Mój telefon jest jednym z najważniejszych rzeczy w moim życiu. Używam smartfona z Androidem i jak większość użytkowników Androida – byłoby uczciwie powiedzieć, że w pewnym momencie byłem stronniczy w stosunku do iPhone’a. Co zmieniło moje zdanie? Cóż, to nie był wspaniały wyświetlacz siatkówki, marka czy Siri. Ale to właśnie prosta iOS i minimalistyczny design sprawiły, że stałem się wierzącym. Kilka miesięcy później doświadczyłem iPhone’a 4S mojego brata i jego iPada 2, co skłoniło mnie do dość intensywnych debat z moimi doświadczonymi w dziedzinie technologami rówieśnikami.


Dominacja mobilna

Faktem jest, że nasze telefony zawierają nasz świat – od Facebooka, Twittera po ważne e-maile – wszystko jest możliwe przy użyciu telefonu! Dlaczego więc użytkownicy WordPress powinni czuć się wykluczeni? Łatwo jest zrozumieć, że artykuł w odpowiednim czasie na stronie z wiadomościami lub aktualizacją produktu może zdziałać cuda dla Twojej firmy. Dla osób prowadzących witryny z samouczkami i intensywne debaty moderowanie komentarzy ma ogromne znaczenie. W dzisiejszym artykule podzielę się kilkoma aplikacjami na iPhone’a / iOS do WordPressa i blogowania dla wszystkich naszych fanów Apple.

WordPress na iOS

Aplikacja WordPress na iOS

Dokładnie dostrojona domowa aplikacja od twórców rewolucyjnego systemu CMS – WordPress na iOS przybliża Cię o krok do pełnej kontroli nad Twoją witryną bez komputera. Dzięki najnowszej aktualizacji v3.7 aplikacja zyskuje znakomity, nowy interfejs użytkownika, pasek boczny wypełniony przydatnymi skrótami oraz możliwość przeglądania przesyłanych obrazów kodu HTML. Uzyskaj ładunek wszystkich funkcji tutaj.

Pobierz WordPress na iOS

BlogPress

BlogPress jest bardziej uniwersalną platformą do zarządzania blogami, która pozwala zarządzać WordPress, TypePad, Tumblr i różnymi innymi platformami blogowymi. Ma wbudowany system zarządzania komentarzami (dla WordPress i Blogger), obsługuje podstawowe operacje blogowania oraz przesyłanie zdjęć i filmów. Integruje się również z Facebookiem i Twitterem, aby zapewnić Ci pełne zaangażowanie w blogowanie-cum-media społecznościowe.

Pobierz BlogPress (4,99 USD)

Czytanie aplikacji

Czytanie

Utrzymywanie aktualności kanału informacyjnego może być trudnym przedsięwzięciem. Nie zawsze masz czas, aby usiąść i poczytać. O ile to możliwe – staramy się skrócić czas czytania. Bądź w drodze do pracy, ciesząc się południowym posiłkiem, a może czekając na przybycie na randkę (prawdopodobnie nie jest to dobry znak, jeśli ukończyłeś rozdział). Oto kilka aplikacji, które mogą Ci w tym pomóc:

Aplikacja Byline iOS

Przez linię

ByLine to popularny czytnik RSS na iPhone’a lub iPada. Łączy się z twoim Feedly konto i synchronizuje najnowsze kanały subskrybowanych witryn do czytania offline.

Pobierz ByLine

Aplikacja Instapaper na iOS

Instapaper

Instapaper to cieszący się uznaniem klient iPhone / iPad, który zapisuje strony internetowe do czytania offline. Został opisany na moich prestiżowych stronach internetowych, takich jak Time, Wired i NYTimes.

Pobierz Instapaper (3,99 USD)

Kieszonkowa aplikacja na iOS

Kieszeń

Pocket to kolejna aplikacja, która zapisuje strony internetowe do czytania offline. Jest bezpłatny i ma ładne rozszerzenie Google Chrome i wiele innych inne fajne aplikacje.

Pobierz Pocket

Aplikacja Twitter na iOS

Świergot

Prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego włączyłem tutaj Twitter, w trakcie czytania. Wynika to z faktu, że po utworzeniu własnej listy na Twitterze z obserwowanymi osobami / blogami większość czytania można rozpocząć tutaj! Jest niezwykle przydatny i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Pobierz Twitter

Zapisuję to

Pisanie piórem

Kreatywność jest jedną z lepszych form entropii. Uderza nas, gdy najmniej się tego spodziewamy. Nie ma szczególnego czasu, kiedy będziesz kreatywny (chyba, że ​​może jesteś pijany: P). To się po prostu zdarza. Może w środku nocy lub podczas lotu spoglądając z okna na chmury taśmy – po prostu uderza cię, pochłania cię chwilowo, a potem umyka. Dlatego potrzebujesz następujących aplikacji:

Aplikacja Evernote na iOS

Evernote

Jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia notatek na wiele platform, Evernote trafia do każdego sklepu z aplikacjami z ponad 10 milionami pobrań. Ma mnóstwo funkcji w aplikacji i sprawia, że ​​wspólna edycja jest dziecinnie prosta.

Pobierz Evernote

Paper by 53 Aplikacja na iOS

Papier do 53

Paper by 53 to świetny sposób na stworzenie tablicy pomysłów, która zintegruje notatki lub listy ze zdjęciami i szkicami w telefonie. Po prostu stwórz notatki i uporządkuj motyw w sposób, który ma dla Ciebie sens.

Pobierz papier przez 53

Aplikacja Writeroom na iOS

WriteRoom

Jak sama nazwa wskazuje, WriteRoom to świetna aplikacja, która pomaga skupić się na pisaniu, zapewniając środowisko pisania bez rozpraszania uwagi – podobnie jak pełnoekranowy edytor WordPress.

Pobierz WriteRoom (9,99 USD)

Aplikacja Photobucket na iOS

Photobucket

Niedawno napisałem artykuł o najlepszych zasobach graficznych dla WordPress. Omówiłem znaczenie posiadania odpowiednich zdjęć w twoim artykule. Znalezienie odpowiednich zdjęć z iPhone’a może być trochę nudne. W tym miejscu bardzo przydaje się Photobucket na iOS.

Pobierz Photobucket

Notatki audio Aplikacja na iOS

Notatki audio Bezpłatnie

Robienie notatek głosowych to świetny sposób na śledzenie pomysłów. Szczerze mówiąc, prawie nikt już nie korzysta z dyktafonu (z wyjątkiem prawników, lekarzy i funkcjonariuszy CSI). Audio Memos to darmowa aplikacja, która nagrywa notatki głosowe i obsługuje normalizację głośności i optymalizację głosu. Możesz zapisać swoje nagrania w AAC lub WAV – AAC zajmuje znacznie mniej miejsca w porównaniu do WAV, ponieważ ten ostatni to nieskompresowany dźwięk.

Pobierz notatki audio za darmo

Aplikacja RecUp na iOS

RecUp

Wyobraź sobie aplikację do nagrywania głosu, która zapisuje twoje nagrania głosowe w formacie M4A, a następnie przesyła je do Dropbox. Dostajesz DropVox. Nie ma tylu funkcji, co notatki audio, ale automatyczne przesyłanie do Dropbox sprawia, że ​​jest to moja ulubiona!

Pobierz DropVox (1,99 USD)

Aplikacja Dropbox na iOS

Dropbox

Osobiście nie sądzę, żeby artykuł z listą aplikacji był kompletny bez Dropbox. Bez względu na listę – zawsze byłem w stanie dołączyć Dropbox w ten czy inny sposób. Będąc najpopularniejszą firmą oferującą bezpłatne miejsce do przechowywania danych w chmurze, Dropbox jest niezbędną aplikacją na Twój telefon. Utrzymuje uporządkowane dane i umożliwia dostęp do nich z dowolnego miejsca – za pomocą prostej, ale bardzo wydajnej blokady bezpieczeństwa.

Pobierz Dropbox

Śledzenie

Lista kontrolna

Listy rzeczy do zrobienia są obowiązkowe. Większość nowszych smartfonów ma zintegrowany menedżer listy zadań, ale jedna z dwóch następujących aplikacji jest obowiązkowa na Twoim iPhonie.

Aplikacja Any.DO na iOS

Any.DO

Ta aplikacja podbiła świat, wprowadzając predykcyjną sztuczną inteligencję, która rozumie wymagania twojego zadania. Dodaj zadanie dotyczące „pisania postów na blogu”, a sugeruje kilka aplikacji do blogowania na Twój telefon. Poza tym Any.DO ma wspaniałą listę funkcji – moim ulubionym jest planowanie dnia. Codziennie o 8:00 planuje mój dzień zgodnie z oczekującymi zadaniami.

Pobierz Any.DO

Aplikacja Wunderlist na iOS

Wunderlist

Wunderlist to świetne oprogramowanie do zarządzania listą zadań, które oferuje bogaty w funkcje interfejs WWW, a także aplikację na iPhone’a i Androida. Jestem fanem jego eleganckich funkcji nawigacyjnych i możliwości przypisywania zadań podrzędnych i notatek do każdego z zadań oraz udostępniania ich znajomym.

Pobierz Wunderlist

Zarządzanie mediami społecznościowymi

Media społecznościowe

Media społecznościowe są jednym z najważniejszych czynników, które odgrywają główną rolę w sukcesie każdej witryny. Jest to jeden aspekt, którego nie możesz pominąć. Czy to długie wyjaśnienie, czy też „dzięki za zatrzymanie się”, zaangażowanie użytkowników robi ogromną różnicę. Oto kilka aplikacji, które moim zdaniem będą przydatne:

Aplikacja Facebook Pages Manager na iOS

Menedżer stron na Facebooku

Menedżer stron na Facebooku pozwala kontrolować i moderować stronę na Facebooku w podróży. Od moderowania komentarzy, do tworzenia nowych wydarzeń i dostarczania szczegółowych analiz – ta aplikacja jest niezbędna, jeśli Twoja witryna zależy od soku z Facebooka.

Pobierz Facebook Pages Manager

Aplikacja Hootsuite na iOS

HootSuite

HootSuite to profesjonalna platforma do zarządzania mediami społecznościowymi, która obsługuje ponad 130 różnych sieci społecznościowych i jest używana przez ponad 7 000 000 użytkowników oraz niektóre z najlepszych marek, takich jak Vigin, WWF i Segate.

Pobierz HootSuite

Aplikacja WordPress World Stickers

Bonus: WordPress World (naklejki)

Ta dodatkowa aplikacja to zestaw naklejek z potworami Wapuu i Drake do wykorzystania w wiadomościach. Nie ma innego celu niż wspieranie społeczności WordPress.

Pobierz WordPress World

Wniosek

Istnieje aplikacja o nazwie (nieoficjalna) Google Analytics na iOS, którą chciałem umieścić na tej liście, ale nie mogłem tego zrobić, ponieważ ostatnio pojawiło się sporo negatywnych recenzji tej aplikacji. Najwyraźniej aplikacja już nie działa (prawdopodobnie ze względu na zmianę w witrynie Google Analytics), ale programista nie odpowiedział na zgłoszenia do pomocy technicznej – w tym momencie postanowiłem wytyczyć granicę.

Radziłbym nie zmieniać obecnej aplikacji do zarządzania zadaniami, ponieważ jeśli polegasz na niej tak samo jak ja, możesz natknąć się na odrobinę zupy. Jeśli szukasz codziennego blogowania, standardowa aplikacja WordPress na iOS robi cuda. Poza tym wypróbuj RecUp, ponieważ brzmi to jak obiecująca aplikacja. Jeśli używasz / polecasz inne aplikacje do blogowania – chcielibyśmy je usłyszeć – daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me