Spojrzenie na zoptymalizowany hosting WordPress firmy Bluehost

Recenzja zoptymalizowanego hostingu WordPress przez Bluehost

Czy zdecydowałeś się samodzielnie hostować blog lub witrynę WordPress, ale nie masz pewności, z której firmy hostingowej korzystać? Wydaje się, że dla właścicieli witryn istnieje nieskończona liczba opcji hostingu WordPress.


Jednak firmy hostingowe rozumieją moc WordPress i wiele zaczęło optymalizować swoje usługi hostingowe specjalnie dla użytkowników WordPress. Bluehost jest jedną z tych firm. Ułatwiają hostowanie i tworzenie witryny WordPress w mgnieniu oka, a także oferują opcje hostingu dostosowane specjalnie dla użytkowników WordPress.

W tym poście dowiemy się, co tak naprawdę oznacza zoptymalizowany hosting WordPress, przeglądając funkcje Bluehost, które sprawiają, że zoptymalizowany hosting dla WordPress jest wyjątkowy.

Bluehost: Hosting dla WordPress nie jest obcy

Bluehost 10-letnie poparcie przez WordPress.org

Blogerzy w Internecie odnoszą się do szybkości Bluehost, kompetentnych agentów obsługi klienta i przystępności cenowej. Oferują szereg produktów hostingowych. Hosting współdzielony jest często najlepszą opcją dla małych stron internetowych, które dopiero zaczynają. Nowe konta mają bezpłatną domenę na 12 miesięcy, ulepszony panel sterowania i ceny zaczynające się od 3,49 USD miesięcznie przez pierwszy rok (jeśli skorzystasz z naszego linku powyżej). Dzięki abonamentowi Basic możesz hostować jedną domenę i instalować WordPress jednym kliknięciem lub skorzystać z kreatora stron Bluehost.

Jeśli chcesz hostować wiele witryn, plan Plus hostuje dziesięć witryn za 10,99 USD miesięcznie (lub 5,95 USD miesięcznie w sprzedaży), a możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych z abonamentem Business Pro Bluehost za 23,99 USD miesięcznie (13,95 USD za miesiąc miesiąc na wyprzedaży).

Każdy plan hostingowy zawiera określoną liczbę kont e-mail, z wyjątkiem planu pro, który oferuje nieograniczoną liczbę kont e-mail. Wreszcie, przy nieco innej opłacie i strukturze funkcji, możesz wypróbować nowe rozwiązanie do hostingu w chmurze Bluehost.

Oprócz standardowej oferty Bluehost ulepsza własną usługę i technologię dzięki specjalizowanemu produktowi: Zoptymalizowany hosting dla WordPress.

Teraz przyjrzyjmy się bliżej …

Zoptymalizowany hosting Bluehost dla WordPress Explored

Bluehost Zoptymalizowany hosting dla WordPress

Po zeskanowaniu strony produktu Bluehost w poszukiwaniu zoptymalizowanego hostingu, jedną z pierwszych rzeczy, które możesz zauważyć, jest lista wyższych punktów cenowych. Na przykład najtańszy plan kosztuje 24,99 USD miesięcznie (pierwszy miesiąc jest w sprzedaży za 12,49 USD). Ale dzięki temu planowi możesz hostować maksymalnie pięć stron internetowych. Ten plan obejmuje również 30 GB przestrzeni dyskowej, 2 GB pamięci RAM, całodobową obsługę klienta, ulepszone cPanel, bezpieczeństwo SiteLock i może obsłużyć do miliona odwiedzających witrynę miesięcznie.

Na stronie docelowej znajduje się wiele dodatkowych funkcji, ale nie byłem pewien, w jaki sposób te funkcje uzasadniają wyższy koszt. Zadzwoniłem do działu obsługi klienta, aby zapytać: „W jaki sposób hosting Bluehost jest zoptymalizowany pod kątem WordPress? Co sprawia, że ​​jest inaczej?

Ku mojemu zdziwieniu jeden z partnerów handlowych Bluehost (Matt) miał pomocne odpowiedzi.

Optymalizacja na poziomie serwera

Serwery dedykowane Bluehost Zoptymalizowany hosting WordPress

Podstawowym sposobem optymalizacji planów hostingowych WordPress przez Bluehost jest przypisanie każdego konta do prywatnego serwera – twoje zasoby sieciowe są twoje. Jednym z powodów, dla których inne opcje hostingu są tańsze, jest to, że tysiące stron zarządzanych przez WordPress współużytkują ten sam serwer. Ale struktura platformy serwerowej Bluehost oznacza, że ​​witryna ma własną pamięć RAM, procesor i menedżerów procesów (PHP-FPM). Z tego powodu Bluehost sugeruje, że Twoja witryna będzie odczuwać niewielkie lub żadne przestoje i będzie działać z większą prędkością dla odwiedzających ją witryn.

Ulepszony panel sterowania

Wiele firm hostingowych wykorzystuje cPanel jako pulpit nawigacyjny panelu sterowania. CPanel to, że tak powiem, siedziba Twojej witryny. Bluehost poszedł o krok dalej, dostosowując cPanel, aby zapewnić bardziej wydajne i przyjazne dla użytkownika doświadczenie.

Na przykład możesz zainstalować WordPress jednym kliknięciem, a także łatwo kupować i instalować motywy premium za pośrednictwem dołączonego portalu MOJO Marketplace, który jest zintegrowany z dostosowanym cPanel Bluehost. Ich cPanel został również zaprojektowany do dobrej nawigacji na tablecie lub komputerze stacjonarnym. I chociaż dla niektórych może być to wygodne, zalecamy wyłączenie wtyczki Mojo Market jako jeden z pierwszych kroków podczas konfigurowania witryny za pomocą Bluehost. Wielu naszych klientów korzystających z naszych motywów premium zgłosiło problemy, błędy i powolność korzystania z nich, a także wiele innych wspaniałych motywów do wyboru w Internecie (w tym nasze własne darmowe motywy WordPress) poza rynkiem.

Wyszkolona pomoc ekspertów WordPress

Wyszkolona pomoc ekspertów WordPress

Wszyscy technicy z infolinii Bluehost zostali przeszkoleni w zakresie nawigacji po WordPressie i pomogą Ci zbudować stronę internetową. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zarejestrować w zoptymalizowanym hostingu WordPress, czy nie, ta pomoc jest dostępna. W rzeczywistości ich technicy są tak dobrze przeszkoleni, że WordPress polecił tę firmę hostingową przez ostatnie dziesięć lat.

Różnica wsparcia w przypadku tej zoptymalizowanej opcji hostingu polega na tym, że technicy obsługi klienta przechodzą zaawansowane szkolenia z wieloma głównymi programistami WordPress.

Zapewnia to inny poziom wsparcia, który jest dostosowany do twoich potrzeb w ramach dowolnego dylematu, z którym możesz się spotkać podczas rozmowy telefonicznej. Zoptymalizowani klienci Hostingu WordPress często doświadczają krótszego czasu oczekiwania, kiedy dzwonią po wsparcie techniczne. Czasami wcale nie ma czasu oczekiwania. (Nawiasem mówiąc, zadzwoniłem także do działu technicznego, a moje połączenie zostało odebrane w ciągu kilku sekund.)

SiteLock Security

bluehost-partners-with-sitelock-web-security

Ludzcy i wirtualni hakerzy uwielbiają WordPress, zwłaszcza mniejsze strony internetowe; wydaje się to dla nich ostatecznym wyzwaniem hakerskim. Miałem włamanych kilka stron internetowych WordPress, dopóki nie nauczyłem się, jak je odpowiednio chronić. Więc wiedząc, że będziesz SiteLock Security po instalacji to wielka sprawa. SiteLock uruchamia zaporę ogniową i codziennie skanuje witrynę pod kątem złośliwego oprogramowania bez spowalniania.

Wniosek

Istnieje wiele opcji hostingu WordPress, a Bluehost jest warty rozważenia. Poza ulepszonym wyglądem, pracownicy Bluehost obsługują głównych programistów WordPress i sponsorują wydarzenia WordCamp, aby pomóc w dalszej wiedzy na temat WordPress. Sugeruje to, że oprócz oferowania produktów związanych z WordPress, Bluehost stara się poszerzać swoją wiedzę na ten temat.

Przejrzyj tę listę funkcji i porównaj ją z hostingiem WordPress, aby ustalić, czy zoptymalizowany hosting WordPress Bluehost jest dla Ciebie opłacalną opcją. Wygląda na to, że wprowadzili pewne ulepszenia wizualne, tekstowe i usługowe od czasu jednej ze swoich recenzji z 2013 roku, ale opinie są różne. Najlepiej przeczytaj informacje znajdujące się tutaj i na Bluehost.com, a następnie zadzwoń, jeśli masz dodatkowe pytania.

Sprzedawca, z którym rozmawiałem, był dobrze poinformowany i wyjaśnił różnice między ich zoptymalizowaną usługą WordPress a inną zarządzaną opcją hostingu WordPress (na moje zapytanie), nie będąc sprzedażą. Przynajmniej jeśli członkowie zespołu sprzedaży podeszli do połączeń w podobny sposób, możesz dzwonić i zadawać pytania bez poczucia, że ​​zaplątasz się w sieć ryb. Możesz również skontaktować się z pomocą techniczną, aby uzyskać bardziej szczegółowe pytania dotyczące pamięci RAM, wydajności serwera i innych aspektów technicznych, które wpływają na potrzeby Twojej witryny.

Czy używałeś Bluehost do zbudowania strony internetowej lub bloga WordPress? Jak ci się to udało? Czy są dostępne dodatkowe funkcje za pośrednictwem Bluehost, które nie zostały tutaj wymienione? Pomóż innym, wspominając o nich w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map