Jak dodać loginy społecznościowe do swojej witryny WordPress

Zapewnienie jak najlepszej obsługi jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli prowadzisz witrynę członkowską lub eCommerce. Gdy sukces Twojej witryny zależy w dużej mierze od rejestracji użytkownika, możesz skorzystać z logowań społecznościowych, aby zaoferować użytkownikom doskonałe wrażenia podczas rejestracji, logowania i kasowania między innymi miejscami.


Logowanie społecznościowe pozwala użytkownikom rejestrować się i logować na stronie WordPress przy użyciu istniejących kont społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Google. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownicy mogą się zarejestrować, a następnie zalogować na swojej stronie internetowej, niekoniecznie zakładając konto w staromodny sposób.

Tradycyjny sposób polega na utworzeniu nowej nazwy użytkownika i hasła. Niektóre strony internetowe proszą o potwierdzenie adresu e-mail lub podanie dodatkowych informacji w celu zarejestrowania nowego konta, co zniechęca wielu użytkowników. Poza tym wielu współczesnych internautów jest przyzwyczajonych do logowania społecznościowego i oczekuje, że strony internetowe będą domyślnie oferować tę funkcję.

Dlaczego logowanie społecznościowe?

Jeśli czytałeś do tej pory, być może zastanawiasz się, dlaczego logowanie społecznościowe jest ważne. Cóż, oto kilka ciekawych faktów, aby tylko nadać impet.

Czy wiedziałeś:

  • Użytkownicy nie znoszą tworzenia nowego konta na stronach internetowych. Wyniki badań pokazują, że aż 86% osób nie lubi zakładać nowego konta na stronach internetowych. W większości przypadków, aby być uczciwym, ludzie raczej nie utworzą konta, aby, powiedzmy, zostawić komentarz. Logowanie społecznościowe eliminuje potrzebę tworzenia kont tradycyjnie oferujących użytkownikom bezproblemowy sposób rejestracji w witrynie.
  • Logowanie społecznościowe chroni użytkowników przed zmęczeniem hasłem (wstaw link), co ułatwia proces logowania. Twoi użytkownicy nie będą musieli pamiętać kolejnej kombinacji nazwy użytkownika i hasła.
  • Jeśli użytkownik zapomni swoich danych logowania, jest bardziej prawdopodobne, że zrezygnuje z procesu logowania niż spróbuje zresetować swoje hasło. To, kochanie, oznacza dla Ciebie więcej nieudanych logowań, co przekłada się na wyższy współczynnik odrzuceń i niższy współczynnik konwersji. Logowanie społecznościowe zmniejsza ten problem.
  • Wielu z nas jest winnych pozostawienia niekompletnych formularzy lub wprowadzenia fałszywych informacji podczas tworzenia nowego konta na stronie internetowej. Stanowi to ogromne wyzwanie zarówno dla właścicieli witryn internetowych, jak i marketerów. Na przykład, w jaki sposób zaoferujesz użytkownikom lepsze i spersonalizowane wrażenia, gdy dostarczą ci fałszywych danych? Gdy odwiedzający witrynę korzysta z logowania społecznościowego, otrzymujesz zweryfikowane i wysokiej jakości dane, takie jak wiek, płeć, zainteresowania, listy znajomych i tak dalej.
  • Możesz usprawnić i przyspieszyć realizację transakcji w swoim sklepie internetowym dzięki loginowi społecznościowemu, ponieważ użytkownicy mogą się zarejestrować / zalogować bez opuszczania koszyka (wstaw link), aby wypełnić formularz rejestracyjny / logowania.

Źródło: Badanie tożsamości społecznej

Słodkie korzyści przez całą drogę

Jak widać, logowanie społecznościowe ma kilka słodkich zalet. A najlepsze jest to, że możesz łatwo dodawać loginy społecznościowe do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki.

W dzisiejszym serwisie przedstawiamy kilka wtyczek logowania WordPress idealnych dla Twojej witryny. Wybierz jedną i podziel się swoimi przemyśleniami, a także ulubioną wtyczką do logowania społecznościowego w komentarzach.

To na marginesie, zabierzmy się do pracy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie imponującą listę darmowych i premium wtyczek społecznościowych WordPress. Czy znajdziesz idealne rozwiązania do logowania społecznościowego? Zależy to całkowicie od twoich potrzeb i preferencji.

Bez zbędnych ceregieli, oto, co oferuje WordPress, jeśli chodzi o wtyczki do logowania społecznościowego.

1. Super Socializer

WordPress Social Share, login społecznościowy i wtyczka komentarzy społecznościowych - Super Socializer

Najpierw na liście jest Super Socializer, fajna wtyczka WordPress, która pomaga łatwo dodawać login społecznościowy, udostępnianie społecznościowe i komentarze społecznościowe na twojej stronie internetowej.

Ta potężna bestia pozwala dodawać przyciski logowania społecznościowego do strony logowania WordPress, strony rejestracji, komentarzy, strony kasy WooCommerce i innych obszarów witryny dzięki widżetom i skrótom.

Super Socializer obsługuje logowanie społecznościowe z 10 sieci społecznościowych i pozwala zsynchronizować podstawowe dane profilu społecznościowego użytkownika z odpowiednim profilem WordPress.

Poza tym użytkownicy mogą dowolnie łączyć swoje konta społecznościowe z kontami WordPress w panelu administracyjnym WordPress. Poza tym ta wtyczka do logowania społecznościowego WordPress jest kompatybilna między innymi z bbPress, BuddyPress, AMP, myCRED, WordPress Multisite i edytorem Gutenberg.

Co więcej, jest to skarga RODO, ponieważ cóż, przepisy dotyczące prywatności nie są już takie, jak kiedyś. Aby uruchomić, Super Socializer jest niezwykle łatwy do dostosowania i jest dostarczany z innymi funkcjami społecznościowymi.

2. Następnie społecznościowy Zaloguj się i zarejestruj

Dalej Zaloguj się i zarejestruj w serwisie społecznościowym

Dzięki ponad 200 000 aktywnych instalacji, jak mówimy, Nextend Social Login jest prawdopodobnie najpopularniejszą darmową wtyczką do logowania społecznościowego na WordPress.org.

W ciągu kilku minut możesz włączyć rejestrację użytkownika i logowanie za pomocą Facebooka, Twittera i Google. Zgadza się, wtyczka Nextend Social Login skupia się na trzech najpopularniejszych sieciach społecznościowych.

Teraz nie musisz zmuszać użytkowników do wypełniania domyślnych lub długich formularzy rejestracyjnych; ta wtyczka logowania społecznościowego WordPress bezproblemowo integruje się z istniejącymi formularzami logowania i rejestracji WordPress.

Na stronie profilu WordPress użytkownicy mogą łatwo łączyć lub odłączać konta społecznościowe, nie przejmując się. Ponadto użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich kont użytkowników WordPress z kontem społecznościowym lub bez niego.

Inne godne uwagi funkcje obejmują możliwość korzystania ze zdjęć profilów sieci społecznościowych jako awatarów WordPress, niestandardowe przekierowania po logowaniu społecznościowym, widżety, skróty, łatwe do dostosowania projekty, szybkie wsparcie i dodatek, który jest dostarczany z jeszcze większą liczbą funkcji.

3. Wejście BS

bs wprowadź wordpress wtyczkę do logowania społecznościowego

Jeśli masz ochotę wcześnie wybrać trasę premium, spodoba ci się wtyczka logowania społecznościowego BS Input firmy BeSquares. Wtyczka BS Input dodaje urody, koloru i funkcjonalności do całej działalności związanej z logowaniem społecznościowym.

Wtyczka jest co najmniej elegancka i oferuje więcej funkcji niż większość wtyczek do logowania społecznościowego WordPress. A ponieważ jest łatwy do skonfigurowania i używania, można go używać do tworzenia duplikatów, więc nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat kodowania, aby korzystać z zalet logowania społecznościowego dzięki tej wtyczce.

Ciekawe funkcje obejmują obsługę Facebooka, Twittera, Google i LinkedIn, shortcode, dzięki czemu można dodawać login społecznościowy do niestandardowych stron lub obszarów widżetów, stylową blokadę witryny, blokadę treści, nieograniczoną liczbę kolorów, piękne tła, gotowe do buforowania i 2 style dla społeczności przyciski logowania.

Ponadto BS Input obsługuje kasy WooCommerce, BuddyPress, WPML i dowolny motyw WordPress. Aby uruchomić, wtyczka jest dostarczana z 6 animacjami wyskakującego okienka i dostosowywanym szablonem poczty. Ostatnie słowo; to prosty, ale skuteczny login społecznościowy WordPress, który działa.

4. RegistrationMagic

rejestracja magicznej wtyczki wordpress

RegistrationMagic to prawdopodobnie najlepsza wtyczka do rejestracji użytkowników WordPress na świecie. Ręcznie stworzony do perfekcji, ten zły chłopiec jest jedynym rozwiązaniem, które potrzebujesz do zarządzania rejestracjami użytkowników i dodawania loginów społecznościowych do swojej witryny WordPress.

Wtyczka ma takie funkcje, jak szybki kreator formularzy, wbudowany system logowania, skróty, dzięki którym można upuszczać formularze w dowolnym miejscu na stronie, analizy formularzy, kod HTML do osadzenia, pola niestandardowe, niestandardowe style CSS, menedżer przesyłania, załączniki, loginy społecznościowe, użytkownik menadżer i będziemy tu cały dzień, jeśli przejdziemy przez pełną listę funkcji. Potrzebujemy osobnej oceny dla RegistrationMagic.

Chodzi o to, że RegistrationMagic sprawia, że ​​dodawanie logów społecznościowych do formularza jest absurdalnie łatwe. W momencie pisania wtyczka obsługuje Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Microsoft Live i Instagram.

Moim szczerym zdaniem, RegistrationMagic jest sh * t (przepraszam za mój francuski; po prostu jestem naprawdę podekscytowany, gdy napotykam tak świetną wtyczkę). Spodoba ci się, a ja to gwarantuję. Mają darmową wersję, ale gdybym był tobą, wybrałbym wersję premium i nigdy nie oglądał się za siebie. Naprawdę, po prostu chciałbym, aby więcej osób mogło znaleźć tę wtyczkę i mam nadzieję, że nie brzmię zbyt dobrze.

Próbowałem i do cholery, czy ci goście są dobrzy, czy co? I nie jestem sam.

Świetna wtyczka do rejestracji i zarządzania użytkownikami, z wieloma funkcjami i świetną szybką obsługą rozwiązywania wszelkich pytań. Naprawdę podoba mi się możliwość przekierowywania różnych użytkowników na ich stronę dotyczącą konkretnej roli użytkownika. Bardzo polecam tę wtyczkę i zespół wsparcia. – Bosch_B

5. MiniOrange WordPress Social Login

MiniOrange WordPress Social Login

Repozytorium wtyczek WordPress jest prezentem, który wciąż daje, a WordPress Social Login przez miniOrange jest wystarczającym dowodem. Ta wtyczka do logowania społecznościowego wykracza poza oczekiwania, co jest związane z obszerną listą funkcji, które pozwolą ci peruka.

Wtyczka pomaga dodawać udostępnianie społecznościowe i logowanie społecznościowe za pomocą sieci takich jak Facebook, Twitter, Google, Instagram, Vkontakte, LinkedIn, Amazon, Salesforce i Microsoft Live.

Ponadto możesz poprosić użytkowników o uzupełnienie ich profili, jeśli logowanie społecznościowe nie zwróci nazwy użytkownika i adresu e-mail. Ponadto WordPress Social Login umożliwia przypisywanie ról użytkownikom logującym się za pomocą aplikacji do logowania społecznościowego. Co więcej, możesz łatwo zsynchronizować zdjęcie profilowe z WordPress.

Ponadto możesz dodać przyciski logowania społecznościowego do strony logowania, strony rejestracji, formularza komentarza i dowolnego innego miejsca w witrynie za pomocą widżetu lub krótkiego kodu.

Możesz nawet włączyć / wyłączyć rejestrację użytkownika i aktywować powiadomienia e-mail do administratora, gdy użytkownicy zarejestrują się za pomocą logowania społecznościowego. Ponadto można łatwo dostosować ikony logowania i adres URL przekierowania logowania / wylogowania.

6. Logowanie społecznościowe przez BestWebSoft

Logowanie społecznościowe przez BestWebSoft

Być może nie chcesz wielu zaawansowanych funkcji, które są dostępne w większości wtyczek do logowania społecznościowego WordPress. Być może chcesz po prostu dodać loginy społecznościowe do swojej witryny i poradzić sobie z nią bez inwestowania w drogą i zbyt skomplikowaną wtyczkę. Potrzebujesz prostego rozwiązania, które działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Jednym z takich pluginów jest Logowanie społecznościowe przez BestWebSoft. Usterka jest prosta, ale wykonuje zadanie. Ta łatwa w użyciu wtyczka umożliwia użytkownikom logowanie się i komentowanie przy użyciu istniejących kont na Facebooku, Twitterze, Google i LinkedIn.

Możesz łatwo dodać przyciski logowania społecznościowego do strony logowania, strony rejestracji i formularza komentarza. Ponadto możesz ustawić domyślną rolę nowych użytkowników społecznościowych, włączyć rejestrację użytkowników tylko za pomocą przycisków społecznościowych i łatwo połączyć konta społecznościowe z odpowiednimi kontami WordPress.

Wtyczka jest łatwa do skonfigurowania i zawiera szczegółową dokumentację, która pomoże Ci zacząć działać.

7. Logowanie społecznościowe WooCommerce

wtyczka społecznościowa woocommerce

Opcje premium do logowania społecznościowego zwykle nie zawodzą dzięki dodatkowym funkcjom i dedykowanemu wsparciu. Nie zrozumcie mnie źle, nie dyskredytuję bezpłatnych wtyczek. Biorąc to pod uwagę, nie można pomylić się ze wspaniałą wtyczką, taką jak WooCommerce Social Login.

Pierwotnie zbudowana specjalnie dla sklepów WooCommerce, wtyczka jest teraz kompatybilna z BuddyPress, bbPress i Peepso. Dostarczone przez elitarnego autora WPWeb, WooCommerce Social Login jest jedyną w swoim rodzaju wtyczką do logowania społecznościowego, która oferuje unikalny zestaw funkcji.

Na początek możesz łatwo dodawać loginy społecznościowe do formularzy logowania, rejestracji i płatności WooCommerce, oferując użytkownikom lepszą obsługę, co otwiera drzwi do bezproblemowych zakupów.

Po drugie, ta wtyczka społecznościowa WordPress obsługuje obecnie 11 sieci społecznościowych, w tym Foursquare, Yahoo, a nawet PayPal. Jest wyposażony w piękny interfejs administratora typu przeciągnij i upuść, który ułatwia zarządzanie każdą siecią społecznościową.

Co więcej, masz świetne statystyki, a także wizualną reprezentację wydajności logowania do sieci społecznościowych. Ponadto wtyczka może wysyłać nowe dane konta do użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jak słodko?

Jeśli to nie wystarczy, WooCommerce Social Login jest dostarczane z krótkim kodem i widżetem, co oznacza, że ​​możesz umieszczać loginy społecznościowe w dowolnym miejscu na swojej stronie. Za każdym razem, gdy użytkownik loguje się za pośrednictwem aplikacji, możesz przekierować go na niestandardowy adres URL, więc tak też jest.

8. WP Ultimate Social

wp ultimate social

Wtyczka WP Ultimate Social premium opiera się na jednej ideologii; nie potrzebujesz wielu wtyczek do wszystkich swoich potrzeb w mediach społecznościowych. Z tego powodu możesz myśleć o WP Ultimate Social jako o „pakiecie”, który oferuje ikony społecznościowe, udostępnianie społecznościowe, liczniki społecznościowe, kanały na Twitterze, Pinterest, automatyczne publikowanie i logowanie społecznościowe.

AccessKeys, elitarny autor WP Ultimate Social twierdzi, że jest to jedyny potrzebny pakiet mediów społecznościowych, a na podstawie tego, co widziałem i długiej listy funkcji, zgadzam się. O rany, ta bestia wtyczki jest załadowana. Omówię funkcje szybko.

Możesz spodziewać się takich funkcji, jak 12 pięknych zestawów ikon PNG, niesamowite czcionki, potężne opcje dostosowywania, 10 zestawów ikon SVG gotowych na siatkówkę, społeczny pasek boczny, responsywny projekt, 10 fantastycznych motywów udostępniania społecznościowego, pływające przyciski udostępniania społecznościowego, obsługa 14 głównych sieci, udostępniaj przez e-mail i drukuj, wsparcie WooCommerce, kompatybilność BuddyPress, wyskakujące okienka udostępniania w sieci społecznościowej, piękne liczniki społecznościowe z 20 imponującymi tematami, 5 animacji i lista wydaje się trwać wiecznie.

WP Ultimate Social oferuje imponujące funkcje logowania społecznościowego obsługujące do 9 popularnych sieci społecznościowych. Możesz łatwo wyświetlać loginy społecznościowe w formularzach rejestracji, logowania i komentowania. Dodatkowo możesz wybrać przyciski logowania z 15 pięknie zaprojektowanych motywów.

Ponadto możesz automatycznie publikować posty na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Tumblr i robić o wiele więcej. Sama liczba funkcji w tej sprawie sprawi, że będziesz się cofać ze zdumienia.

9. Logowanie społecznościowe przez OneAll

OneAll Social Login Plugin

Ze wszystkich wtyczek do logowania społecznościowego WordPress na tej liście, logowanie społecznościowe przez OneAll obsługuje największą liczbę sieci społecznościowych. Teraz użytkownicy mogą się rejestrować i logować w ponad 40 sieciach społecznościowych, takich jak Battle.net, StackExchange, Github, SoundCloud, Vimeo, WordPress.com, YouTube, Twitch.tv, Disqus, Blogger, a lista jest długa i na.

Logowanie społecznościowe bezproblemowo integruje się z systemem logowania / rejestracji WordPress. Ponadto istniejący użytkownicy mogą łatwo połączyć swoje konta społecznościowe w profilach WordPress, a następnie zalogować się w połączonych sieciach społecznościowych.

Wtyczka jest zgodna z RODO i kompatybilna ze wszystkimi wtyczkami i motywami zgodnymi ze standardami kodowania WordPress. Ponadto można go w pełni dostosować do własnych potrzeb. Możesz łatwo dodać login społecznościowy do swojej strony logowania, strony rejestracji, sekcji komentarzy, paska bocznego za pomocą widżetu lub gdziekolwiek indziej dzięki shortcode.

Ale nawet dzięki tym wszystkim funkcjom logowanie społecznościowe przez OneAll jest łatwe do wdrożenia i korzystania z niego, dlatego powinieneś dobrze się bawić. Och, żeby nie zapomnieć, wtyczka ma wersja premium który oferuje jeszcze więcej opcji implementacji logowania społecznościowego jak szef.

10. WooSocial

woosocial wordpress wtyczka do logowania społecznościowego

Z tyłu pojawia się WooSocial, stosunkowo nowa wtyczka na rynku. Jest to prosta wtyczka logowania społecznościowego utworzona, obsługiwana i obsługiwana przez OriginalWeb. Ponieważ jest to nowa wtyczka w momencie pisania, ma potencjał wzrostu pod względem funkcji i udziału w rynku.

Kluczowe funkcje obejmują obsługę 25 sieci społecznościowych, 15 stylów przycisków logowania społecznościowego, shortcode, obsługę wielu języków i świetną dokumentację, dzięki której można ustawić właściwą ścieżkę.

Ponadto WooSocial dobrze współpracuje z WooCommerce, co pozwala usprawnić proces realizacji transakcji w sklepie internetowym. Poza tym jest kompatybilny z innymi popularnymi wtyczkami i frameworkami, takimi jak WPBakery Page Builder, Cornerstone i Bootstrap 4.X.


Logowanie społecznościowe pomaga oferować lepszą obsługę i zwiększać konwersje w witrynie WordPress bez wysiłku. Jest to idealne rozwiązanie dla stron społecznościowych WordPress, stron członkowskich, kursów, forów i każdej innej strony internetowej, która opiera się na rejestracji użytkownika.

Najlepsze jest to, że WordPress oferuje wiele opcji dodawania loginów społecznościowych do twojej witryny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz darmową, czy premium wtyczkę do logowania społecznościowego WordPress, zawsze wybieraj rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Mamy nadzieję, że z naszej listy znajdziesz idealną wtyczkę do logowania społecznościowego.

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka do logowania społecznościowego WordPress? Masz pytania lub sugestie? Podziel się swoimi przemyśleniami i najlepszymi narzędziami do logowania społecznościowego w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me