Popraw swoje zarządzanie witryną WordPress dzięki Slack

WordPress jest bardzo elastyczną i łatwą w użyciu platformą, więc nie powinno dziwić, że coraz więcej programistów zwraca się do niego z myślą o pracy z klientem. A ze względu na łatwość użycia wielu przedsiębiorców robi to samo, ale WordPress.


Czas to pieniądz, bez względu na to, czy jesteś częścią ogromnej firmy projektowej, czy członkiem małego zespołu rozpoczynającego pierwszy biznes online. Zawsze, gdy możesz zoptymalizować proces, powinieneś rozważyć jedno narzędzie wydajności Luźny.

Co to jest luz

Slack to sposób na połączenie wszystkich społeczności internetowych, organizacji, grup i kont medialnych, abyś mógł współpracować ze swoim zespołem z jednego źródła (chociaż możesz go użyć do kierowania wiadomości do innych członków swojego zespołu). W ten sposób możesz zwiększyć wydajność bez poświęcania narzędzi komunikacji, których już używasz. Aby usprawnić źródła danych, po prostu dodaj je do konta swojego zespołu Slack za pośrednictwem aplikacji. Następnie wszyscy członkowie Twojego zespołu będą mogli zobaczyć wszystkie różne posty i media za pośrednictwem kanału.

Dostępna jest ogromna liczba aplikacji do zintegrowania ulubionych narzędzi ze Slackiem. Spójrz tylko na Katalog aplikacji Slack. Znajdziesz integracji dla popularnych Media społecznościowe platformy takie jak Twitter i Dribbble, aby wysyłać Ci najnowsze tweety do / z określonego uchwytu lub aby zobaczyć zdjęcia Dribbble dla określonego wyszukiwanego hasła. Istnieje również wiele aplikacji dla analityka narzędzia do śledzenia wydajności Twojej witryny Google Analytics lub alerty dotyczące przestojów witryny Uptrend. I wiele więcej. Dodatkowo możesz dodać niestandardowe integracje (takie jak WordPress).

Slack dla WordPress

WordPress i Slack

Slack i WordPress są jak masło orzechowe i galaretka. Obie są świetne same w sobie, ale zdecydowanie też świetnie sobie radzą. Nie wierzysz nam? Nawet Stwórz WordPress zespół korzysta ze Slacka, aby zwiększyć efektywność komunikacji. Nie może zaszkodzić, aby spróbować – a bezpłatne wtyczki Slack do WordPress sprawiają, że wdrożenie jest szybkie i łatwe.

Slack ułatwia konfigurowanie niestandardowych powiadomień dla określonych zdarzeń WordPress. Po zintegrowaniu będziesz mógł dokładnie zobaczyć, kiedy zespół autorów opublikuje nowy post na blogu, lub kiedy zespół ds. Konserwacji i bezpieczeństwa przeforsuje motyw lub aktualizację wtyczki. To oszczędza Twój czas jako menedżera lub właściciela małej firmy (nie musisz już sprawdzać wszystkich aspektów witryny WordPress), dzięki czemu możesz skupić się na pozostałej części swojej firmy.

Dzięki Slack możesz także wyznaczyć określone kanały powiadomień dla różnych członków zespołu. Na przykład możesz także skonfigurować integrację, aby wysyłać polecenia ping do zespołu marketingowego, gdy opublikowany zostanie post, aby wiedzieć, że można rozpocząć promocję społecznościową. Dlatego zwiększając swoją produktywność, możesz usprawnić komunikację z całym zespołem. Dodatkowe aplikacje do udostępniania plików, czatu na żywo, tablic itp. Jeszcze bardziej ułatwiają zespołowi współpracę bez rozpraszania uwagi.

Zobacz, dlaczego warto wypróbować Slack dla swojego zespołu? Ponieważ nie ma aplikacji WordPress (jeszcze nie tak daleko, jak mogliśmy zobaczyć) na razie będziesz musiał użyć Przychodząca aplikacja Webhooks aby dodać powiadomienia WordPress. Pokażemy Ci, jak to wszystko zrobić za chwilę. Zanim przejdziemy do tego, najpierw potrzebujesz konta Slack!

Krok 1: Zarejestruj darmowe konto Slack

Rejestracja jest szybka, łatwa i zaczyna się od 0 USD. Bezpłatne konto umożliwia integrację 10 usług z zespołem Slack, przeglądanie ostatnich 10 000 wiadomości, wygodne dodawanie Slacka do urządzeń za pośrednictwem aplikacji (iOS, Android, Mac i Windows) oraz wykonywanie połączeń jeden na jednego ( chociaż ten ostatni jest wciąż w fazie testów beta).

Dla większości drużyn darmowy poziom będzie działał idealnie. Jeśli jednak potrzebujesz / chcesz więcej (takich jak nieograniczona integracja usług, archiwa z możliwością wyszukiwania, uwierzytelnianie dwuskładnikowe itp.), Konta użytkowników zaczynają się już od 6,67 USD / miesiąc.

Aby zacząć, przejdź do Strona Slack, wybierz poziom usług (ponownie – darmowe konto będzie prawdopodobnie najbardziej sensowne dla nowych zespołów) i kliknij przycisk, aby Utwórz nowy zespół. Wpisz swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Rejestracja Slack

Teraz możesz nadać swojemu zespołowi nazwę. Czegokolwiek chcesz – chociaż sensowne jest wybranie czegoś związanego z tym, do czego służy Twój zespół.

Zespół Slack

Po wybraniu nazwy zespołu możesz ustawić swój adres internetowy Slack. Jeśli nazwa twojego zespołu jest już używana przez inny zespół Slack, zostaną wyświetlone niektóre sugerowane opcje. Wybierz jedną z opcji lub wprowadź inną nazwę, aby kontynuować.

Slack Web Address

Następnym krokiem jest potwierdzenie informacji i nazwy / adresu zespołu. Sprawdź dokładnie, czy wszystko wygląda dobrze, a następnie naciśnij przycisk, aby sfinalizować zespół.

Potwierdzenie luzu

Teraz możesz zaprosić swój zespół (lub możesz wstrzymać się z tym krokiem, dopóki nie uzyskasz wszystkiego, czego chcesz).

Slack Invites

Twój zespół Slack jest już ustawiony! Pierwszy ekran, który zobaczysz, będzie stroną powitalną. Jeśli to twój pierwszy remis przy użyciu Slacka, kliknij przycisk, aby rozpocząć 1-minutowy samouczek pokazujący, gdzie znaleźć wszystkie opcje.

Samouczek Slack

Zanim przejdziesz do następnego kroku, sugerujemy utworzenie kilku kluczowych kanałów Slack, których będziesz używać do komunikowania się ze swoim zespołem. Kanały to kanały grupowe w Twoim zespole którego możesz użyć do uporządkowania wiadomości Slack.

Za pomocą kanałów możesz tworzyć publiczny kanały, do których cały zespół ma dostęp (doskonałe do aktualizacji projektów, notatek ze spotkań, mediów społecznościowych itp.), a także prywatny kanały ograniczające rozprzestrzenianie się informacji (takie jak powiadomienia Zendesk dla zespołu wsparcia, raporty MailChimp lub Google Analytics dla zespołu marketingowego lub aktualizacje WordPress dla zespołu internetowego).

Slack Channels

Aby zintegrować WordPress ze Slackiem, musisz także zainstalować jedną kluczową aplikację – Przychodzące haki internetowe. Ta aplikacja jest potrzebna do pobierania niestandardowych informacji ze źródeł zewnętrznych (takich jak WordPress). Tak więc na pulpicie nawigacyjnym Slack kliknij nazwę zespołu w lewym górnym rogu, a następnie opcję dla Aplikacje i integracje.

Slack Zainstaluj aplikacje

Teraz wystarczy wyszukać „przychodzące haki internetowe” i kliknąć aplikację z różowo-szarym trójkątnym logo (patrz poniżej). Następnie kliknij zainstalować przycisk.

Aplikacja Slack Incoming Webhooks

Wybierz kanał, na który chcesz przekazywać powiadomienia z witryny WordPress, a następnie kliknij przycisk, aby dodać integrację.

Slack Incoming Webhooks Channel

Spowoduje to wygenerowanie wielu opcji zaczepu internetowego, ale potrzebna będzie później URL przeglądarki internetowej, która powinna być pierwszą opcją.

Zwolnij przychodzący adres URL haków internetowych

Teraz, gdy masz już wszystko gotowe, możesz zacząć korzystać ze Slacka, aby lepiej zarządzać swoją witryną WordPress. Najłatwiejszym sposobem zintegrowania Slacka z WordPress jest oczywiście wtyczka.

Krok 2: Zainstaluj darmową wtyczkę The Slackbot

Rock The Slackbot Free WordPress Plugin

Dla większości użytkowników darmowa wtyczka Rock the Slackbot to niesamowita opcja. Slackbot jest twoim przyjaznym małym pomocnikiem w Slack, który pomaga Tobie i Twojemu zespołowi pozostać w kontakcie. Dzięki niemu możesz zautomatyzować wiadomości do ciebie i swojego zespołu, ilekroć coś dzieje się na Twojej stronie WordPress.

Używanie Slacka z WordPress to świetny sposób, aby być na bieżąco z wieloma autorami, aktualizacjami witryny, a nawet SEO miażdżącymi błędami 404. W Rock the Slackbot wbudowanych jest wiele działań wyzwalających powiadomienia, które pomogą ci śledzić, co się dzieje, w tym:

  • Publikuj, publikuj, nie publikuj, aktualizuj, usuwaj lub usuwaj
  • Błąd 404
  • Usunięto element menu
  • Media dodane, edytowane lub usunięte
  • Dodano użytkownika, przypisano nową rolę lub usunięto
  • Aktualizacja WordPress, motywu lub wtyczki dostępna lub aktualizacja zainstalowana

Ponadto autor wtyczki pracuje obecnie nad dodawaniem powiadomień o dodawaniu elementów menu, nowych komentarzy, a także instalacją lub aktywacją motywu i wtyczki. Każde powiadomienie można dostosować tak, aby ostrzegało o określonym kanale Slack lub było wysyłane jako bezpośrednia wiadomość na twoje konto.

Wystarczy zainstalować wtyczkę z pulpitu nawigacyjnego WordPress pod Wtyczki> Dodaj nowe. Po zainstalowaniu i aktywacji przejdź do Narzędzia> Uderz w Slackbota i kliknij link „Rozpocznij imprezę”.

Rock the Slackbot Installation

Stąd dodaj nazwę haka, wklej adres URL haka wygenerowany wcześniej za pomocą aplikacji Przychodzące haki, a następnie dokończ wybieranie powiadomień o wydarzeniu.

Rock the Slackbot Setup

Po zakończeniu zapisz hak internetowy lub utwórz tyle innych, ile potrzebujesz. Łatwo w prawo?

Krok 2 dla programistów: zainstaluj darmową wtyczkę WordPress

Slack Free WordPress Plugin

Jeśli jesteś programistą, który czegoś szuka konfigurowalny  darmowa wtyczka Slack do WordPress to świetna opcja. Domyślnie jest tylko kilka wbudowanych powiadomień dotyczących instalacji WordPress: kiedy post jest gotowy do recenzji, kiedy post jest opublikowany i kiedy pojawia się nowy komentarz. Ale piękno tej wtyczki nie jest uwzględnione – jest to, co możesz dodać dzięki filtrowi slack_get_events.

Dzięki filtrowi wtyczek Slack możesz tworzyć niestandardowe powiadomienia dla prawie każdego Działanie WordPress. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy użytkownik zresetuje hasło, motyw w Twojej witrynie zostanie zmieniony lub jeśli komentarz zostanie skasowany, równie łatwo można dodać nowe wydarzenie poprzez filtr.

Autor tej lekkiej wtyczki oferuje również rozszerzenia umożliwiające integrację innych popularnych wtyczek z konfiguracją powiadomień Slack. W przypadku witryn handlu elektronicznego powiadomienia dla EDD i WooCommerce ułatwiają śledzenie zamówień i płatności. Autor stworzył również rozszerzenia dla Formularz kontaktowy 7 i Formy grawitacyjne aby powiadomić Cię o nowych zgłoszeniach.

Instalacja jest jak każda inna darmowa wtyczka – przejdź do pulpitu WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe i wyszukaj „luz”. Powinien pojawić się jako pierwsza opcja. Po zainstalowaniu i aktywacji kliknij nową pozycję menu dla Slack> Dodaj nowy.

Slack Plugin Setup

Stąd możesz tworzyć powiadomienia, nadając swojej integracji nazwę, wklejając adres URL swojego haka i wybierając kanał, na który mają być wysyłane powiadomienia. Jeśli dodałeś zdarzenia niestandardowe, powinny one pojawiać się w sekcji „Zdarzenia do powiadomienia” wraz z trzema domyślnymi opcjami. Pamiętaj, aby zapisać, kiedy skończysz, a wszystko będzie gotowe do otrzymywania niestandardowych powiadomień bezpośrednio na kanałach Slack!

Zalecane aplikacje Slack dla zwiększenia wydajności

Katalog aplikacji Slack

Jeśli zdecydowałeś się na darmowe konto Slack, jak wspomniano powyżej, masz 10 możliwości integracji usług dla swojego zespołu. To może nie brzmieć jak tona, ale wystarcza, aby Twoja witryna WordPress lub mała firma działała sprawnie. Oto niektóre aplikacje z katalogu, które zalecamy rozważyć (oprócz wymaganych) Przychodzące haki internetowe aplikacja oczywiście).

Dropbox: W pewnym momencie prawdopodobnie będziesz musiał udostępnić zasób swojemu zespołowi. Dropbox to doskonała opcja udostępniania dostępu do plików zespołowi, a dzięki integracji Slack możesz łatwo wstawiać pliki bezpośrednio z Dropbox do wiadomości Slack do swojego zespołu.

Github: Aby zarządzać projektami zespołowymi, uwielbiamy Github (używamy go tutaj w WPExplorer do wielu projektów, a także żądań funkcji motywów i raportów błędów), a zintegrowanie go ze Slackiem oznacza, że ​​możesz dokładnie zobaczyć, kiedy twoje gity mają zatwierdzenia, żądania pobierania lub aktywność z twojego zespół.

Hootsuite lub Świergot: Jeśli masz wszystkie konta społecznościowe skondensowane w Hootsuite lub jeśli korzystasz z jednej witryny społecznościowej, takiej jak Twitter, integracja ze Slackiem to świetny pomysł, aby mieć pewność, że nikt nie przegapi wiadomości. Skonfiguruj aplikację tak, aby kierowała wiadomości społecznościowe na określony kanał Slack, aby Twój guru mediów mógł lepiej zarządzać Twoim zasięgiem.

MailChimp: Jeśli Twoja firma korzysta z MailChimp do komunikowania się z konsumentami, możesz rozważyć zintegrowanie go ze Slackiem, aby sprawdzić, kiedy zyskasz (lub stracisz) subskrybenta. W ten sposób możesz zobaczyć, kiedy może zajść potrzeba ulepszenia technik opt-in.

Pingdom: Śledź czas działania i przestoje swojej witryny. Dzięki aplikacji Pingdom dla Slacka Twój zespół jako pierwszy dowie się o uruchomieniu jednej z Twoich zasad Pingdom.

Skype: Pozostań w kontakcie ze swoim zespołem i rozpocznij czaty na żywo lub połączenia za pośrednictwem aplikacji Skype dla Slacka. Jest to szybki sposób na zwołanie zaimprowizowanego spotkania lub podzielenie się ważnymi wiadomościami z całą grupą jednocześnie.

Statsbot: Śledź statystyki swojej witryny za pośrednictwem Slacka w Statsbot. Ten pomocny mały bot może powiedzieć ci wszystko o danych Twojej witryny, ponieważ integruje się z Google Analytics.

Wunderlist lub Trello: Wybierz swoje preferencje dla tych dwóch (nie potrzebujesz obu), ale posiadanie bieżącej listy rzeczy do zrobienia dla zespołu to świetny wybór. Obie integracje aplikacji będą wysyłać powiadomienia do Twojego kanału Slack, gdy czynności do wykonania zostaną dodane, zaktualizowane lub ukończone, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, kto robi to, co zostało zrobione.

Zendesk lub HelpScout (jeśli ich użyjesz): Jeśli Twój zespół zapewnia obsługę klienta, warto rozważyć jedną z tych aplikacji, aby zintegrować system sprzedaży biletów z kontem Slack. W ten sposób możesz monitorować nowe bilety, a także skuteczność swojego zespołu w aktualizowaniu i odpowiadaniu na otwarte.

Oczywiście, które aplikacje wybierzesz, będą zależeć od potrzeb Twojego zespołu. Być może nie martwisz się tak bardzo o czas dostępności, jak o dostarczanie paczek (tak – jest aplikacja śledząca za to). Są aplikacje na prawie wszystko, co możesz wymyślić – Hangouty Google, fakturowanie, śledzenie celów, aplikacje o pracę, liczniki czasu, kalendarze, czas pracy, giełdy i wiele innych. Spójrz więc w całości Katalog aplikacji aby sprawdzić, jakie inne witryny lub procesy mają sens w integracji Twojego zespołu ze Slackiem.

Iść naprzód

Mam nadzieję, że spróbujesz. To świetny sposób na uporządkowanie i płynne działanie witryny lub firmy WordPress. Ponadto, ponieważ jest bezpłatny, naprawdę nie ma dobrego powodu, aby go nie wypróbować. Jeśli masz inne pytania dotyczące Slack for WordPress, możesz je zadać w sekcji komentarzy poniżej. Lub jeśli już korzystasz ze Slacka, chcielibyśmy usłyszeć, jak podobało Ci się to narzędzie usprawniające.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me