10+ wskazówek, jak zwiększyć zaufanie i wiarygodność bloga WordPress

Wprowadzenie nowego produktu w dzisiejszym szybkim świecie może być zastraszającym przedsięwzięciem. Produktem może być wszystko – blog, usługa, oprogramowanie lub rzeczywisty „produkt” fizyczny. Pierwsza część jest stosunkowo łatwa – zbudowanie produktu.


Zdobywanie zaufania użytkowników i ustalanie wiarygodności – teraz to zupełnie inna gra w piłkę.

Warto wspomnieć, że Steve Jobs był jedyną osobą, która uwierzyła w iPhone’a, gdy został po raz pierwszy uruchomiony. Ważne jest, abyś przeprowadził badania rynku. Możesz poręczyć za swój produkt – ty Uwierz w to. To świetny początek.

Ale prawdziwe pytanie brzmi – jak przekonać klientów do Twojego produktu? Jak ty przekonać klienta, że ​​to, co oferujesz, będzie dla niego przydatne? O tym właśnie jest dzisiejszy artykuł.

Przeszukaliśmy Internet – zbadaliśmy kilka autorytatywnych witryn w zakresie marketingu i blogowania i wymyśliliśmy 10 praktycznych strategii i wskazówek zwiększających zaufanie i wiarygodność. Nie wierz nam na słowo. W miarę upływu czasu pokażemy Ci zrzuty ekranu prawdziwych stron internetowych!

Korzystając z tych strategii, możesz zwiększyć wiarygodność swojej marki, zbudować zaufanie i ostatecznie zdobyć lojalną społeczność. Ponieważ w WPExplorer chodzi o WordPress, wspomniałem o kilku wtyczkach i motywach, które pomogą Ci wdrożyć każdą strategię. Zachęcamy do wypróbowania własnych metod, a jeśli chcesz się nimi podzielić, chętnie o tym usłyszymy!

1. Baza klientów

Customer.io Clientele

Customer.io – oprogramowanie poczty elektronicznej pokazuje listę wpływowych klientów

Posiadanie potężnej klienteli jest jedną z najpotężniejszych broni w twoim arsenale marketingowym. Niezależnie od tego, czy jest to startup, czy produkt o ugruntowanej pozycji, wyświetlanie logo klienta jest doskonałym środkiem do budowania zaufania. Lubimy kojarzyć się z markami. (Gdybyśmy tego nie zrobili, nie mielibyśmy fantazyjnej pary butów do biegania).

Jeśli twoja klientela ma wpływ, wyświetlanie jej logo w sekcji „Nasi klienci” ma duży wpływ. Kiedy wpływowa marka korzysta z twojego produktu, ten drugi (twój produkt) zyskuje na znaczeniu wpływ we własnej domenie lub rynku. Klienci wiedzą teraz, że wasz produkt to:

 1. Niezawodny
 2. Wykonalny
 3. Gotowy dla przedsiębiorstw

Studium przypadku nr 1 – ManageWP

Zarządzaj klientami WP

Imponująca klientela ManageWP zajmuje się nimi

Jeśli jestem potencjalnym klientem i zawęziłem wybór między dwoma produktami – ManageWP i XYZ, faktem, że mnóstwo wiodących ludzi w branży korzysta z oprogramowania nr 1 – z pewnością wybrałbym to.

Studium przypadku nr 2 – Nowe strony internetowe

Oczywiście nie zawsze istnieje silna baza klientów dla startupów. W takim przypadku postaraj się znaleźć w popularnych mediach – na przykład blogi w Twojej niszy produktowej zyskają odbiorców potrzebnych do pomyślnego uruchomienia startupu.

Przykład: Jeśli utworzyłeś nową wtyczkę, motyw lub usługę (WordPress) WordPress, wyróżnienie się w 10 najlepszych blogach WordPress zapewni ogromną platformę do zaprezentowania nowego produktu.

Podsumowując, posiadanie silnej bazy klientów ma ogromny wpływ na wpływ Twojego produktu i odgrywa znaczącą rolę w procesie wyboru. Zwiększa szanse na wybór w porównaniu z podobnym produktem.

Logo Showcase Plugin

Szybki i łatwy sposób na dodanie dodatkowy Warunkiem wiarygodności Twojej pracy jest pokazanie potencjalnym klientom innych klientów, z którymi współpracowałeś. A jeśli nie jesteś programistą, szybki i łatwy sposób na dodanie tego do swojej witryny to wtyczka Logos Showcase. Wtyczka umożliwia wyświetlanie wielu logo firmy na Twojej stronie – klientów, sponsorów, partnerów itp. Możesz wyświetlać te logo w siatce o stałej wielkości, siatce responsywnej lub karuzeli z logo. Dostępnych jest wiele efektów do wyboru, od skali szarości, podświetlenia i podpowiedzi, która wyświetla się, gdy użytkownik najedzie na określone logo.

Prezentacja logo

Wtyczka jest łatwa do skonfigurowania, umożliwiając przesyłanie logo, które chcesz dołączyć, a także link do strony internetowej tej firmy, jeśli jest to wymagane. Wstawienie prezentacji logo na żądanej stronie jest tak proste, jak skopiowanie i wklejenie odpowiedniego skrótu do edytora tekstów, a nawet widżetu, jeśli chcesz umieścić go na pasku bocznym. Niezależni pisarze, fotografowie, projektanci stron internetowych, a także wszyscy inni w branży wydarzeń naprawdę skorzystaliby z tej wtyczki.

2. Siła członkostwa

Siła członkostwa występuje w różnych formach i dotyczy różnych produktów. Może to obejmować liczbę pobrań lub sprzedaży, liczbę klientów, a także oddziały udostępniania społecznościowego i obserwujących. Przyjrzyjmy się im bliżej.

2.1 – Liczba pobrań

Ta kategoria siły członkostwa obejmuje produkty do pobrania, takie jak motywy, wtyczki i pakiety produktów. Wyświetlanie liczby pobrań produktu to niezawodny sposób na ustalenie jego autorytetu. Im wyższa liczba pobrań, tym większy autorytet.

Wszyscy go używają, więc powinno być dobrze.

Studium przypadku nr 3 – VLC Media Player

Pobierz Count Matters

Liczba pobrań (lub „popularność”) oprogramowania bezpośrednio wpływa na nasz proces decyzyjny

Weźmy prosty przykład. Chcesz pobrać odtwarzacz multimedialny i nie słyszałeś o VLC ani CCCP. Teraz, jeśli masz wybór między tymi dwoma, najłatwiejszym sposobem jest wybranie tej z największą liczbą pobrań. Ta analogia ma jeszcze większe zastosowanie w sytuacjach, w których użytkownik nie jest zdrowy technicznie w temacie / obszarze.

Studium przypadku nr 4 – WPExplorer

WPExplorer Themeforest Profile

To jest zrzut ekranu Themeforest portfolio WPExplorer. Jeśli sprawdzisz liczbę pobrań każdego motywu i ich ogólną ocenę, zobaczysz, że każdy z nich został pobrany setki, tysiące razy, z dobrą opinią klientów. To wzmocnienie zaufania – podświadomie oceniłeś WPExplorer jako „dobrego” lub „renomowanego” twórcę motywów WordPress.

WPExplorer Themeforest Portfolio

Portfolio WPExplorer w Themeforest. Liczba pobrań bezpośrednio wpłynęła na proces podejmowania decyzji.

2.2 – Liczba klientów

Jest to bezpośrednia miara wiarygodności Twojego produktu. Ma zastosowanie do każdego produktu zorientowanego na usługi lub członkostwo. Im większa liczba klientów, tym wyższa wiarygodność usługi lub produktu.

Studium przypadku nr 5 – Eleganckie motywy

Eleganckie motywy

ElegantThemes wyświetla liczbę członków na stronie docelowej

2.3 – Liczba subskrybentów mediów społecznościowych

Dotyczy to punktów dostarczania mediów, takich jak serwisy społecznościowe i hosting wideo (np. YouTube). Media społecznościowe obejmują fanów na Facebooku, obserwujących na Twitterze i subskrybentów YouTube – w zasadzie cały modowy portal społecznościowy.

Content Marketing Institute

Zrzut ekranu subskrybentów mediów społecznościowych Content Marketing Institute

Liczba subskrybentów jest miarą Twojej witryny siła społeczna. Im większa liczba fanów – popularność Twojej witryny. Punkty dostarczania mediów są istotnym źródłem ruchu, pod warunkiem, że marketing w mediach społecznościowych jest przeprowadzany prawidłowo.

2.4 – Osoby obserwujące w mediach społecznościowych mogą wyrządzić szkody w Twojej witrynie!

Posiadanie niezwykle dużej liczby fanów i obserwujących w mediach społecznościowych może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, a czasem nawet szkodliwy. Na przykład istnieje mnóstwo witryn, w których można kupić obserwujących na Twitterze i fanów na Facebooku. Większość z nich jest fałszywa – twoi tak zwani „fani” są niczym innym jak zautomatyzowane konta (boty) lub zhakowane / przejęte konta prawdziwych użytkowników. Najważniejsze jest – nie ma żadnego ruchu z botów. Oto złota zasada:

Cel wpływowego użytkownika

Obsługa Twittera z niewielką, ale wpływową liczbą subskrybentów jest znacznie bardziej wiarygodna dla ludzkiego użytkownika lub wyszukiwarki, niż konto z 5000 obserwujących mające fałszywe i / lub przejęte konta. Chcesz prawdziwych, aktywnych subskrybentów (najlepiej tych, którzy mają wpływ na własny zestaw obserwujących).

Wyszukiwarki są obecnie niezwykle inteligentne i stają się coraz inteligentniejsze. Kilka miesięcy temu posiadanie witryny mobilnej nie było tak ważne, dopóki Google nie formalnie stwierdził, że witryna responsywna dla komórek ma znaczenie dla dobrych wyników SEO. Powszechnie wiadomo w społeczności SEO, że Google automatycznie określa wpływ Twojej lub Twojej witryny na jej indeks. Im większa liczba wpływowych subskrybentów – tym wyższe będą Twoje wyniki SEO.

Kiedy rzeczy idą na południe:

Tutaj sprawy stają się interesujące – jeśli nie istniejesz w Internecie wystarczająco długo, aby zebrać niezwykle dużą liczbę obserwujących, Google podejrzewa wiarygodność Twojej witryny. Jeśli stwierdzą, że większość subskrybentów to fałszywe konta – boom! Twoje wyniki SEO spadają.

Jeśli uważasz, że możesz wrócić do pracy z witryną podejrzaną o fałszywych subskrybentów, będziesz musiał bardzo, bardzo ciężko pracować. Zazwyczaj lepiej jest rozpocząć nowy rozdział – ten sam produkt z nowym brandingiem. W tym kontekście było wiele historii porażek i sukcesów – sugeruję wędrowanie po kilku forach SEO, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

3. E-mail subskrybentów

Wiele witryn wyświetla liczbę subskrybentów biuletynu w swoich formularzach do wyrażenia zgody. To świetna taktyka tworzenia list dla blogów i innych stron internetowych. Kojarzy Twój produkt z dużą liczbą obserwujących – podobnie jak fani mediów społecznościowych. (Oczywiście, budowa listy e-mailowej zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest silniejsza niż media społecznościowe).

subskrybenci e-maili

„Dołącz do 30 000 subskrybentów” to dobry sposób na przekonanie klientów do rezygnacji z adresu e-mail.

Słowo ostrzeżenia: Gdy ktoś subskrybuje Twoją witrynę, ufa Ci swoich prywatnych informacji – sposób na bezpośredni kontakt z nimi. Uznaj to za przywilej. Oto kilka zasad (jeśli chcesz, pomyśl o nich jako o 3 przykazaniach e-mail marketingu)

 1. Nigdy nie wysyłaj subskrybentom wiadomości e-mail z fałszywymi / podejrzanymi produktami, tylko dlatego, że wydawca obiecał Ci ogromną część pieniędzy.
 2. Wysyłaj tylko produkty, z których osobiście korzystałeś i które testowałeś.
 3. Nigdy nie sprzedaj swojej listy e-mailowej (zwykle przynoszą mnóstwo pieniędzy). To bardzo nieetyczne. Jeśli wierzysz w karmę… rozumiesz, nie rozumiem?

4. Liczba wyświetleń strony

Wyświetlanie liczby wyświetleń strony to świetny sposób na zobrazowanie popularności witryny. Najlepiej jest wyświetlać odsłony poszczególnych stron na swoim blogu. Oznacza to, że każdy post będzie miał osobną liczbę wyświetleń strony. Wyświetlanie łącznej liczby odsłon nie przyniosłoby żadnego efektu, ponieważ Twoi odbiorcy nie byliby w stanie odróżnić popularnych postów od tych, które nie są tak popularne!

5. Wyświetl udziały w mediach społecznościowych

Rozmawialiśmy o sile społecznej (# 2.3) w kategorii Siła członkostwa. Chociaż liczba akcji w mediach społecznościowych powinna technicznie należeć do tej kategorii, uważam, że zasługuje ona na szczególną uwagę. Wynika to z faktu, że wyświetlenie liczby udostępnień w mediach społecznościowych jest nieco trudne – jest to raczej obosieczny miecz, a oto dlaczego:

 • Najlepiej byłoby, gdyby wyniki społecznościowe były wyświetlane tylko po osiągnięciu znacznej liczby udostępnień. Ponadto liczba ta powinna być widoczna. Zwiększy to prawdopodobieństwo udostępnienia postu przez użytkownika po jego przeczytaniu.
 • Z drugiej strony, gdy liczba akcji społecznościowych jest niska (mówię mniej niż 20), nie wyświetlaj tej liczby. Zamiast tego możesz po prostu wyświetlić ikonę udostępniania społecznościowego. Gdy akcje osiągną zdrową sylwetkę, nadszedł czas, aby się nią pochwalić!
 • Na koniec powinieneś wyświetlać tylko te kanały mediów społecznościowych, w których odbywa się większość udostępniania. Nie zaśmiecaj wrażeń użytkownika za pomocą dwudziestu różnych przycisków udostępniania.

Eksperymentuj z kanałami społecznościowymi, zobacz, które klikają Twoi odbiorcy i pracuj z nimi. To przyniesie Ci prawdziwy, ukierunkowany ruch. Sugeruję skorzystanie z wtyczki Monarch Social Sharing od Elegant Themes – jest naprawdę łatwa w użyciu i całkiem, cóż, elegancka.

wyskakujące monarchy

Zespół wykonał wspaniałą pracę z wtyczką i jest wyposażony w niesamowite funkcje. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź moją recenzję wtyczki Monarch.

Studium przypadku # 6 – Sparring Mind

Oto pisarz, którego zawsze śledzę – Gregory Ciotti. To on stoi za HelpScout i niezwykle popularnym blogiem psychologicznym, który pojawił się na stronach Inc.com i innych.

gc

To jest jego strona docelowa. Zwróć uwagę, jak w kilku wierszach wyjaśnia swoją pozycję i przechodzi do poszukiwania adresu e-mail czytelnika. Jest czysty, prosty do rzeczy i wcale nie jest spamem, a ponadto oferuje tę premię, że możesz się czegoś nauczyć.

6. Zaprezentuj swoje najbardziej udane produkty

Kiedy ostatni raz widziałeś film, który zaczął swój zwiastun „od twórców XYZ nadchodzi kolejny przebój…”? Nie tak dawno temu, prawda? To dlatego, że jest to stara technika marketingowa, która po prostu działa. Przedstawianie najbardziej udanych produktów automatycznie podnosi wartość nowego produktu w głowie potencjalnego klienta.

Jeśli poprzedni wiersz nie ma sensu, spójrz na najnowsze filmy w reżyserii Cristophera Nolana. Prawie każdy z nich będzie zawierać hasło „od twórcy Trylogii Mrocznego Rycerza…” Dlaczego? Ponieważ jestem Batmanem. Żartuję. To po prostu dlatego, że Trylogia Mrocznego rycerza była jedną z najbardziej udanych trylogii, jakie kiedykolwiek udało się uzyskać na łączną kwotę ponad 2 miliardów dolarów na całym świecie. Dlatego bardzo chciałbym zobaczyć najnowszą pracę pana Nolana. Te same zasady dotyczą marketingu online.

Studium przypadku nr 8 – WPBeginner

Strona główna WPBeginner

Weźmy na przykład WPBeginner. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, najprawdopodobniej doszedłbyś do wniosku, że to dobry blog z mnóstwem świetnych samouczków.

Gdy znajdziesz się na ich stronie głównej, nie znajdziesz (od razu) odniesienia do produktów, które zbudowali. Postanowili je schować gablota w sekcji „Polecane wtyczki WordPress”. Gdy dowiesz się, że stworzyli popularny produkt, o którym słyszałeś (lub którego używasz), Twój umysł spontanicznie zwiększy wartość swojej marki. Na tym polega piękno prezentowania popularnych produktów.

7. Wymień swoje osiągnięcia lub sekcje „Polecane w” lub „Jak widać”

Ta metoda jest sprawdzonym w czasie, prostym i skutecznym narzędziem wspomagającym autorytet. Kiedy Twoja praca zostanie opisana lub sprawdzona w wpływowych blogach i czasopismach, nie zapomnij jej przedstawić!

Studium przypadku nr 9 – CloudMagic

Strona główna CloudMagic

Strona główna CloudMagic

Szukałem nowej aplikacji e-mail dla mojego telefonu z Androidem, która również miała wersję iOS. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę opcji w sklepie Google Play, zacząłem eliminować aplikacje na podstawie (1) projektu i (2) liczby pobrań. Po 10 minutach przeszukiwania ton aplikacji pozostały mi trzy.

Sprawdziłem recenzje drugiego (CloudMagic) i dowiedziałem się, że został on opisany w magazynie TIME i dziennik Wall Street. Zostałem sprzedany! Należy wspomnieć, że funkcjonalność aplikacji była bezbłędna. To nie dawało mi błędów, które dawała moja ostatnia aplikacja e-mail. Jak już wspomniałem, Twój produkt powinien być świetny. (I podobno była to stosunkowo łatwa część).

miłość w chmurze

To jest dedykowana strona klientów CloudMagic. Zauważ, jak przedstawiają swoje recenzje.

8. Opinie klientów

Pokazanie potencjalnemu klientowi tego, co mają do powiedzenia Twoi starzy klienci na temat Twojego produktu, to niezawodny sposób na zdobycie zaufania i zwiększenie wiarygodności. Oczywiście, pantoflówka działa nieskończenie lepiej, ale opinie klientów są najbliższe, jakie uzyskamy w świecie z 7 miliardami ludzi.

Ponownie, podobnie jak udostępnianie społecznościowe, musisz znaleźć równowagę między tonami używanymi w recenzjach użytkowników. Zdecydowanie pozytywny może zrzucić sceptycznego nabywcę.

Opinie klientów prowadzą nas do omawianego powyżej tematu – Baza klientów. Pamiętasz, jak wpływowy klient jest ukrytą bronią? Te same zasady dotyczą opinii klientów.

Im większy wpływ ma twój klient, tym większy nacisk będzie miał jego / jej świadectwo.

Studium przypadku nr 10 – StudioPress

StudioPress to firma, która stworzyła jeden ze standardowych frameworków WordPress – Genesis. Mają najlepiej sprzedającą się platformę WordPress wszechczasów i cieszą się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.

Referencje StudioPress

Spójrz na stronę główną StudioPress. Umieścili opinie klientów na tej samej stronie u dołu.

Wszystkie wymienione tam osoby mają wpływ na swoje nisze. Nieuchronnie podnosi to pozycję StudioPress i (niejako) uzasadnia ich nieco wyższą cenę.

9. Team Bios

Obrazy mają ogromny wpływ na nasze cechy „szybkiej oceny”. Odgrywają one znaczącą rolę w naszym podświadomości, co przypadkowo wpływa na nasz proces decyzyjny. Pojawiło się wiele raportów dokumentujących, jak dobry skok sprzedaży wraz z uzupełniającym zdjęciem może być potężną kombinacją w znacznym zwiększeniu sprzedaży.

Rozszerzmy tę analogię na biografie zespołu. Kiedy patrzymy na zdjęcia członków zespołu, mimowolnie nawiązujemy z nimi podstawowe połączenie. Jeśli spotkasz jednego z nich na ulicy, możesz powiedzieć: „Hej, widziałem cię już wcześniej … czy nie jesteś w zespole odpowiedzialnym za produkt XYZ?”

Istnieje wiele sposobów na przedstawienie biografii twojego zespołu. Zazwyczaj widać, że połączenie następujących elementów tworzy dobrą stronę drużyny:

 • Dobra, czysta i najlepiej spersonalizowana fotografia każdego członka zespołu.
 • Obsługa mediów społecznościowych – najczęściej używane są Twitter i LinkedIn.
 • Wiadomość – może być w trzeciej osobie lub w pierwszej osobie.

Unikaj obrazów stockowych.

Wizerunki są czymś, czego trzeba za wszelką cenę unikać. Strona zespołu na początek jest stroną opcjonalną. Jego celem jest zapoznanie klienta z zespołem. Dlatego zachęcamy do niewykorzystywania zdjęć stockowych lub „portretów” modeli fotogenicznych na stronie zespołu. (Ale hej, jeśli twój członek zespołu miałby takie cechy – uznanie!)

Stworzenie strony zespołu wymaga dużo czasu i energii, mimo że wiele biznesowych motywów WordPress zawiera typ posta dla pracowników i / lub szablon strony. Powinieneś skupić się na tym tylko wtedy, gdy zadbasz o produkt i stronę internetową.

Studium przypadku nr 11 – WooThemes

Strona zespołu WooThemes

Oto zrzut ekranu strony zespołu WooThemes.

10. Widżet „Popularne posty” na pasku bocznym

Większość blogów ma widżetowy pasek boczny zawierający wiele widżetów. Najpopularniejsze z nich to widżet Kategorie, widżet Tag, pole subskrypcji newslettera i widżet mediów społecznościowych.

The popularne posty widget jest naprawdę interesujący, ponieważ gromadzi najpopularniejsze artykuły (lub strony) na Twoim blogu – wyłącznie na podstawie odwiedzających. W idealnym przypadku nie należy modyfikować popularnych postów i pozwolić wtyczce automatycznie generować ją na podstawie wyświetleń strony, udostępnień i innych danych.

Studium przypadku nr 12 – The New York Times

NY Times

NYTimes jest jednym z najbardziej wpływowych magazynów na całym świecie i osobistym faworytem. Zawsze uważałem widżet paska bocznego za bardzo przydatny – często używałem go do wysyłania e-mailem artykułów do moich znajomych i współpracowników. Widżet sortuje najpopularniejsze posty na podstawie 3 różnych wskaźników:

 • Najczęściej oglądane
 • Najczęściej wysyłane pocztą e-mail
 • Polecane dla ciebie (co opiera się przede wszystkim na moich nawykach czytania)

Te dane są niezwykle przydatne do celów analitycznych, oprócz poprawy komfortu użytkowania. Na szczęście wiele motywów WordPress w stylu magazynu zawiera widżet z zakładkami, więc dodanie tej funkcji do paska bocznego może być tak proste, jak przeciąganie i upuszczanie widżetu.

11. powiązane posty (bonus)

Podobne posty umieszczone na dole artykułu odgrywają istotną rolę w obniżaniu współczynnika odrzuceń witryny. Po ukończeniu artykułu, gdy zostanie Ci zaprezentowana świeża wiązka na ten sam temat – istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziesz kontynuować czytanie i kliknąć dowolny z nich. To znacznie zmniejsza współczynnik odrzuceń witryny, ponieważ użytkownicy spędzają teraz więcej czasu w witrynie.

Ważne jest, aby pamiętać, że powinieneś mieć minimalną liczbę powiązanych artykułów (8-10), z poprawnymi tagami i kategorią, aby ta metoda działała. Możesz użyć JetPack lub Powiązane posty dla WordPress wtyczka, aby osiągnąć to samo.

Słowo ostrzeżenia: Powinieneś wiedzieć, że generowanie powiązanych postów wymaga rozszerzonych zasobów obliczeniowych, a zatem wywiera dodatkową presję na serwer hostingowy. Jeśli korzystasz ze współdzielonego środowiska hostingowego, takiego jak BlueHost, pamiętaj, aby włączyć buforowanie WordPress.

Podsumowując 10+ wskazówek, aby zwiększyć zaufanie i wiarygodność swojego bloga WordPress

Oto krótki przegląd tego, czego nauczyliśmy się w tych postach:

 1. Zaprezentuj swój wpływ baza klientów
 2. Zaprezentuj swój członkostwo lub siła pobierania (w zależności od produktu)
 3. Wyświetl liczba subskrybentów e-mail do twojego newslettera (opcjonalnie)
 4. Pokaż swoje akcje społecznościowe, ale bądź ostrożny w tym samym czasie
 5. Wyświetl liczbę Wyświetlenia strony twoich artykułów
 6. Zaprezentuj się najbardziej udane produkty
 7. Wymień swoje osobiste /osiągnięcia biznesowe (związany z produktem)
 8. Zaprezentuj swój Opinie klientów (bliskie podobieństwo do punktu 1)
 9. Stwórz biografie zespołu strona (po zajęciu się resztą)
 10. Posługiwać się Widżetowane paski boczne generować dodatkowy ruch i poprawić zaangażowanie użytkowników
 11. Pokaz powiązane posty na końcu każdego posta, aby poprawić współczynnik odrzuceń

Wniosek

Przepraszam, jeśli cię nudziłem – niektórzy z was mogą być świadomi wszystkich technik, o których mówiliśmy. Ale przypomnienie jest zawsze miłe, prawda?

Krótko mówiąc, oto czego potrzebujesz do udanego modelu biznesowego:

 • Zbuduj dobry produkt – coś, z czego jesteś dumny.
 • Sprzedawaj to. Zrobione dobrze, ludzie kupią twój produkt.
 • Jeśli oba kroki zostały wykonane prawidłowo, ludzie będą nadal płacić za twój produkt / usługę.

Właśnie dlatego chętnie zapłaciłbyś 999 USD za iPhone’a, ponieważ jabłko jest szczytem zaufania i wiarygodności. Mamy nadzieję, że nauczyłeś się kilku pomocnych wskazówek, jak rozwinąć swój biznes.

Jeśli masz jakieś przykłady lub doświadczenie, które możesz dodać do tych porad lub jeśli masz jakieś własne wskazówki, chętnie je usłyszymy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me