Niesamowite narzędzia ułatwiające pracę z WordPress

Założę się, że jesteśmy zgodni, kiedy mówię, że życie jest już ciężkie. Jest o wiele za krótki i ma ograniczony czas, aby zrobić wszystko z listy WordPress i być wszystkim, czego kiedykolwiek chciałeś, mając kilka niesamowitych narzędzi, które pomogą Ci z tym obciążeniem, w rzeczywistości ratuje życie.


Te 10 niesamowitych narzędzi sprawi, że będziesz niesamowicie produktywny, a twoje życie WordPress będzie o wiele łatwiejsze. W krótszym czasie wykonasz więcej pracy. Co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej minut w ciągu dnia na spędzanie czasu z rodziną lub cieszenie się rzeczami, nad którymi tak ciężko pracujesz.

10 niesamowitych narzędzi ułatwiających życie w WordPress

Weź długopis i papier, bo już niedługo ułatwimy Ci życie WordPress 10X. Łączymy narzędzia bezpłatne i premium, ponieważ czasami wspaniałe rzeczy w życiu nie są darmowe. Narzędzia premium są jednak stosunkowo tanie (a jeśli nie widzisz swojego ulubionego narzędzia na tej liście lub masz pytanie lub sugestię, nie wahaj się komentować na końcu wpisu).

1. Yoast SEO

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią ci życie w WordPress

WordPress SEO i SEO ogólnie nie są dziecinnie proste. Jedna pomyłka, a Google nie zawahałby się z tobą, by wyschnąć. Mimo to dobre pozycjonowanie słów kluczowych w Google (inne wyszukiwarki po prostu podążają za IMHO) jest tak proste jak ciasto, tym bardziej dzięki wtyczce takiej jak Yoast SEO.

Odkąd kilka lat temu włączyłem się w modę WordPress, Yoast SEO to moje rozwiązanie SEO. Dzięki tej wtyczce i mnóstwu starannie napisanych treści SEO uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu w Google pod względem kilku słów kluczowych.

Ale co wyróżnia Yoast SEO spośród wielu innych wtyczek SEO WordPress? Na początek Yoast SEO pomaga tworzyć czytelne treści, które są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek bezpośrednio z poziomu edytora postów!

Inne funkcje obejmują między innymi bułkę tartą, kanoniczne adresy URL, sugestie dotyczące wewnętrznych linków, analizy treści, menedżera przekierowań oraz wsparcie 24/7. To narzędzie jest dostarczane w dwóch wersjach, w wersji bezpłatnej i wersji premium za 89 USD.

Dowiedz się więcej o Yoast SEO

2. Niesamowity zrzut ekranu

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w wordpressie niesamowity zrzut ekranu

Zobacz zrzuty ekranu w tym poście? Cóż, łapię je za pomocą Awesome Screenshot wszystko dzięki Dev Sharma z WPKube, który przedstawił mi to fajne narzędzie.

Dzięki temu moje blogowanie w WordPress jest o wiele łatwiejsze, ponieważ wcześniej musiałem używać prt sc (Print Screen), MS Paint i Photoshop, co wymagało wielu kroków.

Narzędzie zawiera wiele funkcji, dzięki którym adnotacje, przechwytywanie i edycja zrzutów ekranu / lokalnych zdjęć jest spacerkiem po parku. Przesyłanie jednym kliknięciem sprawia, że ​​udostępnianie zdjęć jest dziecinnie proste.

Możesz pobrać całą stronę, pulpit, widoczną część okna przeglądarki, wybór strony, opóźnić przechwytywanie i edytować swoje przechwyty do treści twojego serca. Ponadto oferują rejestrator ekranu, który kosztuje 19,99 dolara rocznie.

Awesome Screenshot ma rozszerzenia dla Mozilla Firefox i Chrome oraz samodzielną aplikację Chrome, która jest cudowna w użyciu.

Dowiedz się więcej o Awesome Screenshot

3. FileZilla

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią życie wordzilli

Bez odpowiedniego narzędzia przenoszenie plików z dysku twardego na zdalny serwer powoduje migrenę. W kategorii FTP FileZilla niesie dzień naprawdę, ale to tylko ja.

Ale czy możesz mnie winić za to, że uwielbiam narzędzie FTP, które jest niezwykle łatwe w użyciu? Tak długo, jak masz prawidłowe dane logowania, możesz uzyskać dostęp do swojego serwera internetowego i przenosić pliki jak szef.

Na przykład, możesz pobrać pliki / foldery z serwera WWW po prostu przeciągając i upuszczając. Nie wspominając o tym, że FileZilla ma niesamowite ustawienia zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczny dostęp do witryny WordPress, dzięki czemu możesz robić to, co chcesz.

Możesz tworzyć pliki na serwerze bezpośrednio z pulpitu, łatwo zmieniać uprawnienia do plików i robić o wiele więcej. FileZilla to darmowy klient FTP typu open source, który osłabi ofertę.

Dowiedz się więcej o FileZilla

4. RegistrationMagic

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w WordPress

Jako użytkownik WordPress oczywiście będziesz musiał kiedyś utworzyć formularze. W związku z tym zauważysz, że system rejestracji użytkowników WordPress ma ograniczoną funkcjonalność.

Właśnie dlatego potrzebujesz RegistrationMagic, wtyczki do rejestracji i zarządzania użytkownikami na sterydach.

W skrócie, RegistrationMagic pomaga „… tworzyć niestandardowe formularze rejestracyjne użytkowników, akceptować płatności, śledzić zgłoszenia, zarządzać użytkownikami, analizować statystyki, przypisywać role użytkowników i wiele więcej!” Na podstawie tego pojedynczego cytatu możesz powiedzieć, że ta wtyczka wykonuje pewne ciężkie prace.

Aby dać ci lepszy obraz, pozwól nam zobaczyć niektóre rzeczy, które ten zły chłopiec może zrobić. Po pierwsze, możesz utworzyć nieograniczoną liczbę formularzy rejestracji użytkownika, każdy z różnymi polami. Oznacza to, że możesz nawet akceptować załączniki plików w swoich formularzach.

Rejestracja Magic jest dostarczany ze stroną użytkownika, która umożliwia użytkownikom rejestrację w Twojej witrynie, logowanie się, pobieranie zgłoszeń, sprawdzanie transakcji i resetowanie haseł.

Ta wtyczka wyróżnia się w zarządzaniu użytkownikami, dzięki intuicyjnemu pulpitowi, który pomaga śledzić przesyłanie formularzy, konfigurować płatności dla płatnych użytkowników, filtrować formularze w zależności od daty / godziny i wiele więcej.

W WordPress jest bezpłatny smak RegistrationMagic, ale najlepsze funkcje można znaleźć w wersji pro dostępnej na RegistrationMagic.com.

Dowiedz się więcej o RegistrationMagic

5. Ładne linki

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w wordpress, ładne linki

Zamiast używać nieprzyjemnego linku, takiego jak https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, możesz użyć wtyczki Pretty Links, aby utworzyć bardziej przyjazny dla użytkownika link, np https://yoursite.com/product-name. Ten drugi link jest ładniejszy i łatwiejszy do rozpowszechnienia.

Innymi słowy, Pretty Links pomaga skracać linki przy użyciu własnej domeny zamiast polegać na zewnętrznych usługach skracania linków, takich jak bit.ly lub tinyurl.com. Następnie możesz przekierować dowolny utworzony link na dowolny inny wybrany adres URL.

Dodatkowo Pretty Links jest wyposażony w mechanizm śledzenia linków, który pokazuje liczbę kliknięć linków, skąd pochodzą, host, przeglądarka i system operacyjny.

To narzędzie jest niesamowite dla użytkowników WordPress, którzy chcą śledzić linki w wiadomościach e-mail, oczyszczać linki partnerskie i udostępniać linki w mediach społecznościowych, komentarzach i forach.

Dowiedz się więcej o Pretty Links

6. Rozkwit prowadzi

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w wordpressie

Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały, czy duży biznes online, e-mail marketing jest jednym z najlepszych sposobów dotarcia do grupy docelowej i zwiększenia współczynników konwersji. Pomyśl o tym jako o bezpośrednim środku kontaktu z Twoimi potencjalnymi klientami.

Ale zanim zaczniesz wysyłać wiadomości marketingowe do potencjalnych klientów, musisz zebrać odpowiednie informacje o odbiorcach, takie jak imię, adres e-mail i wszystko, czego potrzebujesz. A jaki jest lepszy sposób na przechwycenie tych informacji niż użycie Thrive Leads?

To narzędzie do tworzenia listy zawiera przydatne funkcje, takie jak SmartExit, aby złapać odwiedzających przed opuszczeniem witryny, testy A / B, precyzyjne targetowanie, piękne animacje, opcje wyzwalania, nieograniczone formularze zgody, integrację z wieloma platformami marketingu e-mail i szczegółowe raporty inni.

Thrive Leads to narzędzie klasy premium. Pojedyncza licencja lokalna zwróci Ci jednorazową opłatę w wysokości 67 dolarów. Inne plany obejmują pakiet 97 USD na 5 witryn, pakiet licencji 15 stron, który kosztuje 147 USD, oraz 19 USD miesięcznie Pakiet członkostwa Thrive dla nieograniczonej liczby witryn.

Dowiedz się więcej o Thrive Leads

7. WAMP

10 niesamowitych narzędzi ułatwiających życie w wordpress

Im więcej dowiesz się o WordPressie, tym łatwiejsze będzie życie w pracy z platformą. Najlepszym sposobem na poznanie WordPressa jest samodzielne zanurzenie się i przetestowanie różnych rzeczy.

Jednak potrzebujesz serwera WWW, aby uruchomić dowolną instancję WordPress. Jednocześnie zakup nazwy domeny i zarejestrowanie konta hostingowego nie ma sensu pod względem kosztów, jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to przetestować wody WordPress.

Co powinien zrobić użytkownik WordPress? Cieszę się, że zapytałeś. Możesz zainstalować WordPress na komputerze za pomocą narzędzia takiego jak WAMP. WAMP to akronim dla Windows Apache MySQL i PHP. W języku laika WAMP instaluje serwer WWW na twoim komputerze.

Za pomocą serwera internetowego możesz zainstalować tyle instancji WordPressa, ile chcesz przetestować. Jeśli masz komputer Mac, możesz użyć MAMP lub XAMPP.

Dowiedz się więcej o WAMP

8. Narzędzia programistyczne Chrome

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią ci życie w wordpress

Cóż to za ratownik. Chrome Developer Tools (DevTools) to ważna część przeglądarki Google Chrome, o której większość początkujących użytkowników WordPress nie wie.

Aby zaoszczędzić Ci napięcia, narzędzia Chrome dla programistów dają Ci wiele możliwości tworzenia stron internetowych i debugowania.

Dzięki DevTools możesz mieć głęboki dostęp do wewnętrznych elementów witryny WordPress bezpośrednio z poziomu okna przeglądarki. Dlaczego tak ważny jest taki dostęp??

Możesz tymczasowo edytować swoją stronę, nie zmieniając kodu, zobaczyć problemy z układem, wyśledzić problematyczny kod, sprawdzić czas ładowania witryny i bawić się JavaScript między innymi.

Narzędzia dla programistów Chrome są wbudowane w Google Chrome, co oznacza, że ​​dostajesz całą tę niesamowitą za darmo. Aby uzyskać dostęp do DevTools, kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny element strony i wybierz Sprawdź element. Poniżej zobacz, jak zmieniłem stronę główną WordPress.org:

10 niesamowitych narzędzi ułatwiających życie w wordpress devtools Zmiany WP

I żeby być uczciwym, oto jest Dodatek dla webmasterów dla Mozilla Firefox.

Dowiedz się więcej o Chrome DevTools

9. NotePad++

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w WordPress plus plus

Podczas pracy z WordPress możesz chcieć zejść na dół i ubrudzić się i napisać własny kod. Być może chcesz utworzyć własny motyw podrzędny, dodać kod do pliku .htaccess, edytować wp-config.php lub dodaj funkcje do swojego functions.php złożyć między innymi.

A ponieważ kod może szybko wymknąć się spod kontroli, potrzebujesz niesamowitego edytora kodu, który pomoże ci być na bieżąco i nie wpadać w szał. NotePad ++ sprawia, że ​​pisanie kodu w wielu językach programowania jest niezwykle łatwe.

Dzięki takim funkcjom, jak podświetlanie i składanie składni, funkcja wyszukiwania i zamiany, mapa dokumentu, atrakcyjny GUI, automatyczne uzupełnianie i wiele więcej, pisanie kodu nigdy nie było łatwiejsze.

Dowiedz się więcej o NotePad++

10. Planer słów kluczowych Google

10 niesamowitych narzędzi, które ułatwią Ci życie w WordPress Planowanie słów kluczowych Google

Marketing treści i SEO idą w parze, jeśli chodzi o generowanie ukierunkowanego ruchu. Aby wygrać w zakresie content marketingu i SEO, potrzebujesz sprytnych badań słów kluczowych. Jak inaczej powiesz, jakie tematy zainteresują czytelników?

Być może zabrakło Ci pomysłów na tematy. Jak zdobywasz nowe pomysły na utrzymanie maszyny do marketingu treści? Ponownie potrzebujesz odpowiednich badań słów kluczowych, aby określić tematy, które czytelnicy chcą przeczytać.

Widzisz, twoi czytelnicy używają słów kluczowych, aby znaleźć tematy i produkty. Jeśli potrafisz znaleźć te słowa kluczowe, jesteś w połowie drogi. Jeśli przeczytałeś do tej pory, z przyjemnością dowiesz się, że znalezienie słów kluczowych jest tak proste, jak praca z Google Planer słów kluczowych.

Jest to bezpłatne narzędzie Google, które umożliwia generowanie pomysłów na słowa kluczowe wokół głównego tematu.

Dowiedz się więcej o narzędziu planowania słów kluczowych Google

Teraz do Ciebie

Które narzędzia ułatwiają życie WordPress? Czy pominęliśmy twoje ulubione narzędzia WordPress? Sprawdź więcej narzędzi WordPress dla biznesu na naszym blogu lub udostępnij nam w sekcji komentarzy poniżej. Na razie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me