13 powodów, dla których WordPress jest idealny dla startupów i przedsiębiorców

Dlaczego WordPress jest idealny dla startupów i przedsiębiorców?

Start-upy i przedsiębiorcy zazwyczaj mają ogromne pomysły i brakuje gotówki. Ogólnie rzecz biorąc, większość startupów rozumie, że obecność w Internecie jest integralną częścią ich pomysłu, który przekształca się w dochodowe przedsięwzięcie. Strona internetowa jest dla nich wygodnym i opłacalnym miejscem do wyjaśniania swoich pomysłów, opracowania mapy drogowej, aby je zrealizować i informowania wszystkich zainteresowanych stron o ich postępach. Daje wiarygodność przedsięwzięciu ze szczegółami nazwy, adresu i kontaktowych numerów telefonów.


Witryna jest także miejscem, w którym można dotrzeć do osób poszukujących pracy, inwestorów, dostawców i potencjalnych klientów na wczesnych etapach oraz do budowania szumu do dnia premiery. A gdy przedsięwzięcie się rozpoczyna, stronę internetową można przekształcić w miejsce dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w celu marketingu produktu lub usługi i pozostawania w kontakcie ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Przy tak wielu dostępnych systemach zarządzania treścią wybór odpowiedniego dla Twojej witryny może być trudny. W tym poście zobaczymy 13 powodów, dla których WordPress dla startupów i przedsiębiorców jest dobrym pomysłem.

1. WordPress jest niezawodny

WordPress to wypróbowana i przetestowana platforma open source obsługiwana przez społeczność tysięcy profesjonalnych programistów, testerów i programistów. Obecnie jest to wiodąca usługa zarządzania treścią w Internecie. Jest już od ponad 10 lat, używany przez miliony stron internetowych i przeszedł wiele udoskonaleń. Ponadto WordPress opiera się na technologiach dźwiękowych, takich jak PHP, SQL i JavaScript, które są zgodne z praktykami określonymi przez Google i inne wyszukiwarki.

Co to wszystko znaczy? Możesz dojść do wniosku, że w przeciwieństwie do wielu konkurentów WordPress będzie istniał o wiele dłużej i stanie się platformą.

2. WordPress jest bezpłatny

Co może zabrzmieć bardziej słodko dla startupu z ograniczoną gotówką niż fakt, że WordPress jest bezpłatny? Jednocześnie rodzi się pytanie – jaki jest haczyk? Podobnie jak Wikipedia i Ubuntu, WordPress jest bezpłatny, ponieważ jest open source, co oznacza, że ​​nie jest własnością nikogo. Jest wspierany przez firmę wartą miliardy dolarów Automatyczny, a także tysiące wolontariuszy z całego świata, którzy pracują nad ciągłą poprawą.

WordPress jest objęty licencją GNU General Public License. To sprawia, że ​​to za darmo dla każdego dzięki WordPress możesz zbudować dowolną liczbę stron internetowych. Ponadto użytkownicy WordPress mają również dostęp do bezpłatnych aktualizacji, tysięcy darmowych motywów, a także ponad 50 000 wtyczek w katalogu WordPress. Gotowe darmowe motywy i wtyczki zapewniają użytkownikom szybki start, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

WordPress for Startups -Plugin Library

Wyjaśnijmy jednak jedno – oprogramowanie WordPress jest bezpłatne, podobnie jak tysiące motywów i wtyczek. Ale to nie znaczy, że możesz prowadzić stronę internetową za zerowy koszt. Prowadzenie strony internetowej wiąże się z innymi wydatkami, takimi jak nazwa domeny, hosting, opcjonalne dostosowania, a na naszym blogu możesz dowiedzieć się wszystkiego o kosztach budowy witryny WordPress. Koszty te nie są specyficzne dla WordPress, ale dotyczą również innych systemów zarządzania treścią.

3. W WordPress nie ma blokady

Na początku wiele przedsiębiorstw nie ma pewności co do technologii i oprogramowania potrzebnego do ich witryny internetowej i niechętnie wydają na oprogramowanie, którego nie są pewni. Poza tym będą oni powiązani z dostawcą oprogramowania w celu bieżących aktualizacji i konserwacji. Przeniesienie na inną platformę w późniejszym terminie może być nieuporządkowane, ponieważ w większości przypadków wszystkie dane zostają zablokowane w starym oprogramowaniu.

Na szczęście nie jest tak w przypadku WordPress – Twoje dane są własne w instalacji WordPress na własnym serwerze. Możesz więc dokonać migracji z WordPress na dowolną inną platformę z nienaruszonymi wszystkimi danymi. Poza tym istnieje duża gama talentów WordPress, które pomogą ci się dogadać.

4. Niezależnie od rodzaju działalności, WordPress może obsłużyć stronę internetową

Odłóżmy raz na zawsze ten bagno, WordPress nie jest przeznaczony tylko dla blogów. Tak, zaczęło się jako platforma blogowa, ale od tego czasu ewoluowała, by służyć jako platforma dla każdego rodzaju strony internetowej. Możesz go użyć do,

 • Witryny firmowe lub biznesowe
 • Portfolio stron internetowych
 • Sklepy internetowe
 • Strony z wiadomościami
 • Witryny członkowskie
 • Strony internetowe hoteli

Ta lista jest tylko przykładowa. Możesz także budować strony internetowe dla organizacji pozarządowych, forów, aplikacji, a nawet zarabiać pieniądze dzięki witrynie WordPress. I masz tę dodatkową zaletę, że WordPress ma funkcję blogu, z której możesz korzystać obok swojej witryny.

5. WordPress jest profesjonalistą w eCommerce

Popularny Wtyczka WooCommerce jest wiodąca technologia eCommerce w Internecie, i może zasilać każde przedsięwzięcie eCommerce. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej funkcji dla swojego sklepu, będziesz zadowolony z setek bezpłatnych i premium rozszerzeń, które mogą rozszerzyć Twój sklep internetowy. WooCommerce może łatwo rozpocząć sprzedaż dowolnego produktu lub usługi. A jeśli sprzedajesz produkty do pobrania, wtyczka Easy Digital Downloads pomoże.

6. WordPress jest przyjazny dla urządzeń mobilnych

Liczba osób korzystających z Internetu za pomocą urządzenia mobilne wyprzedziły numer dostępny za pośrednictwem komputerów stacjonarnych. Poza tym powinieneś wiedzieć, że jeśli chodzi o telefony komórkowe, Google nie lubi witryn, które nie są przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Nie martw się, WordPress Cię obejmuje. Podczas gdy technologia wykorzystywana przez sam WordPress jest kompatybilna do tworzenia stron internetowych na telefony komórkowe, WordPress ma również wiele darmowych i premium motywów, które są skalowane automatycznie do rozmiaru ekranu użytkownika. Istnieją oficjalne aplikacje mobilne na iOS i Android, które mogą renderować strony WordPress na telefony komórkowe. Jeśli z jakiegoś powodu nie zareagowałeś na swoją witrynę, możesz to zrobić później.

7. WordPress jest gotowy na SEO

WordPress jest gotowy do pracy w wyszukiwarce od razu po wyjęciu z pudełka. I jest zatwierdzony przez osobę nie mniej niż Matt Cutts, wcześniej z Google. WordPress dba o lepszą część optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Oprócz tego istnieje wiele wtyczek, które pomagają w prawidłowym SEO. Należy jednak pamiętać, że rankingi wyszukiwarek zależą znacznie bardziej niż sam CMS. I możesz być całkiem pewien, że jeśli poślizgniesz się w rankingach, nie dzieje się tak z powodu WordPressa jako twojego CMS.

8. WordPress jest rozszerzalny o wtyczki

Różne strony internetowe mają różne potrzeby. Niektórzy mogą chcieć sprzedawać produkty, niektórzy mogą chcieć interaktywnych społeczności, podczas gdy inni mogą chcieć idealnej strony docelowej. WordPress oferuje podstawową platformę dla wszystkich rodzajów stron internetowych, umożliwiając im dodawanie potrzebnych im funkcji. Te funkcje są dodawane za pomocą osobnych wtyczek. Jeśli chcesz, możesz również dodać funkcje z niestandardowym kodowaniem.

w Repozytorium wtyczek WordPress, możesz wybierać spośród ponad 50000 darmowych wtyczek, aby spełnić większość potrzebnych funkcji. Oprócz darmowych wtyczek dostępne są plany premium innych firm. To sprawia, że ​​WordPress jest wysoce rozszerzalną platformą.

CodeCanyon

Dla osób rozpoczynających działalność z nową firmą bezpłatne wtyczki są nie tylko doskonałym dodatkiem do ich strony internetowej, ale mogą dodawać funkcje w razie potrzeby bez konieczności planowania każdego wymagania na początku. Na przykład możesz nie potrzebować czatu na żywo na swojej stronie na początku, ale jeśli zajdzie potrzeba później, możesz po prostu dodać wtyczkę do tej funkcji później.

9. WordPress może skalować się z Twoją firmą

Większość startupów nie jest pewna co do wzrostu na początku. Prowadzą ciasny statek, utrzymując wszystko na niskim poziomie. Ale potrzebują miejsca, by skalować się i rosnąć, jeśli ich pomysł rozwinie się na wielką skalę. WordPress jest idealnie dopasowany, ponieważ pozwala im zacząć od małego, a następnie skalować, aby uruchomić nawet organizacje na poziomie przedsiębiorstwa, które obejmują wiele krajów i kontynentów. The Walt Disney Company i Mercedes-Benz prowadzi swoją stronę internetową na WordPress. Możesz używać WordPress na prawie każdym serwerze z podstawowym wspólnym planem hostingowym dla wysokiej klasy serwerów dedykowanych. Działa równie dobrze dla małych blogów i dużych przedsiębiorstw.

10. WordPress jest bezpieczny

Bezpieczeństwo stanowi poważny problem w przypadku każdej strony internetowej, szczególnie gdy dotyczy to transakcji pieniężnych lub poufnych informacji. Fakt, że lubią wielkie i znane nazwiska Fundacja Obamy, i NGinx korzystanie z WordPress powinno zapewnić cię, że WordPress jest bezpieczną platformą.

To, co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie, to to, że żadna platforma nie jest w 100 procentach bezpieczna, a hakerzy zawsze grają. Rosnąca popularność WordPress również czyni go ulubionym celem dla hakerów. Ale dzięki WordPress jesteś względnie bezpieczny. To dlatego, że zespół WordPress stale monitoruje zagrożenia bezpieczeństwa. Szeroko rozpowszechniona i proaktywna społeczność WordPress szybko zgłasza problemy bezpieczeństwa. Aktualizacje bezpieczeństwa są wydawane natychmiast, a ponadto niewielkie aktualizacje są domyślnie wykonywane automatycznie.

Ważne jest również to, że jako użytkownik musisz zrobić wiele rzeczy, aby zabezpieczyć swoją witrynę, takich jak wybór niezawodnego hosta, stosowanie silnych nazw użytkowników i haseł, wybieranie wysokiej jakości motywów i wtyczek oraz regularne aktualizowanie WordPress. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, możesz regularnie instalować wtyczki bezpieczeństwa i regularnie tworzyć kopie zapasowe swojej witryny. Dlatego w rękach odpowiedzialnego użytkownika WordPress jest bezpieczną platformą.

11. WordPress jest przyjazny dla użytkownika

Jeśli poprosisz mnie o wybranie mojej ulubionej funkcji WordPress, wybrałbym jej łatwość obsługi. Nie znając żadnego kodu, możesz tworzyć strony internetowe z przyjaznego interfejsu użytkownika. Praca z WordPress jest tak łatwa, jak praca z dowolnym edytorem tekstu. Jasne, to pomaga, jeśli znasz podstawowe kodowanie, zwłaszcza gdy musisz rozwiązać problem. Ale nawet w takich sytuacjach znajdziesz samouczki, kursy, filmy szkoleniowe, podcasty i blogi. WordPress wyróżnia się w Do-it-Yourself. Nawet początkujący mogą łatwo tworzyć treści. Ponadto WordPress obsługuje obrazy, pliki audio i wideo oraz skutecznie zarządza plikami multimedialnymi. Możesz także osadzać treści stron trzecich, takie jak YouTube i Vimeo.

12. WordPress umożliwia płynny przepływ pracy

WordPress ma wiele wbudowanych ról użytkowników, z których każda ma własne możliwości. Każdemu członkowi zespołu można przyznać różne poziomy dostępu, przypisując odpowiednią rolę użytkownika. A jeśli wbudowane role użytkowników nie są odpowiednie dla Twojego zespołu, możesz równie łatwo utworzyć nowego użytkownika i przypisać mu wymagane uprawnienia. Jeśli współpracujesz z blogiem wielu autorów, zarządzanie obiegiem pracy redakcyjnej staje się łatwe dzięki WordPress.

Możesz także wyposażyć swoją witrynę WordPress w zaawansowane funkcje i utworzyć wiele aplikacji. Korzystając z niestandardowych pól i logiki warunkowej, możesz zautomatyzować wiele zadań WordPress.

13. WordPress pomaga w budowaniu marki

Chociaż domyślna strona WordPress może wydawać się nieco standardowa, większość dostępnych motywów oferuje mnóstwo opcji dostosowywania, które pozwalają dopasować strony do marki. Kolory, logo, czcionki, prawie każdy element można dostosować z panelu opcji celnych. Zmiany można wyświetlić w trybie podglądu na żywo przed ich zapisaniem. WordPress pomaga odzwierciedlić Twoją markę w Internecie.

Podsumowanie

Wszystkie powyższe powody powinny dać ci wystarczający powód, aby wybrać WordPress dla swojej witryny. Jest to idealna opcja szybkiego założenia strony internetowej przy minimalnych nakładach.

Ponadto WordPress jest również przygotowany na przyszły rozwój. Wraz z wprowadzeniem interfejsu API REST będzie lepsza integracja z aplikacjami innych firm, a zobaczysz nowe możliwości.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map