Jak zbudować udany sklep internetowy za pomocą WordPress

Więc chcesz założyć własny sklep – uważamy, że to fantastyczne! Bycie własnym szefem stanowi wyzwanie i przynosi satysfakcję, ponieważ ciężka praca ma bezpośredni wpływ na Twoje przychody. Chcemy, aby Twoje przedsięwzięcie odniosło sukces, dlatego przygotowaliśmy łatwy do naśladowania przewodnik na temat tworzenia sklepu internetowego oraz kilka pomocnych wskazówek, jak go promować..


Zakupy online

Sprzedaż towarów z fizycznego sklepu nie zawsze jest wykonalna lub praktyczna. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Według ankiety z 2016 r. Total Retail Survey przeprowadzonej przez PwC (wielka czwarta globalna firma księgowa) ponad połowa wszystkich kupujących będzie robić zakupy online co miesiąc, a ponad jedna trzecia wszystkich zakupów online będzie dokonywana za pomocą telefonu komórkowego.

Total Retail Survey 2016: PwC

Ponadto w tej samej ankiecie stwierdzono, że ponad dwie trzecie kupujących online jest pod silnym wpływem mediów społecznościowych, a także komentarzy i recenzji produktu. Oznacza to, że ważniejsze niż kiedykolwiek jest uzyskanie pozytywnej presji na nowe produkty.

Nie daj się jeszcze przytłoczyć, mamy czysty plan, aby zbudować swój sklep internetowy i promować go, aby pomóc Ci osiągnąć sukces! Czas to pieniądz, więc przejdźmy od razu!

Prosty sposób na stworzenie strony internetowej

Zanim zbudujesz sklep internetowy i zaczniesz dodawać produkty, najpierw potrzebujesz strony internetowej. Z całego serca zalecamy hosting własny WordPress. WordPress jest nie tylko wystarczająco wydajny, aby obsługiwać w pełni funkcjonujący sklep internetowy, ale jest to łatwa i niedroga opcja, którą można dostosować do własnych potrzeb w zakresie handlu elektronicznego.

Znajdź odpowiedni hosting

Hosting WordPress

Najpierw potrzebujesz nazwy domeny i hostingu. Dobry hosting kosztuje. Z pewnością możesz zbudować witrynę handlu elektronicznego za pomocą Bluehost, która oferuje promocyjny wspólny plan hostingowy w wysokości 2,95 USD / miesiąc. Bluehost oferuje hosting współdzielony w przystępnej cenie, która jest idealna dla nowych stron internetowych. Ponadto nazwa domeny jest uwzględniona, więc nie musisz martwić się o jej zakup. Konfiguracja Plus jest łatwa. Oferta Instalacja WordPress 1 kliknięciem, więc po prostu wybierz WordPress podczas konfiguracji, wprowadź nazwę swojej domeny i gotowe!

Ale jeśli chcesz zainwestować trochę więcej, zalecamy wypróbowanie WPEngine. Plany zaczynają się od 29 USD miesięcznie na zarządzany hosting WordPress z WPEngine (wszystkie w całości można odliczyć jako wydatek biznesowy), który obejmuje w pełni zarządzane serwery, automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress, wsparcie biletowe 24/7, codzienne kopie zapasowe witryny, technologię evercache, w tym etapy i wiele innych. Plus, ponieważ jest zarządzany WordPress hosting, od samego początku jesteś gotowy (nie wymaga instalacji WP). Musisz jednak kupić nazwę domeny od rejestratora takiego jak GoDaddy, a następnie skierować domenę na swoje serwery na WPEngine. Jeśli postępujesz zgodnie z Przewodnik GoDaddy nie powinieneś mieć żadnego problemu.

Dodaj SSL, aby uzyskać bezpieczne zakupy

Ponieważ tworzysz sklep internetowy, bardzo ważne jest, aby kupić certyfikat SSL. Certyfikat „bezpiecznej warstwy gniazd” jest tym, czego używa twoja strona internetowa do ustanowienia bezpiecznego połączenia między twoim serwerem a przeglądarką klienta, co jest odzwierciedlone w twoim adresie URL jako „https: //” (i często wyświetla również zielony symbol blokady). Na szczęście protokół SSL jest dość łatwy do skonfigurowania za pomocą Bluehost lub WPEngine, ponieważ oba hosty oferują go jako dodatek premium podczas realizacji transakcji podczas podpisywania hostingu.

Wybierz projekt sklepu

Teraz, gdy masz już przygotowaną domenę i podstawową instalację WordPress, możesz zmienić estetykę swojej witryny. Pięknym aspektem WordPress jest ogromna różnorodność stron internetowych opcje projektowania dostępne za pomocą motywów. Istnieją tysiące darmowych motywów dostępnych na WordPress.org, a niektóre z nich oferują wsparcie dla handlu elektronicznego, ale w celu uzyskania większej liczby opcji i większej kontroli nad wyglądem witryny zalecamy wybór motywu premium.

Motywy premium zawierają nie tylko więcej opcji projektowych, ale większość z nich zawiera także wsparcie premium i aktualizacje od autora. Ale niezależnie od budżetu, oto niektóre z naszych ulubionych motywów WordPress.

Total Glitz & Glam E-commerce Wersja demonstracyjna WordPress

Razem: kompletna witryna internetowa i rozwiązanie e-commerce (demo Glitz & Glam)

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad układami stron, postów i produktów, Total wielofunkcyjny motyw WordPress jest świetną opcją. Istnieje nie tylko szereg profesjonalnie wyglądających prezentacji blogów i sklepów, które można zaimportować, aby rozpocząć, ale ten motyw zawiera łatwe w użyciu narzędzie do budowania stron metodą przeciągnij i upuść, narzędzie do tworzenia szablonów i dwa suwaki premium, dzięki czemu możesz utworzyć dowolny układ mogę sobie wyobrazić. Niestandardowe selektory kolorów, opcje czcionek, układy wprowadzania i tony innych można znaleźć w dostosowywaniu na żywo za pomocą nawet więcej opcje znajdują się w panelu motywu.

Elegancki, nowoczesny blog i sklep Motyw WordPress

Elegancki, nowoczesny blog i motyw sklepu

Chic to piękny motyw WordPress na blogu i sklepie, który został stworzony specjalnie dla blogerów chcących założyć własną firmę. Wbudowane opcje kolumn, pasków bocznych, kolorów, czcionek i innych elementów są w porządku w narzędziu do dostosowywania WordPress. Ponadto motyw zawiera opcje udostępniania społecznościowego, niestandardową stronę logowania, obszary reklam, niestandardowy widget biuletynu i inne, które pomogą Ci rozwinąć firmę.

Sklep WordPress Theme

Sklepikarz Responsywny motyw WordPress

Shopkeeper to potężny motyw sklepu internetowego z mnóstwem wbudowanych szablonów stron, niestandardowych kolorów i czcionek oraz innymi opcjami projektowania ułatwiającymi upiększanie sklepu internetowego. Motyw zawiera również konfigurator nagłówków, pełny blog i suwak premium.

Darmowa witryna WordPress w witrynie Storefront

Witryna sklepowa Podstawowy i darmowy motyw sklepu

Witryna sklepowa został stworzony jako prosty motyw z prostym układem sklepu i kompatybilnością z wtyczką WooCommerce. Motyw ma kilka wbudowanych układów i opcji kolorów i jest solidną opcją dla darmowego motywu.

Jak zbudować sklep internetowy

Teraz, gdy masz już uruchomioną stronę internetową, możesz zacząć budować swój sklep internetowy i dodawać swoje produkty do sprzedaży. Chociaż istnieją opcje premium w sklepach, zdecydowanie zalecamy bezpłatne, popularne i wydajne WooCommerce Wtyczka e-commerce (która teraz jest również obsługiwana przez te same osoby, które uruchomiły WordPress). WooCommerce jest łatwy w użyciu, szybki w konfiguracji, a ponadto istnieje szeroka gama opcjonalnych dodatków premium, które można kupić, aby zwiększyć funkcjonalność sklepu internetowego.

1. Instalowanie WooCommerce i szybkiej konfiguracji

Aby rozpocząć, musisz najpierw zainstalować WooCommerce. Jest to dość łatwe, ponieważ jest łatwo dostępne z bezpłatnego repozytorium wtyczek WordPress.org, do którego można uzyskać dostęp bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Zainstaluj WooCommerce

Po prostu zaloguj się do instalacji WordPress i kliknij Wtyczki element na pulpicie nawigacyjnym, a następnie kliknij przycisk Dodaj nowe opcja. Wyszukaj „woocommerce”, a wtyczka WooCommerce powinna pojawić się jako pierwszy wynik (jest to ten z ponad milionem aktywnych instalacji i uroczą ikoną delfina). Kliknij Zainstaluj teraz przycisk. Spowoduje to automatyczne pobranie i zainstalowanie plików wtyczek i zajmie to tylko minutę.

Aktywuj WooCommerce

Po zainstalowaniu wtyczki kliknij link Aktywuj wtyczkę do statystyki za pomocą WooCommerce.

Szybki start WooCommerce

Następnie powinien zostać wyświetlony monit o rozpoczęcie instalacji. Jest to bardzo łatwe do śledzenia, więc kliknij Chodźmy przycisk, aby rozpocząć.

Konfiguracja WooCommerce: Strony

Instalator najpierw zapyta, czy chcesz, aby WooCommerce automatycznie je utworzył kluczowe strony dla Was. Strony te obejmują główny sklep, koszyk, kasę i domyślną stronę konta klienta. Zdecydowanie chcesz wszystkich tych stron, więc kliknij Kontyntynuj.

Konfiguracja WooCommerce: ustawienia regionalne

Następnym krokiem jest skonfigurowanie sklepu Lokalizacja, waluta format i jednostki miara. Jest to ważne, aby Twoi klienci wiedzieli, ile pobierasz i co otrzymują za swoje pieniądze. Więc dokonaj wyboru, a następnie kliknij Kontyntynuj.

Konfiguracja WooCommerce: wysyłka

W zależności od tego, co sprzedajesz, może być konieczne włączenie opcji podstawowej wysyłki i podatku od sprzedaży. Jeśli sprzedajesz towary fizyczne, musisz włączyć wysyłkę (ale jeśli planujesz sprzedawać towary cyfrowe, pomiń tę część). The podstawowa wysyłka opcja na tej stronie konfiguracji pozwoli Ci wprowadzić stawki zryczałtowane dla przesyłek krajowych i międzynarodowych (w Stanach Zjednoczonych i planować korzystanie z pól zryczałtowanych stawek USPS, wystarczy wprowadzić te stawki tutaj w oparciu o pola, które najprawdopodobniej użyjesz ).

Jeśli coś sprzedajesz, być może będziesz musiał włączyć podatek od sprzedaży. Niektóre stany wymagają pobierania podatku od każdej sprzedaży (patrzę na ciebie na Hawajach), podczas gdy inne stany wyłączają towary czysto cyfrowe (jak dobra stara Nevada). Taxjar ma świetne interaktywna mapa podatków od sprzedaży jeśli mieszkasz w USA, ale bez względu na to, gdzie się znajdujesz, powinieneś skontaktować się z lokalnymi organami podatkowymi, aby dowiedzieć się, jakie zasady Cię dotyczą, lub ewentualnie rozważyć zatrudnienie księgowego biegłego w podatkach stanowych i lokalnych (w skrócie SALT). Po zakończeniu pracy z tą stroną kliknij, aby Kontyntynuj.

Konfiguracja WooCommerce: płatności

Ostatnią częścią szybkiej konfiguracji WooCommerce jest ustawienie twojego opcje płatności. Jednym z najprostszych sposobów pobierania płatności za towary jest PayPal więc jeśli chcesz akceptować płatności w ten sposób, pamiętaj o podaniu adresu PayPal na tej stronie. WooCommerce zawiera również wbudowane opcje płatności za pośrednictwem czek, przelew bankowy lub Płatność gotówką przy odbiorze. Ponadto zawsze możesz skorzystać z rozszerzenia premium dla dodatkowych bramek płatności, takich jak Authorize.net lub Stripe (nie wiesz, którego użyć? Zapoznaj się z naszym artykułem na temat PayPal kontra Stripe dla firm internetowych).

Po zakończeniu włączania metody płatności kliknij Kontynuuj, aby zakończyć konfigurację. WooCommerce poprosi o pozwolenie na zbieranie danych (to zależy od ciebie, chociaż skłaniamy się ku łagodnemu spadkowi).

2. Dodatkowe (ważne) ustawienia WooCommerce

Następnie możesz kontynuować tworzenie produktów, ale zalecamy kliknięcie przycisku Wróć do pulpitu nawigacyjnego link, abyś mógł zakończyć ustanawianie wszystkich kluczowych ustawień WooCommerce.

Ustawienia WooCommerce

Po powrocie do pulpitu nawigacyjnego WordPress przejdź do WooCommerce następnie kliknij Ustawienia. Ta pierwsza strona zawiera ogólne ustawienia WooCommerce. Zalecamy, aby twój zmień domyślny adres klienta. Mający Geolocate włączone może potencjalnie znacznie spowolnić Twoją witrynę, ponieważ polegasz na danych od firmy zewnętrznej.

Darmowa dostawa WooCommerce

Pod Wysyłka  w zakładce znajdziesz dodatkowe opcje wysyłki. Ale tym, na który chcemy zwrócić uwagę, jest opcja włączenia Darmowa dostawa. Jest to coś, co możesz chcieć zaoferować z ważnym kodem kuponu lub dla wszystkich zamówień powyżej określonej kwoty. Po prostu zaznacz pole i wprowadź swoje wymagania.

E-maile WooCommerce

Poruszanie się, pod E-maile kartę, w której możesz wejść i zmień adres e-mail odbiorcy dla różnych standardowych e-maili z zamówieniami. Być może masz wiele osób zarządzających Twoim sklepem internetowym, więc możesz chcieć, aby powiadomienia o nowych zamówieniach trafiły do ​​działu wysyłkowego, a anulowane zamówienia prawdopodobnie powinny zostać sfinansowane.

Kupony WooCommerce

Ostatnią opcją WooCommerce, z której możesz skorzystać, zanim zaczniesz dodawać produkty, jest kupony. Aby utworzyć nowy kupon, kliknij Kupony wtedy opcja w WooCommerce Dodaj nowe. Stąd możesz tworzyć kupony na ustaloną kwotę lub procent dolara oraz dodawać ograniczenia użytkowania (takie jak zamówienia powyżej 100 USD lub tworzyć kody jednorazowe).

Istnieje wiele innych ustawień i opcji w WooCommerce, które możesz chcieć zmienić. Wspomnieliśmy o tych, które naszym zdaniem będą miały zastosowanie do większości sklepów internetowych konfigurowanych po raz pierwszy.

3. Dodawanie produktów

Teraz przy ustawionych ustawieniach możemy zacząć dodawać Twoje produkty! Ale najpierw należy dodać kilka kategorii produktów, aby uporządkować swoje oferty.

Kategorie produktów WooCommerce

Do dodaj swoje kategorie przejść do Produkty następnie Kategorie na desce rozdzielczej. Nadaj swojej kategorii nazwę, ślimak dla twojego adresu URL (lub jeśli pozostawisz to puste WooCommerce użyje twojej nazwy kategorii jako ślimaka), kategorię nadrzędną (użyłbyś tego do zagnieżdżonych przedmiotów, np. Buty byłyby rodzicem na obcasach lub sandałach ), opis kategorii, typ wyświetlania (domyślnie wyświetlane są wszystkie elementy w kategorii na stronie archiwum, ale można również wybrać wyświetlanie podkategorii lub obu) i obraz (ten obraz jest używany podczas wstawiania siatki kategorii na stronach).

Po dodaniu kategorii możesz przejść do dodawanie tagów. Jest to podobny proces i nie jest konieczny, ale może być bardzo pomocny dla klientów. Tagi świetnie nadają się do grupowania podobnych produktów, które nie należą do tej samej kategorii. Możesz utworzyć tagi dla bardziej szczegółowych opisów produktów, takich jak hipster lub nowoczesny, lub ewentualnie dla marek, jeśli sprzedajesz produkty wielu twórców. Po prostu bądź pewien Nie powielać kategorie z tagami (posiadanie kategorii „fantazyjnej” i „fantazyjnej” jest złe dla SEO i dezorientujące dla klientów). Gdy skończysz z tagami, czas dodać swoje produkty!

Ogólne informacje o produkcie WooCommerce

Kliknij Produkty i wtedy Dodaj nowe. WooCommerce zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać swoje produkty, z dużą ilością miejsca na informacje i zdjęcia, aby zadowolić klientów (i wyszukiwarki).

Najpierw nadaj swoim produktom nazwę, przypisz dowolne kategorie lub tagi, a następnie dodaj wyróżniony obraz produktu oraz opcjonalne obrazy galerii. Następnie w pierwszym polu tekstowym możesz dodać długi opis przedmiotu. Zostanie to wyświetlone w zakładce „Opis” obok pozycji „Recenzje” na rzeczywistej stronie produktu. W drugim polu tekstowym dodaj krótki opis produktu, który będzie wyświetlany obok zdjęć produktu (kilka zdań i wypunktowania świetnie się tutaj sprawdzają).

Rzeczywiste dane produktu to Ty wybierasz Prosty produkt ustawienie zobaczysz podstawowe opcje dodawania kodu SKU (który zwykle dotyczy twoich zapisów) i cenę.

Produkt do pobrania WooCommerce

Jeśli również sprawdzisz Do pobrania opcje WooCommerce wyświetli dodane opcje pliku do pobrania. A jeśli zdecydujesz się sprawdzić Wirtualny również karta Wysyłka zostanie usunięta z sekcji produktu, ponieważ nie musisz wysyłać wirtualnego produktu.

Produkt stowarzyszony WooCommerce

Jeśli zamiast prostego produktu wybierzesz Produkt zewnętrzny / stowarzyszony opcja WooCommerce wyświetli ustawienia łączenia z innymi stronami za pomocą linku partnerskiego. Jest to świetne, jeśli chcesz dodać produkty ze sklepów z programami partnerskimi (możesz utworzyć witrynę stowarzyszoną Amazon za pomocą WordPress) do własnego sklepu, aby otrzymać prowizję za polecenie.

Zmienne atrybuty produktu WooCommerce

Ostatnią opcją, którą możesz wybrać dla danych produktu, jest Produkt zmienny. Tej opcji należy używać, gdy masz różne style tego samego produktu, na przykład koszulę w wielu rozmiarach i kolorach. Najpierw należy dodać atrybuty dla twojego produktu.

Produkt zmienny WooCommerce

Następnie wygeneruj swoje odmiany, używając dodanych atrybutów. W ten sposób klienci mogą wybrać dokładnie to, czego chcą z twojego wyboru.

Inwentaryzacja produktów WooCommerce

W sekcji Dane produktu znajdziesz także opcje zarządzania swoim Inwentarz. Ma to sens, jeśli przechowujesz zapasy swoich produktów w gotowości do wysłania. Jeśli Twoje towary są wytwarzane w takiej postaci, w jakiej zostały zamówione lub jeśli sprzedajesz towary cyfrowe, prawdopodobnie nie będziesz miał dużego wykorzystania tej karty.

Znajdziesz również dodatkowe Wysyłka  opcje, w których można określić wagę i wymiary produktu, a także zaawansowane ustawienia dodawania dokumentu zakupu i włączania / wyłączania recenzji produktów. Po zakończeniu możesz opublikować swój produkt.

Total Glitz & Glam WooCommerce Store

To staje się łatwiejsze, gdy zapoznasz się z opcjami WooCommerce (obiecujemy). Po dodaniu wszystkich produktów możesz użyć opcji motywu WordPress, aby stworzyć stylowe strony sklepu, które zrobią wrażenie na klientach.

Jak promować swoje produkty

Teraz, gdy Twój sklep jest skonfigurowany i gotowy do pracy, musisz powiedzieć, że jesteś otwarty na działalność. Istnieje wiele sposobów na udostępnienie nowego sklepu internetowego kupującym online, ale oto kilka sposobów na rozpoczęcie pracy.

Skorzystaj z mediów społecznościowych

Media społecznościowe

Powinieneś mieć Twittera i Facebooka to standardowe konta społecznościowe, których prawdopodobnie potrzebujesz dla każdej małej firmy, ale inne sieci, takie jak Instagram, Pinterest i Google+, mogą być również bardzo ważne w zależności od tego, co sprzedajesz. Na przykład e-booki mogą nie wymagać Instagrama, ale jeśli robisz biżuterię lub wystrój domu, będziesz chciał zdobyć zdjęcia swoich produktów, które cieszą się popularnością.

Spróbuj publikować codziennie i na początku eksperymentuj z różnymi porami dnia. Chcesz zoptymalizować udostępnianie społecznościowe, aby dopasować je do harmonogramu odbiorców docelowych. Możesz także rozważyć zautomatyzowanie udostępniania społecznościowego. Działa to szczególnie dobrze, jeśli dodajesz treść do bloga w swojej witrynie

Możesz także rozważyć promowanie swoich postów, tweety, szpilki itp. Utworzenie kampanii wymaga trochę badań, ponieważ chcesz wybrać odpowiedni przedział wiekowy, lokalizację i zainteresowania odbiorców. Nawet wydawanie zaledwie kilku dolarów dziennie może pomóc w pozyskaniu nowych potencjalnych klientów.

Uruchom promocję

Organizuj prezent

Istnieje wiele różnych sposobów prowadzenia promocji Twojego sklepu internetowego. Najłatwiej jest zaoferować zniżkę lub bezpłatną wysyłkę za pomocą kupon funkcja wbudowana w WooCommerce.

Inną opcją jest uruchomienie rozdawać. Istnieje mnóstwo darmowych wtyczek konkursowych, których możesz użyć do prowadzenia promocji na swojej stronie lub możesz skorzystać z usługi takiej jak rafflecopter, aby zarządzać swoimi nagrodami. Przeczytaj tylko przepisy dotyczące konkursów i prezentów w swoim regionie (na przykład w Stanach Zjednoczonych musisz pamiętać o przepisach regulujących wartość nagrody, osoby niepełnoletnie, implikacje podatkowe itp. – odrabiaj pracę domową!).

Oferuj dodatkowe korzyści dla klientów

Zakupy online Lojalny klient

Jeśli spersonalizujesz swój sklep WooCommerce, możesz szybko zbudować silną bazę klientów. A lojalni klienci to idealni ludzie, którzy pomogą Ci promować Twój sklep.

Świetnym sposobem na to, aby klienci wracali do Twojej witryny (i aby mogli ją udostępnić znajomym), oferując swoim najlepszym klientom specjalne korzyści. Może to być niestandardowy prezent urodzinowy z zakupem (taki jak prezent, który dostajesz co roku w Sephora), zniżka na duże zakupy (na przykład Old Navy oferuje bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 50 USD) lub specjalne zniżki dla polecających znajomych (podobne do Kody Ubera – 15 $ zniżki dla ciebie i przyjaciela).

Rozpocznij biuletyn

Widżet biuletynu

Zdecydowanie chcesz utwórz biuletyn aby kupujący byli na bieżąco z nowościami, specjalnymi promocjami i nie tylko. Możesz zacząć bezpłatnie z MailChimp, a jeśli używasz motywu takiego jak Total lub Chic, może być dołączony widżet newslettera lub element strony (wystarczy wkleić kod API MailChimp). Jeśli nie, jest ich mnóstwo darmowe wtyczki możesz użyć do zintegrowania MailChimp ze swoją witryną.

Uzyskaj sieć

Networking

Czasami więcej jest lepszych, a jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o rozpowszechnianie informacji o Twojej firmie. Im szersza sieć, tym więcej osób będziesz w stanie dotrzeć. Dotyczy to relacji online z inni blogerzy i mały biznes (którzy często uczestniczą w udostępnianiu artykułów), a także lokalne sklepy stacjonarne jeśli sprzedajesz dobra fizyczne (przyjaźń z lokalnymi właścicielami butikowych hoteli może oznaczać, że dostaniesz swoje towary do ich sklepu z pamiątkami).

Możesz także dołączyć do stowarzyszenia zawodowego, aby promować swój sklep. Możesz rozważyć interakcję z lokalnymi Izba Handlowa których jedynym celem jest pomoc właścicielom lokalnych firm w osiągnięciu sukcesu. Lub dołącz Business Networking International (BNI), profesjonalna organizacja stworzona, aby pomóc firmom w tworzeniu sieci na całym świecie. A jeśli masz lokalny Klub Rotary to fantastyczne miejsce do oddania społeczności, jednocześnie wzmacniając relacje biznesowe. Po prostu wyjdź tam, poznaj ludzi i pomóż rozwinąć swój biznes!

Inne zasoby do prowadzenia udanego sklepu internetowego

Jako właściciel firmy internetowej istnieje mnóstwo innych rzeczy, które musisz kontrolować, aby firma działała sprawnie, w tym zarządzanie własną witryną. Oto kilka dodatkowych porad i wskazówek, które pomogą Ci zoptymalizować witrynę:

  • Przewodnik dla początkujących po WordPress SEO
  • Typowe błędy WordPressa, których należy unikać
  • Przewodnik po buforowaniu WordPress
  • Uproszczenie obecności online dzięki WordPress
  • Wskazówki, jak zwiększyć zaufanie i wiarygodność

Mam nadzieję, że ten przewodnik był pomocny! Staraliśmy się podać tyle porad, ile moglibyśmy pomyśleć, aby pomóc Ci rozwinąć skuteczny biznes online, ale jeśli masz dodatkowe wskazówki, udostępnij je w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me