Jak dodać powiadomienia push do swojej witryny WordPress

Każdy przedsiębiorca, którego spotkałem, marzył o zwiększeniu ruchu na swoich stronach. Tak jak Ty, zazwyczaj są gotowi zrobić wszystko, aby przyciągnąć więcej odwiedzających. W niektórych przypadkach początkujący uciekają się do technik SEO blackhat, które przynoszą krótkoterminowe korzyści, ale prowadzą do kar Google w dół, co jest po prostu smutne.


Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje wiele uzasadnionych sposobów kierowania istotnego ruchu na twoją stronę. Aby wskazać właściwy kierunek, konwencjonalne metody pozyskiwania większej liczby czytelników i klientów obejmują marketing e-mailowy, SMS, SEM, whitehat SEO, PPC, marketing w mediach społecznościowych i – stosunkowo nowy na rynku – powiadomienia push.

Jeśli chcesz zwiększyć ruch w witrynie WordPress za pomocą powiadomień push, pokochasz ten post. W dzisiejszym serwisie pokazujemy dokładnie, jak dodawać powiadomienia wypychane do swojej witryny WordPress przy użyciu popularnego OneSignal usługa. Innymi słowy, stworzyliśmy bezpłatny Wtyczka OneSignal WordPress i skonfiguruj wszystko, aby wysyłać testowe powiadomienie push, wiesz, abyś mógł zacząć działać.

Jeśli brzmi to jak coś, co chciałbyś zrobić, napełnij swój kubek, ponieważ jest wiele do nauczenia się. Podziel się swoimi uwagami, najlepszymi wskazówkami marketingowymi i ogólnymi przemyśleniami w komentarzach.

Co to są powiadomienia push?

podgląd powiadomień push zignonowanych

Powiadomienia wypychane to klikalne powiadomienia wysyłane przez witrynę na komputer lub urządzenie mobilne. Jest to stosunkowo nowy kanał marketingowy, który pozwala wysyłać wiadomości marketingowe do odwiedzających witrynę długo po opuszczeniu witryny lub zamknięciu przeglądarki.

Marketing z powiadomieniami push zyskuje na popularności, ponieważ użytkownik nie musi podawać adresu e-mail ani żadnych innych danych kontaktowych do subskrypcji. To nowa forma zakłócać marketing z wyższym współczynnikiem akceptacji i współczynnikiem klikalności niż inne formy marketingu, takie jak e-mail.

Zgadza się, powiadomienia push są dość popularne, że tak znane marki, jak Facebook i Pinterest, wykorzystują taktykę, aby użytkownicy wracali po więcej treści. Poniższy obraz pokazuje powiadomienia push Facebooka w akcji.

powiadomienia push na Facebooku

Ale nie wierz mi na słowo, oto kilka interesujących faktów na temat powiadomień push zgodnie z artykułem opublikowanym na stronie SendX.

  • Powiadomienia push mają średni współczynnik akceptacji wynoszący 7–10%
  • Współczynnik klikalności powiadomień push jest 4 do 8 razy większy niż CTR e-maila
  • Push ma średni wskaźnik rezygnacji z subskrypcji na poziomie 10%
  • Witryny e-commerce prowadzą w czołówce, jeśli chodzi o przyjmowanie powiadomień push, a następnie witryny medialne i firmy SaaS
  • W przypadku witryn finansowych opcja wypychania ma współczynnik akceptacji 15% i CTR 30%. Wskaźnik rezygnacji i CTR dla witryn hazardowych wynoszą odpowiednio 20% i 15%. Sklepy internetowe mają współczynnik opt-in i CTR 10%.

Na marginesie, w jaki sposób używasz powiadomień wypychanych, aby przyspieszyć realizację swoich planów biznesowych?

Jak korzystać z powiadomień push

Powiadomienia push są przydatne w wielu scenariuszach. Nieznany wielu początkującym, istnieje kilka przypadków użycia powiadomień push, w tym.

  • Wysyłanie alertów zależnych od czasu, które obejmują wydarzenia sprzedażowe, powiadomienia o locie, najświeższe informacje, aktualizacje wyników sportowych itp.
  • Budowanie zaangażowania poprzez wysyłanie powiadomień użytkownikom o nowych treściach internetowych, postach na blogach, studiach przypadków, oficjalnych dokumentach i tak dalej
  • Ponowne ukierunkowanie poprzez wysyłanie aktualizacji w magazynie, a także powiadomień o porzuceniu koszyka
  • Utrzymanie klienta poprzez wysyłanie powiadomień wypychanych o ukierunkowanych rabatach i kampaniach wygrywających

TL; DR: Marketing powiadomień wypychanych oferuje szereg korzyści, w tym wysokie wskaźniki akceptacji, niskie wskaźniki rezygnacji z subskrypcji, przypadki wielokrotnego użycia, lepszą dostawę, zwiększone zaangażowanie oraz – jak wspomniano wcześniej – wyższy CTR niż wiele innych form marketingu.

Teraz, gdy marketing powiadomień wypychanych nie brzmi jak technologia obcych, pozwól nam skonfigurować i skonfigurować usługę powiadomień wypychanych OneSignal na Twojej stronie WordPress.

Jak zainstalować powiadomienia push OneSignal

Wtyczka OneSignal Free Web Push Notifications

Aby skonfigurować usługę powiadomień wypychanych OneSignal, używamy fajnej wtyczki OneSignal WordPress. Wtyczka jest dostępna w repozytorium wtyczek WordPress.org, co oznacza, że ​​można ją zainstalować z poziomu pulpitu administracyjnego WordPress.

Używamy również nazwy domeny obsługującej protokół SSL i zachęcamy do zrobienia tego samego. Poza tym protokół SSL zwiększa bezpieczeństwo witryny WordPress i oznacza dobre rzeczy dla działań SEO.

Ale jak skonfigurować powiadomienia push OneSignal? Nie martw się, to takie proste jak ciasto – rzeczy czwartej równiarki per se, i nie będziesz musiał żuć klawiatury jak koleś na powyższym obrazku. Lub uderz laptopa, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej ��

Iść dalej.

Zaloguj się do pulpitu administratora WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe jak pokazano niżej.

instalowanie nowej wtyczki wordpress

Takie postępowanie prowadzi do Dodaj wtyczki strona, na której możesz zainstalować wtyczki z komputera lub bezpośrednio z repozytorium wtyczek WordPress.org. Na tym ekranie wpisz „OneSignal” w polu wyszukiwania słów kluczowych, a gdy znajdziesz wtyczkę, naciśnij Zainstaluj teraz przycisk, jak szczegółowo na obrazku poniżej.

instalowanie wtyczki onesignal wordpress

Poczekaj na instalację i wreszcie kliknij Aktywuj przycisk, jak pokazano poniżej.

aktywacja wtyczki onesignal wordpress

Aktywacja wtyczki dodaje nową OneSignal Push element do menu administratora WordPress.

Jak skonfigurować powiadomienia push OneSignal

Chociaż usługa powiadomień wypychanych OneSignal ma wiele funkcji, jest dość łatwa w konfiguracji i obsłudze. Aby skonfigurować powiadomienia push OneSignal, kliknij OneSignal Push w menu administratora WordPress, jak zaznaczamy na poniższym zrzucie ekranu.

onesignal powiadomienia push element menu wordpress

Spowoduje to przejście do strony ustawień OneSignal pokazanej na poniższej migawce.

strona ustawień onesignal w wordpress admin

Czy zauważysz powiadomienie na samej górze strony? Cóż, pozwala ci wiedzieć, co powinieneś zrobić dalej, podobnie jak instrukcje pokazane pod Ustawiać kartę, jak pokazano na obrazku powyżej. The Konfiguracja pokazana obok karta umożliwia połączenie usługi powiadomień push OneSignal z witryną WordPress.

Poniższy obraz pokazuje opcje dostępne w ramach Konfiguracja patka; opcje używane do konfigurowania, kontrolowania i dostosowywania powiadomień push.

onesignal powiadomienia push strona konfiguracji wtyczki wordpress

Utwórz bezpłatne konto OneSignal

Dobrze ci idzie, jak dotąd tak dobrze. Teraz zabierzmy się do pracy i stworzymy działającą aplikację internetową push. Aby to zrobić, musisz najpierw utworzyć plik bezpłatne konto OneSignal.

W jaki sposób?

Na Ustawiać kliknij kartę OneSignal link, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

link do tworzenia konta onesignal w wordpress

Możesz też po prostu skierować przeglądarkę na onesignal.com. Mimo to kliknięcie powyższego linku otwiera oficjalną stronę OneSignal w nowej karcie. Następnie kliknij Zapisz się przycisk, jak podkreślamy na obrazku poniżej.

onesignal oficjalna strona internetowa

W ten sposób powstaje prosty i krótki formularz rejestracji. Wypełnij formularz, podając swój adres e-mail, hasło i nazwę firmy, a następnie naciśnij Utwórz konto przycisk. Możesz również zarejestrować się za pomocą GitHub, Google lub Facebook, jak pokazano na poniższym obrazku.

Formularz tworzenia konta onesignal

Po pomyślnej rejestracji OneSignal poprosi Cię o sprawdzenie adresu e-mail w celu aktywacji konta.

Zaloguj się do skrzynki pocztowej i kliknij Kliknij tutaj, aby potwierdzić swoje konto przycisk, jak pokazano na obrazku poniżej.

e-mail aktywujący konto onesignal

Kliknięcie powyższego przycisku potwierdza konto i otwiera pulpit nawigacyjny OneSignal w nowej karcie. OneSignal zaprasza Cię na wycieczkę, którą możesz wziąć lub pominąć, jak pokazano poniżej.

Przewodnik po pulpicie nawigacyjnym onesignal

Ale niezależnie od tego, czy wybierzesz się na wycieczkę, czy nie, ostatecznie znajdziesz się na prostym pulpicie nawigacyjnym OneSignal pokazanym na poniższym obrazie.

Pulpit nawigacyjny Oneignal

Utwórz aplikację Web Push

Teraz, gdy masz aktywne konto OneSignal, pozwól nam stworzyć twoją pierwszą internetową aplikację push. Kliknij Dodaj aplikację przycisk na pulpicie nawigacyjnym OneSignal, jak zaznaczamy na obrazku poniżej.

Dodaj nazwę aplikacji, aby następnym razem łatwo ją znaleźć za pomocą wyskakującego okienka i naciśnij Dodaj aplikację przycisk, jak opisano poniżej.

nazewnictwo onesignal aplikacji internetowej push

Na następnym ekranie wybierz Push sieciowy i kliknij Kolejny przycisk, jak zaznaczamy na zrzucie ekranu poniżej.

Następnie kliknij Wtyczka WordPress lub Kreator stron internetowych kartę, a następnie WordPress kartę, jak pokazano poniżej.

Następnie przewiń w dół strony, wypełnij formularz, prześlij swoją ikonę i naciśnij Zapisać przycisk, jak pokazano poniżej.

Spowoduje to zapisanie aplikacji internetowej push i ujawnienie ID aplikacji i KLUCZ API musisz dodać powiadomienia push OneSignal do swojej witryny WordPress. Zobacz zdjęcie poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Musisz skopiować i wkleić identyfikator aplikacji i klucz API w odpowiednie pola Konfiguracja patka. Po prostu przejdź do OneSignal Push> Konfiguracja i skopiuj i wklej identyfikator aplikacji oraz klucz API, jak zaznaczymy poniżej.

Następnie wybierz żądane ustawienia na tej samej stronie. Następnie przewiń w dół strony i naciśnij Zapisać przycisk, jak pokazano poniżej.

I to wszystko! Teraz Twoja witryna wypycha powiadomienia we wszystkich obsługiwanych przeglądarkach oprócz Safari. Wypróbuj nową funkcję powiadomień wypychanych, odwiedzając witrynę w nowym oknie przeglądarki incognito. Testowałem nawet przeglądarkę Opera i oto, co mam.

Nieźle jak na około 10 minut konfiguracji usługi powiadomień push OneSignal. Co myślisz?

Konfigurowanie powiadomień push OneSignal dla przeglądarki Safari

Aby skonfigurować powiadomienia wypychane dla przeglądarki Safari, musisz wygenerować identyfikator Safari Web ID. W jaki sposób? Otwórz pulpit nawigacyjny OneSignal i kliknij swoją internetową aplikację push, jak pokazano poniżej.

edycja aplikacji internetowej push onesignal

Następnie kliknij Ustawienia jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

Następnie kliknij Apple Safari kartę, jak podkreślamy poniżej.

Następnie wypełnij wyskakujące okienko i naciśnij Zapisać przycisk, jak szczegółowo poniżej.

Następnie kliknij przycisk Apple Safari ponownie kartę, jak pokazano poniżej (zauważ, że jest zaznaczony AKTYWNY).

Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka z identyfikatorem Safari Web ID, jak pokazano na poniższym obrazie.

Musisz skopiować i wkleić powyższy identyfikator sieciowy do Konfiguracja tak jak w przypadku ID aplikacji i klucza API, jak pokazano poniżej.

Przewiń w dół u dołu powyższej strony i naciśnij Zapisać przycisk. Teraz powiadomienia push OneSignal są aktywne i obsługiwane we wszystkich głównych przeglądarkach. Najlepsze jest to, że bezpłatne konto OneSignal obsługuje do 30 000 subskrybentów internetowych. Darmowe konto obsługuje nieograniczoną liczbę abonentów mobilnych.

Jeśli potrzebujesz więcej mocy, zawsze możesz poszukać pakiet Premium, od 99 dolarów za miesiąc. Zawsze zachęcamy do skorzystania z opcji, która działa dla Twojej firmy.


Powiadomienia push to świetny sposób na pozostawanie w kontakcie z użytkownikami witryny. A ponieważ odwiedzający uprzednio udzielają powiadomień push, masz pewność, że osoby, które subskrybują, są zainteresowane tym, co oferujesz.

Zalety powiadomień push sprawiają, że ten kanał marketingowy jest dochodowy i dość skuteczny. Konfigurowanie powiadomień wypychanych za pomocą wtyczki OneSignal WordPress i usługi jest niezwykle łatwe, powinieneś zacząć działać w mniej niż 15 minut.

Czy masz pytanie dotyczące powiadomień wypychanych? Jakieś komentarze na temat tego postu? Podziel się z nami w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me