Jak zarządzać zawartością WordPress za pomocą Admin Columns Pro

Jeśli chcesz stworzyć przejrzyste i zorganizowane środowisko edycji do pracy, to Admin Columns Pro jest dla Ciebie. Prowadzenie witryny WordPress oznacza, że ​​stale masz do czynienia z dużą ilością treści, bez względu na to, czy są to posty na blogu, strony lub inne typy postów. Może to być trudne do zarządzania i łatwej edycji.


Kolumny administracyjne Pro wyświetlą potężne kolumny, które pozwalają szybko sortować, filtrować i edytować zawartość. Pomoże Ci to zaoszczędzić czas, utrzymać porządek w treści i umożliwić łatwy dostęp do ważnych informacji.

W tej recenzji Admin Columns Pro omówimy funkcje i funkcje oferowane przez tę wtyczkę WordPress. Następnie przyjrzymy się, jak uruchomić wtyczkę i jak korzystać z niektórych jej najważniejszych narzędzi.

Funkcje kolumn administracyjnych Pro

Dodaj kolumny

Admin Columns Pro to bogata w funkcje wtyczka, która jest szybka i łatwa w konfiguracji, a ostatecznie poprawi twoje doświadczenia administracyjne z WordPress. Możesz wybierać spośród ponad 160 kolumn, dostosowanych do wszystkich typów treści, aby pomóc Ci stworzyć doskonały przegląd. Kreator przeciągania i upuszczania umożliwia także organizowanie układów kolumn odpowiednio do potrzeb bez konieczności dotykania linii kodu.

Po utworzeniu treść może być sortowana i filtrowana według wybranych kryteriów. Edycja bezpośrednia umożliwia edycję danych bezpośrednio ze strony przeglądu, bez konieczności otwierania poszczególnych elementów. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą usprawnić proces wprowadzania poprawek do treści.

Więc teraz wiemy trochę o tym, co oferuje Admin Columns Pro, rzućmy okiem na funkcjonalność tej wtyczki WordPress bardziej szczegółowo…

Dodaj kolumny do swoich potrzeb

Kolumny

Kolumny administracyjne umożliwiają łatwe i szybkie dodawanie kolumn do stron przeglądu. Oznacza to, że możesz przeglądać niektóre informacje zawarte w poście lub stronie. A wszystko to bez konieczności ich otwierania. Ponad 160 typów kolumn są dostarczane, które Admin Columns Pro obejmuje wszystkie typy treści. Dodaj wyróżnioną kolumnę graficzną, pokaż wszystkie tagi postów w kolumnie lub kolumnę z nazwiskiem autora i wiele innych.

Przeciągnij i upuść Builder

Przeciągnij i upuść

Łatwość użycia tej wtyczki jest zdecydowanie jedną z jej najlepszych funkcji. Admin Columns Pro zawiera interfejs „przeciągnij i upuść”, co ułatwia aranżację kolumn. Możesz tworzyć układy kolumn, które mają dla Ciebie sens organizacyjny, po prostu klikając i przeciągając kolumny wokół. Bez konieczności kodowania nawet skromny początkujący będzie w stanie opanować to oprogramowanie w ciągu kilku minut.

Szybko sortuj i filtruj, aby znaleźć odpowiednią treść

Sortować

Admin Columns Pro sprawia, że ​​dane są szybko sortowane, co pomaga w łatwym uporządkowaniu treści w sposób odpowiadający Twoim potrzebom. Sortuj według długości postów, multimediów, komentarzy lub użytkowników i wielu innych opcji. Po posortowaniu kolumn wyniki są automatycznie zapisywane zgodnie z preferencjami użytkownika, dopóki nie zostaną ponownie posortowane.

Filtr

Filtrowanie danych kolumny jest tak proste jak sortowanie. Rozwijane menu umożliwia przeszukiwanie i filtrowanie treści. Może to być szczególnie korzystne, jeśli chcesz spojrzeć na grupę produktów, posty z określonego miesiąca lub artykuły napisane przez konkretnego autora.

Łatwa edycja bezpośrednio na stronie przeglądu

Edytować

Łatwość edycji danych kolumn polega na tym, że Admin Columns Pro wchodzi do swojego elementu. Jak wspomniano wcześniej, wbudowana funkcja edycji wtyczki pozwala edytować posty bez ich otwierania. Sprawdź kolumny, aby znaleźć rozbieżności w treści, a następnie edytuj dowolne pola w przeglądzie. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić czas, ale pomoże zapewnić wysoką jakość i spójność treści w witrynie WordPress.

Integracja z innymi wtyczkami WordPress

Admin Columns Pro Integracje wtyczek

Admin Columns Pro integruje się z innymi popularnymi wtyczkami, w tym między innymi WooCommerce, bbPress i Yoast SEO. Oznacza to, że możesz organizować i zarządzać danymi z tych obsługiwanych wtyczek.

Na przykład, jeśli prowadzisz sklep WooCommerce, możesz wyświetlać kolumny pokazujące ceny produktów, wymiary każdego produktu, czy są w magazynie i nie tylko. Będziesz wtedy nie tylko mógł szybko przeglądać kluczowe informacje o wszystkich swoich produktach w jednym miejscu, ale możesz także bezpośrednio je edytować, pomagając w łatwy sposób zarządzać i aktualizować dane WooCommerce.

Plus Rodzaje zestawów narzędzi dodatek do integracji oznacza, że ​​możesz łatwo dodawać kolumny do pól niestandardowych i systematyk utworzonych za pomocą Typów. Kolumny administracyjne automatycznie rozpoznają konfigurację na podstawie typów, dzięki czemu można dodać niestandardowe pola za pomocą kilku kliknięć. Podobnie z Strąki możesz tworzyć i edytować niestandardowe typy postów, a następnie używać Admin Columns Pro do modyfikowania typów postów, aby wyświetlać dowolne pole typu posta jako kolumnę (np. kolory, lokalizacje, ceny itp.).

Inne funkcje Admins Columns Pro

Jak widać, Admins Columns Pro ma wiele do zaoferowania. Chociaż omówiliśmy większość najważniejszych wydarzeń, oto kilka ważniejszych, choć może mniej ekscytujących funkcji…

 • Zestawy wielu kolumn – Twórz własne widoki ekranu i twórz niestandardowe zestawy kolumn na podstawie roli użytkownika, aby efektywnie zarządzać postami, stronami itp..
 • Przewijanie w poziomie – nie martw się o małe ekrany, po prostu włącz przewijanie w poziomie z menu „Opcje ekranu”, aby ułatwić nawigację.
 • Kolumny taksonomii – dodaj kolumnę do przeglądu taksonomii, aby wyświetlić więcej treści bez konieczności ich otwierania jeden po drugim.
 • Importuj i eksportuj – łatwo migruj ustawienia kolumn do innej witryny lub użyj ich jako kopii zapasowych.
 • Kolumny wielostanowiskowe – jeśli masz stację wielostronną, wszystkie kolumny użytkowników mogą być używane dla użytkowników sieci.
 • Wsparcie – zawiera Admin Columns Pro obszerna dokumentacja a dedykowany zespół programistów zapewnia bezpośrednie wsparcie przez e-mail.

Jak widać, Admin Columns Pro jest pełen imponujących i potężnych funkcji. Przyjrzyjmy się teraz, jak uruchomić tę wtyczkę w witrynie WordPress …

Rozpocznij pracę z Admin Columns Pro

Admin Columns Pro jest niezwykle prosty w konfiguracji i obsłudze. Czytaj dalej, aby szybko zapoznać się z rozpoczęciem korzystania z najpopularniejszych funkcji tej wtyczki.

Zainstaluj wtyczkę

Dodaj nową wtyczkę

Po pierwsze, kup wtyczkę z Admin Columns Pro i pobierz go ze swojego Strona kont. Następnie zaloguj się na swojej stronie WordPress i wybierz „Wtyczki> Dodaj nowe”.

Kliknij „Prześlij wtyczkę> Wybierz plik”. Wybierz plik zip Admin Columns Pro i wybierz „Zainstaluj teraz”.

Admin Columns Pro Menu

Po aktywowaniu wtyczki znajdziesz menu Kolumny administracyjne w „Ustawieniach”.

Aktywuj swoją licencję

Karta Ustawienia

Aby mieć pewność, że wtyczka automatycznie otrzymuje aktualizacje, musisz aktywować licencję Admin Columns Pro. Wybierz „Ustawienia> Kolumny administracyjne”. Pojawi się ekran Ustawienia kolumn administracyjnych. Wybierz zakładkę „Ustawienia”.

Aktywuj licencję

W sekcji „Aktualizacje” wpisz kod licencji i kliknij „Aktualizuj licencję”. W razie wątpliwości licencję można znaleźć na stronie konta.

Dodaj, usuń kolumny i zarządzaj nimi

Po zainstalowaniu wtyczki i aktywowaniu licencji możesz rozpocząć tworzenie kolumn. Admin Column Pro ma bardzo intuicyjny interfejs, który sprawia, że ​​niezwykle łatwe jest dodawanie, usuwanie i zarządzanie kolumnami. Na ekranie Ustawienia kolumn administracyjnych wybierz kartę „Kolumny administracyjne”.

Kolumny administracyjne

W rozwijanym polu wybierz stronę nakładki treści, do której chcesz dodać kolumny. W tym artykule wybrałem „Posty”, dzięki czemu mogę dodawać kolumny do mojej strony nakładki Posty.

+ Kolumna

Następnie kliknij „+ Kolumna” u dołu strony. Możesz teraz wybrać typ kolumny, którą chcesz wyświetlić, i zmienić jej ustawienia, w tym oznaczenie nowej kolumny i określenie jej szerokości. Co ważne, musisz włączyć edycję, sortowanie i filtrowanie w wierszu. Pamiętaj, że nie wszystkie typy kolumn obsługuje wszystkie trzy z tych funkcji, więc możesz nie mieć możliwości aktywowania ich wszystkich.

Usuń edycję

Aby usunąć lub edytować kolumnę, po prostu najedź kursorem na wiersz kolumny, a następnie wybierz „usuń” lub „edytuj”.

Przeciągnij i upuść

Aby zmienić kolejność pojawiania się kolumn, przeciągnij i upuść kolumny w preferowane pozycje.

Wyświetl ekran postów

Po dodaniu i uporządkowaniu wszystkich kolumn zgodnie z potrzebami kliknij przycisk „Zapisz”. Teraz wybierz „Wyświetl posty”, aby zobaczyć nowe kolumny w akcji.

Filtruj i sortuj kolumny

Po utworzeniu potrzebnych kolumn możesz zacząć z nich korzystać, aby pomóc w organizacji i zarządzaniu zawartością. Jak wspomniano wcześniej, wyszukiwanie treści za pomocą narzędzi do sortowania lub filtrowania może być szczególnie pomocne, jeśli chcesz znaleźć, wyświetlić lub edytować określone dane.

Włącz sortowanie

Jeśli chcesz posortować kolumnę, najpierw sprawdź, czy sortowanie jest dostępne dla tego typu kolumny i czy podczas konfigurowania kolumny włączyłeś „Sortowanie”. Następnie otwórz stronę przeglądu zawierającą kolumny, które chcesz posortować. Tutaj otworzyłem stronę moich postów.

Sortuj liczbę słów

Po najechaniu myszką na tytuł kolumny, którą chcesz posortować, pojawi się strzałka opcji sortowania. Wystarczy kliknąć strzałkę, a kolumna zostanie automatycznie posortowana. Tutaj możesz zobaczyć, że posortowałem posty na blogu od największej do najmniejszej liczby słów.

Wyróżniony filtr obrazu

Opcje filtrowania dla każdego typu kolumny pojawiają się u góry strony w rozwijanych polach. Aby przefiltrować kolumnę, wybierz jedną z dostępnych opcji filtrowania, a następnie kliknij „Filtruj”. Tutaj odfiltrowałem posty na blogu, aby pokazać te, które jeszcze wyświetlają polecany obraz. Ponownie, podczas filtrowania, najpierw sprawdź, czy typ kolumny obsługuje filtrowanie i został aktywowany.

Edytuj kolumny

Wbudowana edycja

Edycja kolumn jest równie prosta jak sortowanie i filtrowanie. Wybierz „Edycja bezpośrednia” u góry strony Wpisy, a teraz będziesz mógł edytować zawartość wyświetlaną w edytowalnych kolumnach.

Dodaj FI

Tutaj edytuję post na blogu, który wymaga dodania polecanego obrazu. Klikając ikonę edycji w kolumnie wyróżnionego obrazu, mogę wybrać i dołączyć zdjęcie do postu, bez konieczności faktycznego otwierania posta.

FI Edycja

Opcje cenowe

Admin Columns Pro jest dostępny już od 49 USD. Ten osobisty plan umożliwia korzystanie z Admin Columns Pro w jednej witrynie i obejmuje jeden rok aktualizacji i wsparcia. Plany biznesowe i programistyczne są również dostępne dla większych firm internetowych i specjalistów. Największymi zaletami uaktualnienia do jednego z nich z planu osobistego jest użycie na wielu stronach, a także we wszystkich wspomnianych wcześniej dodatkach innych firm premium (strąki, zaawansowane niestandardowe pola, WooCommerce itp.)

Co ważne, Admin Columns Pro oferuje 60-krotną gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli nie będziesz zadowolony z wtyczki, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. To pokazuje, jak pewni użytkownicy Admin Columns Pro są w swoim produkcie.

Końcowe przemyślenia

Jak widać, zarządzanie kolumnami WordPress za pomocą Admin Columns Pro jest niezwykle łatwe i skuteczne. Ta wtyczka oferuje możliwość zaoszczędzenia czasu, a także pozwala wyeliminować błędy uczniów, tworząc profesjonalny, zorganizowany i spójny blog.

Dowiedz się więcej o Admin Columns Pro dzisiaj. I jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania lub coś do dodania, zostaw komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map