Witryny crowdfundingowe, takie jak Kickstarter, RocketHub i Indiegogo, pomogły w rozpoczęciu realizacji wspaniałych projektów, w tym zegarka Pebble, konsoli do gier Ouya i drukarki 3D dla konsumentów.


Jeśli jednak masz projekt, dla którego chcesz znaleźć sponsorów finansowych lub chcesz stworzyć własną społeczność gromadzącą fundusze, nie ma teraz powodu, dla którego nie możesz stworzyć własnej witryny crowdfundingowej. Wszystko czego potrzebujesz to WordPress, wtyczka crowdfundingowa i odpowiedni motyw, dzięki czemu możesz zacząć działać w mgnieniu oka.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym dostępnym opcjom budowy własnej witryny crowdfundingowej, czy ma to zapewnić finansowanie własnych projektów, czy też pomóc kontaktować się z wynalazcami i projektantami..

IgnitionDeck Crowdfunding WordPress Plugin

IgnitionDeck Crowdfunding Plugin

Jeśli chodzi o tworzenie witryny crowdfundingowej za pomocą WordPress, opcje wtyczek są dość cienkie w terenie. W naszym poprzednim przewodniku po tym temacie wtyczka AppThemer Crowdfunding od Astoundify była narzędziem z wyboru. Jednak od tego czasu IgnitionDeck, który ma własne rozwiązanie crowdfundingowe WordPress, ma nabył wtyczkę Astoundify i ich popularny motyw Fundify.

Więc dzisiaj przyjrzymy się rozwiązaniom crowdfundingowym IgnitionDeck. Tam jest darmowa wersja wtyczki IgnitionDeck dostępne, które powinny dać ci dobry przegląd interfejsu, którego możesz użyć do stworzenia nieograniczonej liczby projektów crowdfundingowych, na zamówienie lub pozyskiwania funduszy na swojej stronie WordPress. Jednak bardziej zaawansowane funkcje można znaleźć w wersja premium, i obejmują:

 • Integracja PayPal i Stripe
 • 500 Framework Crowdfunding Theme
 • Co najmniej jedno rozszerzenie IgnitionDeck
 • Wtyczka importera Kickstarter
 • Wtyczka e-commerce IgnitionDeck
 • Rejestracja członkostwa i pulpity nawigacyjne
 • Powtarzające się przyrzeczenia lub darowizny
 • Zgłoszenia projektów front-end

Jak widać z opcji, aktualizacja do jednej z trzech wersji premium IgnitionDeck da ci możliwość zbudowania w pełni działającej strony crowdfundingowej z WordPress jako podstawą. W zależności od wybranej licencji możesz mieć wszystko gotowe, aby umożliwić odwiedzającym rejestrację i rozpoczęcie dodawania własnych produktów w nadziei na znalezienie sponsorów finansowych, z wieloma opcjami przetwarzania i pobierania płatności.

Jeśli chodzi o konfigurację witryny crowdfundingowej, zespół IgnitionDeck oferuje usługę parkingowego premium, w której zajmują się wszystkim, od instalacji WordPress, aż do stworzenia pierwszego projektu, w wyniku czego będziesz mieć działającą instalację IgnitionDeck. Jeśli czas to pieniądz, ta usługa może pomóc Ci zaoszczędzić wiele z nich.

Niezależnie od tego, czy chcesz hostować własne projekty crowdfundingowe w poszukiwaniu sponsorów, czy pozwolić innym hostować własne projekty, IgnitionDeck jest obecnie najsilniejszym kandydatem dla użytkowników WordPress. Chociaż IgnitionDeck nie jest opcją bezpłatną, opłata jednorazowa jest korzystna w porównaniu z wartością procentową pobieraną przez hostowane usługi crowdfundingowe, takie jak Kickstarter, Indiegogo i RocketHub.

Rozszerzenia IgnitionDeck

Kolejnym punktem sprzedaży IgnitionDeck są dostępne dla niego rozszerzenia. W zależności od licencji wybranej podczas zakupu wtyczki uzyskasz dostęp do co najmniej jednego z tych rozszerzeń, a pozostałe będą dostępne za dodatkową opłatą. Niektóre z najważniejszych elementów z biblioteki rozszerzeń IgnitionDeck to:

 • Amazon Payments: użyj potężnego interfejsu API płatności Amazon
 • Cele rozciągania: dodawaj i utrzymuj dynamiczne cele rozciągania
 • Stały kontakt: przekaż osoby wspierające na listę e-mail

Możesz zobaczyć pełną listę opcji na stronie ich rozszerzeń.

Uzyskaj IgnitionDeck 

Motywy WordPress dotyczące crowdfundingu

Chociaż powyższa wtyczka IgnitionDeck teoretycznie będzie działać z dowolnym motywem, programiści stworzyli zestaw motywów stworzonych specjalnie do tworzenia witryny crowdfundingowej z WordPress.

500 Framework

500 Framework

Responsywny 500 Framework to darmowy motyw, który jest dostarczany z IgnitionDeck i teraz zawiera obsługę WooCommerce do obsługi procesu kasy. Struktura daje możliwość dostosowania kolorów witryny za pomocą wizualnego zestawu elementów sterujących, bez potrzeby edytowania kodu. Istnieje wiele motywów potomnych dla struktury, które dodają zupełnie nowy wygląd do podstawowego zestawu funkcji.

Podgląd 500 Uzyskaj 500

Zwolennik

Backer Crowdfunding Theme

Czysty i minimalistyczny design Backera spodoba się każdemu, kto szuka eleganckiego i nowoczesnego wyglądu swojej witryny crowdfundingowej. Po zainstalowaniu tego motywu strony trzeciej w Twojej witrynie Backer ułatwia dostosowanie kolorów używanych w wielu elementach motywu, umożliwiając stworzenie spersonalizowanego wyglądu z motywem rynku masowego. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własne projekty, czy masz nadzieję na stworzenie społeczności użytkowników promujących własne projekty. Backer obejmuje obie strony.

Preview Backer Get Backer

Fundify

Fundify Crowdfunding Theme

Fundify, obecnie należące do zespołu IgnitionDeck, nadal jest popularnym wyborem wśród osób tworzących witryny crowdfundingowe oparte na WordPress. Temat Fundify jest idealny do tworzenia strony internetowej w celu promowania osobistego projektu lub budowania witryny internetowej dla wielu autorów i gromadzenia funduszy. Podobnie jak najlepsze strony z crowdfundingiem, poszczególne strony projektu w Fundify wyświetlają wszystkie ważne informacje, w tym poszukiwaną kwotę, dotychczas otrzymaną sumę oraz korzyści dla sponsorów deklarujących określone kwoty.

Inwestorzy i sponsorzy mogą łatwo znaleźć drogę przez nieograniczoną liczbę projektów obsługiwanych przez tę kombinację motywów i wtyczek. Zastosowanie kategorii projektów i innych mechanizmów filtrowania powinno zwiększyć szanse chętnego sponsora na przedstawienie projektu, którego nie mogą odmówić. Cena tej premii crowdfundingowej obejmuje roczną pomoc techniczną i aktualizacje, które można odnowić po pierwszym roku użytkowania.

Podgląd Fundify Uzyskaj Fundify

Wniosek

Po raz kolejny WordPress i wyniki programistów pracujących w jego ekosystemie sprawiły, że bardzo łatwo było zbudować określony typ strony internetowej, który w innym przypadku wymagałby dużo czasu lub inwestycji finansowych. Podczas gdy w tym przypadku opcje premium przyniosą najlepsze wyniki, ilość pieniędzy potrzebna do uzyskania profesjonalnie wyglądającej i działającej witryny crowdfundingowej online jest bardzo rozsądna.

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć własną społeczność gromadzącą fundusze, czy po prostu uzyskać wsparcie finansowe dla swojego najnowszego świetnego pomysłu, WordPress ma to wszystko. Czy korzystałeś z wtyczki IgnitionDeck i pakietu kompatybilnych motywów, czy masz doświadczenie w korzystaniu z innych narzędzi finansowania społecznościowego dla WordPress? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me