Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym programistą internetowym, czy tylko ciekawskim obserwatorem, który chce dowiedzieć się więcej o pomyślnym projekcie, jakim jest WordPress, samouczki pomogą Ci wyostrzyć swoje umiejętności, nie wspominając już o przekształceniu Cię z nowicjuszy WordPress w Sensei w mgnieniu oka.


Jeśli chcesz zwiększyć swoją wiedzę na temat WordPress, ten post będzie świecić na czterdzieści (40) niesamowitych tutorialach na WordPress. Chociaż istnieją tysiące samouczków WordPress, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci czterdzieści (40) najlepszych. Wszystkie samouczki w dzisiejszym poście są znacznie powyżej zakładki; są pełne wskazówek WordPress i zostały stworzone przez szanowanych autorów i programistów.

Więc weź kubek kawy (lub cokolwiek płynie łodzią) i przygotuj się do nauki i dobrej zabawy!


1Samouczek WordPress – Pierwsze kroki
Ten film instruktażowy autorstwa Jesse Boyera z Udemy zapozna Cię z podstawami WordPress. Samouczek pomoże Ci w łatwy i szybki sposób zainstalować, skonfigurować i używać WordPress na swojej stronie internetowej. Możesz również sprawdzić nasz własny przewodnik dla początkujących po filmach WordPress tutaj na WPExplorer.


2)Jak nauczyć się WordPressa w tydzień (za darmo!)
Jak chcesz nauczyć się WordPress i założyć firmę online za tydzień? Jeśli brzmi to jak coś, co chciałbyś wypróbować, Raelene Wilson, wielokrotnie nagradzana dziennikarka i pisarka w WPMU DEV, ma tylko tutorial dla Ciebie. The Jak nauczyć się WordPressa w ciągu tygodnia samouczek jest podzielony na siedem części, po jednej na każdy dzień tygodnia. Dzień jak dziś w przyszłym tygodniu, będziesz gotowy do założenia własnej firmy ��


3)Jak skonfigurować bezpłatny mini-kurs w WordPress
Kto nie chciałby dać swoim użytkownikom dodatkowej wartości? Oferowanie darmowego mini-kursu to świetny sposób na zwiększenie wartości i powiększenie listy mailingowej. Ten samouczek Joe Foleya pokazuje dokładnie, co zrobić, aby stworzyć udany mini-kurs.


4Jak na zawsze usunąć zepsute linki z witryny WordPress
Połamane linki to ból szyi. Odeślą twoją stronę internetową i zniszczą twoje pozycje SEO. Nie ma nic dobrego, co mogłoby pochodzić z uszkodzonych linków, bez względu na to, jak atrakcyjna jest Twoja strona 404. Najlepszym i jedynym sposobem radzenia sobie z uszkodzonymi linkami jest pozbycie się ich raz na zawsze. Tom Ewer pokaże Ci, jak usunąć uszkodzone linki z witryny WordPress – na zawsze.


5Skróty WordPress: kompletny przewodnik
Czy wiedziałeś:

  • Skróty WordPress zostały wprowadzone w wersji 2.5? (O tak, są już od jakiegoś czasu.)
  • Przeciętny redaktor bez umiejętności programowania może łatwo publikować dynamiczne treści za pomocą skrótów?

Przewodnik po skrótach WordPress autorstwa Konstantinosa Kouratorasa ze Smashing Magazine wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć o skrótach WP. Jeśli znasz skróty (a kto nie jest), pod koniec samouczka będziesz śpiewać pochwały dla Konstantinosa.


6Jak pozbyć się / wordpress / ze swojego adresu URL witryny WordPress
Ten świetny samouczek dobrych facetów z WPBeginner jest twoją oszczędnością, jeśli „… przypadkowo zainstalowałeś WordPress w podkatalogu i teraz chcesz przenieść go do katalogu głównego”. Samouczek pomoże Ci pozbyć się nazwy domeny z rozszerzenia / wordpress /, zapewniając bardziej przystępny i niezapomniany adres URL.


7Samouczek WordPress: Jak utworzyć motyw WordPress z HTML
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć motywy WordPress ze statycznego HTML, potrzebujesz tego samouczka. Ten samouczek pomoże Freddy (och, to ja). Pomoże Ci przekonwertować szablony HTML na w pełni funkcjonalne motywy WordPress..


wordpress-dashicons

8Używanie ikon czcionek (Dashicons) dla niestandardowych typów postów w WordPress 3.8
AJ Clarke f * cking uwielbia nowy design administratora WordPress 3.8. Jedną z cech, która go zachwyca, są ikony czcionek (lub Dashicons), które były co najmniej niesamowitymi dodatkami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego AJ jest gaga nad Dashicons, przeczytaj jego samouczek na temat używania ikon czcionek dla niestandardowych typów postów. Samouczek jest krótki i dobrze dostarczony, co sprawia, że ​​jest zabawny.


9Bezpieczeństwo WordPress: czy Twoja witryna WordPress jest naprawdę bezpieczna?
Jeśli chcesz przenieść wojnę do hakerów, ten samouczek pomoże ci na dwa główne sposoby. Pierwsza część tego samouczka pokaże, jak zabezpieczyć witrynę WordPress, a druga część pokaże dziesięć (10) najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress, dając obosieczny miecz, którego potrzebujesz, aby zabić hakerów i inne szumowiny Internet. Nie czekaj wokół żołnierza, przeczytaj samouczek, twój wróg ciężko pracuje!


10Przewodnik krok po kroku dotyczący migracji witryny WordPress do nowego hosta internetowego
Tom Ewer pokazuje dokładnie, jak łatwo i bezpiecznie przenieść witrynę WordPress z jednego hosta na inny. Naprawdę, przeniesienie witryny nie musi być zniechęcające ani stresujące, a Tom jest tutaj, aby przeprowadzić Cię przez proces.


11Jak podzielić posty WordPress na wiele stron
Jeśli lubisz długie posty na blogu, ale nie chcesz poddawać czytelników przewijaniu, ten samouczek WPMU DEV przyda się. Podział postów i tak jest dla twojego własnego dobra. Zwiększy to liczbę wyświetleń strony w Twojej witrynie i ułatwi czytelnikom korzystanie z treści.


12WordPress SEO – przewodnik dla początkujących
Joost de Valk z Yoast.com nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o WordPress SEO w tym przewodniku dla początkujących. Dowiesz się kilku rzeczy, takich jak poprawianie tytułów, meta, struktura permalink, bułka tarta i inne funkcje. Miesiąc temu opublikował mega-post zatytułowany Ostateczny przewodnik po wyższych rankingach dla witryn WordPress. Też powinieneś to sprawdzić ��


13Jak zrobić karuzelę polecanego postu dla WordPress
Wyróżnione posty zwiększają zaangażowanie użytkowników i zwracają uwagę na inne posty. Ten samouczek Jamesa Lao z Tuts + prowadzi przez proces tworzenia wyróżnionej karuzeli pocztowej. Cieszyć się!


14Kompletny przewodnik po niestandardowych typach postów
Niestandardowe typy postów umożliwiają tworzenie szerokiej gamy treści. Ten samouczek Daniela Patakiego ze Smashing Magazine pokaże Ci, jak omijać niestandardowe typy postów, umożliwiając pełne wykorzystanie tego mechanizmu.


15Jak w przyszłości zabezpieczyć swoją responsywną stronę WordPress
Responsywne strony internetowe to sposób na dziś i na jutro. Na sztywnej stronie internetowej nie ma miejsca w przyszłości, ponieważ urządzenia mobilne szybko przejmują kontrolę. Przyszłość uwielbia płynność. Aby nie dopuścić do zerwania responsywnej witryny WordPress, musisz przeczytać ten samouczek autorstwa Jesse Friedmana.


16Jak dodać przyciski udostępniania jako nakładkę na filmy z YouTube w WordPress
Filmy przyciągają aktywność użytkowników, a zatem mogą ożywić nudną stronę internetową, jeśli są dobrze wykorzystywane. Jeśli połączysz wideo z udostępnianiem w mediach społecznościowych, możesz znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników w swojej witrynie. W tym samouczku pokazano, jak dodawać przyciski udostępniania jako nakładki na filmy w celu łatwiejszego udostępniania.


woocommerce-order-notes-into-email

17Jak zbudować sklep internetowy i sprzedawać swoje produkty za pomocą WordPress i WooCommerce
Sklep internetowy może być świetnym domowym biznesem. Pomyśl o wolności związanej z takim biznesem, niskich kosztach ogólnych, światowym zasięgu, automatyzacji i wielu innych korzyściach. Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, ten samouczek Toma Ewer z pewnością wskaże Ci właściwy kierunek.


18Odzyskiwanie hasła administratora WordPress
Zapomnienie jest frajerem. Zapomniałem hasła więcej razy niż pamiętam. Ty też zapominasz; wszyscy zapominamy – to nieuniknione. Odzyskiwanie hasła administratora WordPress jest łatwe, jeśli pamiętasz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Jeśli jednak nie możesz sobie przypomnieć, ten samouczek pomoże ci odzyskać hasło administratora.


19Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w WordPress
Od wersji WordPress 3.7 platforma uzyskała możliwość automatycznej aktualizacji bez udziału człowieka. Jeśli jesteś chętny, musisz zauważyć, że WP 3.8 zaktualizował się do WP 3.8.1. Chociaż jest to dobra rzecz pod względem bezpieczeństwa, te aktualizacje mogą powodować problemy z niezgodnością wtyczek. Jeśli chcesz wyłączyć automatyczne aktualizacje, ten samouczek pomoże.


20Jak automatycznie wyświetlać linki zewnętrzne w WordPress
Nie chcesz udostępniać soku z linków? Dobrze, ten samouczek autorstwa Sourav K. pokaże, jak powstrzymać pająki wyszukiwarek przed (niepożądanymi) zewnętrznymi linkami.


21Jak kodować motyw WordPress od zera
Ten samouczek Keenana Payne’a pomoże ci od podstaw napisać motyw WordPress. Chociaż samouczek został opublikowany około trzy (3) lata temu na stronie onextrapixel.com (OXP), jest on pełen wskazówek i samorodków mądrości odpowiednich dla początkującego programisty WordPress.


22Jak dodać obrazy autora do bloga WordPress
Jeśli chcesz wyświetlić awatary autora w unikalny sposób, przeczytaj ten samouczek Joe Foley, on z WPMU DEV. Jeśli twoja witryna jest zasilana treścią przez różnych autorów, ten samouczek pomoże Ci wyświetlać ich zdjęcia w dowolnym miejscu bez potu.


23Potężne porady i wskazówki dotyczące WordPress
Ten samouczek to zbiór dwudziestu jeden (21) sprytnych wskazówek, które przydadzą się podczas korzystania z WordPress. Wpisany przez Daniel Pataki, Potężne porady i wskazówki dotyczące WordPress samouczek to coś, co chcesz mieć w zestawie narzędzi WordPress Resource Toolkit.


Utwórz wtyczkę WordPress

24Jak utworzyć niestandardowy widget WordPress
Jeśli od jakiegoś czasu korzystasz z WordPress, prawdopodobnie żałujesz, że nie możesz zbudować własnej wtyczki lub widżetu. Nie zmieniaj tego, wtyczki i widżety to nie to samo. Podczas gdy wtyczki dodają dodatkową funkcjonalność, widżety ułatwiają dodawanie różnych elementów do witryny. W tym samouczku pokażemy, jak tworzyć niestandardowe widżety. Powinieneś także zapoznać się z dwuczęściową serią Remiego, w jaki sposób stworzyć wtyczkę widgetu dla WordPress.


25Wskazówki i porady dotyczące testowania motywów WordPress
Jako programista WordPress testowanie motywów powinno być krytycznym krokiem w rozwoju motywu. Testowanie może pomóc w wykryciu błędów i luk bezpieczeństwa, które w innym przypadku zniszczyłyby twoją reputację. Daniel Pataki ujawnia kilka porad i wskazówek, które pomogą Ci przetestować motywy WordPress przed udostępnieniem ich publicznie.


26Visual Composer: Przewodnik po budowaniu stron metodą przeciągnij i upuść
Ci, którzy wypróbowali Visual Composer, muszą wiedzieć coś o radościach z korzystania z tego konkretnego programu budującego strony. Wtyczka oferuje wrażenia niespotykane; jest łatwy w użyciu i nie wymaga umiejętności programowania. W tym samouczku Kyla zawiera przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z narzędzia do tworzenia stron.


27Jak ulepszyć i udoskonalić proces tworzenia motywów WordPress
Niezależnie od tego, czy dopiero zacząłeś opracowywać motywy WordPress, czy byłeś przy nim od lat, zawsze jest miejsce na ulepszenia. W tym bardzo szczegółowym samouczku Siobhan McKeown oferuje wskazówki, które pozwolą Ci ulepszyć grę w zakresie opracowywania motywów.


28Jak zostać najlepszym profesjonalistą WordPress
W tym samouczku Siobhan wyjaśnia kilka rzeczy i pokazuje, jak zostać najlepszym programistą WordPress, jakim możesz być. Ten samouczek dobrze pasuje do Jak zostać najlepszym programistą WordPress samouczek Jonathana Wolda.


29Jak utworzyć codzienny i cotygodniowy biuletyn e-mail w WordPress
E-mail marketing jest wiodącą formą marketingu online. Twoja wiadomość jest wysyłana bezpośrednio do docelowych odbiorców, którzy są bardziej skłonni ją zdobyć i odpowiednio zareagować (pozytywnie). Innymi słowy, komunikat marketingowy nie jest osłabiony, a budżet utrzymany na niskim poziomie w porównaniu z innymi formami marketingu online, ten samouczek redakcji WPBeginner pomoże ci skonfigurować biuletyny e-mail w WordPress.


3040 niezbędnych wtyczek WordPress na 2014 rok
Internet jest pełen świetnych i przydatnych wtyczek WordPress. Dlatego wybranie najlepszego jest trudnym zadaniem. W tym samouczku Freddy przedstawia czterdzieści (40) niezbędnych wtyczek WordPress na 2014 rok.


31Sekrety blogów WordPress o dużym ruchu
Czy chciałbyś wiedzieć, jak duzi faceci WordPress robią to, co robią? Jak generują miliony odwiedzin i prowadzą blogi WordPress z dziesiątkami milionów wyświetleń? Czy chcesz usłyszeć, co deweloperzy WordPress Core mówią o tych potwornych blogach WordPress? W tym samouczku znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.


32Motywy podrzędne WordPress: Przewodnik po tym, co musisz wiedzieć
Co lub ile wiesz o motywach podrzędnych? Motywy podrzędne umożliwiają dostosowanie witryny bez edytowania motywu nadrzędnego. W ten sposób możesz aktualizować motyw nadrzędny za każdym razem, nie martwiąc się o utratę dostosowania. I jeszcze jedno, motywy potomne można łatwo wykonać. Ten samouczek będzie świecić światłem na motywy podrzędne WordPress, aby zapewnić lepsze zrozumienie.


336 wskazówek, jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress
Zwiększanie ruchu do Twojej witryny nie jest łatwym zadaniem. Jest to dość zniechęcające, biorąc pod uwagę, że potrzebujesz ruchu, aby zbudować zrównoważony biznes online. Ten samouczek SEO WordPress pokazuje, jak zwiększyć ruch w witrynie WordPress.


34Jak zezwolić użytkownikom na przesyłanie postów do Twojej witryny WordPress
Jeśli chcesz dać użytkownikom możliwość wniesienia wkładu do Twojej witryny, ten samouczek WPBeginner pokaże Ci, jak to zrobić.


poprawa-wordpress-user-experience

354 najlepsze wskazówki dla użytkowników dotyczące ulepszania witryny WordPress
Tom pokazuje, jak zoptymalizować witrynę WordPress, aby zapewnić lepszą obsługę. Cóż, jeśli nie masz pojęcia, zaangażowanie użytkowników jest wszystkim, jeśli próbujesz stworzyć dochodowy biznes online.


36Używanie zapytania selektora do responsywnych układów opartych na kolumnach
Benjamin Intal z Tuts + wyjaśnia, jak korzystać z zapytań o media. Zapytania o media są przydatne w tworzeniu responsywnych stron internetowych i jeśli nie żyjesz pod skałą, wiesz, że projektowanie responsywne jest drogą przyszłości. Zostanie tutaj.


37Jak wybrać świetny schemat kolorów dla swojej witryny
Kolory używane w witrynie WordPress będą miały wpływ na zaangażowanie użytkowników. Zostaw to Timothy Bowersowi, który pokaże ci, jak osiągnąć właściwą równowagę. On wie, co działa, a co nie.


38Jak łatwo dostosować administratora WordPress
Obszar administracyjny WordPress, znany również jako backend, nie jest jedną z ładnych stron WordPressa. Można go jednak łatwo dostosować za pomocą php działa, jak pokazano w tym samouczku autorstwa Aurelien Denis.


39Jak utworzyć oddzielną stronę dla postów na blogu w WordPress
Wpisy na blogu są domyślnie skonfigurowane do wyświetlania na stronie głównej. Stanowi to problem, jeśli i kiedy chcesz utworzyć niestandardową stronę główną. Ten samouczek pomoże Ci utworzyć oddzielną stronę dla swoich pięknych postów na blogu.


40Jak przeprowadzić testy podziału A / B w WordPress za pomocą Google Analytics
Google Analytics pomaga ci być na bieżąco z danymi statystycznymi. Testy podzielone pomagają określić, który projekt i elementy strony wpływają na wydajność witryny i o ile. Ten samouczek pomoże ci przeprowadzić testy podziału A / B, aby zrozumieć, co musisz zmienić, aby poprawić wydajność swojej witryny WordPress.


Do Ciebie…

Oto czterdzieści (40) samouczków. Omówiliśmy szereg różnych samouczków, od opracowania motywu po wtyczki i SEO, by wymienić tylko kilka. Piłka jest teraz w twoim sądzie. Przetestuj te samouczki i zostań najlepszym programistą WordPress, którym chcesz być. Do zobaczenia w okolicy ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me