12 Sprawdzone sygnały zaufania na stronach internetowych WordPress

Każda firma opiera się na zaufaniu, a jednym ze sposobów przekazywania tego w Internecie są sygnały zaufania. O ile użytkownik nie będzie mógł polegać na tobie i twojej marce, prawie nigdy nie będzie Cię odnosił do uzyskania określonych usług i / lub produktów. Dzięki niezawodnej obecności w Internecie możesz mieć pewność stałego wzrostu przychodów, zwiększenia zaangażowania użytkowników i ogólnego sukcesu biznesowego.


Myśląc o uruchomieniu projektu internetowego, możesz całkowicie zaufać swojej obecności w sieci WordPress. System zarządzania treścią wyrósł na prawdziwego giganta, któremu zaufało więcej niż 25% wszystkich zasobów dostępnych w sieci. Blogi, projekty osobiste i biznesowe, witryny eCommerce, portfele kreatywne i wiele innych projektów działa na WordPress. Jeśli wybrałeś również ten system zarządzania treścią do przyszłego projektu internetowego lub do aktualizacji już uruchomionej witryny, musisz wiedzieć, jakie szczególne sygnały zaufania powinien zawierać motyw oparty na WordPress, aby być pożądanym wśród docelowych odbiorców.

Definicja sygnałów zaufania

Jak sama nazwa wskazuje, sygnały zaufania są elementem strony internetowej, która budzi zaufanie każdego, kto je ogląda. Zaufanie odgrywa z góry określoną rolę, gdy użytkownik decyduje, czy poradzić sobie z konkretną firmą, czy też powinien szukać lepszej alternatywy. W rzeczywistości podjęcie decyzji przez osobę, która może polegać na Twojej organizacji, potrwa kilka sekund. Po prostu skanując stronę główną witryny, mogą spotkać się z Twoją marką i wyciągnąć wniosek, czy witryna jest rentowna, czy nie.

Zaufanie to właśnie to, co sprawia, że ​​zwykły użytkownik Twojej witryny dołącza do społeczności wiernych fanów. Istnieją tysiące sygnałów zaufania, z których Twoja witryna może skorzystać. Niektóre z nich są bardziej skuteczne niż inne. Niektóre z nich są wykrywane przez przeciętnego użytkownika, gdy trafi on na twoją stronę, ale zdefiniowanie innych może trochę potrwać.

Sprawdzone sygnały zaufania dla WordPress

Krótko mówiąc, w tej publikacji wybraliśmy ręcznie najskuteczniejsze sygnały zaufania dotyczące motywów opartych na WordPress, które przyciągną uwagę odbiorców, gdy tylko dotrą do Twojego projektu online.

1. Opinie klientów

Nawet jeśli Twój zespół marketingowy zapewnia teksty zorientowane na konwersję gniazd, nic nie może się równać z rzetelną recenzją pozostawioną przez jednego z Twoich klientów. Przypomnij sobie ostatni raz, kiedy szukałeś firmy / agencji / freelancera, aby coś zatrudnić lub zamówić. Czy przeglądałeś opinie klientów w kilku witrynach przed podjęciem ostatecznej decyzji? Uważam, że twoja odpowiedź jest raczej „tak” niż „nie”. Rzetelna recenzja pozostawiona przez jednego z klientów firmy będzie wyglądać bardziej wiarygodnie i rzetelnie w oczach potencjalnych klientów.

Sprawdzony sygnał zaufania nr 1: Recenzje

Szukając najlepszych gotowych szablonów biznesowych dla firm, upewnij się, że obsługuje ona możliwość dzielenia się doświadczeniami związanymi z korzystaniem z określonych rozwiązań bezpośrednio na stronie internetowej. Wyświetlając listy recenzji użytkowników na stronie głównej witryny, masz większe szanse na przyciągnięcie szerszej publiczności internetowej do swoich ofert, co jest bardziej prawdopodobne, że pozytywnie podejmie decyzję o zakupie.

Dlaczego opinie użytkowników są tak skuteczne? Badania pokazują, że 88% klienci będą czytać recenzje użytkowników przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dla 72% użytkowników sieci, rzetelna recenzja napisana przez innego kupującego jest osobistą rekomendacją. Oczekuje się, że motyw WordPress obsługujący możliwość wyświetlania kanału opinii użytkowników pomoże zbudować bardziej niezawodną i godną zaufania obecność w Internecie. Na szczęście najbardziej premium motyw, taki jak nasz motyw Total WordPress, zawiera wbudowane opinie i recenzje.

Łatwe referencje Darmowa wtyczka WordPress

Jeśli Twój motyw nie zawiera jeszcze niestandardowego typu posta referencji, możesz go bardzo łatwo dodać za pomocą bezpłatnej wtyczki. Lubimy Wtyczka Easy Testimonials ponieważ jest naprawdę łatwy w użyciu i ma zaskakującą liczbę opcji dostosowywania sposobu wyświetlania twoich referencji.

2. Wyraźna historia „O nas”

Gdy klient po raz pierwszy wchodzi na stronę internetową, może nawet nie wiedzieć nic o pochodzeniu i pochodzeniu organizacji stojącej za witryną. Strona „Informacje” to pierwsze miejsce, w którym ludzie będą odnosić się w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat marki i jej doświadczenia. Właściwie zbudowana strona „O nas” może stać się solidnym fundamentem długotrwałych relacji między firmą a klientem.

Sprawdzony sygnał zaufania nr 2: Sekcja O nas

Podczas przeglądania stron Informacje użytkownik będzie bardziej zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o osobowości / marce stojącej za witryną. Korzystanie z filmów, zdjęć, podcastów i innych rodzajów treści pomoże Ci skuteczniej przekazywać wiadomości docelowym odbiorcom. Ponadto udostępniaj zdjęcia członków swojego zespołu, aby wyglądać bardziej wiarygodnie w oczach użytkowników sieci. Zapomnij o używaniu zdjęć stockowych na takich stronach. Fotografia pozwalająca społeczności internetowej spotkać się osobiście z każdym członkiem twojego zespołu będzie miała silniejszy wpływ na twoich klientów.

Tak więc, szukając optymalnego motywu WordPress, upewnij się, że jest on wstępnie załadowany ze szczegółową stroną Informacje. Wspieranie różnych form treści wizualnych i pisanych będzie dla Ciebie wielką korzyścią. Teksty uzupełnione filmami stworzą pouczającą, mocną i niezawodną historię o twoim projekcie.

O nas Widget Darmowa wtyczka WordPress

Ponownie, jeśli Twój motyw nie ma strony o tobie, dodaj ją z wtyczką. Jednak naprawdę wolimy darmowe O nas Wtyczka widgetu zamiast. W ten sposób możesz dodać prostą sekcję about do dowolnego paska bocznego lub stopki.

3. Dane kontaktowe

Im łatwiej jest znaleźć dane kontaktowe na stronie internetowej, tym lepiej. Idealny motyw WordPress do budowania wiarygodnej obecności biznesowej powinien zawierać zestaw jasno określonych danych kontaktowych zarówno na stronie głównej, jak i osobnej stronie „Kontakty”. Tak więc, ilekroć dana osoba wejdzie na Twoją stronę i poszuka twoich fizycznych danych adresowych lub numeru telefonu, bez problemu znajdzie ją w dowolnym miejscu na twojej stronie, na której wylądował. Oto dobry przykład sprytnie zbudowanej strony kontaktowej wstępnie zaprojektowanej dla jednego z biznesowych motywów WordPress firmy TemplateMonster.

Sprawdzony sygnał zaufania nr 3: dane kontaktowe

Dodanie danych kontaktowych do stron witryny będzie również przydatne w lokalnych celach SEO. Załóżmy, że prowadzisz agencję projektowania stron internetowych w Teksasie. Tak więc, za każdym razem, gdy dana osoba szuka agencji projektowej w Teksasie, otrzyma propozycję odwiedzenia Twojej witryny.
4 podstawowe typy informacji, które powinny zawierać twoje dane kontaktowe:

  • adres
  • numer telefonu
  • e-mail
  • godziny pracy

Ponadto możesz uzupełnić dane kontaktowe Mapami Google. Dzięki niemu klienci będą mogli łatwiej dotrzeć do twojego adresu fizycznego, jednocześnie znajdując najkrótszą trasę na zintegrowanej mapie.

Formularz kontaktowy 7 Bezpłatna wtyczka WordPress

Aby dodać formularz kontaktowy do dowolnego motywu WordPress, nie możesz się pomylić Formularz kontaktowy 7. Dzięki ponad 3 milionom instalacji staje się standardem branżowym (choć gorąco polecamy również formularze grawitacyjne, jeśli potrzebujesz czegoś bardziej dostosowywalnego).

4. Linki do kanałów mediów społecznościowych

Nie należy lekceważyć korzystania z mediów społecznościowych. Prawie każdy współczesny użytkownik Internetu ma konto w mediach społecznościowych. Dla wielu współczesnych firm platformy mediów społecznościowych stały się głównym źródłem pozyskiwania nowych klientów, utrzymywania ich zaangażowania, a nawet sprzedaży. Narzędzia i sztuczki, które mogą wybrać współczesne marki, są nieograniczone. Na przykład możesz prowadzić płatne kampanie, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy demograficznej i wyświetlać swoje treści odbiorcom, którzy będą nią najbardziej zainteresowani.

Łączenie witryny z oficjalnymi profilami mediów społecznościowych to sprawdzony sposób na zjednoczenie szerszej społeczności wokół Twojej witryny. Im liczniejsza jest baza obserwujących w mediach społecznościowych, tym bardziej wiarygodna będzie Twoja firma w oczach potencjalnych klientów. Za pomocą widżetów mediów społecznościowych możesz ujawnić odpowiednie dane w swojej witrynie. Im większa jest Twoja społeczność społecznościowa, tym bardziej będziesz wiarygodny.

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę odwiedzających za pomocą statystyk w mediach społecznościowych, zalecamy umieszczenie widżetu mediów społecznościowych w nagłówku witryny. Jeśli właśnie utworzyłeś profil w mediach społecznościowych, a widownia nie jest tak liczna, zacznij odczekać, aż powiększy się.

Kolejnym hackem, na który możesz zdecydować, jest dodanie kanałów społecznościowych do swojej witryny. Na przykład możesz wyświetlić widżet z najnowszymi aktualizacjami na Instagramie lub Facebooku na dole strony internetowej.

JetPack Darmowe wtyczki WordPress Ikony społecznościowe

Dostępne są setki wtyczek mediów społecznościowych, ale naprawdę to lubimy JetPack Social. Możliwe, że już używasz JetPack dla WordPress do optymalizacji obrazu, galerii, ochrony przed brutalną siłą lub jakiejkolwiek innej niesamowitej funkcji. Ale czy wiesz, że ta poręczna wtyczka zawiera również ikony mediów społecznościowych? I są bardzo miłe, jeśli o to poprosisz, więc dlaczego nie spróbować, zamiast instalować inną wtyczkę.

5. Często aktualizowany blog

Prowadzenie bloga pomoże ci nawiązać trwałe relacje z odbiorcami. Treści, które udostępniasz na swoim oficjalnym blogu, powinny odnosić się do niszy, z którą związana jest Twoja firma. Powinien być użyteczny dla odbiorców. Możesz udostępniać recenzje oferowanych rozwiązań, przewodniki, samouczki, zabawne treści, bezpłatne książki elektroniczne i wiele więcej.

Blog wypełniony odpowiednimi i przydatnymi informacjami przyniesie wartość dla odbiorców. Często aktualizowany blog pokazuje, że zależy Ci na klientach, zarówno obecnych, jak i potencjalnych. Ujawnia, że ​​zależy Ci na sposobach pomagania im w różnych przedsięwzięciach, zamiast zmuszania ich do szybkiego zakupu. Aktualizując swojego bloga o świetne treści, demonstrujesz swoją wiedzę specjalistyczną w swojej niszy biznesowej, pokazując w ten sposób, że Twoi klienci mogą Ci zaufać i polegać na Tobie.

Kolejną funkcją, którą musisz przeszukać w motywach WordPress w celu uzyskania wiarygodnej obecności biznesowej, jest obsługa funkcji blogowania. Funkcjonalny, przyjazny dla użytkownika i łatwy w przeglądaniu blog może robić cuda dla firm internetowych.

6. Polityka prywatności

Wraz z rosnącą liczbą wirtualnych ataków w nowoczesnej sieci ludzie mają coraz większą obsesję na punkcie prywatności. Jeśli zależy Ci na swoich odbiorcach i jeśli chcesz, aby ci ufali tak samo, jak ufasz sobie, ważne jest, aby ujawnić, co robisz z każdym kawałkiem danych przesłanych przez daną osobę. Na przykład, jeśli witryna korzysta z danych plików cookie, pyta użytkowników o szczegóły, pozostawiając komentarz, oferuje ankietę online gromadzącą dane użytkownika itp., Musisz wyjaśnić odbiorcom, w jaki sposób takie dane będą wykorzystywane.

Na przykład serwisy internetowe stały się powszechną praktyką w zakresie informowania użytkowników o polityce plików cookie. Za każdym razem, gdy zasób sieciowy żąda danych o lokalizacji użytkownika, odpowiednie okno podręczne powinno być wyświetlane w witrynie.

Jak możesz zorganizować takie dane na swojej stronie? Różne firmy wybierają różne strategie. Podczas gdy niektóre z nich udostępniają wszystkie dane dotyczące polityki prywatności na jednej stronie, inne wolą dodawać linki do stron zawierające szczegółowe informacje na temat korzystania z takich danych w stopce ich witryn. Dlatego za każdym razem, gdy użytkownik musi dowiedzieć się więcej o polityce prywatności, polityce komentowania, polityce plików cookie itp., Może znaleźć odpowiednie informacje, klikając odpowiedni link.

Auto Warunki usługi i polityka prywatności Bezpłatna wtyczka WordPress

Nie martw się, jeśli nie wiesz, od czego zacząć swoją politykę prywatności – możesz też użyć wtyczki! Wolny Auto Warunki usługi i polityka prywatności Wtyczka WordPress wykonuje dla ciebie całą ciężką pracę. Po prostu dodaj kilka zmiennych, a następnie użyj krótkiego kodu, aby dodać swoją politykę do strony. Łatwy!

7. Bezpieczna realizacja transakcji

Wraz z rosnącą liczbą oszustw internetowych ludzie stają się bardziej ostrożni, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów online. WordPress nie jest już systemem CMS służącym wyłącznie do budowania witryn biznesowych i blogów. Większość współczesnych motywów WordPress, które można znaleźć we współczesnej sieci, ma obsługę WooCommerce. Dzięki temu możesz stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy na podstawie motywu WordPress.

Sprawdzony sygnał zaufania nr 7: Bezpieczna realizacja transakcji

Z reguły dostawcy motywów wypełniają swoje produkty kilkoma metodami płatności online. Aby Twoja firma wyglądała na bardziej godną zaufania, oto kluczowe kwestie, które musisz wziąć pod uwagę.

  • Aby pokazać, że naprawdę zależy Ci na każdym kliencie, zapewnij mu kilka opcji metod płatności. W ten sposób ludzie mogą wybrać opcję, która jest dla nich najbardziej powszechna. Im więcej metod płatności podasz, tym bardziej wiarygodny i niezawodny będzie wyglądać w oczach społeczności internetowej.
  • Korzystanie z powszechnie rozpoznawalnych ikon i obrazów w witrynie również zwiększy zaufanie klientów. Wszyscy wiemy, jak wyglądają VISA, MasterCARD, PayPal, AMEX i inne ikony. Po przejściu na stronę z obrazami metod płatności, które użytkownik zna, projekt internetowy automatycznie ustanawia bardziej niezawodną i godną zaufania prezentację, zwracając uwagę początkujących użytkowników.

Zwróć uwagę na dostępność / wsparcie takich elementów w motywie WordPress, który wybierzesz dla swojej firmy. Spraw, aby każdy klient czuł się w tobie pewnie. Spraw, by poczuli się pewniej, ponieważ mają więcej. Zapewni to więcej klientów i znaczny wzrost przychodów.

McAfee Secure Free WordPress Plugin

Lubimy McAfee SECURE darmowa wtyczka WordPress aby dodać znak bezpieczeństwa na stronach sklepu, ale jest jeszcze wiele więcej, co możesz zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo swojego sklepu. Skorzystaj z naszych wskazówek, aby zabezpieczyć sklep WooCommerce, aby zapewnić swoim klientom bezpieczne zakupy online.

8. Certyfikat i wskaźnik SSL

Certyfikat SSL zapewnia uwierzytelnianie, dzięki czemu klient, który wysyła informacje, wie, że trafia on na właściwy serwer, a nie oszust (co czyni go jednym z najważniejszych sygnałów zaufania).

Jest to wymagane w przypadku witryn eCommerce (z powodu przetwarzania danych transakcyjnych), a wiele blogów i społeczności (gdzie przechodzą sporadyczne informacje osobiste lub transakcyjne) również powinny to mieć.

SSL składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest rzeczywisty certyfikat, który chroni informacje o kliencie i zwykle należy go kupić od strony trzeciej, poza WordPress. Druga część to znaczek informujący użytkowników, że Twoja witryna jest chroniona.

Certyfikat SSL często można uzyskać od firmy hostingowej. Przez większość czasu musisz zapłacić za prywatny SSL, ale wiele razy host oferuje bezpłatne, współdzielone certyfikaty SSL przez Szyfrujmy. Możesz również skonfigurować własny protokół SSL za pomocą Let’s Encrypt lub Google niektórych z wielu innych bezpłatnych opcji SSL.

Po zdobyciu certyfikatu SSL najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie Naprawdę prosta wtyczka SSL. Aktywuje to funkcję SSL w Twojej witrynie i przekierowuje wszystkie przychodzące żądania witryn do https zamiast http. Zauważysz także https: // przed swoim adresem URL.

Wielu klientów zauważa tę zmianę w adresie URL, ale innym sposobem upewnienia się, że ją widzi, jest umieszczenie plakietki SSL Security na kasie, pasku bocznym lub stopce. Im częściej wyświetlasz znaczek, tym bardziej prawdopodobne jest, że ludzie rozpoznają, że ich dane osobowe są bezpieczne.

9. Niestandardowa nazwa domeny

Nazwa domeny to adres URL lub adres, pod którym przechodzą Twoi klienci i odwiedzający witrynę. Na przykład może to wyglądać mniej więcej tak: www.mygreatwebsite.com. Przez większość czasu ma nazwę Twojej firmy lub jakieś słowo kluczowe, którego użytkownicy będą szukać.

Po wybraniu narzędzia do tworzenia witryn może powstać subdomena specyficzna dla platformy, taka jak mywebsite.weebly.com lub mywebsite.wix.com. Wiele z nich wszystko w jednym kreatorze stron internetowych udostępnia te domeny za darmo, a niektóre firmy hostingowe pozwalają ci je mieć na WordPress.

Głównym problemem związanym z posiadaniem takiej poddomeny jest to, że brakuje jej wyjątkowości. Zasadniczo reklamujesz się w narzędziu do tworzenia witryn i sprawia, że ​​Twoja domena jest dłuższa niż powinna. Utrudnia to zapamiętywanie, a wyszukiwarki zwykle nie dają takim domenom tyle ekspozycji.

Co więcej, wygląda nieprofesjonalnie dla twoich gości. W rzeczywistości pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy, gdy nie widzę domeny niestandardowej, brzmi: „Nie spędzili czasu ani pieniędzy na tej stronie”.

Dlatego najlepiej kupić domenę niestandardową od firmy hostingowej lub sprzedawcy domeny. Domeny niestandardowe są tak niedrogie (zwykle około 10 USD rocznie), że nie trzeba się zastanawiać.

Strony takie jak GoDaddy, Namecheap i Register.com mają paski wyszukiwania umożliwiające znalezienie dostępnych domen niestandardowych. Ale najpierw powinieneś sprawdzić swoją firmę hostingową, ponieważ łatwiej jest pracować za pośrednictwem tej samej firmy.

10. Zaufaj logo i symbolom (takim jak McAfee Secure)

Wiąże się to z odznakami SSL, o których mówiliśmy wcześniej, ale istnieje kilka innych logo i symboli, które warto rozważyć, aby uspokoić swoich klientów.

Na przykład wielu użytkowników nie ufa witrynie, chyba że istnieje jakaś ochrona przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, na przykład Norton lub McAfee Secure. Oczywiście użytkownik nie może przejść do zaplecza, aby zobaczyć, co zainstalowałeś, więc logo są niezbędne.

Przez większość czasu na dole witryn eCommerce zobaczysz mnóstwo logo. Wszystko to wynika z ilości informacji osobistych i transakcyjnych przepływających tam i z powrotem.

Na przykład strony eCommerce są znane z wyświetlania logo „Zweryfikowane” dla bramek płatności i procesorów. Dotyczy to bram takich jak PayPal, Authorize.net i Stripe.

Ujawnienie rodzajów akceptowanych płatności nie jest złym pomysłem. Nie wszystkie firmy obsługują wszystkie karty kredytowe lub alternatywne metody płatności, takie jak Apple Pay, Bitcoin i PayPal. Tak więc może być strategiczną zaletą, jeśli oferujesz więcej opcji płatności.

Zazwyczaj można znaleźć te odznaki (i kody do umieszczenia) od firm, z których pochodzą. PayPal ma stronę z logo. Podobnie McAfee.

11. Tworzenie profilu działalności Google

Każda witryna potrzebuje profilu Google Business – zwłaszcza jeśli prowadzisz sklep lokalny. Powodem tego jest fakt, że większość lokalnych wyszukiwań odbywa się teraz za pośrednictwem Google lub Yelp. Dlatego chcesz mieć jak najwięcej informacji na górze Google.

Organiczny wynik wyszukiwania jest w porządku, ale brakuje w nim takich elementów, jak zdjęcia, oceny w gwiazdkach, recenzje, informacje o firmie, godziny pracy i inne funkcje, które sprawiają, że profil firmy jest jednym z naszych najlepszych sygnałów zaufania.

Lista firm Google pokazuje klientom, że jesteś aktywny online i od samego początku chcesz pokazywać ludziom tyle informacji, ile potrzebują.

Jeśli Twoja firma ma wysokie oceny, jest to także wspaniały sposób na pochwalenie się tym dowodem społecznościowym. Wreszcie najlepszym sposobem na skorzystanie z Google Business jest odpowiadanie na opinie użytkowników. Jest bardzo skuteczny, gdy inni klienci widzą, w jaki sposób wchodzisz w interakcje i reagujesz na prośby i obawy użytkowników.

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się Google Moja Firma, następnie zgłoś swoją firmę i utwórz profil. Istnieją pola do przesyłania zdjęć, udostępniania godzin pracy, mówienia o tym, co sprzedajesz i wiele więcej.

12. Korzystanie z witryny bez spamu

Niezgrabny, szybki projekt strony zazwyczaj zależy od tego, czy znalazłeś motyw od wiarygodnego sprzedawcy motywów. Masz jednak pełną kontrolę nad tym, ile chcesz spamować użytkowników.

Pomyśl o spamie jako o czymkolwiek, co może utrudniać użytkownikowi czytanie treści lub przechodzenie do przodu w całej witrynie.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje spamu, których należy unikać lub ograniczyć: wyskakujące okienka i reklamy.

Wyskakujące okienka są przydatne do budowania listy e-mail, ale najlepsze formularze do zbierania e-maili zapewniają narzędzia do blokowania wyskakujących okienek, gdy użytkownik już je zobaczy. Na przykład OptinMonster zapewnia zaawansowane kierowanie i niestandardowe reguły wyświetlania. Są one niezbędne do ujawniania wyskakujących okienek tylko wtedy, gdy są najmniej denerwujące.

Jeśli chodzi o reklamy, świetnie nadają się do zarabiania pieniędzy, ale chcesz, aby nie zaśmiecały Twojej rzeczywistej treści.

Gazety słyną z łamania tej reguły, ponieważ często wrzucają reklamy do artykułów lub zobaczysz wiele zduplikowanych reklam na tej samej stronie. W większości przypadków ta liczba reklam spowalnia witrynę i odstrasza użytkowników.

Podsumowanie

No to ruszamy. Oto 12 popularnych sygnałów zaufania, które należy wziąć pod uwagę, budując niezawodną obecność firmy w Internecie. Jeśli wolisz samodzielnie budować witrynę, rozważ zintegrowanie tych elementów w swoim projekcie. Jeśli wolisz pracować z szablonami WordPress, wybierz gotowy projekt, który spełnia powyższe kryteria. Nigdy nie zapomnij eksperymentować. Niekoniecznie hacki, które działały w jednej witrynie, będą tak popularne w innej.

Wybierz sygnały zaufania, które są najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy, i pozwól im rozwinąć różnorodne bazy klientów. Czy masz coś do dodania? Lub jakieś sygnały zaufania, których szukasz w Internecie? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me