Kiedy myślisz o WordPress i e-commerce, prawdopodobnie możesz wymyślić tylko kilka opcji. WooCommerce jest rzeczą oczywistą, ponieważ jest to darmowa wtyczka z wyboru dominująca na rynku prawie na zawsze, z bezpłatnymi wtyczkami, takimi jak Easy Digital Downloads i iThemes Exchange, zajmującymi drugie i trzecie miejsce. Ale początkowo wszystkie trzy wtyczki wymagają wielu dodatków premium, jeśli chcesz uzyskać dostęp do ich pełnej listy funkcji.


Jeśli poważnie myślisz o sobie w Internecie, możesz nie mieć czasu ani cierpliwości na zakup, instalację i konfigurację wszystkich tych dodatków. Inni specjaliści, jak Daymond John z FUBU i Tina Roth Eisenberg z Tattly też nie mam na to czasu. Dlatego polegają na Shopify przy tworzeniu swoich sklepów internetowych.

Shopify – potężny e-commerce, uproszczony

Shopify to jedna z najpopularniejszych opcji e-commerce w Internecie, nie tylko dla wielkich nazwisk takich jak FUBU, ale także dla małych facetów. Dlaczego? Ponieważ jest to nie tylko bardzo opłacalny sposób sprzedawania produktów online, ale także niezwykle łatwa w obsłudze i niedroga do uruchomienia, dlatego prawie ćwierć miliona stron internetowych aktywnie korzysta z Shopify w tej chwili.

Zaawansowane opcje sprzedaży

Shopify: zaawansowane opcje e-commerce

Shopify to świetna opcja do sprzedaży online. Dlaczego? Z pozoru nic nie jest w stanie zrobić ta platforma. Możesz łatwo zbudować sklep internetowy z nieograniczoną liczbą produktów. Możesz promować i sprzedawać swoje produkty w mediach społecznościowych dzięki wsparciu Shopify dla Facebooka, szpilek „do kupienia” na Pinterest i Twittera. Możesz dodać dowolny ze swoich produktów do dowolnej witryny za pomocą Shopify Kup przycisk, a nawet możesz zabrać swój sklep internetowy do zwykłego sklepu Shopify POS sprawić, by sprzedaż była twarzą w twarz.

Prosta konfiguracja

Shopify ułatwia także rozpoczęcie pracy. Dodawanie produktów to pestka. Po prostu dodaj swoje opisy, zdjęcia, a nawet pobieraj pliki (dla towarów cyfrowych). A niebo jest granicą – Shopify nie ogranicza liczby produktów, które możesz dodać. Dodatkowo są wbudowane opcje dodawania SEO tagi, kategorie produktów, sprzedaż, ceny, dostawcy, warianty produktów itp.

Ponieważ wszystkie Twoje produkty są hostowane na serwerach Shopify, nie musisz się martwić o niektóre internetowe protokoły bezpieczeństwa lub zarządzanie danymi klientów. Obejmuje to ważne czynniki, takie jak kopie zapasowe, Certyfikat SSL, bezpieczeństwo karty kredytowej (Poziom 1 PCI zgodność), przetwarzanie zwrotów, konta klientów i inne. Shopify to wszystko dla Ciebie.

Shopify + WordPress

Shopify eCommerce WordPress Plugin

Jeśli nie słyszałeś o Shopify lub zauważyłeś, że wcześniej go nie było w naszych artykułach na WPExplorer, prawdopodobnie dlatego, że do tej pory nie było wyraźnego sposobu na zintegrowanie potężnej platformy zakupowej z naszym ukochanym WordPress. Ale teraz jest – poznaj potężną wtyczkę e-commerce Shopify dla WordPress.

Za pomocą tego fajnego narzędzia łatwo zintegrujesz swoje produkty Shopify z witryną obsługiwaną przez WordPress! Teraz możesz mieć wszystkie niesamowite funkcje WordPress, które znasz i lubisz (takie jak pełna kontrola nad własną witryną, mnóstwo motywów i wtyczek itp.) ORAZ moc Shopify! Plus Shopify sprawiło, że dodawanie produktów było tak proste, jak kliknięcie przycisku, dosłownie.

Po zainstalowaniu wtyczki nowa sekcja Shopify zostanie dodana do pulpitu WordPress. Stąd możesz szybko utworzyć przyciski Kup WordPress, które łączą WordPress z Twoimi produktami Shopify. Po utworzeniu przycisków Kup możesz rozpocząć wstawianie ich do postów i stron za pomocą łatwego przycisku Dodaj produkt:

Dodawanie produktów za pomocą Shopify

Oczywiście nadal będziesz potrzebować członkostwa w Shopify, ponieważ wszystkie twoje produkty są zarządzane i hostowane na ich serwerach, ale ta wtyczka sprawia, że ​​integracja sklepu Shopify na dowolnej lub wszystkich twoich stronach WordPress jest tak łatwa. Jest to szczególnie przydatne, jeśli korzystasz z wielu stron docelowych w celu promowania jednego produktu lub jeśli masz już sklep Shopify i chcesz zaprezentować swoje produkty na swojej stronie internetowej lub postach na blogu (aby nie przekierowywać klientów w całej sieci) ).

Dowiedz się więcej i uzyskaj Shopify

Podsumowanie

Cieszymy się, że twórcy motywów i użytkownicy WordPress integrują Shopify w swoich projektach i witrynach w nadchodzących miesiącach. Shopify to świetna opcja dla małych i dużych firm. Ale chcemy usłyszeć od ciebie! Czy korzystałeś już z Shopify? Czy jesteś podekscytowany wypróbowaniem Shopify dla WordPress? Czy uważasz, że WPExplorer powinien wydać motyw WordPress dla Shopify? Daj nam znać swoje przemyślenia poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me