Zarządzanie stronami WordPress

Ile stron WordPress zarządzasz? Większość początkujących zaczyna od jednego, aby spróbować sprzedać produkt lub przedstawić swoje historie, ale co, jeśli natkniesz się na genialny nowy pomysł, a zatem wymaga innej strony WordPress?


A co, jeśli chcesz zbudować biznes wokół projektowania stron internetowych dla innych małych firm? Na pewno potrzebujesz niezawodnej i wydajnej metody zarządzania wszystkimi tymi witrynami w jednym miejscu. Dobrze, że to jest całkowicie możliwe, prawda? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak obsługiwać wiele witryn WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Jakich narzędzi potrzebujesz??

Dzięki kilku firmom nie musisz majstrować przy żadnym kodzie ani tworzyć własnego systemu do zarządzania wieloma witrynami w jednym panelu. Kilka firm oferuje kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu możesz po prostu zainstalować i przenieść swoje witryny do jednego pulpitu nawigacyjnego. Dziś omówię alternatywne rozwiązanie: CMS Commander.

CMS Commander jest jednym z liderów w branży, ale kilka innych firm zapewnia również dobre rozwiązania. Zapraszam do zabawy, jeśli nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz dzięki CMS Commander. Wszystkie mają podobne funkcje.

Zarządzanie wieloma stronami WordPress na jednym pulpicie za pomocą CMS Commander

CMS Commander działa przy użyciu prostego interfejsu, a proces konfiguracji jest dość łatwy dla początkujących. Lubię CMS Commander, ponieważ główny pulpit, z którego pracujesz, wygląda nieco podobnie do domyślnego pulpitu WordPress.

Różni się nieco od innych opcji wymienionych powyżej, ponieważ nie widać rzeczywistego pulpitu WordPress. Zapewnia to raczej swój unikalny układ.

Krok 1: Zarejestruj się w CMS Commander

Przejdź do strony CMS Commander.

Witryna CMS Commander

Kliknij na Zapisz się przycisk w menu lub wybierz Wypróbuj za darmo opcja, jeśli chcesz to przetestować przed zaakceptowaniem planu płatności. Ceny zależą od liczby zarządzanych witryn (od 8 USD, do 125 USD za 400 witryn). Po wygaśnięciu 14-dniowego okresu próbnego nadal masz dostęp do maksymalnie pięciu witryn z podstawowymi funkcjami.

Przejdź przez proces pobierania, wpisując swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość e-mail z hasłem i nazwą użytkownika. Wybierz Przejdź do konta przycisk, aby przejść do przodu i wyświetlić pulpit nawigacyjny.

przejdź do konta

Naprawdę musisz tylko trzymać się strony głównej, aby to skonfigurować. Następnie porozmawiamy o publikowaniu artykułów i zarządzaniu treściami z pulpitu nawigacyjnego.

Deska rozdzielcza

Krok 2: Pobierz i aktywuj wtyczkę

Znajdź link, który stwierdza Wtyczka klienta CMS Commander. Kliknij ten link i prześlij (i aktywuj) wtyczkę do każdej witryny, którą chcesz zarządzać na pulpicie nawigacyjnym CMS Commander.

Podłącz

To wszystko, co musisz zrobić z wtyczką. Po aktywacji wtyczki na wszystkich twoich stronach powróć do CMS Commander.

Klient CMS Commander

Krok 3: Umieść wszystkie witryny na pulpicie nawigacyjnym CMS Commander

Znaleźć Dodaj swoją pierwszą stronę internetową nagłówek i wklej adres strony, nazwę użytkownika administratora, hasło administratora i opcjonalną nazwę grupy, aby dodać każdą stronę internetową z zainstalowaną wtyczką. Kliknij Dodaj stronę internetową przycisk dla każdej strony internetowej.

Dodaj stronę internetową

Pole Nazwa grupy działa dobrze dla osób zarządzających kilkoma różnymi grupami klientów. Może tworzysz strony internetowe zarówno dla restauracji, jak i agentów nieruchomości. Rozdziel je za pomocą opcjonalnego pola Nazwa grupy.

Istnieje również link do zbiorczego dodawania witryn, co ułatwia, jeśli nie chcesz podawać dziesiątek poświadczeń witryny.

Witryny zbiorcze

Po zakończeniu tego procesu dla wszystkich witryn możesz przewinąć w dół i zobaczyć całą listę witryn. Obszar ten jest dość potężny, ponieważ możesz przewijać przyciski, aby zobaczyć takie statystyki, linki zwrotne, szybkość strony, komentarze i więcej.

Naprawdę podoba mi się obszar, który pozwala aktualizować wszystkie witryny na raz. Pobaw się przyciskami w tym module, aby przekonać się, jak to działa. Poleciłbym również korzystanie z Czyszczenie zbiorcze przycisk, aby usunąć niechciane miejsce na wszystkich stronach WordPress. Ponieważ jest to bardziej obszar statusu, nie można tutaj publikować treści.

Tutaj zaczyna się pasek narzędzi po lewej stronie witryny.

Lista witryn

Krok 4: Opublikuj post na jednej ze swoich stron internetowych

Załóżmy, że masz wydarzenie dla Twojej firmy i musisz utworzyć post na blogu, aby wszyscy czytelnicy o tym wiedzieli. Kliknij na Edytor postów kartę, aby przejść w stronę strony, która umożliwia tworzenie i publikowanie postów.

Edytor postów

Ta strona wygląda dość podobnie do standardu Poczta stronę w WordPress, dzięki czemu możesz utworzyć tytuł i artykuł do postu na blogu, który chcesz udostępnić. Wszystko wciąż tam jest z Połączyć przyciski do Tekst Redaktor.

Edytor postów

Jeśli przewiniesz w dół poniżej edytora, znajdziesz obszar o nazwie Ustawienia WordPress. Ten moduł pozwala modyfikować takie rzeczy jak Kategorie, Nazwy użytkowników, Typy postów, i więcej.

Ustawienia WordPress

Możesz nawet umieścić wyróżniony obraz w swoim poście, aby wysłać go do faktycznej witryny, do której się odnosiłeś. Należy pamiętać, że Rodzaj postu zawiera listę rozwijaną, dzięki czemu możesz określić, czy tworzysz wpis czy stronę. W zależności od witryny możesz mieć także inne opcje Produkty, Kupony, lub a Niestandardowy typ postu.

Po zakończeniu postu prześlij wszystkie swoje zdjęcia i przejrzyj proces korekty. Przejdź do prawego górnego rogu okna CMS Commander. Zapewnia to listę wszystkich stron połączonych z CMS Commander. Masz możliwość opublikowania tego postu w grupie, którą określiłeś wcześniej lub tylko w jednej witrynie.

Publikować

Sprawdź stronę internetową, na której chcesz opublikować post i kliknij Opublikuj artykuł do wybranych witryn przycisk. Spowoduje to umieszczenie artykułu w tych witrynach, do których można przejść później i sprawdzić, jak to wygląda.

Co jeszcze możesz zarządzać za pomocą CMS Commander?

Ponieważ narzędzie jest tak rozbudowane, istnieje o wiele zbyt wiele funkcji, aby można je było opisać w jednym poście na blogu. Jednak skompilowałem niektóre z bardziej typowych zadań, które można wykonać za pomocą pulpitu nawigacyjnego CMS Commander.

  • Prześlij treści masowe, takie jak ustawienia SEO lub plik pełen artykułów na swój komputer
  • Wyświetl wszystkie wcześniejsze posty i komentarze, aby móc je modyfikować i odpowiadać użytkownikom
  • Przeglądaj i twórz użytkowników
  • Zainstaluj wtyczki do wszystkich lub niektórych witryn na pulpicie nawigacyjnym CMS Commander
  • Zainstaluj motywy we wszystkich lub niektórych aktywowanych witrynach
  • Wykonuj ręczne i automatyczne kopie zapasowe
  • Sklonuj jedną ze swoich stron internetowych
  • Utwórz zupełnie nową witrynę zamiast przechodzić przez zwykły proces instalacji WordPress

Uruchamianie witryn WordPress z wielu pulpitów nawigacyjnych jest czasochłonne i frustrujące. Nie tylko musisz żonglować wszystkimi tymi hasłami, ale pomysł przeskakiwania z jednej karty do drugiej w przeglądarce powoduje, że się kulę; szczególnie jeśli prowadzisz firmę. Ile czasu marnujesz na zmianę biegów?

Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli prowadzisz witryny WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego lub jeśli udaje ci się sprawić, że działa z wieloma pulpitami nawigacyjnymi. Będziemy wdzięczni za Twój wkład!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me