10 najpopularniejszych witryn WordPress: Czy masz to, czego potrzeba?

Porozmawiajmy o pieniądzach, a dokładniej o zadaniach WordPress. Jeśli szukasz pracy WordPress, wszyscy wiemy, jak trudne może być to zadanie. Na początek, gdzie w ogóle szukasz okazji? Jak zacząć zarabiać na WordPress? Czy pieniądze wpływają, gdy tylko skonfigurujesz swoją witrynę WordPress lub jak działa cała ta sprawa WordPressing?


WordPress to międzynarodowy pracodawca, nie ma co do tego wątpliwości. Są ludzie, którzy dosłownie zabijają za pomocą WordPress, zarabiając miliony dolarów regularnie dzięki WordPress. Wielu blogerów, w tym twoich naprawdę zaangażowanych, zarabia na życie za pomocą WordPress, więc nie robię tutaj tylko bluesa.

Poza czynnikiem pieniężnym istnieje wiele innych powodów, dla których kariera WordPress jest najlepszą pracą dla setek tysięcy, jeśli nie milionów użytkowników. Istnieje ogromna społeczność na początku i duża elastyczność kariery dla wszystkich, którzy wybierają WordPress. A to tylko wisienka na torcie.

Jeśli dopiero zaczynasz lub po prostu chcesz poszerzyć swoje portfolio, zebraliśmy 10 najlepszych stron z ofertami WordPress, w których możesz znaleźć wszystkie rodzaje zleceń WordPress. Mówimy o występach na blogach WordPress, rozwoju WordPress, doradztwie i tym podobnych sprawach.

Pod koniec podajemy kilka wskazówek dla początkujących WordPresserów, a także linki do wskazówek i narzędzi dla wszystkich profesjonalistów WordPress, początkujących lub nie. W związku z tym zachęcamy do przeczytania tego przewodnika do samego końca, abyś mógł znaleźć wymarzoną pracę WordPress jak szef.

10 najlepszych miejsc pracy WordPress

Nie marnuj ani sekundy, zaopatrz się w filiżankę kawy, długopis i papier, gdy mamy zamiar zdobyć te zadania WordPress, jak na tym świecie. Rozdać? Niesamowite.

ProBlogger Jobs Board

Praca WordPress Praca ProBlogger

Muszę się do czegoś przyznać. Znalazłem ProBlogger Jobs Board z konieczności. Na długo zanim zostałem blogerem WordPress, zająłem się pisaniem SEO, co oznacza po prostu, że zarabiałem orzeszki ziemne, wypychając słowa kluczowe w posty. Wynagrodzenie było powodem do kłamstwa, podobnie jak koncert. Potem całkowicie wyschło, ponieważ – aktualizacje algorytmu Google.

W jednym z jego artykułów pod adresem Pozostawienie pracy za sobą, Tom Ewer ujawnił ProBlogger Jobs Board i moje życie nigdy nie było takie samo. Poważnie, jeśli chcesz włamać się do skomplikowanego świata niezależnych blogów WordPress, nie mogę polecić Toma wystarczająco. Facet oznacza biznes.

Pierwsze zadanie związane z blogowaniem WordPress znalazłem na ProBlogger Jobs Board, a ten koncert otworzył drzwi do wielu innych możliwości. Mimo to często odwiedzam forum pracy ProBlogger i mówiąc szczerze, nigdy nie zawodzi. Po prostu nie pozwól, by moola przyszła ci do głowy.

Oferty pracy WordPress oferowane na tym forum są świetne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych blogerów WordPress. Jesteś blogerem lub aspirujesz do bycia? Jeśli to piorunujące tak, w ProBlogger Jobs Board czekają na Ciebie wszystkie tego rodzaju zadania WordPress. A wynagrodzenie nie jest do kitu.

Ta strona z ofertami WordPress jest własnością i jest prowadzona przez Darrena Rowse, światowej sławy blogera i przedsiębiorcę. Na pewno znajdziesz niesamowite możliwości blogowania. Aby pozostać w pętli, możesz tworzyć powiadomienia o miejscach pracy dla określonych słów kluczowych ��

Zobacz forum zadań ProBlogger

WP Zatrudniony

WordPress Jobs WPhired

Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, programistą, blogerem lub innym specjalistą WordPress, WP Hired ma dla Ciebie odpowiednie zadanie. Dzięki ofertom WordPress szanowanych marek, takich jak OptinMonster, JigoShop i Vanish, nie będziesz ciężko znaleźć wymarzonej pracy w WP Hired.

WP Hired umożliwia wyszukiwanie ofert WordPress według regionu (Wielka Brytania lub USA), kategorii (rozwój, projektowanie, pisanie itp.) Lub typu stanowiska (wolny strzelec, pełny etat, staż itp.). Jako taki, masz wiele możliwości do wyboru.

Po rejestracji możesz opublikować swoje CV, aby zwiększyć swoje szanse. Rejestracja oznacza także otrzymywanie zadań WordPress bezpośrednio do skrzynki odbiorczej, co pozwala uniknąć kłopotów z rozglądaniem się. Ponadto możesz śledzić tych facetów na Twitterze lub Facebooku, aby między innymi regularnie aktualizować oferty pracy.

Ta strona z ofertami WordPress jest dziełem Jerome’a ​​Degl’innocentiego (tak, to nazwisko to coś innego), fanatyka WordPressa. Na stronie możesz zarejestrować się jako osoba poszukująca pracy, kandydat lub pracodawca. Ubieganie się o możliwości WordPress w WP Hired jest bardzo łatwe w duplikowaniu.

Wyświetl zlecenia wynajmowane przez WP

WordPress Jobs Board

WordPress Jobs

Prawdopodobnie wiesz coś o WordPress.com i WordPress.org, ale są duże szanse, że nigdy nie słyszałeś o małej stronie znalezionej na jobs.wordpress.net. Cóż, ta siostrzana strona oferuje świetne zadania WordPress w wielu kategoriach.

Jeśli szukasz kolejnego koncertu z motywami WordPress, ta strona z ofertami pracy oferuje więcej niż wystarczające możliwości. Jednak projektowanie motywów nie jest jedynym dostępnym zadaniem, inne kategorie obejmują migrację witryn do WordPress, tworzenie pełnych stosów WordPress, pisanie, wydajność WordPress i rozwój wtyczek.

Niezależnie od tego, czy jesteś konsultantem projektu, korepetytorem WordPress, czy też chcesz pochwalić się wsparciem, ta tablica zadań WordPress jest dokładnie tam, gdzie musisz. Zarząd publikuje wyłącznie zlecenia związane z WordPress i wszystkie są koncertami wysokiej jakości. Oferty pracy są automatycznie usuwane po 21 dniach, aby stworzyć miejsce tylko na nowe możliwości.

Zobacz jobs.wordpress.net

Automatyczny

WordPress Jobs Automattic

Od maja 2017 r. Jetpack, Polldaddy, Akismet i WordPress.com miały łącznie 121 milionów użytkowników, co oznacza, że ​​Automattic – firma stojąca za tymi pomyślnymi markami – rośnie. I nie zaczynajmy od popularnej platformy WooCommerce, ich najnowszego przejęcia.

Czy wiesz, co to oznacza dla ciebie jako poszukiwacza pracy? Zgadza się, oznacza to, że jest wiele zadań WordPress do zdobycia. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą ds. Marketingu, inżynierem szczęścia, guru stowarzyszonym lub wranglerem kodu, Automattic chętnie usłyszy od ciebie.

Firma oferuje wiele innych zadań WordPress, które są naprawdę rozpieszczane, niezależnie od kwalifikacji. A dzięki wielu niesamowitym korzyściom nie ma jednego powodu, dla którego nie powinieneś patrzeć na Automattic jako potencjalnego przyszłego pracodawcę. Tak, obejmuje to w pełni płatny urlop rodzicielski, podróż służbową i ubezpieczenie na życie.

Ponadto, czy nie zabiłbyś po prostu, aby pracować razem z crème de la crème społeczności WordPress? Automattic zatrudnia najlepszych z najlepszych, co oznacza, że ​​istnieją miliardy możliwości współpracy i rozwoju. To, a Matt Mullenweg będzie twoim szefem. Jak miło współpracować z facetem, który przyniósł nam WordPress?

Wyświetl oferty automatyczne

Po prostu zatrudniony

WordPress Jobs Po prostu zatrudniony

Piąta pozycja na naszej liście zajmuje Simply Hired, popularny wybór wielu osób poszukujących pracy w WordPress. W chwili pisania tego tekstu Simply Hired oferuje ponad 6 000 zadań WordPress. Najlepsza część? Większość z tych możliwości jest ostatnia i dobrze się opłaca – czyli ponad 60 000 USD rocznie świetny.

Większość firm w Simply Hired szuka wszelkiego rodzaju programistów WordPress, więc nie marnuj czasu, Twoja szansa to jedno kliknięcie. Nie wahaj się po prostu zatrudnić, jeśli nie jesteś programistą WordPress; istnieje wiele innych zadań WordPress, w tym wsparcie i blogowanie, aby tylko pobudzić apetyt.

Sama ilość prac związanych z WordPress w Simply Hired zrobi na tobie wrażenie, więc posprzątaj, że cholera już wznowi. Odśwież swoje umiejętności i zdobądź wymarzoną pracę. Co jeszcze? O tak, Simply Hired po prostu wyszukuje listę dostępnych zadań WordPress, co oznacza, że ​​następuje przekierowanie do 3r & D strony imprezowe.

Ale to nawet nie ma znaczenia, prawda? Chcesz pracy, a my znaleźliśmy dla Ciebie ponad 6 tysięcy możliwości, więc zamknij się już i zarabiaj.

Wyświetl oferty wynajmu po prostu

WPMU Dev Jobs Board

WordPress Jobs WPMU DEV

Od lat WPMU Dev publikuje niesamowite treści dotyczące WordPress. W tym czasie wzrosły one skokowo pod względem członkostwa. Ta społeczność jest domem dla wielu specjalistów WordPress, którzy chętnie sobie pomagają.

Możesz sam dołączyć do społeczności jako profesjonalista WordPress. Prowadzą tablicę zadań, która zawiera zadania związane z WordPress, które powalą twoje skarpetki. Możesz założyć konto pro i opublikować swoje CV, a także wymienić swoje umiejętności.

Ponadto możesz wyszukiwać i aplikować na dowolne oferty pracy reklamowane w WPMU Dev. Rachel McCollin w artykule dowodzi, że zlecenia WordPress są zwykle krótkoterminowymi zleceniami, w przeciwieństwie do kontraktów długoterminowych (lub stałych). Możesz jednak temu przeciwdziałać, publikując swoje CV, aby przyciągnąć potencjalnych pracodawców na auto-pilot.

Jest jednak jeden haczyk. Musisz zapisać się do członkostwa WPMU Dev, aby odpowiedzieć na ofertę pracy. Oferują 14-dniowy okres próbny (chociaż w chwili pisania jest 30-dniowa oferta próbna), który pozwala przetestować wody. Członkostwo kosztuje zaledwie 49 dolarów miesięcznie.

Tu jest lepiej. Profesjonalne członkostwo daje dostęp do motywów WPMU Dev, ponad 100 wtyczek, rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, WP Academy i wsparcia ekspertów. Oferują również hosting, ale kosztuje to 1 000 dolarów miesięcznie. Whoa!

Z ponad 550 000 członków można śmiało powiedzieć, że jesteś w dobrym towarzystwie. Powrót do zadań WordPress. Ich tablica ogłoszeń zawiera projekty o niesamowitych budżetach, które pomogą Ci szybko odzyskać składki członkowskie. Heck, wartość, którą otrzymujesz na WPMU Dev, przewyższa cenę dziesięć razy.

Zobacz WPMU Dev Jobs

Flexjobs

WordPress Jobs Flexjobs

Flexjobs to po prostu strona z ofertami pracy, która publikuje wszelkiego rodzaju możliwości, nie tylko oferty WordPress. To pęka w szwach z wszelkiego rodzaju niesamowitymi możliwościami pracy dla programistów WordPress, twórców treści, personelu pomocniczego i wielu innych.

Samo wyszukanie „WordPress” na stronie powoduje wyświetlenie większej liczby zadań WordPress, niż można to zrobić jednocześnie. W chwili pisania tego tekstu znaleźliśmy ponad 280 możliwości dla specjalistów WordPress. Ponieważ istnieje 55 kategorii stanowisk do wyboru, zawsze możesz zawęzić poszukiwania pracy za pomocą słów kluczowych i odpowiednich filtrów.

Ponadto strona jest wyposażona w najlepsze narzędzia do poszukiwania pracy, aby zapewnić Ci idealną okazję. Istnieje sekcja „powiązane prace” i wskazówki dotyczące poszukiwania pracy, dzięki którym polowanie jest lepsze. Ponadto możesz przeglądać polecane prace lub po prostu wyszukiwać oferty według lokalizacji.

Będziesz jednak potrzebować członkostwa Flexjobs, aby się o nie ubiegać. Koszty członkostwa wynoszą od 14,95 USD miesięcznie do 49,95 USD rocznie.

Zobacz oferty pracy Flexjobs

Autentyczne prace

WordPress Jobs Authentic Jobs

Założona przez Camerona Moll (być może słyszałeś o nim lub widziałeś jeden z jego wielu postów) już w 2005 roku, Authentic Jobs zyskał sławę jako portal z ofertami pracy. Te witryny z ofertami pracy połączyły tysiące kreatywnych profesjonalistów z niesamowitymi firmami, takimi jak Apple, Mercedes Benz i The New York Times.

Jak widać, będziesz w bezpiecznych rękach w Authentic Jobs – jest to wiarygodne źródło intratnych zleceń WordPress. Więc co trzeba, aby skutecznie ubiegać się o wymarzoną pracę? Po prostu przejrzyj liczne możliwości WordPress, a gdy znajdziesz tę, która zaznacza wszystkie twoje pola, kliknij przycisk „Zastosuj do tej pracy”. Podaj swoje dane, pochwal się swoimi umiejętnościami i naciśnij przycisk przesyłania. To jest naprawdę tak proste.

W kwestiach użyteczności Authentic Jobs to czysta błogość. Znalezienie pracy to wyszukiwane hasło. Jeśli potrzebujesz więcej opcji, zawsze możesz liczyć na panel boczny, który pomaga znaleźć pracę według rodzaju, umiejętności, lokalizacji, poziomów (założyciel, dyrektor naczelny itp.), Rodzaju firmy i wynagrodzenia.

Ponadto możesz tworzyć powiadomienia o ofertach pracy, aby otrzymywać nowe możliwości pocztą e-mail.

Wyświetl autentyczne prace

Przepełnienie stosu

Przepełnienie stosu zadań WordPress

Jak Projektant WordPress lub programistą (aaa, co za różnica?) prawdopodobnie odwiedzasz Stack Overflow co jakiś czas. Wynika to wyłącznie z faktu, że Stack Overflow jest domem dla ponad 7 milionów programistów takich jak Ty. Ptak z piór każdy?

Stos przepełnienia ma tablicę pytań i odpowiedzi, która zawiera ciekawe pytania, hacki i wszystko inne dotyczące programowania. To naprawdę świetne źródło dla programistów, coś podobnego do Quory. Możesz uzyskać odpowiedzi na dowolne pytanie dotyczące kodowania, które jest dobre.

Równie dobra jest tablica ofert pracy zawierająca wszelkiego rodzaju prace programistyczne. Aby znaleźć zadania WordPress, po prostu skorzystaj z widocznie umieszczonych pól wyszukiwania, a Twoja praca zostanie wykonana. Och, czekaj, oczywiście, że musisz złożyć podanie, co jest tak proste, jak A, B, C. Przekierowanie stosu przekierowuje na stronę pracodawcy.

Jeśli utworzysz Historię programisty (rejestrując się), Stack Overflow obiecuje przyspieszyć twoje mecze i postawić cię przed pracodawcami tak szybko, jak to możliwe. Ponadto możesz tworzyć alerty o ofertach pracy, aby być na bieżąco.

Wreszcie, nawet jeśli nie wylądujesz na wymarzonej pracy WP, dostępnych jest wiele zadań kodowania. Doszli do wniosku, że jeśli możesz napisać motyw WordPress, możesz pracować nad każdym innym projektem, który wymaga znajomości języków programowania, takich jak PHP.

Zobacz zadania przepełnienia stosu

Sklepy z produktami WordPress

WordPress Jobs WP Engine

W ostatnim czasie popularność produktów WordPress wzrosła, podobnie jak producenci. Gdziekolwiek spojrzysz, z pewnością znajdziesz osobę sprzedającą motywy WordPress, wtyczki, hosting lub inną usługę. Niektórzy programiści budują niesamowite firmy wokół jednego produktu WordPress, podczas gdy inni sprzedają więcej niż jeden produkt.

Kiedy sprzedajesz kilka produktów lub usług WordPress, oczywiście potrzebujesz zespołu pracowników pomocy technicznej, którzy pomogą w pytaniach klientów i innych sprawach. Na pewno będziesz potrzebować facetów, aby przyspieszyć działania marketingowe. Aby zainteresować klientów, musisz wymyślić nowe gadżety i zaktualizować istniejące produkty.

Jako dostawca produktu WordPress nie możesz tego zrobić bez pomocy. Musisz zatrudniać ludzi lub palić. Jako osoba poszukująca pracy możesz wyraźnie zobaczyć, jak możesz skorzystać z tej sytuacji. Możesz skontaktować się ze sprzedawcami WordPress i przesłać swoją aplikację. Większość tych firm ogłasza oferty pracy na swoich stronach internetowych, co oznacza, że ​​łatwo je znaleźć.

Istnieje milion i jedna okazja, po prostu musisz poszukać. Na przykład sklepy z motywami WordPress, takie jak Eleganckie motywy będą mieli możliwości dla programistów, twórców treści, sprzedawców i przedstawicieli wsparcia. Zarządzane firmy hostingowe WordPress, takie jak WP Engine lub Koło zamachowe potrzebują ekspertów ds. wydajności WordPress, guru migracji, przedstawicieli wsparcia i tak dalej. Znów musisz po prostu spojrzeć.

Masz nasz dryf? Mam nadzieję, że �� Dodatkowo możesz zawsze Google preferować pracę WordPress np .: „Wymagany pełny programista WordPress”, „napisz dla nas 100 $” itp..

Wskazówki i narzędzia dla profesjonalistów WordPress

Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą od WordPressa lub chcesz się w nim zanurzyć, kierujemy Cię do tych postów, abyś mógł oglądać:

  • Ponad 25 wskazówek dla blogerów WordPress
  • 8 sprawdzonych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą WordPress
  • Jak zarabiać na sprzedaży produktów i usług WordPress
  • Jak zarabiać pieniądze na blogu WordPress
  • Jak zostać odnoszącym sukcesy blogpreneurem i zarabiać pieniądze dzięki WordPress
  • 7 najlepszych afiliacyjnych wtyczek WordPress
  • Jak stworzyć udany sklep internetowy za pomocą WordPress, konfigurowanie WooCommerce od początku do końca
  • Jak zbudować portfolio online za pomocą WordPress (i Total Theme)
  • I wiele innych z naszego bloga!

Ponadto rozważ pracę nad własnym blogiem, wznów i próbki, ponieważ są one często wymagane podczas składania wniosków o zlecenia WordPress.

Uwagi końcowe

Istnieje niezliczona ilość zadań WordPress online, wystarczy spojrzeć we właściwe miejsca. Ten post służy jedynie jako ilustracja tego, co jest dostępne. Istnieje wiele internetowych tablic z ofertami WordPress, których nie moglibyśmy znaleźć w jednym poście. Jeśli pominęliśmy twojego ulubionego, podziel się komentarzami i pozwól nam zdobyć te pieniądze.

Zakończę ten post słowami jedynego T.I.., „Nie ma nic lepszego niż moola!”  Powodzenia w poszukiwaniu pracy i niech wygra najlepszy człowiek ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me