Najlepsze oprogramowanie do generowania leadów dla WordPress – OptinMonster Review & Guide

OptinMonster Podręcznik przeglądu i konfiguracji

Prowadząc odnoszący sukcesy blog lub firmę internetową za pomocą WordPress (lub dowolnej platformy internetowej w tym zakresie), potrzebujesz regularnej bazy czytelników, a także stałego przepływu nowych czytelników, aby móc się rozwijać. Pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach ma duży wpływ na SEO, ale gdy masz już nowego gościa na swojej stronie, chcesz, aby wracali. Jednym z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na utrzymanie nowych czytelników jest wdrożenie oprogramowania do generowania leadów dla WordPress. Dziś omawiamy cel oprogramowania do generowania ołowiu, a także spojrzenie na naszą ulubioną – OptinMonster.


Co to jest oprogramowanie do generowania leadów?

ZA prowadzić jest potencjalnym nowym subskrybentem lub klientem. Generowanie ołowiu to proces zdobywania zainteresowania klienta tym, co masz do zaoferowania. I oprogramowanie do generowania ołowiu to program lub wtyczka, która pomaga kultywować i przechwytywać potencjalnych klientów.

W przypadku WordPress oprogramowanie do generowania leadów jest zwykle używane do tworzenia wyskakujących okienek, ruchomych pasków i opcji optin w celu powiększania list subskrypcji biuletynów. Listy te można następnie wykorzystać do zwiększenia czytelnictwa blogów lub do promocji towarów lub usług oferowanych za pośrednictwem witryny. To z kolei pomaga przekształcić jednorazowych odwiedzających witrynę WordPress w powracających.

Jeśli chodzi o opcje generowania leadów, to, co myślą użytkownicy, jest dość jasna linia – albo ich kochasz, albo nienawidzisz. Ale bez względu na to, co sądzisz o optykach, nie możesz zignorować faktu, że są one bardzo skuteczne i zostały udokumentowane podwojonym i potrójnym poziomem subskrypcji (aw niektórych przypadkach nawet więcej – na przykład Nikki, w szwach skorzystało z opcji opt-in, aby zwiększyć liczbę subskrybentów o 1375%).

Najlepsze oprogramowanie do generowania leadów dla WordPress: OptinMonster

Oprogramowanie OptinMonster do generowania leadów dla WordPress

Wypróbowaliśmy wiele opcjonalnych wtyczek i rozwiązań dla WordPress i jesteśmy pod wrażeniem OptinMonster i uważamy, że jest to najlepsze dostępne obecnie oprogramowanie do generowania potencjalnych klientów. Dzięki opcjom dostosowywania, wbudowanym raportom i zaawansowanym technologiom śledzenia zamiarów wyjścia i testowania podziału trudno będzie znaleźć równie dopasowanego twórcę. Dajemy mu 5 gwiazdek za łatwość, skuteczność i przejrzystość.

Przede wszystkim OptinMonster jest niesamowicie łatwy w użyciu. Deweloperzy wyraźnie włożyli wiele wysiłku i wysiłku w stworzenie intuicyjnego interfejsu do tworzenia optin. Kreator opt-in na żywo oferuje łatwe w użyciu selektory kolorów, formaty tekstowe, menu wyboru akcji i wiele więcej. W ten sposób nawet jeśli sam nie jesteś programistą, możesz nadal tworzyć niestandardowe i bogate w funkcje formularze opcjonalne bez wpisywania jednego wiersza kodu.

OptinMonster jest również super skuteczne. Celem formularzy opt-in jest rozwijanie twoich list, a dzięki różnorodnym stylom, formatom i opcjom opt-in możesz stworzyć formularz, który konwertuje z twoimi czytelnikami. Dodano funkcje wyzwalania przewijania, zamiaru wyjścia, zablokowanej zawartości, porzucania koszyka i wiele innych. Przy tak wielu dostępnych ustawieniach możesz tworzyć opcje dla każdego scenariusza, aby przechwycić jak największą liczbę potencjalnych klientów.

Jasne raportowanie to kolejna kluczowa funkcja, dzięki której OptinMonster jest tak wydajny. Możesz zobaczyć i porównać, jak radzą sobie Twoje opt-in (liczba odwiedzających, konwersje i współczynnik klikalności) z pulpitu nawigacyjnego OptinMonster. Ponadto możesz zintegrować swoje opt-in ze śledzeniem Google Analytics, aby uzyskać jeszcze lepszy wgląd w to, kto, co, kiedy i gdzie ludzie klikają.

Członkostwo OptinMonster

Nawet jeśli nie chcesz od razu wydawać gotówki, nadal możesz zacząć korzystać z OptinMonster za 0 USD. Oto krótki film wprowadzający, jeśli nadal nie jesteś sprzedawany:

OptinMonster oferuje obecnie 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka, dzięki czemu możesz spróbować bez pełnego zaangażowania. Więc jeśli chcesz spróbować, czytaj dalej i postępuj zgodnie z naszym łatwym przewodnikiem krok po kroku, jak zacząć.

Jak skonfigurować OptinMonster po raz pierwszy

OptinMonster jest bardzo łatwy w użyciu i zaskakująco szybki w konfiguracji. Jest tylko kilka kroków i nie powinno zająć Ci więcej czasu niż przerwa na lunch, aby Twoja pierwsza zgoda została utworzona i była gotowa do pracy.

Utwórz konto OptinMonster

Po pierwsze – musisz zapisać się na abonament. Ta część powinna zająć tylko kilka minut. Udaj się więc na stronę OptinMonster, sprawdź 3 opcje planu i wybierz tę, która jest dla Ciebie odpowiednia (chociaż zalecamy wybranie rocznej ceny, ponieważ natychmiast zaoszczędzisz aż 40%).

Ceny OptinMonster 2016

Jeśli jesteś blogerem, to Podstawowy plan jest prawdopodobnie wystarczający dla twoich potrzeb. Być może nawet Plus plan też by działał, jeśli chcesz kilka dodatkowych opcji. Ale jeśli chcesz korzystać ze wszystkich niesamowitych funkcji OptinMonster lub jeśli chcesz używać go w wielu witrynach, zalecamy Zawodowiec plan. Jest to najdroższy, ale tak naprawdę 29 USD miesięcznie, aby mieć dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak optymalizacja opt-in specyficzna dla urządzeń mobilnych, niestandardowe wyskakujące okienka e-commerce, dodane efekty CSS, technologia zamiaru wyjścia, automatyzacja zachowań w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Po dokonaniu wyboru abonamentu wystarczy przejść do końca procesu rejestracji (adres e-mail, nazwa, hasło, płatność itp.).

Utwórz i dostosuj swoją zgodę

Logowanie do konta OptinMonster

Po utworzeniu konta możesz zalogować się na swoje konto. Powinieneś zobaczyć podobny ekran do powyższego. Kliknij duży zielony przycisk „Utwórz nowe optin”.

Nazwa kampanii OptinMonster

Następnym krokiem jest nadanie kampanii nazwy, a następnie dodanie adresu URL witryny, na której będzie używany formularz rezygnacji.

OptinMonster Dodaj stronę internetową

Kliknij niebieski link „Dodaj nową stronę internetową”, aby otworzyć okno modalne, dodaj pseudonim i domenę witryny, a następnie zapisz.

Wybór formy OptinMonster Optin

Teraz możesz rozpocząć tworzenie faktycznego formularza zgody. Plany podstawowe będą miały dostęp tylko do wyskakujących okienek lightbox, a plany Plus obejmują lightboxy, pływające paski, paski boczne i opcje post / in-line. Ale jeśli chcesz mieć opcje takie jak powyższa migawka, musisz przejść do Pro plan. Dodaje to dodatkowe opcje stylów wsuwania, mobilnego i pełnoekranowego, a także niestandardowy e-commerce, media społecznościowe i inteligentne wyskakujące okienka Canvas. Po prostu wybierz układ i szablon, którego chcesz użyć (uwaga: w przypadku opcji animacji CSS musisz wybrać szablon Płótno). W tym przewodniku wybraliśmy opcję pełnego ekranu „Wejście”.

Dostosowywanie opcji OptinMonster

Po wybraniu stylu zostaniesz przeniesiony do edytora na żywo, gdzie możesz zacząć dostosowywać swoje opcje. Plany Basic i Plus oferują podobne funkcje projektowe, w tym łatwy w użyciu OptinMonster wskaż i kliknij narzędzie do tworzenia szablonów, zwyczaj opcje czcionek, niestandardowa obsługa CSS oraz opcja dodania własnej wiadomości o powodzeniu i strony potwierdzenia. Z abonamentem Pro będziesz mieć również dostęp do Tak / Nie szablony tak dobrze jak MonsterEffects którego możesz użyć, aby dodać przyciągające wzrok animacje CSS do różnych elementów swojej opcji.

Pierwsza karta Instalatora edytora zawiera podstawowe opcje kampanii, w tym standardowe i czas trwania plików cookie sukcesu. Służą one do ustalenia, kiedy czytelnicy ponownie zobaczą Twoją zgodę po obejrzeniu lub zakończeniu procesu akceptacji. Jeśli chcesz, aby Twoja zgoda była zawsze widoczna, ustaw pliki cookie na 0.

OptinMonster Optin Styling Customizations

Kolejna karta z etykietą Optin zawiera opcje dostosowywania kolorów i czcionek, opcję dołączenia linku do Twojej polityki prywatności oraz niestandardowy edytor CSS. Aby zmienić wyświetlany tekst, po prostu wskaż i kliknij. Gdy zaczniesz edytować tekst, zobaczysz także mini edytor tekstu z podstawowymi opcjami dekoracji tekstu i linków, a także opcjami dodawania emotikonów i niestandardowych stylów akapitów.

OptinMonster Tak / Nie Optin

Jeśli zdecydujesz się na plan Pro od OptinMonster, zobaczysz także zakładkę do dodawania przycisków Tak / Nie. Dostępne są opcje stylizacji każdego przycisku i dodawania akcji po kliknięciu przez czytelnika.

Komunikat o sukcesie OptinMonster

Przechodząc do sekcji Sukces, możesz dostosować, co dzieje się, gdy czytelnik wyrazi zgodę. Jeśli zdecydujesz się pokazać motyw sukcesu, trzy są uwzględnione w Pro Planie.

Zasady wyświetlania OptinMonster

Po w pełni zaprojektowanym i gotowym do wyrażenia zgody musisz skonfigurować reguły wyświetlania. Określają one, czy i kiedy Twoja akceptacja jest pokazywana czytelnikom. Istnieje wiele domyślnych reguł dla kampanii, ale możesz również dodać własny zestaw reguł, jeśli chcesz.

Wyjdź z zamiaru to skuteczne ustawienie opt-in dostępne wyłącznie dla członków Pro. Z tym zestawem zasad kampanii, Twoja akceptacja zostanie uruchomiona, gdy OptinMonster wyczuje, że czytelnicy opuszczą twoją stronę. Ta funkcja jest niezwykle pomocna do łapania jednorazowych gości i przyciągania ich do powrotu.

OptinMonster Dodaj dostawcę poczty e-mail

Karta Integracje jest ważna – od tego momentu łączysz swój formularz rezygnacji z listą e-mail. OptinMonster obecnie integruje się z 24 różnymi dostawcami poczty e-mail (od ActiveCampaign po Webhook). Wystarczy wybrać dostawcę i postępować zgodnie z wymaganymi instrukcjami, aby zarejestrować konto. Wybraliśmy MailChimp, który wymaga klucza API.

MailChimp Uzyskaj klucz API

Aby wygenerować nowy klucz API MailChimp, wystarczy zalogować się na swoje konto MailChimp i przejść do swojego profilu. Stąd unoś się na Dodatkowy element menu, a następnie kliknij Klucze API.

MailChimp Generuj klucz API

Teraz wystarczy kliknąć przycisk „Utwórz klucz”, aby natychmiast wygenerować nowy klucz API. Skopiuj klucz API i wróć do edytora OptinMonster.

OptinMonster Dodaj klucz API MailChimp

Wklej swój klucz API i dodaj etykietę konta (jest to tylko dla ciebie, więc nie musisz się nad tym zastanawiać). Po zweryfikowaniu konta zobaczysz dodatkowe menu rozwijane, wybierz swoją listę, opcję powitalnego e-maila dla nowych subskrybentów oraz możliwość włączenia potwierdzenia podwójnej zgody.

OptinMonster Google Analytics

Ostatnią sekcją edytora wyrażania zgody jest włączenie Analytics w formularzu zgody. Tutaj możesz dodać śledzenie, aby zobaczyć, jak konwertuje formularz, a także wszystkie inne niesamowite informacje, które Google może dostarczyć (takie jak zachowanie, pozyskiwanie itp.).

Gdy skończysz korzystać ze wszystkich opcji, zapisz formularz.

Włącz i osadzaj swoją zgodę

Po przygotowaniu formularza rezygnacji wystarczy włączyć kampanię i osadzić ją na swojej stronie internetowej.

Kampania Resume OptinMonster

Aby aktywować najechanie kursorem na pozycję menu „Kampania (wstrzymana)” u góry strony. Kliknij, aby wznowić kampanię.

Kampania osadzania OptinMonster

Dla HTML i innych stron internetowych OptinMonster zapewnia kody do osadzania, które można kopiować i wklejać, ale w przypadku WordPress kod do osadzania nie jest potrzebny. Zamiast tego musisz zainstalować wtyczkę OptinMonster WordPress.

Zainstaluj wtyczkę OptinMonster WordPress

Aby dodać swoją zgodę za pomocą wtyczki, najpierw zaloguj się do panelu administracyjnego WordPress dla witryny, do której chcesz dodać swoją zgodę (powinien to być ten sam adres URL witryny, który początkowo dodałeś podczas tworzenia zgody). Następnie przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe i wyszukaj „OptinMonster”.

Zainstaluj wtyczkę OptinMonster

Pierwszy wynik powinien mieć małego zielonego potwora. Kliknij przycisk „Zainstaluj teraz”, a następnie kliknij „Aktywuj”.

Konto OptinMonster Connect

Powinieneś zobaczyć ekran powitalny po aktywacji wtyczki. Następnym krokiem jest „Połącz się” ze swoim kontem OptinMonster. Po kliknięciu powinieneś przenieść się na ekran, aby wprowadzić informacje o interfejsie API OptinMonster. Aby to uzyskać, musisz wrócić do swojego konta OptinMonster.

OptinMonster Generuj klucz API

Przejdź do pulpitu nawigacyjnego w OptinMonster, a następnie kliknij opcję „API”. Po prostu kliknij zielony przycisk, aby wygenerować nazwę użytkownika i klucz API. Skopiuj je i wróć do ekranu połączenia wtyczki.

OptinMonster Save API

Wklej informacje o interfejsie API i zapisz. Po zapisaniu powinieneś zobaczyć opcję dla Optins.

OptinMonster Wyświetl Optins

Kliknij kartę Optins, aby wyświetlić formularze zgody utworzone w witrynie OptinMonster. Zobaczysz, że Twoja opcja domyślnie jest „Wyłączona”. Aby włączyć to najechanie kursorem na opt-in i kliknij opcję „Edytuj ustawienia wyjściowe”.

Ustawienia wyjściowe OptinMonster

Zaznacz pole wyboru dla pierwszej opcji „Włącz optin in site”. Możesz także przejść i dokonać innych wyborów ustawień w celu wczytania zgody na określone strony, kategorie lub tagi. Po zakończeniu kliknij Zapisz, a Twoja rejestracja powinna być włączona i łatwo widoczna na interfejsie Twojej witryny – to wszystko!

Teraz możesz cofnąć się i stworzyć więcej opcji do testowania podzielonego, stworzyć różne style, które będą używane na różnych postach lub stronach docelowych, i spróbuj tworzyć opcje z różnymi zachętami (bezpłatne ebooki, wyjątkowe okazje itp.). Bądź kreatywny i zacznij powiększać swoje listy!

Podsumowanie

Jak widać, OptinMonster to nie tylko prosta wyskakująca wtyczka – to kompletne oprogramowanie do generowania leadów, które możesz wykorzystać do rozwoju swojego bloga i firmy. Pokazujemy, jak łatwo jest zacząć, więc wszystko, co pozostało, jeśli możesz zaryzykować i spróbować. Mamy duże wątpliwości, że będziesz rozczarowany, a OptinMonster jest wystarczająco pewny swoich produktów, że oferują gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka 14.

Uzyskaj OptinMonster

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych doświadczeń z OptinMonster lub jeśli masz jakieś własne wskazówki lub rekomendacje, zostaw nam komentarz. Szczególnie chcielibyśmy usłyszeć, czy z powodzeniem wykorzystałeś OptinMonster do zwiększenia swoich potencjalnych klientów!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map