10 narzędzi monitorowania mediów społecznościowych dla WordPress

Narzędzia monitorowania mediów społecznościowych dla WordPress

Czy odpowiadasz za analizę mediów społecznościowych Twojej marki?


Jeśli tak, musisz wykonać wiele eksperymentów, aby znaleźć najlepsze możliwe strategie kampanii marketingowych w mediach społecznościowych. W rzeczywistości monitorowanie zachowania odbiorców w celu ich obserwacji i działania jest JEDNYM NAJWAŻNIEJSZĄ rzeczą, którą możesz zrobić, aby media społecznościowe naprawdę działały dla Ciebie.

Jeśli chodzi o osiągnięcie maksymalnego zaangażowania użytkowników który pomaga generować większą sprzedaż, musisz mieć odpowiednie dane przed sobą, aby podjąć świadomą decyzję.

Na przykład, która sieć społecznościowa zasługuje na jak najwięcej czasu i inwestycji? Jakie są tam Twoje najskuteczniejsze treści? Jaki jest ogólny wpływ wyglądu społecznego Twojej marki na Twoją firmę?

To tylko kilka wskaźników niezbędnych do podjęcia solidnej decyzji, jeśli nie kuloodporne. I potrzebujesz niemal idealnych strategii sieci społecznościowych dla swojej firmy. Ponieważ sieci społecznościowe to nie tylko miejsce, w którym nastolatki mogą spędzać czas wirtualnie lub gdzie starzy znajomi łączą się po latach. Te niezwykle wpływowe i wysoce interaktywne platformy mogą w ciągu kilku godzin stworzyć lub załamać stare firmy!

Tak więc, aby media społecznościowe działały dla Ciebie, musisz użyć naprawdę dobrych narzędzi do monitorowania tych kanałów. Te wyspecjalizowane narzędzia zrobią wszystko, w tym śledzenie słów kluczowych lub analizę zachowań użytkowników, hashtagów, adresów URL i wiele innych.

Ale na rynku jest tak wiele narzędzi. I nierzadko zdarza się zdezorientować, wybierając odpowiednie do swojego celu, a nawet chwytając narzędzie poniżej przeciętnej. Dlatego, aby Ci to ułatwić, pokażemy najlepsze narzędzia społecznościowe zaprojektowane specjalnie do monitorowania Twoich działań w mediach społecznościowych i pomagające w tworzeniu solidnych i skutecznych strategii dla zasięgu Twojej sieci społecznościowej.

1. Sprout Social

Sprout Social

Jeśli szukasz analityki mediów społecznościowych w wielu kanałach, możesz łatwo przejść do Sprout Social. Wybór należy do Ciebie. Możesz albo zagłębić się w szczegółowe wyniki jednej firmy w mediach społecznościowych, albo porównać wyniki z wielu kanałów społecznościowych jednocześnie. W obu przypadkach, Sprout Social może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Możesz śledzić wszystkie analizy kanału w mediach społecznościowych z jednego miejsca, w tym wyświetlenia strony na Facebooku, kliknięcia linków na Twitterze, zaangażowanie LinkedIn, wzrost liczby obserwujących na Instagramie, ocenę na Pinterest i wiele więcej.

Poza tym otrzymasz uporządkowane, łatwe do zrozumienia i prezentowalne raporty gotowe do wdrożenia za pomocą kilku kliknięć. Korzystając z Sprout Social, możesz generować szablony raportów, które oszczędzą Twój czas, a także raporty niestandardowe, które mogą spełnić Twoje wymagania dotyczące szczegółowej dogłębnej analizy. W końcu naszym celem jest zrozumienie odbiorców w możliwie najkrótszym czasie?

To tylko kilka zaawansowanych funkcji, które Sprout Social ma do zaoferowania w celu wydobycia cennych skarbów społecznych. Tak więc, jeśli jesteś kimś zainteresowanym możliwymi do zastosowania danymi związanymi z demografią odbiorców docelowych, osobami wpływającymi na branżę, wynikami kampanii, udostępnianiem głosu i analizowaniem nastrojów konsumentów; Sprout Social to narzędzie, które możesz wybrać bez żadnych wątpliwości!

2. Hootsuite

Hootsuite Media

Informacje i pobieranieZobacz demo

Tylko menedżer mediów społecznościowych zniesie ból związany z logowaniem się na firmowe konta społecznościowe w ciągu dnia i publikuje na każdym z nich indywidualnie.

Ale co, jeśli istnieje rozwiązanie, które pozwala zaplanować posty w mediach społecznościowych na cały dzień, tydzień lub nawet miesiące?

Cóż, jest dla ciebie Hootsuite. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi do planowania swoich postów na wszystkich platformach społecznościowych, jakie możesz wymyślić. Za pomocą tego narzędzia można dodawać szeroki zakres strumieni do każdego pulpitu nawigacyjnego danych społecznościowych. Ponadto możesz dodać kolumny, stronę główną, oś czasu, listę, a także zaplanować tworzenie strumieni w oparciu o filtrowanie.

Podstawowym składnikiem Hootsuite są jego strumienie. Może to być bardziej korzystne dla analizy Twittera i Facebooka poprzez skonfigurowanie strumienia filtrowanego według wzmianek. W takim przypadku po prostu skonfiguruj kartę docelowej sieci społecznościowej na stronie strumieni i zautomatyzuj ją w ciągu kilku minut.

Ogólnie rzecz biorąc, korzystając z tego wspaniałego narzędzia, otrzymasz solidny zestaw funkcji zarządzania społecznego z łatwym w użyciu i przejrzystym interfejsem.

3. Bufor

Bufor Społecznościowy

Bufor jest jednym z najbardziej rozwijających się narzędzi do planowania mediów społecznościowych, jakie widzieliśmy przez lata. Możesz planować treści na Twitterze, Instagramie, LinkedIn, Facebooku i Pinterest. Dobra część bufora to jego darmowe konto, możesz utworzyć bezpłatne konto, które pozwala na publikowanie na trzech kontach w mediach społecznościowych i zaplanowanie do dziesięciu postów.

Za buforem działają trzy oddzielne narzędzia. Jednym z nich jest Buffer Publish, narzędzie do planowania mediów społecznościowych. Następnie pojawia się odpowiedź na bufor, narzędzie do monitorowania i przesyłania wiadomości w mediach społecznościowych. I wreszcie, Buffer Analyze, narzędzie analityczne dla mediów społecznościowych.

Istnieją również inne funkcje, takie jak widok kanału RSS, instalowanie rozszerzenia przeglądarki w celu zapisania zawartości na później, przy użyciu programu kuratora obrazów Pablo. Ponadto otrzymasz solidny zestaw danych analitycznych dotyczących interakcji i wydajności po.

4. Awario

Monitorowanie Awario

Awario to internetowe narzędzie marketingowe, które zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci zadbać o Twoje wartość marki. To doskonałe narzędzie zostało opracowane w celu monitorowania i identyfikowania skalowalności marki w Internecie. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak ludzie myślą o twoich produktach i usługach. Awario analizuje zawartość z całego Internetu, ponieważ może codziennie przeglądać ponad 13 miliardów stron.

Mało tego, z Awario możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz znaleźć nowe tematy na nadchodzące posty gości, analizując odpowiednie linki zwrotne. Uzyskaj najtrafniejsze spostrzeżenia społecznościowe dotyczące skuteczności Twojej marki, znajdując osoby wpływające na media społecznościowe za pomocą tego wspaniałego narzędzia.

5. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo jest filią Brandwatch, która działa nieco inaczej niż inne narzędzia do słuchania w mediach społecznościowych na tej liście. Znakomitą częścią BuzzSumo jest zdolność do identyfikowania najpopularniejszych treści w mediach społecznościowych, w tym Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit i tak dalej.

Korzystając z BuzzSumo, możesz analizować treści w mediach społecznościowych na kilka sposobów. Zaawansowane parametry wyszukiwania i funkcje filtrowania znacznie ułatwiają. Wraz z danymi osoby wpływającej, to narzędzie zapewnia również niezbędne dane społecznościowego łącza zwrotnego do podjęcia świadomej decyzji.

6. Google Analytics

Google Analytics

Zdecydowanie Google Analytics można uznać za jedno z najbardziej niedocenianych narzędzi monitorowania mediów społecznościowych, z których korzysta większość właścicieli witryn. Wielu właścicieli witryn korzysta z tego narzędzia tylko do monitorowania ruchu, ale to narzędzie nie zostało opracowane tylko do monitorowania ruchu.

Z technicznego punktu widzenia Google Analytics nie jest narzędziem mediów społecznościowych, ale nadal można go używać do śledzenia różnych kampanii w mediach społecznościowych, a nawet pomóc w mierzeniu ROI społeczności. Możesz tworzyć raporty specjalnie do śledzenia w mediach społecznościowych, na przykład ilu użytkowników trafia do Twojej witryny, z którego kanału sieci społecznościowych. Możesz także użyć parametrów UTM do śledzenia i pomiaru określonych kampanii w mediach społecznościowych.

7. Dziurka od klucza

Monitorowanie dziurki od klucza

Dziurka od klucza jest jednym z najlepszych narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych, szczególnie dla użytkowników Twittera i Instagrama. Za pomocą tego inteligentnego narzędzia możesz wyszukiwać słowa kluczowe, hashtagi, adresy URL i nazwy użytkowników, aby analizować zachowanie użytkownika. Możesz również bardzo dokładnie zobaczyć zarówno dane w czasie rzeczywistym, jak i dane historyczne.

Specjalna funkcja map cieplnych Keyhole pozwala pokazać poziomy aktywności w poszczególnych częściach świata. Zaletą tego niesamowitego narzędzia jest możliwość żądania danych historycznych za pomocą Twittera i Instagrama, które zawierają informacje o liczbie postów, użytkownikach, zaangażowaniu i wpływach.

8. Snaplytics

Snaplytics

Jeśli chcesz skupić się na historiach Snapchata i Instagramie, wybór Snaplytics może być dla Ciebie doskonałą opcją. To wspaniałe narzędzie obsługuje różne wskaźniki, takie jak wskaźniki otwarcia i zamknięcia, pozwalając markom zobaczyć, gdzie szczyt zaangażowania w historię, a także dowiedzieć się o wskaźnikach porzucania.

Najwyraźniej wydaje się, że Snapchat mógł stracić przychylność niektórych marek, ale nie należy zapominać, że ta sieć wciąż może się poszczycić setkami milionów aktywnych użytkowników, którzy są tysiącletnią generacją Z. Co więcej, historie są najbardziej wymagającą częścią Instagrama awans. Dlatego możesz użyć tego narzędzia do monitorowania swojego wyglądu w mediach społecznościowych, szczególnie w przypadku Snapchata i Instagrama.

9. Kuralat

Curalate

Ponieważ większość marek próbuje swoich sił w bezpośredniej sprzedaży społecznościowej, być może myślisz tak samo o swojej marce. W takim przypadku Curalate może najlepiej służyć Twoim celom za pośrednictwem Instagrama. Będzie służyć jako hybrydowy sklep i zmaksymalizować sprzedaż za pomocą Instagrama.

Curalate pomaga właścicielom firm zrozumieć, które produkty uzyskują najwięcej kliknięć i sprzedaży. Umożliwi to również śledzenie tagów i wzmianek o produktach w celu analizowania wydajności treści generowanych przez użytkowników za pośrednictwem określonych kampanii.

10. Brand24

Brand24

Brand24 to płatne narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych dla marketerów odpowiedzialnych za prowadzenie różnych kampanii w mediach społecznościowych. Zapewni to inteligentny sposób analizowania danych w mediach społecznościowych i zaoszczędzenia niezliczonych godzin.

Za pomocą tego potężnego narzędzia możesz monitorować słowa kluczowe związane z wartością Twojej marki. Jest to funkcja alertów niestandardowych, która informuje Cię o swoich konkurentach i pomaga od razu przejść do rzeczy.

Możesz uzyskać mnóstwo wskaźników, w tym skuteczność słów kluczowych na Facebooku, Twitterze, Instagramie, zasięg w mediach społecznościowych, zaangażowanie, analizę nastrojów, YouTube można mierzyć na podstawie liczby wzmianek i tak dalej. Ponadto wskaźniki zaangażowania, wpływu, trendów hashtagi i inne analizy to niektóre z kluczowych cech Brand24.

Podsumowanie

Chociaż na rynku istnieje wiele narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych, nie możesz mieć uniwersalnych narzędzi. Oprócz tego narzędzia innej firmy, możesz użyć wbudowanego narzędzia do analizy wyszukiwania. Wbudowane narzędzie może wymagać czasu; dlatego ten artykuł został napisany w skrypcie, aby ułatwić Ci pracę.

Możesz przyjrzeć się wyżej wspomnianej liście i znaleźć odpowiednie narzędzie dla siebie. Każde wymienione tutaj narzędzie ma standard, który pomoże monitorować Twoją obecność w mediach społecznościowych jako całość. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci zrozumieć, jak wybrać odpowiednie narzędzie do śledzenia obecności w mediach społecznościowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map