Czego szukać w WordPress Hosting

Istnieje wiele opcji hostingu dla WordPress od podstawowy hosting dzielony do VPS i nawet dedykowane serwery ale w przeważającej większości hosting witryny WordPress i korzystanie z systemu Linux to zbyt wiele pracy, którą można by było poświęcić na projektowanie lepszych stron internetowych i współpracę z większą liczbą klientów. Dla tego rodzaju użytkowników są zasadniczo 2 opcje


  • Generał udostępnione usługa hostingowa
  • Zarządzany hosting WordPress lub dedykowany hosting WordPress

Ale oba są wspólne!

Tak, zgadza się, ale istnieje kilka nieporozumień na ten temat, które należy rozwiązać, aby lepiej je zrozumieć.

Ogólna wspólna usługa hostingu to bardzo tanie a podstawą jest hostowanie kilku klientów na serwer i przydzielanie kilku zasobów dla każdego. Usługi te są dostępne w Internecie i są łatwe do zdobycia. Główny problem polega na tym, że usługi te nie pozwalają na ogromną liczbę odwiedzin i nie akceptują wzorców wysokiego obciążenia procesora. Podstawowe ogólne usługi hostingowe są następnie ograniczone do małych witryn, blogów, mikrostron i witryn firmowych, które odwiedzają bardzo mało osób miesięcznie i nie wymagają wyższych wymagań.

Ale co ze średnimi i dużymi witrynami? Co z webmasterami, którzy chcą szybkiej wydajności? Ogólne usługi hostingu dzielonego nie pomogą w tym zakresie, to były Hosting WordPress usługi wchodzą.

Usługi hostingowe WordPress pozwalają na większą alokację zasobów na klienta, mniej klientów na serwer, dużą liczbę wizyt i wyższe wzorce wykorzystania procesora niż ogólny hosting, a także zrobią to, zapewniając łatwy w użyciu panel sterowania i kopie zapasowe ale są droższe.

Ponieważ czytasz artykuł na blogu skoncentrowanym na WordPress i jestem pewien, że chcesz, aby Twój blog odniósł sukces, nie polecam korzystania z taniej usługi hostingowej i tego artykułu nie będzie opiszcie to, dzisiaj wam pokażę jakie funkcje chciałbyś mieć u dostawcy usług hostingowych WordPress.

Łatwy w użyciu panel sterowania

Korzystanie z usługi hostingowej WordPress nie oznacza, że ​​nie będziesz „dzielić się” zasobami z innymi użytkownikami, oznacza to, że masz znacznie więcej czasu procesora, szybsze zasoby i mniejsze opóźnienia. Dlatego czasami dzielą wspólne panele sterowania.

Jednym z najłatwiejszych w użyciu jest cPanel i często można znaleźć ten panel sterowania wszędzie. Nawet jeśli kupisz usługę hostingową WordPress, możesz dowiedzieć się, że korzystają z cPanel. To nie jest złe ponieważ zwykle mają znacznie lepszy stos serwerów sieciowych i mniej użytkowników dzieli się na serwer, więc czas reakcji będzie lepszy, nawet jeśli używają tego samego panelu sterowania, co widzisz w innych tanich współdzielonych usługach hostingowych.

cPanel jest dobrym punktem wyjścia, jak teraz obsługuje Zaszyfrujmy i certyfikaty cPanel i zapewni Ci pełną kontrolę nad plikami, bazą danych i e-mailami. Istnieje kilka usług hostingowych WordPress, które korzystają z niestandardowych interfejsów, a zdecydowana większość jest wystarczająco dobra. Pamiętaj tylko, aby nie kupować usługi hostingowej WordPress, która korzysta z przestarzałych paneli kontrolnych, ponieważ mogą występować problemy z bezpieczeństwem i obniżona wydajność.

PHP7

PHP7 został wprowadzony w zeszłym roku, a jego popularność rośnie z każdym miesiącem. WordPress jest w pełni kompatybilny z PHP 7 i radzę uaktualnić instalację do ostatniej wersji, aby ją obsługiwać. Jeśli szukasz dobrego hostingu WordPress, upewnij się, że obsługuje PHP 7, ponieważ poważnie skróci czas oczekiwania i czas reakcji Twojej witryny.

Istnieje kilka usług hostingowych WordPress, które pozwolą Ci łatwo wybrać wybraną wersję PHP. Zalecane jest, aby pozostać przy PHP 7 i upewnić się, że Twoja witryna go obsługuje. W następnym artykule przeanalizuję, co stanowi dobry stos serwerów sieciowych i dlaczego PHP7 jest tak ważny.

Dobry stos serwerów sieciowych

Szanowane usługi hostingowe WordPress zazwyczaj mają bardzo dobry stos serwerów sieciowych z wbudowanymi wszelkiego rodzaju mechanizmami buforowania, to jest jak dusza służby. Niektóre z nich korzystają Lakier i są inne, które używają nginx jako serwer proxy z apaszkiem, a nawet REDIS. Zasadniczo poszukaj usług hostingowych WordPress, które nie polegają wyłącznie na Apache, ponieważ mogą mieć negatywny wpływ na wydajność witryny.

Więcej funkcji i kopia zapasowa

Posiadanie automatycznej kopii zapasowej jest prawie koniecznością i prawie wszyscy mają ją w jakiejś formie, a najlepsze usługi oferują nawet witryny pośredniczące, które są darem niebios, jeśli poważnie angażujesz się w tworzenie WordPress. Jest to typowa funkcja wyświetlana w usłudze hostingowej WordPress, a dokładniej to, co Flywheel oferuje swoim klientom.

Wydajność

Ostatnią, ale nie najmniej jedną z najbardziej podstawowych i najważniejszych funkcji w każdym dobrym hostingu WordPress jest wydajność.

To jest typowe dzielony hosting. Możesz zobaczyć serwer wziął 4,39s aby odpowiedzieć na pierwsze zapytanie, aby strona powoli renderowała się prawie wszystkie okoliczności. Jest to produkt bardzo zatłoczonego wspólnego hostingu. Będzie tanio, ale wydajność ucierpi odpowiednio. Po prostu nie możesz kupić taniej usługi hostingowej i oczekiwać dobrej wydajności, to dla Ciebie rzeczywistość.

W przeciwieństwie do tego widać dwa różne stosy, jeden dla mojej witryny hostowanej na moim własnym hostingu WordPress z nginx z odpowiedzią na pierwsze zapytanie w mniej niż 700ms i ta sama strona działa zachmurzenie z nginx. Zasadniczo każda witryna, która odpowie na pierwsze zapytanie w czasie krótszym niż 700 ms, jest uważana za hostowaną w dobrej usłudze. Jeśli planujesz hosting w usłudze hostingowej WordPress, przed kontynuowaniem poproś o stronę testową.

Używamy WP Engine do hostowania WPExplorer, a jeśli nie zauważysz, że nasza strona działa świetnie. Mamy ogromną liczbę postów, stron internetowych, prezentacji tematycznych oraz innych hostowanych na tym samym planie, a nasze czasy ładowania są wciąż super szybkie.

Dobre wsparcie

Ważniejsze jest posiadanie dobrego wsparcia za każdym biletem bardzo krótkie czasy reakcji. Słyszę zbyt wiele narzekań na powolne czasy reakcji na bilety w niektórych serwisach, podczas gdy w rzeczywistości najważniejszą rzeczą nie jest to, że bilet zostanie odebrany w mniej niż 5 minut, ale jeśli osoba stojąca za tym biletem jest profesjonalistą, który wie, co robi.

Jaki jest cel uzyskania odpowiedzi na bilet w czasie krótszym niż 2 minuty, gdy osoba w innej witrynie poprosi o wyjaśnienia i nie udzieli akceptowalnej odpowiedzi? Sprytny profesjonalista jest najważniejszy w rozwiązywaniu problemów. Posiadanie kogoś w innej witrynie nie gwarantuje, że Twój problem zostanie naprawiony w odpowiednim czasie.

Dobre wsparcie zależy od profesjonalnego personelu. Poświęć trochę czasu i przeczytaj, jakie wsparcie oferuje firma. Niektóre usługi hostingowe WordPress oferują częściową pomoc w przypadku problemów z witryną, a niektóre nie pomagają w ogóle, jeśli problem nie jest związany z samym hostingiem. Tutaj możesz szukać zarządzany hosting WordPress vs bez zmian. Posiadanie usługi zarządzanej oznacza większy spokój ducha, ale cena odpowiednio wzrośnie. Wybieraj ostrożnie.

Wniosek

Podjęcie decyzji o rodzaju usługi hostingowej WordPress nie jest łatwym zadaniem, ale z reguły najważniejsze powinny być: Wydajność, wsparcie i łatwość Posługiwać się. Tylko pamiętaj, nigdy nie decyduj wyłącznie o cenie.

Jeśli wypróbowałeś już kilka usług hostingowych WordPress, daj mi znać o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me