W stale ewoluującym ekosystemie, bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym programistą WordPress, ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, aby pozostać konkurencyjnym.


Jednym z największych powodów powszechnego sukcesu WordPress jako platformy jest przyjęcie zasad open source. Jednak, podobnie jak w przypadku dowolnego oprogramowania typu open source, WordPress cierpi z powodu problemu przeciążenia informacji. Jest tak wiele witryn, które stanowią wiarygodne zasoby dla wszystkich rzeczy WordPress, trudno jest wiedzieć, od czego zacząć i komu zaufać.

W tym artykule zebraliśmy 12 naszych ulubionych zasobów WordPress na 2015 r. (13 naprawdę od tego czasu WPExplorer.com powinien znajdować się na górze lub na liście). Każda strona zawiera bogactwo materiałów, które pomogą początkującym podnieść podstawowe umiejętności, a doświadczeni użytkownicy mogą przenieść się na wyższy poziom. Podzieliliśmy naszą listę na trzy sekcje:

  1. Motywy premium i wtyczki.
  2. Profesjonalna pomoc WordPress.
  3. Materiały do ​​nauki i szkolenia.

Ponieważ (miejmy nadzieję) już nas znasz i prawdopodobnie widziałeś naszego bloga WordPress i nasze niesamowite bezpłatne motywy WordPress, zacznijmy od innych 12 zasobów, z którymi powinieneś się zapoznać!

Najlepsze zasoby dla motywów premium i wtyczek

1. ThemeForest

Theme Forest

Jeśli szukasz motywu do zbudowania swojej najnowszej witryny WordPress, od czego lepiej zacząć od największego znanego ludzkości rynku motywów WordPress? ThemeForest oferuje szeroki zakres tematów podzielonych na kategorie według funkcjonalności, a także kompleksową obsługę. Produkty dostępne na rynku pochodzą od zewnętrznych programistów i przechodzą kompleksowy proces przeglądu, aby zapewnić utrzymanie wysokich standardów.

2. CodeCanyon

Codecanyon

CodeCanyon jest jednym z największych źródeł najlepszych wtyczek WordPress. Dzięki 3877 wtyczkom WordPress (i coraz więcej jest dodawanych codziennie), jest to potencjalnie ważne narzędzie w zbrojowni każdego poważnego właściciela lub menedżera witryny WordPress.

Warto zauważyć, że istnieją inne świetne źródła wtyczek premium (uwielbiamy FooPlugins, WPMU DEV i wtyczki Pippins). Jednak CodeCanyon ma różnorodność, której po prostu nie znajdziesz nigdzie indziej.

3. Katalog Pro Plugin

Katalog wtyczek Pro

Każdy, kto spędził czas na budowaniu witryn WordPress lub zarządzaniu nimi, będzie wiedział, jak trudno jest zdobyć przyzwoite wtyczki premium. Od pewnego czasu potrzebna jest baza danych wysokiej jakości wtyczek premium i wygląda na to, że w końcu możemy mieć rozwiązanie w postaci katalogu wtyczek Pro.

Uruchomiony zaledwie kilka miesięcy temu katalog oferuje już ponad 150 wtyczek. Doświadczenie użytkownika jest imponujące i zapewnia łatwe przejście dla osób korzystających z oficjalnego katalogu WordPress. Proces przesyłania dla programistów jest prosty i pozwala na szybką i łatwą kontrolę użytkowników. To zdecydowanie jedna, na którą należy patrzeć w przyszłość.

Najlepsze zasoby dla profesjonalnej pomocy przy WordPress

4. Kodowalny

Kodowalne

Pamiętasz, kiedy chciałeś wprowadzić drobną poprawkę do wyglądu strony głównej, ale nie wiedziałeś, jak edytować kod motywu lub nie byłeś na tyle pewny, aby to zrobić? Dobrze, Kodowalne jest po to, aby wyciągnąć cię właśnie z tych kłopotliwych sytuacji.

To rynek, na którym możesz zatrudnić niezależnych programistów WordPress do zadań dowolnej wielkości. Dzięki solidnemu procesowi przeglądu dla wykonawców, Codeable jest jedną z najbardziej niezawodnych usług outsourcingowych dla WordPress, a 98,9% ukończonych projektów otrzymało od klientów pięć gwiazdek.

5. Krzywa WP

Krzywa WP
WP Curve to kolejna usługa outsourcingowa do obsługi zadań WordPress. W przeciwieństwie do Codeable, WP Curve nie jest zasilany przez strony trzecie, ale prowadzi własny wewnętrzny zespół programistów. Za jedyne 79 USD miesięcznie WP Curve zajmie się całym zestawem potrzeb wsparcia WordPress (dla 1 witryny). Świetny przegląd rodzajów zadań, które możesz przypisać do WP Curve w sekcji opinii na ich stronie.

6. Envato Studio

Envato Studio
Envato Studio to kolejna alternatywa, na którą możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. W przeciwieństwie do naszych dwóch poprzednich pozycji, Envato Studio to nie tylko rynek specyficzny dla WordPress. Możesz go także użyć do wynajmu specjalistów do różnych zadań związanych z kodowaniem, treścią, grafiką, wideo lub marketingiem. Usługi oferowane na platformie są indywidualnie sprawdzane przez zespół Envato Studio.

Jedną z charakterystycznych cech tej platformy jest fakt, że szczegóły, takie jak czas realizacji i liczba dozwolonych zmian, są ustalane z góry między kupującym a sprzedającym. Jest to duża różnica w porównaniu z innymi platformami, na których może być trudniej przybić takie przedmioty.

Najlepsze zasoby do nauki i szkolenia

7. WP 101

WP 101
WP 101 jest jednym z pionierów w szkoleniu umiejętności WordPress i oferuje dynamiczne filmy o każdym podstawowym aspekcie ekosystemu WordPress. Nie jest to jednak zasób mający na celu nauczenie użytkownika, jak niestandardowo kodować witrynę WordPress – dotyczy to w szczególności blogerów i twórców treści, którzy nie znają platformy WordPress.

Dostępne są trzy rodzaje pakietów: dostęp 30-dniowy, dostęp roczny i opcja dożywotnia. Oprócz tych, którzy chcą dopracować własne umiejętności WordPress, WP 101 jest również przydatny dla profesjonalnych projektantów witryn lub menedżerów, którzy mają możliwość oznaczania swoich filmów białymi etykietami i oferowania ich jako dodatków dla klientów za pomocą prostej wtyczki.

8. WP Filmy dla początkujących

WP Filmy dla początkujących
WP Początkujący jest doskonałym źródłem informacji dla osób rozpoczynających przygodę z WordPress. Podobnie jak w WP 101, treści, które tu znajdziesz, prawdopodobnie nie będą na poziomie pośrednim. Chociaż witryna oferuje przydatne treści w różnych formatach – artykuły pisane, przewodniki i glosariusze – to sekcja filmów naprawdę się wyróżnia. Sekcja wideo jest tylko dla członków, ale członkostwo jest na szczęście darmowe.

9. Domek na drzewie

Domek na drzewie

Treehouse jest przeznaczony dla szerszego grona odbiorców niż nasze poprzednie dwa wpisy i jest doskonałym rozwiązaniem dla osób na każdym poziomie doświadczenia, które chcą poprawić swoją grę programistyczną. Witryna zawiera ogromną liczbę tematów, w tym WordPress, PHP, Ruby i tworzenie aplikacji.

Moduły Treehouse są imponująco interaktywne z quizami i zadaniami wbudowanymi w standardzie, a także wideo, transkrypcje i fora forum. Dzięki planom już od 25 USD miesięcznie – i ogromnej ilości dostępnych zasobów szkoleniowych – Treehouse jest łatwo jedną z wiodących marek w tej przestrzeni.

Najlepsze zasoby dla programistów

10. Wiadomości z zapytaniami

Zapytania do postów

Query Posts to lepiej zorganizowana i przyjazna alternatywa dla urzędników Kodeks WordPress. Deweloperzy znajdą chronologicznie i alfabetycznie zestawienia funkcji WordPressa o wiele łatwiejsze w nawigacji i obsłudze niż ich oficjalny odpowiednik.

11. WP Seek

WP Seek

WP Seek jest jak Google specyficzne dla WordPress. Jest dostosowany do pomocy programistom w wyszukiwaniu funkcji WordPress, tagów szablonów, akcji i innych. Podobnie jak w przypadku popularnych wyszukiwarek, WP Seek zawiera automatyczne sugerowanie, a także umożliwia użytkownikom wyszukiwanie wielu słów kluczowych – niezwykle przydatne podczas pisania niestandardowego kodu lub wprowadzania zmian w elementach motywu.

12. Najlepsze praktyki inżynierskie 10up

10 najlepszych praktyk inżynierskich

10up to znana nazwa w świecie projektowania stron internetowych, inżynierii i strategii cyfrowej. Najlepsze praktyki inżynierskie 10up to niezbędna lektura dla programistów na wszystkich poziomach doświadczenia.

Ten projekt zawiera wytyczne dotyczące najlepszych praktyk, które należy stosować w każdym aspekcie kodowania, od konfiguracji lokalnego środowiska po zmaganie się z PHP, elementy projektu, funkcje specyficzne dla WordPress i więcej.


Mamy nadzieję, że nasza lista zasobów pomoże Ci podążać we właściwym kierunku, jeśli chodzi o rozszerzenie zestawu umiejętności WordPress i uzyskanie pomocy na swoich stronach. Nigdy nie było lepszego czasu na zaangażowanie się w WordPress i istnieje wiele innych doskonałych witryn, które musieliśmy niechętnie skreślić z tej listy.

Jesteśmy ciekawi twoich myśli. Czy używasz już któregoś ze wspomnianych przez nas zasobów? A może masz własne typy, które powinny znaleźć się na liście? Skontaktuj się z nami za pomocą komentarzy i daj nam znać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me