Jak publikować referencje w WordPress w celu poprawy współczynników konwersji

Publikowanie opinii klientów lub klientów w Twojej witrynie jest idealnym sposobem budować zaufanie i autorytet z twoją grupą docelową. To także świetny sposób, aby pochwalić się swoim doświadczeniem i niektórymi klientami, z którymi pracowałeś.


Jednak niektóre metody publikowania opinii klientów są bardziej skuteczne niż inne, a robiąc to we właściwy sposób, można znacznie zwiększyć liczbę odwiedzających, którzy stają się klientami lub klientami. Wcześniej w pewien sposób wyświetlałem opinie klientów, ale po przeprowadzeniu badań okazało się, że nie robiłem z nich większości.

Aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepsza wtyczka testowa WordPress lub motyw i przedstaw je we właściwy sposób, aby uzyskać maksymalny efekt, czytaj nasz przewodnik po publikowaniu opinii w WordPress.

Przykłady skutecznych zastosowań referencji

Abyś mógł wiedzieć, jak może wyglądać referencja, gdy zostanie opublikowana w Twojej witrynie, i dać ci kilka pomysłów, w jaki sposób możesz włączyć je do swojej witryny, oto kilka przykładów innych stron internetowych, które skutecznie je wykorzystują, aby zdobyć nowych klientów i klienci.

Referencje StudioPress

Witryna StudioPress świetnie się spisuje, umieszczając wiele opinii w ograniczonej przestrzeni na swojej stronie głównej.

Kirsti Hines

Kristi Hines korzysta z referencji od znanych klientów niezależna strona główna portfolio blogów aby szybko przekazać jej wiarygodność nowym odwiedzającym.

Jak zdobyć referencje

Ilekroć szukam opinii od klientów na mojej stronie referencji, staram się, aby było to dla nich jak najłatwiejsze. Dzięki dołączeniu przykładów innych pozytywnych opinii, które zostały podane we wniosku, udostępnienie im szablonu do naśladowania ułatwia pracę.

Możesz nawet posunąć się do dodania specjalnego formularza na swojej stronie internetowej, zawierającego odpowiednie pytania i pola, które jeszcze bardziej ułatwią Twoim klientom przesłanie oceny. Niektóre wtyczki referencji zawierają tę funkcję.

Kontaktowanie się z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych może ułatwić im przesłanie Ci kęsów referencji, które możesz opublikować na swojej stronie, i połączyć je z ich profilem, aby uzyskać dodatkowy dowód społecznościowy.

Wskazówki dotyczące wyświetlania recenzji klientów

Teraz, gdy wiesz, jak zbierać referencje od swoich klientów i klientów, oto kilka wskazówek, jak wyświetlać je na swojej stronie internetowej, aby uzyskać maksymalny efekt, wraz z linkami do odpowiednich studiów przypadków i raportów:

 • Priorytetyzuj referencje od głośni klienci ponad zwykłe
 • Opublikuj je w całej witrynie, a nie tylko na dedykowanej stronie
 • Dołącz logo lub najlepiej zdjęcie klienta
 • Referencje wideo mogą spowodować wzrost konwersji o 25%
 • Dodaj link do źródła, aby odwiedzający mogli go zweryfikować
 • Dołącz linki do profili w mediach społecznościowych do celów demonstracyjnych dowód społeczny
 • W stosownych przypadkach link do strony studium przypadku opisującej szczegółowo projekt

Chociaż niektóre referencje są lepsze niż żadne, poprawienie ich, aby wyglądały bardziej autentycznie, a także włączenie treści zwiększających konwersję, takich jak zdjęcia i filmy, może uczynić je jeszcze bardziej skutecznymi.

Wtyczki testowe WordPress

Na szczęście istnieje kilka świetnych wtyczek referencyjnych dla WordPress, które bardzo ułatwiają publikowanie ich na Twojej stronie w sposób, który pomóc przekonać odwiedzających do zostania klientami i klienci.

Referencje Viavi WP

Wtyczka Referencje Viavi

Spośród bezpłatnych opcji ta wtyczka ma najatrakcyjniej prezentowane opinie. Referencje Viavi WP zostały niedawno wydane, więc jak dotąd udało się uzyskać tylko 30 pobrań. Jednak wydaje się być w pełni funkcjonalny i działał bez żadnych problemów podczas testowania. Płaska konstrukcja jest w pełni responsywna, a referencje można wymienić razem lub wyświetlane za pomocą suwaka. Istnieją również trzy style i osiem skórek kolorów do wyboru w celu przedstawienia opinii.

Zdobądź referencje Viavi WP

Referencje WooThemes

Wtyczka Referencje WooThemes

Ta bezpłatna wtyczka referencyjna pochodzi od WooThemes, ale z przyjemnością będzie działać na każdym temacie. Po wprowadzeniu opinii od poprzednich klientów jako niestandardowych typów postów możesz następnie wyświetlić je w swojej witrynie za pomocą skrótów, widżetów lub bezpośrednio w plikach szablonów motywu. To dobra opcja dla tych, którzy chcą czysty i niestylowany design które przyjmą wygląd motywu, a nie taki, który ma własne formatowanie.

Uzyskaj referencje od WooThemes

Prezentacja referencji

Showcase Plugin

Ta niedroga opcja premium jest wyposażona w funkcje do wyświetlania referencji, studiów przypadków i recenzji na stronie WordPress. Ta wtyczka ułatwia wyświetlanie wielu referencji na ograniczonej przestrzeni dzięki wbudowanemu suwakowi lub możesz wyświetlać je za pomocą układu siatki. Jest też więcej niż 15 opcji układu i dostosowywania do wyboru, aby upewnić się, że treść odpowiada stylowi Twojej witryny. Wtyczka pozwala wyświetlać referencje na stałej siatce lub w przewijanym suwaku.

Same referencje wyglądają świetnie, do wyboru jest pięć dostępnych skórek. Każda skórka pozwala dodać miniaturę osoby, która wydała świadectwo (udowodniono, że jeszcze bardziej zwiększa wiarygodność opinii) oraz ocenę na pięć gwiazdek. Skórki zawierają referencje znaków cudzysłowu, referencje znaków mowy oraz moje osobiste ulubione referencje kartonów.

Prezentacja referencji pozwala ustawić docelowy adres URL referencji, więc gdy użytkownik kliknie jeden z nich, można go zabrać do wybranej lokalizacji – świetny do łączenia z bardziej szczegółowymi analizami przypadków dla konkretnych klientów. Możesz wstawić referencje na dowolnej stronie za pomocą krótkiego kodu lub umieścić je w dowolnym obszarze widżetu za pomocą dedykowanego widżetu. Jako ostatnia korzyść, metadane schematu są automatycznie dodawane do referencji – kodu, który zasila fragmenty rozszerzone – dzięki czemu oceny gwiazd z twoich referencji mogą być również wyświetlane w SERP, co jest świetne do zwiększenia twojego CTR.

Zdobądź referencje

Opinie klientów WP

Wtyczka opinii klientów WP

Ta wtyczka jest dostępna jako darmowy bonus dzięki potężnej wtyczce Rich Snippets (wystarczy użyć kodu „DARMOWY” pod zakładką dodawania / odnawiania subskrypcji, aby ją zdobyć), wtyczki, która została stworzona, aby umożliwić ci publikować profesjonalnie wyglądające recenzje na twojej stronie WordPress.

Wtyczka Opinie klientów WP zawiera krótki kod do wstawienia formularza do jednego z postów lub stron, umożliwiający klientom i klientom przesłanie opinii. Dzięki tej wtyczce masz kilka opcji wyświetlania referencji na różne sposoby, w tym publikowania ich jako widżetów.

Jest to dość elastyczna opcja, a jeśli jesteś zainteresowany zakupem wtyczki, która umożliwia publikowanie postów recenzji na swojej stronie, możesz bezpłatnie pobrać wtyczkę Rekomendacje klientów WP.

Zdobądź opinie klientów WP

Tematy ze wsparciem referencji

Opracowując sposób prezentacji opinii, nie zapomnij sprawdzić obecnego motywu WordPress lub tego, na który masz oko, i sprawdź, czy zawiera on wsparcie dla nich.

Total Theme

Niektóre nowoczesne motywy WordPress obejmują obsługę przechowywania referencji od klientów i klientów, a następnie prezentowanie ich w najbardziej efektywny sposób odwiedzającym. Jednym z takich przykładów jest nasz własny, uniwersalny, uniwersalny motyw WordPress. Ten motyw obejmuje niestandardowy typ postu stworzony specjalnie do publikowania recenzji i ocen od klientów i klientów. Takie podejście eliminuje potrzebę wyszukiwania odpowiedniej wtyczki i pozwala dodawać referencje do Twojej witryny, gdy tylko zacznie ona działać..

Dowiedz się więcej o sumie


Publikowanie referencji na swojej stronie to skuteczny sposób zwiększyć współczynniki konwersji, niezależnie od tego, czy Twoim celem jest sprzedaż większej liczby produktów, rejestracja większej liczby klientów, czy zarezerwowanie większej ilości pracy. Prezentując je w profesjonalny sposób, a następnie wyświetlając je w całej witrynie, zwłaszcza na stronach docelowych i stronach produktów, możesz zwiększyć współczynniki konwersji, uznając za swoją pracę. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z którejkolwiek z powyższych wtyczek lub masz jakieś inne rekomendacje, które mogliśmy pominąć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map