Jak używać Elementora do zdalnego budowania stron internetowych

W czasach niepewności gospodarczej i dystansu społecznego firmy bardziej niż kiedykolwiek chcą rozwijać swoją obecność w Internecie.


Jeśli chcesz, aby Twoja firma działała online, lub jeśli jesteś freelancerem, który tworzy witryny dla firm, które chcą uzyskać dostęp do Internetu, Elementor może pomóc Ci skutecznie zbudować witrynę zdalnie, która jest niedroga i łatwa w utrzymaniu.

Elementor to wizualny kreator stron WordPress typu przeciągnij i upuść, co oznacza, że ​​możesz tworzyć świetnie wyglądające projekty bez konieczności patrzenia na jedną linię kodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o wtyczce, możesz przejrzeć pełną recenzję Elementor WPExplorer.

W tym poście wyjaśnię trochę więcej, dlaczego Elementor jest najlepszym narzędziem do zdalnego tworzenia witryn. Następnie przeprowadzę Cię przez ogólne kroki, jak wykorzystać Elementor do zaprojektowania strony internetowej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat korzystania z Elementora do zdalnego tworzenia witryn, HubSpot Academy and Elementor współpracujemy, aby zaoferować bezpłatny kurs online obejmujący wszystko, od konfiguracji hostingu po budowę i uruchomienie witryny WordPress.

Dlaczego warto korzystać z Elementor do zdalnego budowania witryn?

Elementor Pro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Używanie Elementora do tworzenia stron internetowych może:

 • Oszczędzaj czas i pomagaj szybciej projektować i iterować na swoich stronach.
 • Zmniejsz złożoność swoich witryn, wyeliminuj błędy i stwórz łatwiejszy proces konserwacji, jeśli chodzi o aktualizacje i testy.
 • Zaoszczędź pieniądze i uprość koszty, abyś mógł lepiej określić cenę projektu.

Omówmy korzyści bardziej szczegółowo.

Oszczędzaj czas i unikaj kodu

Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, programistą, czy zwykłym użytkownikiem WordPress, Elementor może przyspieszyć Twój przepływ pracy za pomocą interfejsu wizualnego „przeciągnij i upuść”.

Możesz szybko rozwijać nowe projekty, dodając widżety treści. Dostaniesz także mnóstwo opcji projektowania i układu, aby tworzyć style i układy idealnie dopasowane do pikseli.

Przez całe doświadczenie nigdy nie musisz bezpośrednio wchodzić w interakcje z kodem … chyba że chcesz. Jeśli chcesz mieć nieco większą kontrolę, możesz w razie potrzeby łatwo użyć własnego niestandardowego CSS.

Wreszcie, jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić trochę czasu, Elementor zawiera setki gotowych szablonów, które możesz zaimportować. Wszystko, co musisz zrobić, to zaimportować szablon, który Ci się podoba, edytować zawartość pasującą do Twojej marki i gotowe

Korzyści te mogą również zaoszczędzić czas, gdy trzeba iterować. Na przykład, jeśli klient zażąda zmiany, możesz szybko zmienić wszystko bez angażowania się w kod.

Zmniejsz złożoność i wyeliminuj błędy

W typowej witrynie WordPress gotowy produkt jest zazwyczaj mozaiką wtyczek różnych programistów.

Nic nie łączy tych oddzielnych narzędzi oprócz czasu i wysiłku włożonego w ich wykorzystanie do stworzenia spójnej witryny.

W tej chwili jest to w porządku, ale może to prowadzić do potencjalnych problemów w przyszłości, ponieważ każdy programista niezależnie zmieni i zaktualizuje wtyczkę.

Na przykład twórca wtyczki suwaka może wprowadzić zmiany, które powodują problemy z sekcją bohatera strony głównej (zbudowane przy użyciu innej wtyczki).

Dzięki Elementor masz dostęp do wszystkich ważnych narzędzi pod jednym dachem.

Na przykład dzięki Elementor i Elementor Pro otrzymujesz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć:

 • Suwaki
 • Formularze kontaktowe
 • Formy generacji ołowiu
 • Galerie
 • Wyskakujące okienka
 • Listy / siatki portfeli
 • Tabele cen
 • …dużo więcej

Widżety Elementor Pro

Wszystkie te narzędzia są dostarczane w tej samej wtyczce od tego samego programisty, więc możesz mieć pewność, że zmiana formularzy generowania potencjalnych klientów nigdy nie spowoduje problemu z oknem wyskakującym, w którym wyświetlasz formularz.

Co więcej, znacznie ułatwia Ci to życie, gdy przychodzi czas na aktualizację swoich witryn. Zamiast korzystać z witryny przejściowej w celu testowania wielu różnych wtyczek w różnym czasie, wystarczy przetestować i zaktualizować pojedyncze narzędzie.

Zasadniczo możesz użyć Elementor jako fundamentu witryny, aby uprościć wszystko, a następnie rozwinąć działalność, aby osiągnąć określone cele biznesowe, takie jak użycie darmowa wtyczka HubSpot WordPress do generowania potencjalnych klientów za pomocą formularza, okna czatu na żywo i wyskakujących okienek, które są dostępne w bezpłatnym programie HubSpot CRM.

Oszczędzaj pieniądze i upraszczaj koszty

Wreszcie, Elementor może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i łatwiej wycenić projekty.

Podobnie jak dostęp do ważnych narzędzi w jednej wtyczce zmniejsza złożoność witryny, a także zmniejsza cenę, którą musisz zapłacić.

Elementor ma darmową wersję dla konstruktora rdzeni. Następnie, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak formularze, suwaki, wyskakujące okienka i więcej, wystarczy zapłacić tylko jedną stałą cenę.

Nie ma opłat za różne funkcje lub konieczność zakupu różnych wtyczek, co pozwala utrzymać niskie koszty.

Utrzymuje to również przejrzystość kosztów i ułatwia wycenę projektów klientów. Zamiast wyceniać w pakiecie wiele różnych narzędzi, możesz uprościć sprawę i skupić się na tym, co płacisz za czas i wiedzę, a nie na narzędziach.

Jak używać Elementora do tworzenia stron internetowych

Teraz, gdy znasz już niektóre powody, dla których Elementor jest świetnym narzędziem do zdalnego budowania witryn, zastanówmy się, jak wykorzystać Elementor do zbudowania wspaniałej strony internetowej.

1. Wybierz swój motyw

Elementor to wtyczka, więc nadal musisz wybrać motyw, aby sparować go z Elementorem.

Łącznie przeciągnij i upuść motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ponieważ zamierzasz używać Elementora do kontrolowania całego / większości projektu swojej witryny, chcesz skupić się na znalezieniu motywu, który oferuje potrzebne funkcje, a także pełną obsługę funkcji tworzenia strony przez Elementor. Na przykład, jeśli chcesz mieć możliwość dodania personelu, referencji i portfolio, powinieneś wybrać motyw z tymi typami postów – na przykład motyw Total WordPress.

Hello Elementor Theme

Najlżejszym możliwym podkładem jest Motyw Hello Elementor. Zasadniczo Hello Elementor to w 100% puste płótno dla twoich projektów Elementor.

Ponieważ motyw Hello Elementor nie dodaje żadnego własnego stylu ani funkcji, dzięki temu Twoja witryna będzie lekka i szybko się ładuje.

Jeśli potrzebujesz motywu, który ma własne style, na przykład do kontrolowania nagłówka witryny lub sposobu realizacji transakcji w sklepie WooCommerce, możesz sprawdzić tę kolekcję najlepszych motywów Elementor WordPress.

2. Wybierz swój smak elementora

Elementor występuje w obu darmowa wersja na WordPress.org, a także wersja premium, która dodaje o wiele więcej funkcji, tzw Elementor Pro.

Dzięki bezpłatnej wersji Elementor możesz budować strony internetowe strona po stronie. Na przykład możesz utworzyć jeden projekt dla swojej strony głównej, inny dla swojej strony „O stronie”, a następnie możesz utworzyć osobne strony dla każdego elementu portfela.

W przypadku prostej witryny z broszurami zawierającej treści typu „ustaw i zapomnij” może to być wszystko, czego potrzebujesz.

Jednak, aby wyjść poza to, możesz rozważyć Elementor Pro.

Elementor Pro nie tylko udostępnia więcej narzędzi do projektowania, takich jak suwaki i formularze, ale także oferuje zupełnie nowy sposób tworzenia stron internetowych za pomocą programu Theme Builder.

Dzięki Elementor Theme Builder możesz tworzyć szablony i stosować je do całej witryny lub jej części. Na przykład możesz zaprojektować swoją witrynę:

 • nagłówek
 • Archiwizuj strony (na przykład strona z listą wszystkich Twoich postów na blogu)
 • Pojedyncze strony (na przykład indywidualny post na blogu)
 • Stopka
 • Produkty WooCommerce

Możesz także uwzględniać dynamiczne treści w swoich projektach, takie jak treści dodane za pomocą niestandardowych pól.

Ponieważ możesz utworzyć jeden szablon, który będzie dotyczył całej lub części twoich treści, Elementor Pro stanowi szczególnie świetną opcję dla witryn dynamicznych.

Jest także przydatny w przypadku innych typów witryn dzięki nowym widżetom treści, takim jak:

 • Formularze
 • Suwaki
 • Galerie
 • Portfele
 • Tabele cen
 • …dużo więcej

Ponownie upraszcza to zarówno witrynę, jak i ceny (ponieważ Elementor Pro obejmuje każdą funkcję w tej samej cenie).

3. Zacznij budować z Elementorem

Po wybraniu odpowiedniego motywu i wersji Elementor dla swojego projektu możesz rozpocząć tworzenie.

Aby zaprojektować treść, możesz zacząć od pustej strony lub zaimportować jeden z gotowych szablonów dostarczonych z Elementor.

Aby szybko zbudować całą spójną stronę internetową, możesz nawet użyć jednego z Zestawów Elementorów, które są zestawem szablonów dla każdej strony w witrynie, nawet do strony 404.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz od pustej tablicy, czy gotowego szablonu, skończysz w interfejsie wizualnym Elementor typu przeciągnij i upuść.

Po prawej stronie zobaczysz podgląd swojego projektu na żywo – zobaczysz dokładnie to, co zobaczą użytkownicy Twojej witryny.

Następnie możesz użyć paska bocznego po lewej stronie, aby dodać i skonfigurować elementy treści i układu.

Interfejs Elementora

Na przykład, jeśli chcesz dodać przycisk do swojego projektu, wystarczy przeciągnąć go z paska bocznego. Następnie możesz dostosować jego ustawienia za pomocą tego samego paska bocznego.

Aby dokładniej zapoznać się z działaniem interfejsu Elementor, możesz obejrzeć wideo poniżej:

Twórz strony internetowe z Elementor już dziś

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, firmy szukają obecności w Internecie.

Niezależnie od tego, czy chcesz uruchomić własną obecność online, czy pomagasz klientom uzyskać dostęp do Internetu, nauka korzystania z Elementor do tworzenia stron internetowych pozwoli nie tylko tworzyć piękne, skuteczne strony internetowe, ale także:

 • Zaoszczędź czas i wyeliminuj potrzebę bezpośredniej pracy z kodem.
 • Wyeliminuj problemy ze zgodnością i uprość konserwację, udostępniając wszystkie najważniejsze narzędzia w jednym miejscu.
 • Zaoszczędź pieniądze i uprość koszty, eliminując potrzebę zakupu wielu oddzielnych wtyczek do kluczowych funkcji.

Aby sprawdzić, czy Elementor jest właśnie dla Ciebie, możesz zainstalować darmowa wersja WordPress.org i zacznij budować swoją pierwszą stronę zdalnie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me