomienie:

Recenzje klientów WooCommerce

Tylko recenzje „zweryfikowanych właścicieli” WooCommerce

Ale jak zauważyliśmy, jest to dość podstawowe.

Jak uzyskać zweryfikowane recenzje

Jak wszystko w WordPress, najłatwiejsze rozwiązanie jest często na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zainstalować wtyczkę!

1. Zdobądź zaufaną platformę strony trzeciej na swojej stronie WooCommerce

TrustedSite to nowa, darmowa wtyczka, która pozwala zbierać i wyświetlać bez limitu sprawdzone recenzje.

Zainstaluj Trustedsite

Przejdź do katalogu wtyczek WordPress i zainstaluj Recenzje TrustedSite. Jest rozwijany przez ludzi, którzy przynieśli ci McAfee SECURE, więc wiesz, że jest to organizacja, której ufa społeczeństwo.

Po zainstalowaniu wtyczki przejdź do strony głównej TrustedSite.

Strona główna TrustedSite

Stąd kliknij niebieski przycisk „Utwórz konto”.

Utwórz konto TrustedSite

Spowoduje to przejście do głównej witryny TrustedSite, gdzie możesz dokończyć rejestrację. Stąd będziesz mógł zarządzać wszystkimi funkcjami swojego konta TrustedSite.

2. Wysyłaj prośby o recenzję do swoich starych klientów

Za pomocą TrustedSite możesz skonfigurować wiadomość e-mail z prośbą o recenzje, która będzie automatycznie wysyłana do klientów po dokonaniu zakupu, ale najlepszym sposobem na uzyskanie recenzji JAK NAJSZYBCIEJ jest wysłanie e-maila do starych.

Wystarczy zaimportować adresy e-mail starych klientów na konto TrustedSite:

Importowane wiadomości e-mail TrustedSite

… I wszyscy otrzymają e-maila z prośbą o sprawdzenie Twojego sklepu.

Jeśli martwisz się, że to brzmi zbyt prosto, nie bądź: Bright Local stwierdził, że „50% konsumentów zostało poproszonych o pozostawienie opinii o firmie i faktycznie zostawiło opinię”.

3. Ustaw e-mail z prośbą o recenzje

Po otrzymaniu sprawdzonych recenzji od starych klientów nadszedł czas, aby upewnić się, że masz stały strumień nowych.

Jak wspomniano powyżej, TrustedSite umożliwia skonfigurowanie wiadomości e-mail z prośbą o sprawdzenie, która automatycznie wychodzi po tym, jak klient kupi coś z Twojej witryny WooCommerce. To bezstresowy sposób na ciągłe zbieranie nowych opinii o Twojej witrynie.

Zapytanie o recenzje TrustedSite

Konfiguracja e-maila z żądaniem polega na wybraniu czasu, po którym klienci otrzymają wiadomość e-mail, a następnie dodaniu logo do wiadomości e-mail. Wszystko jest intuicyjne i znajduje się na pulpicie.

Uaktualnij Trustedsite

Chcesz więcej opcji? Możesz zaktualizować swój Konto TrustedSite dostęp do plakietki TrustSite, ogromnej liczby widżetów wyświetlających (przyciski, galeria, plakietka, karuzela, podsumowanie i gwiazdki produktów) i więcej.

Końcowe przemyślenia

Sprawdzone recenzje są podstawą rozwoju każdej nowej firmy internetowej. Dają sceptycznym lub zmartwionym odwiedzającym pewność, że zostaną Twoimi klientami i działają jak rodzaj ustnej wiadomości, której nie można kupić za pomocą reklamy. A ponieważ wtyczki WordPress ułatwiają ich gromadzenie i wyświetlanie, naprawdę nie ma powodu, aby nie mieć ich na swojej stronie.

Co myślisz? Czy włączyłeś tylko recenzje klientów dla swojego sklepu WordPress? Myślisz, że możesz? Chętnie poznamy Twoje opinie na temat zweryfikowanych recenzji produktów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me