Więc chcesz sprzedać produkt online. Uważamy, że to niesamowite! Teraz pozostaje tylko zdecydować, jak to zrobić. Na szczęście WordPress ułatwia założenie własnego sklepu internetowego, a jeśli sprzedajesz towar cyfrowy, nie możesz zrobić lepiej niż Łatwe cyfrowe pobieranie – darmowa wtyczka WordPress do e-commerce, która ułatwia sprzedaż towarów cyfrowych.


Funkcje łatwego pobierania cyfrowego

Jestem pewien, że chcesz wiedzieć, co sprawia, że ​​Easy Digital Downloads (w skrócie EDD) jest świetnym wyborem dla WordPress i dlaczego powinieneś wybierać go spośród innych opcji handlu elektronicznego. Istnieje wiele powodów, dla których Twój sklep może chcieć korzystać z EDD, ale istnieje kilka powodów, które dotyczą wszystkich.

Wolny

Przede wszystkim jest bezpłatny, co oznacza, że ​​podstawowa wtyczka z pewnością pasuje do budżetu każdego. Nie pozwól, by nieistniejąca cena Cię zaskoczyła, EDD to dobrze utrzymana wtyczka z regularnymi aktualizacjami i poprawkami bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczne zakupy. Ponadto istnieje wiele bezpłatnych dodatków i rozszerzeń dostępnych bezpośrednio z EDD, a także od stron trzecich na WordPress.org.

Szybko i łatwo

Wtyczka jest również łatwa w użyciu. Nawet jeśli pominiesz dokumentację (chociaż zalecamy korzystanie z niej w celu uzyskania pomocy, jeśli / kiedy jej potrzebujesz), możesz szybko uruchomić i uruchomić zasilany sklep Easy Digital Downloads. Interfejs i opcje są bardzo intuicyjne, a ustawienia wtyczki są wyraźnie oznaczone.

Prosty i rozszerzalny

Wreszcie EDD upraszcza sprawy. Nie ma mnóstwo wbudowanych opcji produktu, jak inne wtyczki e-commerce. To sprawia, że ​​EDD jest znacznie mniej przytłaczającą opcją przy pierwszym uruchomieniu sklepu, ale oznacza również, że istnieją nieograniczone możliwości dla programistów chcących rozszerzyć wtyczkę. Dzięki mniejszej liczbie opcji stylistycznych programiści mogą skoncentrować się na funkcjach, które chcą dodać lub wyróżnić, aby stworzyć naprawdę niestandardowe sklepy.

Podręcznik instalacji Easy Digital Downloads

Podręcznik instalacji Easy Digital Downloads

Gotowy na konfigurację za pomocą Easy Digital Downloads i zacząć sprzedawać własne produkty cyfrowe? Proces jest prosty i nie zajmie Ci więcej niż jedno popołudnie. Potrzebnych jest tylko kilka zasobów, więc bez zajmowania czasu zacznijmy.

Wcześniej: Wymagania dotyczące tworzenia sklepu internetowego z łatwymi cyfrowymi plikami do pobrania

Poczekaj tylko sekundę! Przed rozpoczęciem musisz mieć zainstalowaną instalację WordPress. Samo hostowane WordPress jest zarządzane we własnej domenie i hostowane z Twoim własnym hostingiem (nie mylić z darmowymi blogami oferowanymi przez WordPress.com, możesz dowiedzieć się więcej o różnicach między WordPress.org i WordPress.com na naszym blog).

Do samodzielnej instalacji WordPress potrzebne będą następujące elementy (oczywiście wymienione marki i firmy są po prostu naszymi zaleceniami, ale nadal potrzebujesz każdej z nich, niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się je kupić):

  • Plan hostingowy
    Ponieważ będziesz zakładać sklep internetowy, zdecydowanie zachęcamy do zakupu dobrego, zarządzanego planu hostingowego, który może obsługiwać ruch w Twojej witrynie. Hosting zarządzany jest dostarczany z zainstalowanym WordPress, więc po wybraniu abonamentu WordPress jest już na serwerze gotowy do działania. Gorąco polecamy WP Engine – tego używamy i nigdy nie mieliśmy problemu. Dbają o Twoje serwery, a jeśli przejrzysz naszą stronę internetową lub dowolną z naszych demonstracji motywów WordPress, zobaczysz, że płonie szybko. Plany zaczynają się od 29 USD miesięcznie i oferują mnóstwo zasobów na nowy sklep internetowy.
  • Nazwa domeny
    To jest twój rzeczywisty adres URL i jeśli nie jest uwzględniony w planie hostingowym, musisz go kupić z rejestru domen (zalecamy również dodanie prywatności, szczególnie w celu uniknięcia całego irytującego spamu, jeśli Twój adres e-mail jest publiczny). Używamy GoDaddy dla naszych nazw domen (gdzie możesz uzyskać swoją domenę za 4,99 USD za pierwszy rok), ale inne popularne rejestry to Domain.com i NameCheap. Po utworzeniu nazwy domeny musisz skierować ją na swój serwer. Odwołaj dokumenty pomocy rejestru domeny do instrukcji firmy hostingowej, aby uzyskać wskazówki, jak to zrobić.
  • Certyfikat SSL
    Jeśli sprzedajesz coś, będziesz musiał rozliczać dane osobowe od klientów. Oznacza to, że twoja strona absolutnie musi mieć certyfikat SSL. Możesz uzyskać bezpłatny SSL od Szyfrujmy, należy je jednak odnawiać co kilka miesięcy i nie zapewniać takich samych zabezpieczeń, jak ich odpowiedniki premium. Oszczędź sobie stresu i po prostu kup certyfikat w tym samym czasie, gdy uzyskasz domenę. Certyfikaty SSL w ofercie GoDaddy w rozsądnej cenie (a dzięki temu kuponowi GoDaddy SSL możesz zaoszczędzić do 28%, kosztując zaledwie 49,99 USD rocznie), a jeśli będziesz przestrzegać ich przewodnik jest dość łatwy w konfiguracji. Możesz także skorzystać z naszego bezpłatnego przewodnika SSL, jeśli korzystasz z hosta, który jeszcze nie obsługuje Let’s Encrypt.

Po przygotowaniu nazwy domeny, protokołu SSL i hostingu możesz zacząć budować swoją witrynę internetową i sklep za pomocą EDD.

WPCrafter Easy Digital Downloads Przewodnik wideo

Adam z WPCrafter.com przygotował ten wspaniały film instruktażowy, który przeprowadzi Cię przez proces konfigurowania plików Easy Digital po raz pierwszy. Omawia wszystkie kroki, o których mówimy poniżej. Zalecamy obejrzenie filmu i skorzystanie z naszego przewodnika, aby śledzić najważniejsze punkty. Do tego czasu będziesz profesjonalistą EDD! Upewnij się również, aby sprawdzić wszystkie inne Adama Filmy instruktażowe WordPress też – co tydzień oferuje mnóstwo przydatnych wskazówek, sztuczek i usprawnień WordPress z nowymi filmami (więc zasubskrybuj, aby nigdy nie przegapić!).

Krok 1: Pobierz i zainstaluj Easy Digital Downloads

WordPress naprawdę sprawia, że ​​wszystko jest łatwe, a instalacja EDD jest tak prosta, jak instalacja dowolnej innej wtyczki. Najpierw zaloguj się do instalacji WordPress. Z głównego pulpitu nawigacyjnego przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe.

Łatwe cyfrowe pobieranie Wtyczka WordPress

Tutaj wyszukaj „łatwe cyfrowe pobieranie”. Pierwszym rezultatem powinny być łatwe cyfrowe pobieranie przez Pippin Williamson. Kliknij Zainstaluj teraz przycisk, a następnie Aktywuj.

Łatwe pobieranie cyfrowe Zainstalowana wtyczka WordPress

Powinieneś zobaczyć stronę potwierdzenia podobną do powyższej. Dodaje to nową opcję panelu kontrolnego o nazwie Pliki do pobrania. To tutaj będziesz mógł zarządzać swoim sklepem internetowym i wszystkimi cyfrowymi towarami, które dodasz do sprzedaży.

Krok 2: Ustawienia sklepu Easy Digital Downloads

Przed dodaniem produktów uważamy, że ważne jest, aby mieć ustawione podstawowe opcje swojego sklepu. Istnieje oczywiście mnóstwo wspaniałych opcji, dzięki którym możesz zoptymalizować swój sklep, jak chcesz. Chcemy tylko dotknąć opcji, które naszym zdaniem są najważniejsze, ale nie powinno to powstrzymywać Cię przed dokładnym sprawdzeniem wszystkich ustawień, aby upewnić się, że odpowiadają Twoim potrzebom.

Łatwe pobieranie cyfrowych ustawień ogólnych

Aby rozpocząć, kliknij Pobieranie> Ustawienia. Spowoduje to przejście do strony ustawień ogólnych. Po zainstalowaniu EDD strony transakcji, sukcesów, transakcji zakończonych niepowodzeniem i historii zakupów są automatycznie tworzone i przypisywane dla Ciebie (łatwe, prawda?). Na tej stronie musisz tylko dodać swój Lokalizacja sklepu: kraj i stan. Następnie kliknij, aby zapisać.

Łatwe pobieranie cyfrowych ustawień walut

Następnie kliknij niebieski Ustawienia walut link w zakładce Ogólne. Domyślnie EDD użyje standardowych ustawień dolara amerykańskiego dla twojej waluty. Jeśli tego właśnie używasz, nie powinny być potrzebne żadne zmiany, ale dla każdej innej waluty edytuj ustawienia swojej waluty, pozycji znaku waluty, tysięcy i separatorów dziesiętnych. Ponownie pamiętaj, aby zapisać.

Łatwe cyfrowe pobieranie Bramki płatności

Teraz wybierz Bramy płatnicze patka. W tej sekcji możesz włączyć metody płatności, które chcesz zaakceptować. Domyślnie EDD obejmuje Paypal i Amazon, ale obsługuje wiele innych bram, w tym Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net i inne. Wszystkie te bramy są dostępne jako dodatki do bramek premium do EDD za 49 USD rocznie.

UWAGA: W tym miejscu możesz również włączyć tryb testowy. Zalecamy korzystanie z trybu testowego przy pierwszej konfiguracji sklepu, aby upewnić się, że poprawnie skonfigurowałeś bramę.

Łatwe pobieranie cyfrowe Ustawienia standardowe Paypal

Jeśli korzystasz z PayPal, kliknij PayPal Standard opcja na karcie Bramki płatności. W wielu sklepach PayPal to łatwy i skuteczny sposób przyjmowania płatności. Konfiguracja jest dość prosta. Musisz dodać swój adres e-mail PayPal, Poświadczenia interfejsu API a następnie zapisz.

Jeśli dodałeś dodatkowe dodatki do bramy, nadszedł czas, aby je również skonfigurować. Każda brama będzie miała inne ustawienia, więc w celu uzyskania pomocy zapoznaj się z dokumentacją każdego dodatku.

Łatwe pobieranie cyfrowych ustawień e-mail

Następną sekcją do przeglądu jest Ustawienia poczty e-mail. EDD zawiera domyślny szablon wiadomości e-mail, więc jeśli jesteś zadowolony z tego, po prostu dodaj własne logo i zapisz. Możesz oczywiście dodać własny szablon niestandardowy lub użyć dodatku Szablony szablonów e-mail (który zawiera 12 szablonów e-mail za jedyne 15 USD).

Przykład e-maila z łatwymi do pobrania cyfrowymi

Możesz także kliknąć, aby Podgląd paragonu zakupu aby zobaczyć wiadomość e-mail wysłaną do klientów. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany, użyj opcji pod niebieskim linkiem Potwierdzenia zakupu na karcie E-maile.

Łatwe cyfrowe pobieranie stylów

Po przygotowaniu wiadomości e-mail kliknij przycisk Style tab, aby wybrać domyślny styl i kolor przycisku. Jeśli używasz motywu WordPress bez opcji stylizacji, jest to szybki i łatwy sposób, aby upewnić się, że Twój sklep przynajmniej pasuje do schematu kolorów Twojej firmy.

Jeśli chcesz naprawdę zmienić wygląd swojego sklepu EDD, zalecamy użycie motywu WordPress specjalnie zaprojektowanego i zintegrowanego z EDD. W ten sposób wiesz, że nie będzie żadnych problemów ze zgodnością i będziesz mógł stylizować swój sklep bez większego wysiłku z Twojej strony.

Jeśli wolisz samodzielnie rozwiązać niestandardowy styl CSS, sprawdź przyciski Wyłącz style na tej karcie i kliknij przycisk Zapisz. Następnie skorzystaj ze wskazówek w dokumencie pomocy EDD dla dostosowywanie wtyczki zacząć od własnego niestandardowego CSS.

Łatwe pobieranie cyfrowych ustawień podatkowych

Karta Podatki jest bardzo ważna i choć chcielibyśmy udzielić Ci darmowej porady, nie jesteśmy księgowymi. Jak ty skonfigurować podatki EDD będzie zależeć od przepisów i zasad, które mają zastosowanie do twojej indywidualnej lokalizacji. Wykonaj badania, włącz wymagane ustawienia podatkowe, a następnie zapisz zmiany.

Łatwe pobieranie plików cyfrowych Ustawienia kasy

Przechodząc do zakładki Różne, kliknij Ustawienia kasy. Najważniejszą opcją jest wymuszenie protokołu SSL podczas realizacji transakcji. Szyfruje to dane witryny wysyłane między przeglądarką klienta a twoim serwerem. Jako sprzedawca internetowy akceptujący poufne informacje rozliczeniowe ważne jest, aby stosować rozsądne środki bezpieczeństwa w celu ochrony danych klientów, a to oznacza używanie SSL na stronie kasy.

Łatwe pobieranie plików cyfrowych Ustawienia pobierania plików

Jeśli chcesz ustawić ograniczenia dotyczące liczby pobrań produktów, przejdź do Pobieranie plików sekcja, aby włączyć opcję Limit pobierania pliku. W ten sposób możesz określić, czy element można pobrać tylko raz, dwa razy, bez ograniczeń itp.

Łatwe pobieranie cyfrowych ustawień rachunkowości

Z miłości do księgowego włącz opcję Sekwencyjne numery porządkowe pod Ustawienia rachunkowości w zakładce Różne. Ułatwi to śledzenie twoich finansów i raportów z nimi związanych znacznie łatwiejsze dla twojej osoby liczbowej.

Warunki umowy Easy Digital Downloads

Na koniec idź do Warunki porozumienia sekcja, aby utworzyć warunki, na które klienci powinni wyrazić zgodę przed sprawdzeniem. Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu haseł, możesz przeprowadzić szybkie wyszukiwanie w Google. Jednym ze znalezionych zasobów jest TermsFeed, w którym znajduje się świetny artykuł umowy prawne dotyczące produktów cyfrowych. Sprawdź to, aby dowiedzieć się więcej na temat różnych zasad, warunków, które powinieneś stworzyć przy sprzedaży towarów cyfrowych.

Woohoo – wszystkie ustawienia są gotowe i możesz teraz przejść do dodawania pobrań produktów do swojego sklepu.

Krok 3: Dodawanie produktów Easy Digital Downloads

Po zainstalowaniu i konfiguracji EDD możesz dodać swoje pliki do pobrania. Pierwszym krokiem jest kliknięcie Pobieranie> Dodaj nowe. Spowoduje to otwarcie zupełnie nowej strony produktu, w której można dodać wszystkie informacje dotyczące pobierania.

Produkt Easy Digital Downloads

Możesz spojrzeć na powyższy zrzut ekranu, aby zobaczyć, jak może wyglądać Twój produkt po dodaniu treści. Będziesz chciał wypełnić większość sekcji.

Zaczynając od góry, musisz dodać produkt Tytuł i a Opis, a także wybierz dowolne Kategorie lub Tagi jeśli będziesz ich używać w swoim sklepie.

Przechodząc w dół strony, powinieneś zobaczyć metabox do dodania twojego Pobierz ceny. W tym miejscu podajesz cenę lub włączasz zmienne ceny, jeśli chcesz zaoferować więcej niż jeden format pobierania (np. Licencje na różne produkty, różne rozmiary plików itp.).

Następnie wybierz swój Rodzaj produktu (domyślnie lub w pakiecie), a następnie prześlij swoje pliki do Pobieranie plików Sekcja.

Na koniec możesz zastąpić wcześniej zastosowane globalne ustawienia pobierania, takie jak limity pobierania i opcje przycisków. Możesz również przesłać polecany Pobierz obraz jeśli ma to sens dla twoich produktów.

Po zakończeniu opublikuj plik do pobrania, a następnie powtórz proces dla wszystkich innych produktów!

Krok 4: Tworzenie strony głównej sklepu

Już prawie skończyłeś tworzyć swój sklep! Ostatnim krokiem jest utworzenie strony głównego sklepu, która prezentuje wszystkie Twoje produkty. EDD używa skrótów, aby ułatwić wstawianie produktów na dowolnej stronie.

Strona sklepu z łatwymi do pobrania cyfrowymi

Wystarczy utworzyć nową stronę i wstawić skrót EDD „do pobrania”. Możesz zobaczyć, czego użyliśmy na powyższym obrazku. Istnieje mnóstwo różnych parametry shortcode możesz użyć, aby zmienić wygląd pobieranych plików po wstawieniu motywu (opcje ukrywania przycisku zakupu, liczby kolumn, wyświetlania pełnego opisu elementu i innych). Użyliśmy opcji liczby pobrań na stronę, liczby kolumn i dodanego podziału na strony.

Łatwe pobieranie plików cyfrowych Sklep Front End

I tak wygląda nasz sklep z przodu. Uwaga: jest to ustawienie domyślne Motyw WordPress 2015. Jedynymi poprawkami, które wprowadziliśmy, było przesłanie niestandardowego logo do naszego Cool Store (który można dodać z WordPress Customizer w Wygląd> Dostosuj> Tożsamość witryny), a także zmianę domyślnego przycinania miniatur (które można zmienić z pulpitu nawigacyjnego WordPress pod Ustawienia> Media).

Dostosowywanie sklepu Easy Digital Downloads Store

Chcesz niesamowicie wyglądającego sklepu EDD bez konieczności samodzielnego kodowania zestawu niestandardowych CSS? Łatwe – do tego służą motywy i wtyczki dodatków. Z dobrym motywem i kilkoma przydatnymi wtyczkami możesz stworzyć niesamowity e-sklep ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi dla Twojej firmy.

Łatwe cyfrowe pobieranie motywów WordPress

Najszybszym sposobem zmiany wyglądu sklepu EDD jest użycie motywu. Twórcy motywów poświęcili czas, by kierować reklamy na wszystkie elementy CSS we wtyczce e-commerce, abyś mógł mieć piękny sklep. Chociaż w Internecie dostępnych jest wiele świetnych motywów EDD, to tylko niektóre z naszych ulubionych.

Sprzedany darmowy, łatwy do pobrania cyfrowy motyw WordPress

The Sprzedany motyw WordPress od Easy Digital Downloads jest nie tylko darmowy, ale również zaprojektowany i opracowany przez ten sam zespół odpowiedzialny za EDD. Oznacza to, że nie musisz się martwić o jakiekolwiek problemy ze zgodnością, ponieważ każdy aspekt motywu działa bezproblemowo z EDD. Dostępnych jest wiele wbudowanych opcji kolorów, tła, szablonów stron do przesyłania materiałów, 3 układy stron i wiele innych.

Kasa Premium Easy Digital Downloads Motyw WordPress

Inną świetną opcją jest motyw Checkout WordPress firmy Array, który obejmuje elegancko stylizowane opcje tworzenia cyfrowego sklepu lub rynku. Dodane funkcje motywu dla strony zespołu, tabele cen, referencje, niestandardowe czcionki Typekit, niestandardowe kolory i inne ułatwiają stworzenie unikalnego projektu sklepu.

Olam Premium Easy Digital Downloads Motyw WordPress

Jeśli szukasz elastycznego motywu premium, powinieneś rzucić okiem na motyw Olam WordPress firmy webNesters. Olam to doskonała opcja do tworzenia sklepu internetowego za pomocą WordPress, ponieważ obsługuje wiele wtyczek e-commerce, w tym EDD. Motyw zawiera również narzędzie do tworzenia stron Unyson, dzięki któremu możesz tworzyć własne strony oprócz potężnego sklepu EDD.

Motyw WordPress Squarecode Premium Easy Digital Downloads

Wreszcie, jeśli chcesz założyć własny rynek, to motyw WordPress Squarecode Marketplace od Cr3ativThemes to świetny wybór. Ten motyw jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi dodatkami EDD marketplace i zawiera łatwe opcje niestandardowych kolorów, tła, logo, ulubionych, układów w pudełkach lub pełnych stron, personelu, portfolio, kariery i wiele więcej.

Łatwe dodatki do pobierania cyfrowego

W zależności od tego, co sprzedajesz, jeśli chcesz mieć podmioty stowarzyszone lub chcesz sprzedawać członkostwo, na rynku EDD dostępnych jest mnóstwo niesamowitych dodatków premium, które pomogą Ci dodać więcej funkcji do sklepu cyfrowego. Obecnie istnieje ponad 150 darmowych i premium dodatków do wyboru. Oto tylko niektóre z naszych ulubionych.

Recenzje produktu Easy Digital Downloads Dodatek

The Recenzje Dodatek dla Easy Digital Downloads umożliwia klientom pozostawienie ocen i recenzji do pobrania. Jest to świetny sposób, aby pokazać dowód, że tworzysz niesamowite produkty, a dodatek zawiera nawet opcję wysyłania recenzentom kodu kuponu jako podziękowanie za pozostawienie ich opinii.

PayPal Pro / Express Easy Digital Downloads Dodatek

Aby uzyskać bardziej profesjonalne doświadczenie przy kasie, powinieneś rozważyć Dodatek PayPal Pro i Express dla EDD. Użytkownicy systemu PayPal Pro dokonują zakupu kartą kredytową bez opuszczania witryny, a PayPal Express oferuje dodatkowe warstwy bezpieczeństwa, dzięki czemu informacje klientów pozostają bezpieczne.

Zniżki społeczne Dodatek Easy Digital Downloads

Daj swoim klientom nagrodę dzięki Dodatek do zniżek społecznych do łatwych cyfrowych pobrań. Za pomocą tego dodatku możesz oferować rabaty, gdy użytkownicy udostępniają twoje produkty w różnych sieciach społecznościowych. Możesz jednak również wyłączyć funkcję rabatu i użyć tego dodatku jako łatwego sposobu dodawania przycisków udostępniania społecznościowego do stron produktów.

Dropbox Easy Digital Downloads Dodatek

The Dodatek Dropbox dla Easy Digital Downloads umożliwia hosting plików do pobrania na Dropbox zamiast na twojej stronie internetowej. Może to przyspieszyć procesy pobierania, a także odciążyć serwer, oszczędzając pieniądze na opłatach za hosting lub transfer.

Płatności cykliczne Dodatek Easy Digital Downloads

Chcesz zaoferować swoje pliki do pobrania w ramach członkostwa premium? The Dodatek do płatności cyklicznych w przypadku EDD umożliwia konfigurowanie płatności cyklicznych, które obciążają klientów codziennie, co tydzień, co miesiąc, co rok itp. Połącz to z Dodatek do ograniczenia treści aby utworzyć obszary tylko dla członków dla subskrybentów.

Zbuduj swój własny pakiet startowy Pakiet dodatków do cyfrowego pobierania

Dla wielu nowych sklepów Easy Digital Downloads Pakiet pakietu startowego jest doskonale. Masz możliwość wybrania wszystkich dodatków, które chcesz jednocześnie. A przy zakupie 5 lub więcej dodatków natychmiast zaoszczędzisz 30% na zakupie. Nie możesz pokonać tej umowy!

Rynek dodatków Łatwe pobieranie cyfrowych pakietów dodatków

Jeśli planujesz zbudować własny rynek, skorzystaj z Easy Digital Downloads Pakiet Marketplace jest koniecznością. Ten pakiet 8 rozszerzeń premium zawiera wszystkie dodatki, których potrzebujesz, aby wszyscy członkowie mogli wysyłać przedmioty do sprzedaży, zarządzać prowizjami, zbierać recenzje klientów, oferować nagrody i wiele więcej. Dodatkowo zaoszczędzisz 170 USD, kupując wszystkie 8 dodatków w pakiecie.

Rozszerzenia rdzenia Pakiet dodatków Easy Digital Downloads

Wreszcie, jeśli chcesz po prostu wszystkie dodatki, pobierz Easy Digital Downloads Pakiet podstawowych rozszerzeń. Obejmuje to licencję na nieograniczone korzystanie z każdego dodatku premium dostępnego obecnie w EDD. Ten pakiet jest najdroższy, kosztuje 495 USD, ale jeśli jesteś programistą, który będzie używał wielu dodatków wiele razy, to świetna okazja (zaoszczędzisz prawie 80%).

Podsumowanie

Masz to – nasz pełny, dogłębny przewodnik po raz pierwszy konfigurowania Easy Digital Downloads, a także zbiór naszych ulubionych motywów WordPress i dodatków EDD. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci doskonalić umiejętności EDD, abyś mógł zacząć sprzedawać własne cyfrowe produkty online.

Masz pytanie, którego nie omówiliśmy w tym artykule? Lub więcej wskazówek dla nowych użytkowników Easy Digital Downloads? Zostaw nam komentarz poniżej – chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me