Zbierz opinie użytkowników na swojej stronie WordPress

Najcenniejszym zasobem dla każdej witryny są jej użytkownicy. Możesz skontaktować się z nimi, aby przekazać informacje zwrotne na temat swojej witryny w ogóle lub w dowolnym jej aspekcie. Otrzymane opinie pomogą Ci podjąć ważne decyzje, aby kierować witryną we właściwym kierunku. Informacje zwrotne pomogą również ulepszać witrynę i lepiej dostosowywać ją do potrzeb odbiorców docelowych. W dłuższej perspektywie zwiększy to wartość witryny, przełoży się na szerszą publiczność i przyniesie korzyści zarówno stronie, jak i jej czytelnikom.


Analityka jest jednym ze sposobów gromadzenia danych, ale dostarcza tylko informacji, trendów i wzorców w miarę ich pojawiania się. Aby zinterpretować te trendy i wzorce lub „dlaczego” za nimi, musisz zebrać informacje zwrotne od czytelników i zebrać je, aby to zrozumieć.

Możesz się wiele nauczyć, trzymając ucho na ziemi i obserwując niszę, w której działasz. Ale WordPress może ci również pomóc. Podobnie jak w przypadku większości innych funkcji, WordPress ma również wtyczki do zbierania opinii użytkowników. Wtyczki mogą wykonać zadanie szybko, wydajnie i bez nadmiernego rozpraszania czytelnika. Po zestawieniu zebranych informacji strony internetowe mogą mieć dość jasny obraz tego, co czytelnicy mają do powiedzenia.

Zawsze masz możliwość dodania standardowego formularza kontaktowego na osobnej stronie WordPress i w ten sposób całkowicie unikając wtyczki. Ale dedykowana wtyczka może wykonać to zadanie bardziej efektywnie. Mogą nakłonić czytelników, aby odpowiedzieli i zwięźle przekazali informacje zwrotne, ułatwiając korzystanie z nich.

Informacje zwrotne mogą pojawiać się na wiele sposobów – sugestie, oceny, komentarze, a nawet głosy na komentarze. Lub odwiedzający mogą zgłaszać błędy lub wypełniać ankiety. Jeśli dopiero zaczynasz swoją stronę internetową, być może możesz nawet napisać spersonalizowane wiadomości e-mail do swoich pierwszych klientów i zasięgnąć opinii. Będą czuć się wystarczająco uprzywilejowani, aby dać ci cenne sugestie.

Pozwól, że przeprowadzę cię przez niektóre wtyczki, których można użyć do zbierania opinii użytkowników na temat WordPress.

WordPress Form Builder

WordPress Form Builder to kompleksowa wtyczka do zbierania spersonalizowanych informacji zwrotnych od odwiedzających, przechowywania ich w bazie danych i uzyskiwania dostępu do pulpitu nawigacyjnego.

Formularze mogą być inteligentnie ustrukturyzowane i można zastosować logikę warunkową, aby ograniczyć gromadzenie danych do minimum. Ustawienia, układ i elementy formularzy można dostosować bez potrzeby korzystania z kodu. Użyj tych formularzy do quizów, ankiet, zbierania danych i opinii użytkowników.

WP Form Builder

Aby zwiększyć interakcję, użytkownicy mogą śledzić swoje zgłoszenia w portalu, edytować je lub przesyłać za jego pomocą pliki. Użytkownikom można również przypisywać wyniki i stopnie. Różne wiadomości mogą być flashowane, aby użytkownicy oceniający różne stopnie. Wtyczka jest zintegrowana z dostawcami wysokiej jakości usług e-mail i na podstawie oceny lub innych kryteriów różne wiadomości e-mail mogą być wysyłane do użytkowników z różnymi poziomami wyników.

Wszystkie te funkcje umożliwiają otrzymywanie opinii, segregowanie użytkowników na podstawie wyników, a następnie wysyłanie odpowiednich wiadomości e-mail do każdego rodzaju odwiedzających. Ta popularna wtyczka można kupić w CodeCanyon za 35 USD.

Usernoise Pro Modal Informacja zwrotna i formularz kontaktowy

Usernoise Pro Modalny formularz opinii i formularza kontaktowego dodaje moduł WordPress do formularza modalnego i dostosowywanego przycisku opinii. Każdy element wyświetlany w interfejsie publicznym można dostosować. Pozwala to projektować i kadrować pytania zgodnie z konkretnymi potrzebami. Uwzględniono także krótki kod do osadzenia formularza bezpośrednio w poście lub stronie.

Informacje zwrotne można otrzymać w 4 kategoriach, które można edytować. Współpracuje z Akismet, aby odeprzeć spam. Wtyczka jest kompatybilna z wieloma witrynami i gotowa do lokalizacji. Jest również kompatybilny z dowolnym szablonem witryny. Wtyczkę można kupić na CodeCanyon za 12 USD.

Feedweb

Feedweb to prosta wtyczka, która może dodać widżet do dowolnego wybranego postu. Pozwoli ci zadać odwiedzającym dowolne pytanie. Pytania są ograniczone do formatu Tak / Nie. Poprzez dokładne sformułowanie pytań można uzyskać dokładne informacje zwrotne na temat posta. Pytania, które zostaną zadane raz, są zapisywane i mogą być ponownie wykorzystane później.

Feedweb

Po zainstalowaniu wtyczki można bardziej interaktywnie czytać. Mogą głosować, przesyłać opinie na podstawie ocen, odpowiadać na pytania, łatwo odkrywać nowe treści i zwiększać czas spędzany na blogu. Widżet oceniania jest animowany i kodowany w HTML5, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność. Widżet należy dodać ręcznie do każdego postu. Można go dodać na pasku bocznym, wstawiając krótki kod. Wtyczka występuje w trzech wersjach – Free, Plus i Pro.

WebEngage

Ankiety produktów, ankiety dotyczące pozyskiwania potencjalnych klientów, ankiety satysfakcji klienta lub ankiety dotyczące oczekiwań klientów to wszystkie normalne sposoby zbierania informacji zwrotnych od społeczeństwa. WebEngage może pomóc w przeprowadzeniu tych ankiet w witrynie i ich analizie za pomocą raportów i modułów analitycznych. Administratorzy witryny mogą śledzić wszystkie opinie i dane zebrane lub wiadomości e-mail otrzymane na wygodnej konsoli i odpowiedzieć na wszelkie sugestie lub inne opinie bezpośrednio z konsoli.

Odpowiedzi na opinie nie muszą być standardowe. Powiadomienia wypychane ze zniżkami lub bez nich są możliwe, a każde powiadomienie jest śledzone analitycznie, dzięki czemu dostępne są stawki kliknięcia lub profil użytkownika.

Łącza do subskrypcji e-mail można dodać do listy MailChimp. Dostępne są bezpłatne i płatne plany, z 14-dniowym okresem próbnym dla planów płatnych.

JotForm

Jeśli jest to wyskakujące okienko z informacją zwrotną, które Twoim zdaniem powinno upiększyć Twoją witrynę, sprawdź JotForm. Wyskakujące okienko pojawi się po kliknięciu przycisku, który pojawi się na wszystkich stronach po aktywacji wtyczki. Formularz można zbudować za pomocą intuicyjnej funkcji przeciągnij i upuść. Formę i przycisk można dostosować.

Przycisk sprzężenia zwrotnego JotForm

Wspaniałą rzeczą w wyskakującym formularzu opinii jest to, że użytkownicy mogą wypełnić opinię bez opuszczania strony, na której byli. Po wypełnieniu formularza odwiedzający może kontynuować od miejsca, w którym przerwał. Można również otrzymać odpowiedź e-mail od użytkowników.

Możesz użyć tej wtyczki bezpłatnie do 100 zgłoszeń co miesiąc, po czym będziesz musiał uaktualnić do planu premium.

Informacja zwrotna Cat

Naprawdę przyjazna dla użytkownika wtyczka do zbierania opinii Informacja zwrotna Cat. Jest bezpłatny, doskonale integruje się z WordPress i nie wymaga wysiłku przy instalacji. Wystarczy pobrać i aktywować. Nie osadza żadnej własnej marki na Twojej stronie.

Informacja zwrotna Cat

Korzystanie z wtyczki jest również łatwe. Wystarczy utworzyć formularz ankiety i opublikować go. Zbierz wszystkie otrzymane opinie. Co więcej, Feedback Cat jest w 100% darmowy i otwiera oprogramowanie. Możesz więc zmodyfikować kod, aby go dostosować, jeśli chcesz.

Więcej opinii Wtyczki

Jeśli uważasz, że powyższe wtyczki nie są dla Ciebie lub jeśli potrzebujesz wtyczki, która zbierze głównie minimalne informacje zwrotne, takie jak pytanie Tak / Nie, lub system oceny gwiazdek, sprawdź poniższe wtyczki,

 • Wtyczka żądania i opinii WordPress: jest to wtyczka typu open source, która kosztuje jednorazowo 17 USD. Można go umieścić w dowolnym miejscu lub nawet ukryć. Kategorie opinii mogą być tworzone, a opinie mogą być komentowane lub głosowane przez użytkowników. Najczęściej głosowany komentarz jest przenoszony na górę.
 • Queryz WordPress Survey: Aby dodać prosty formularz wyskakujący na każdej stronie, wypróbuj Queryz WordPress Survey. Ankiety mogą być zaprojektowane jako wiele pól wyboru, skali lub prosty tekst. Wtyczka jest darmowa, ale musisz się zarejestrować i utworzyć konto użytkownika dla WordPress.
 • Prosty widget opinii: Chcesz zadać tylko jedno pytanie odwiedzającym? Prosty widget opinii pomoże Ci to zrobić. Po aktywacji wtyczki zmień domyślne pytanie na pytanie, na które chcesz odpowiedzieć, a następnie poczekaj, aż odpowiedzi zaleją swoją skrzynkę odbiorczą. Jeśli użytkownik uzna to pytanie za denerwujące, może po prostu kliknąć czerwone „X” obok pytania, które zostanie ukryte na 7 dni.
 • Reakcje zwrotne: Reprezentacje obrazkowe zawsze zyskują lepszą reakcję, a reakcje Feelback przedstawiają czytelnikowi zestaw 5 emocji. Jedno kliknięcie przez użytkownika może wygenerować mnóstwo opinii dla witryny. Dowiesz się, jakie emocje utrzymują odwiedzających na Twojej stronie, a które zachęcają ich do udostępniania w mediach społecznościowych. Na podstawie ich odpowiedzi zostaną zasugerowane treści.
 • Przyciski reakcji: Ta wtyczka dodaje wygodne przyciski na dole posta lub w dowolnym innym miejscu. Użytkownicy mogą kliknąć przycisk, który uznają za najbardziej odpowiedni. Przyciski można skonfigurować tak, aby zawierały dowolny tekst, taki jak „Lubię to”, „Interesujące” lub cokolwiek innego. Przyciski śledzą liczbę kliknięć, dzięki czemu można zbierać interesujące informacje zwrotne.
 • Universal Star Rating: Aby dodać klasyczną pięciogwiazdkową ocenę widoczną na wielu blogach, zainstaluj i aktywuj Universal Star Rating. Możesz dodać opcję oceniania do danych, postów, produktów i usług, a Twoi widzowie ją ocenią.
 • Widżet oceny: Widżet oceny dodaje również do systemu WordPress system oceny pięciu gwiazdek. Można to dodać do stron, postów, produktów WooCommerce, użytkowników BuddyPress, forum bbPress, a także do autorów.
 • WP-PostRatings: Często pobierana wtyczka, WP-PostRatings, może dodać system oceny AJAX do twojego postu lub strony. Możesz dodać go do wszystkich lub wybranych postów i stron.
 • Multi Rating: Aby móc oceniać pojedyncze posty na podstawie wielu kryteriów i różnych pytań, należy wypróbować opcję Multi Rating. Można włączyć niestandardowe typy postów i strony. Do każdej pozycji oceny można przypisać wagi w celu dostosowania ogólnych wyników oceny.
 • Opinie klientów WP: Jest to popularna wtyczka, której można użyć do skonfigurowania oddzielnej strony w blogu, aby czytelnicy i klienci mogli zostawić recenzję lub komentarz. Jest kompatybilny z wieloma witrynami i wieloma użytkownikami i został pobrany wiele razy.
 • Ankiety i oceny Polldaddy: Wypróbuj tę wtyczkę, aby zarządzać ankietami i ocenami z poziomu pulpitu nawigacyjnego WordPress. Możesz utworzyć wiele ankiet, wybrać daty zamknięcia ankiet, a także zachować prywatność wyników lub upublicznić je.
 • Natychmiastowe wizualne sprzężenie zwrotne MyEffecto: To prosty widget, który można umieścić pod postem, a czytelnicy mogą przekazywać opinie na podstawie emocji.
 • Webay: Webay pomoże Ci zebrać opinie z konta eBay i umieścić je w karuzeli w WordPress.
 • Czy było to pomocne: Jak można się domyślić, ta wtyczka zada proste pytanie, czy artykuł był pomocny. Wszystko czego potrzeba to prosta odpowiedź Tak / Nie.

I w końcu

Zawsze dobrze jest otrzymywać informacje zwrotne na temat wykonywanej pracy. Najlepszymi ludźmi, od których możesz otrzymać sugestie dotyczące ulepszenia swojej witryny, są ludzie, którzy ją odwiedzają. Wybierz wtyczki zgodnie z zawartością witryny, ogólnym profilem odwiedzających ją użytkowników i wymaganym zakresem opinii. Uważaj, aby nie przytłoczyć odwiedzających zbyt dużą liczbą opcji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me