35+ Najlepsze bezpłatne zdjęcia stockowe Strony dla WordPress

Korzystanie z pięknych i przyciągających uwagę zdjęć może naprawdę zmienić sposób, w jaki odbiorcy reagują na Twoją witrynę. Treść wyświetlająca przyciągające wzrok zdjęcia zyskuje więcej odczytów i udostępnień, zwiększy liczbę powracających użytkowników, a ostatecznie pomoże Twojej witrynie osiągnąć jej cele.


Ale znalezienie zdjęć, które nadadzą Twojej witrynie współczynnik „wow”, może być trudne. W tym artykule zebraliśmy listę najlepszych stron z darmowymi i premium zdjęciami stockowymi. Mamy nadzieję, że bez względu na to, czego potrzebuje Twoja witryna WordPress, znajdziesz coś dla siebie.

Istnieje wiele witryn z bezpłatnymi zdjęciami, z których można szybko i łatwo pobrać wysokiej jakości obraz. Jeśli jesteś blogerem lub małą firmą, która potrzebuje okazjonalnych zdjęć do zawartości witryny WordPress, jedna z tych bezpłatnych stron z fotografiami może być właśnie tym, czego szukasz.

1. Unsplash

Unsplash

Unsplash to nasz ulubiony darmowy zasób fotografii (używamy ich dość często do wpisów na blogach). Ta strona internetowa zawiera kolekcję ponad 200 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości, z setkami dodawanymi codziennie. Zdjęcia są dostarczane przez społeczność ponad 41 000 fotografów i wszystkie z nich można bezpłatnie wykorzystywać do celów osobistych i komercyjnych.

Unsplash umożliwia rejestrację, tworzenie własnych kolekcji i obserwowanie ulubionych fotografów. Podczas wyszukiwania obrazu możesz użyć własnych terminów lub wyświetlić gotową kolekcję. Unsplash oferuje interesującą i różnorodną gamę zdjęć, zapewniając profesjonalny wygląd i wykończenie. To narzędzie zdecydowanie warto sprawdzić.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay są dumni z tego, że są społecznością twórców, dzielą się zdjęciami, ilustracjami, wektorami, grafiką i filmami wolnymi od praw autorskich. Ponownie licencja CC0 dotyczy wszystkich wydanych treści. Tak więc wszystkie media są bezpłatne do użytku osobistego i komercyjnego, a przypisanie nie jest konieczne.

Pixabay wyświetla obecnie nieco ponad 1 90 000 zdjęć i filmów. Bogata oferta zdjęć sprawia, że ​​jest to doskonały wybór, niezależnie od tego, czy szukasz ilustracji, grafiki wektorowej, zdjęcia czy czegoś innego.

Pixabay zachęca użytkowników do rejestracji i utworzenia własnego konta (za darmo). Tutaj możesz przesyłać i dodawać do ulubionych ulubione zdjęcia, obserwować innych użytkowników, wysyłać wiadomości i wiele więcej.

3. PicJumbo

Picjumbo to darmowe zdjęcie posiadane i utrzymywane przez Viktora Hanacka. Początkowo Viktor korzystał z witryny, aby udostępniać własne darmowe zdjęcia, ale od czasu jej powstania Picjumbo urósł, a teraz akceptuje i udostępnia zdjęcia wielu twórców.

Obecnie dostępnych jest ponad 1500 bezpłatnych zdjęć stockowych, ale jeśli chcesz jeszcze więcej, możesz uaktualnić konto premium, aby mieć dostęp do ponad 30 zdjęć więcej w każdym miesiącu. Wszystkie zdjęcia można dowolnie wykorzystywać, o ile nie chcesz ich rozpowszechniać. W takim przypadku musisz to zrobić Subskrybuj.

4. RawPixel

RawPixel Zbiory Zdjęć

Być może ta nazwa brzmi jak rodzina, ponieważ są jednym z głównych autorów Unsplash. Ale dla większej różnorodności przejdź do RawPixel strona główna. Tutaj znajdziesz darmowe zdjęcia, wektory, a nawet PSD. Ich bezpłatna kolekcja obejmuje prawie 200 000 zdjęć do wyboru. Ale jeśli to ci nie wystarczy, oferują również członkostwo premium (w tym licencje na komercyjne wykorzystanie ich zdjęć) na dodatkowe 30 000 akcji.

5. Pexels

Pexels

Pexels jest darmowym źródłem zdjęć, które udostępnia swoje zdjęcia na licencji Creative Commons Zero (CC0). Oznacza to, że możesz wykorzystywać ich obrazy do użytku osobistego i komercyjnego. Tak więc, jeśli prowadzisz firmę online, możesz używać obrazów Pexels na swojej stronie WordPress bez konieczności przypisywania strony lub fotografowi.

Pexels oferuje obecnie ponad 30 000 darmowych zdjęć. Dodatkowo miesięcznie dodaje się 3000 więcej. Kopiuj, modyfikuj i rozpowszechniaj te piękne obrazy. Obrazy są dostępne w różnych rozmiarach do pobrania, a także w niestandardowym rozmiarze w zależności od potrzeb.

6. PikWizard

pikwizard darmowe zdjęcia stock o wysokiej rozdzielczości wpexplorer.png

PikWizard to świetna witryna z darmowymi zdjęciami zawierająca ponad 100 000 całkowicie darmowych zdjęć. Ponad 20 000 z tych zdjęć jest wyłącznie dla nich.

PikWizard szczyci się bezpłatnymi zdjęciami ludzi – coś, co zdarza się rzadko w witrynach z darmowymi zdjęciami. Wyszukaj słowa kluczowe, takie jak „biuro” lub „spotkanie”, a zobaczysz jakość zdjęć stockowych, które PikWizard ma do zaoferowania!

7. Najlepszy Zdjęcie Stock Bezpłatny

najlepsze zdjęcia darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości zdjęcia wpexplorer

Inne porządna kolekcja zdjęć stockowych licencjonowanych na podstawie CC0 – co oznacza, że ​​możesz używać ich we wszystkich swoich projektach!

8. Seria (przez Shopify)

seria przez shopify darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Shopify robi wiele, aby ich klienci odnieśli sukces. Obejmuje to utworzenie wyselekcjonowanej biblioteki bezpłatnych zdjęć o nazwie Rozerwanie. Zdjęcia można pobrać bezpłatnie dla klientów Shopify i nie tylko.

9. EveryPixel

darmowe zdjęcia wpexplorer każdypixel wysokiej rozdzielczości

EveryPixel to wyszukiwarka zdjęć stockowych, która może skanować darmowe i płatne strony internetowe ze zdjęciami – obsługiwane przez AI. Zawsze możesz przefiltrować wyniki wyszukiwania tylko z bezpłatnych witryn ze zdjęciami!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed wysokiej rozdzielczości darmowe zdjęcia wpexplorer

FoodiesFeed jest dokładnie tym, czego można się spodziewać. Doskonała, wyselekcjonowana kolekcja bezpłatnych zdjęć związanych z żywnością.

11. uwzględni

freeimages wysokiej rozdzielczości zdjęcia darmowe zdjęcia wpexplorer

Obejmować ma dobrą kolekcję zdjęć i zawiera przydatne kolekcje zdjęć, które mogą zaoszczędzić dużo czasu, jeśli pracujesz nad powiązanym projektem.

12. Darmowe zdjęcia

freephotos.cc wysokiej rozdzielczości darmowe zdjęcia wpexplorer

Darmowe zdjęcia oferuje wspaniałą kolekcję bezpłatnych zdjęć zgrupowanych w 100 kategoriach. Istnieje nawet internetowy edytor zdjęć.

13. FreeStocks

freestock.org wysokiej rozdzielczości darmowe zdjęcia wpexplorer

FreeStocks ma świetną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości w 7 kategoriach, a mianowicie. – zwierzęta, miasto i architektura, moda, jedzenie i napoje, przyroda, przedmioty i technologia oraz ludzie.

14. Gratisografia

darmowe zdjęcia wysokiej rozdzielczości zdjęcia wpexplorer

Gratisografia zawiera wielką kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości z dziewięciu różnych kategorii.

15. Bez IM

im darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Jestem wolny oferuje starannie dobraną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości z różnych kategorii, w tym rekreacji, czarno-białych, ambientowych, miejskich krajobrazów i innych!

16. Jay Mantri

jay mantri darmowe zdjęcia wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Jay Mantri udostępnia piękną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem swojego bloga Tumblr na licencji CC0.

17. Zdjęcia kaboom

kaboom fotki darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Zdjęcia Kaboom ma fantastyczną kolekcję oryginalnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, które można przeszukiwać za pomocą palety kolorów.

18. Life of Pix

życie pix darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Life of Pix ma ogromną galerię bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, nadesłanych przez fotografów z całego świata. Mózgi stojące za tą stroną, LEEROY kreatywny, prowadzisz także siostrzaną witrynę Life of Vids, zawierającą bezpłatne pliki do pobrania, które są idealne do suwaków, tła i nie tylko.

19. Małe efekty wizualne

małe wizualne darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Małe efekty wizualne oferuje wyselekcjonowaną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości dostarczonych do skrzynki odbiorczej i do pobrania w archiwach. Nie mają funkcji wyszukiwania. W odrębnej notatce witryna nie dodaje już nowych zdjęć stockowych po niefortunnej śmierci właściciela witryny. Zdjęcia nadal pozostają w trybie online i są udostępniane jako hołd dla jego wysiłków.

20. Magdeleine

magdeleine darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Magdeleine oferuje piękną, ręcznie zbieraną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, wybranych w 8 kategoriach, przypisanych do domeny CC0. Każdego dnia dodają także jedno darmowe zdjęcie!

21. Zapas MMT

mmt wysokiej rozdzielczości zdjęcia darmowe wpexplorer

MMT (The Moment Captured) zapewnia bezpłatne zdjęcia stockowe do użytku komercyjnego. Zdjęcia są licencjonowane przez CC0, więc można je swobodnie pobierać, wykorzystywać i rozpowszechniać w celach osobistych i komercyjnych. To sprawia, że ​​MMT to świetny wybór, jeśli szukasz obrazów do wyświetlenia w witrynach internetowych, motywach, szablonach, materiałach do drukowania, postach społecznościowych, aplikacjach lub narzędziach projektowych, aby wymienić tylko kilka.

Treści MMT obejmują wiele kategorii, w tym makrofotografię, sceny miejskie, przyrodę, obszary robocze i wiele innych. Nowe zdjęcia są dodawane co tydzień, a galerie przedstawiają szereg interesujących kategorii. Aktywny blog jest również udostępniany na stronie.

22. Łoś

łoś darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Łoś ma fantastyczną kolekcję unikalnych bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Oferuje mnóstwo bezpłatnych zdjęć z pojedynczymi postaciami i tłem, które świetnie nadają się do postów na blogu, zawierają zdjęcia i ciekawe posty w mediach społecznościowych. Są one jednak licencjonowane na licencji CC BY-ND 3.0, co oznacza, że ​​musisz podać link do strony.

23. MorgueFile

morguefile darmowe zdjęcia wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Chociaż nie jestem wielkim fanem tego imienia, MorgueFile ma kolekcję ponad 350 000 bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

24. MyStockPhotos

mystockphotos darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

MyStockPhotos to fantastyczna kolekcja bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości z Themeisle.

25. NegativeSpace

negatywna przestrzeń wolne zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Negatywna przestrzeń daje dostęp do doskonałej kolekcji darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości na podstawie licencji CC0 – umożliwiając korzystanie ze zdjęć w dowolnym miejscu!

26. Picografia

picography darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Picography oferuje piękną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, podzielonych na 12 kategorii. Są objęte licencją CC0, co oznacza, że ​​możesz używać ich w dowolnym projekcie.

27. Archiwum domeny publicznej

designrush darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Archiwum domeny publicznej ma niezłą kolekcję ponad 200 bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości w 14 kategoriach. Wszystkie obrazy są licencjonowane na podstawie CC0, dzięki czemu możesz używać ich w każdym projekcie.

28. ScatterJar

scatterjar darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

RozproszenieJar jest dedykowaną witryną z darmowymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości do wszystkiego, co dotyczy jedzenia. Mają specjalne kategorie żywności, w tym warzywa, napoje, zioła i przyprawy i wiele innych.

29. ShotStash

shotstash darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

ShotStash oferuje piękną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, które są elegancko wyjątkowe z natury. Obrazy są pogrupowane w 10 kategoriach i licencjonowane na podstawie CC0.

30. SkitterPhoto

skitterphoto darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

SkitterPhoto ma piękną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości na licencji publicznej domeny CC0 licencji.

31. Snapwire Snaps

snapwire przyciąga darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Snapwire Snaps to wyselekcjonowana kolekcja bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości od fotografów z całego świata.

32. SplitShire

podzielone na pół darmowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wpexplorer

SplitShire to jednoosobowy projekt z ponad 900 darmowymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, darmowymi do użytku osobistego i komercyjnego.

33. StockSnap

stocksnap.io darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

StockSnap ma genialną kolekcję bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Ma również ciekawe funkcje, takie jak popularne obrazy i możliwość sortowania zdjęć według liczby wyświetleń lub pobrań.

34. StyledStock

styledstock darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

StyledStock pozycjonuje się jako kobieca witryna stockowa. Otrzymujesz dostęp do wyselekcjonowanych bezpłatnych zdjęć w wysokiej rozdzielczości, idealnych do postów na blogu, reklam i innych.

35. SuperFamousImages

superfamousimages darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

To jest projekt poboczny od Superfamous Studios i oferuje świetne bezpłatne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, skupiające się na fotografii krajobrazowej i przyrodniczej.

36. ThePatternLibrary

patternlibrary darmowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości wpexplorer

Chociaż technicznie nie jest to strona ze zdjęciami stockowymi, ThePatternLibrary oferuje piękne wzory do pobrania za darmo w następnym projekcie.

Premia: Najlepsza premia Zdjęcie Stock Strony internetowe

Oprócz wielu stron internetowych z bezpłatnymi zdjęciami, istnieje również szeroki wybór witryn z najlepszymi zdjęciami. Witryny te ogólnie zapewniają zdjęcia o wyższej jakości, a także znacznie większy wybór. Oferują również wiele dodatkowych funkcji, w tym narzędzia do edycji, cyfrowe elementy projektu, ilustracje, klipy wideo i wiele innych.

Jeśli jesteś dużym biznesem lub Twoja praca wymaga codziennej pracy ze zdjęciami, priorytetem powinien być dostęp do profesjonalnych zdjęć najwyższej jakości. Dlatego warto rozważyć subskrypcję witryny z obrazami premium. Rzućmy okiem na jedne z najlepszych dostępnych witryn.

Bigstock

Bigstock Zbiory Zdjęć

Bigstock to strona z członkostwem w zakresie fotografii stockowych z ponad 57 milionami zdjęć, wektorów i filmów do wyboru. Cokolwiek chcesz, prawdopodobnie mają. Wszystkie ich zdjęcia są nieodpłatne, więc możesz w razie potrzeby wykorzystać zdjęcia swojej firmy (o ile nie odsprzedajesz ich ani nie używasz jako logo).

Bigstock oferuje dwie struktury cenowe: plany miesięczne z określoną liczbą pobrań miesięcznie lub alternatywny plan kredytowy, w którym można doładowywać i wykorzystywać kredyty w razie potrzeby. Po prostu wybierz plan, który Ci odpowiada!

Elementy Envato

Elementy Envato

Envato Elements to usługa subskrypcji premium zapewniająca zasoby cyfrowe. Skierowany do projektantów, agencji, marketerów i innych specjalistów, Envato Elements zapewnia ponad 300 000 zdjęć royalty free, 33 000 zasobów graficznych, kursy, eBooki i więcej.

Po zarejestrowaniu się w Envato możesz co miesiąc pobierać z biblioteki nieograniczoną liczbę zdjęć, wszystkie z licencją komercyjną. Wyszukaj zdjęcia według kategorii lub bardziej szczegółowych filtrów, takich jak orientacja, tło i kolor. Ułatwia to znalezienie odpowiedniego obrazu dla twojego projektu.

Envato Elements ma świetny stosunek jakości do ceny i jest idealnym wyborem dla profesjonalistów potrzebujących zdjęć lub innych elementów projektu, często i często.

Adobe Stock

Adobe Stocks

Adobe Stocks oferuje trzy miesięczne plany premium. Z każdą z tych subskrypcji możesz pobrać wiele oszałamiających i oryginalnych zdjęć. Następnie możesz użyć tych zdjęć w druku, prezentacjach, witrynach internetowych i mediach społecznościowych, aby wymienić kilka opcji. Przeglądaj zdjęcia dynamicznych artystów i galerii tematycznych lub sprawdź wybrane filmy, zasoby 3D i wiele więcej.

Wszystkie obrazy można wyświetlać, licencjonować, uzyskiwać do nich dostęp i zarządzać nimi Adobe Experience Cloud. Przeglądaj zdjęcia ze znakami wodnymi w swoich projektach w Photoshop CC, Illustrator CC, aplikacji Adobe lub innym narzędziu Adobe, aby sprawdzić, co działa najlepiej przed dokonaniem zakupu. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w Adobe, ich inspirujące obrazy zapewnią, że znajdziesz idealne dopasowanie do następnego kreatywnego projektu.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock jest naprawdę imponującym dostawcą obrazów premium. Ponad 160 milionów darmowych zdjęć, wektorów, ilustracji, ikon, klipów wideo i ścieżek muzycznych bez wątpienia znajdzie coś dla Ciebie. Plus z ich nowymi Wtyczka Adobe, łatwo można uzyskać dostęp do zdjęć stockowych z ulubionych głośnych aplikacji Creative.

Shutterstock oferuje szereg planów subskrypcji, które zaspokoją potrzeby osób prywatnych i firm. Shutterstock jest również wyposażony we własny edytor, który zapewnia gotowe szablony do zdjęć, które wybierzesz do pobrania, pozwala dostosowywać obrazy, tworzyć pokazy slajdów i wiele więcej. Jeśli szukasz wysokiej jakości, interesujących i przyciągających wzrok fotografii, Shutterstock jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Death to Stock

Death to Stock

Oparty na koncepcji „kiedy umiera sztuka, kwitnie” Death to Stock to wysokiej jakości strona z fotografiami, która oferuje wyselekcjonowane galerie tworzone przez artystów z całego świata. Twoje członkostwo w witrynie pomaga finansować przyszłe zdjęcia, które obejmują przyrodę, modę, koncepcję, taniec, ustawienia biurowe i wiele więcej.

Najlepsze jest to, że nowe zdjęcia są publikowane każdego miesiąca i zawierają własną historię ich powstawania. Dzięki Death to Stock nie tylko dostajesz zdjęcia, ale dokładnie przyglądasz się procesowi twórczemu związanemu z ich koncepcją i tworzeniem. Polecam zapisanie się do newslettera, aby uzyskać dostęp do cotygodniowych bezpłatnych zdjęć.

Canva

Canva

Canva to strona internetowa z narzędziem do projektowania graficznego zawierająca edytor zdjęć oraz dostęp do ponad 1 500 000 darmowych i wysokiej jakości zdjęć stockowych. Witryna dzieli zdjęcia na wiele kategorii, pomagając szybko i łatwo znaleźć potrzebne obrazy.

To bezpłatne narzędzie, ale musisz się zarejestrować, aby pobrać i korzystać z bezpłatnych zdjęć. Płatne zdjęcia różnią się ceną, a licencja dołączona do każdego zdjęcia zależy od ceny. Dlatego zawsze sprawdzaj licencję przed użyciem obrazu w projekcie. Dostępny jest również miesięczny abonament, Canva for Work, który obejmuje ponad 300 000 bezpłatnych zdjęć.

Stock That Rocks

Zapas, który kołysa Zdjęcia premium

Chociaż stosunkowo nowy, Zapas, który Rocks to kolejna świetna opcja dla fotografii premium. Oferują różnorodne obrazy podzielone na kategorie, kolekcje i / lub sesje. Co najlepsze, używają spójnego stylu fotografowania. Dzięki temu są doskonałą opcją podczas rebrandingu firmy lub bloga.

Ich biblioteka obejmuje różnorodne pokoje, przedmioty, ludzi i wiele innych. Przy członkostwie zaczynającym się od zaledwie 17 miesięcznie (dla 6 pobrań) mogą nie być najtańszą opcją, ale obrazy są tego warte. Wraz z członkostwem ogólnym oferują obecnie standardowe, rozszerzone, wyłączne i agencyjne opcje licencjonowania zdjęć. Więc jeśli chcesz być jedynym, który używa określonego obrazu, możesz to zrobić.

Ostatnie myśli na temat najlepszych witryn Zdjęcie Seryjne

Dla tych, którzy pracują z obrazami na co dzień, zapisanie się na stronę ze zdjęciami premium pozwoli zaoszczędzić niezliczone godziny na wyszukiwaniu w Internecie odpowiedniego obrazu. Witryna premium zapewni Ci wyszukiwanie i dostęp do niezliczonych pięknych i profesjonalnych zdjęć z jednego miejsca.

Jednak nawet jeśli masz ograniczony budżet, na bezpłatnych stronach z obrazami można znaleźć wspaniałe zdjęcia. A teraz masz listę najlepszych stron z darmowymi zdjęciami! Jeśli nie jesteś zadowolony ze zdjęć wyświetlanych w jednej witrynie, po prostu sprawdź inną. Szczęśliwe wyszukiwanie obrazów!

Czy możesz polecić jakieś inne świetne strony ze zdjęciami? Udostępnij swoje ulubione w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me