Hosting WP Engine

Wesołych świąt od WPExplorer i naszej absolutnie ulubionej firmy hostingowej WP Engine! Korzystaliśmy z nich przez ostatnie 3 lata i oni. Są Niesamowite. Z bardzo szybkim czasem ładowania, codziennymi kopiami zapasowymi (z łatwymi punktami przywracania 1-kliknięciem), przyjazną i pomocną obsługą (które są dwiema bardzo różnymi cechami, moi przyjaciele), proaktywnym skanowaniem złośliwego oprogramowania, witryną pomostową i nie tylko uciążliwym zarządzaniem własnym serwer, ponieważ WP Engine robi to za Ciebie (w tym aktualizacje oprogramowania i konserwacja zapory ogniowej). Biorą trudną część z hostowanego WordPressa.


Znaczenie dobrego hostingu i cechy wielkiego hosta

Z pewnością przeczytałeś artykuły na temat tworzenia dobrych treści, optymalizacji SEO lub dodawania CDN w celu skrócenia czasu ładowania. Ale nie zapominaj o znaczeniu dobrego, a zwłaszcza świetnego hostingu. Oto kilka kluczowych punktów do zbadania przy wyborze nowego (lub pierwszego) hosta internetowego.

Łatwe zarządzanie

Pulpit nawigacyjny silnika WP

Jednym z głównych powodów, dla których rozważasz zarządzanie hostingiem, jest prawdopodobnie fakt, że Twoje obowiązki związane z zarządzaniem witryną znacznie spadną. Ale nadal powinno być łatwo sprawdzić w swojej witrynie, aby zobaczyć statystyki, wprowadzić zmiany, tworzyć kopie zapasowe i więcej. WP Engine ma łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny z pięknym interfejsem użytkownika, który sprawia, że ​​monitorowanie twoich witryn jest łatwe. Zaloguj się, a znajdziesz listę różnych planów hostingowych. Kliknij strzałkę obok każdego planu, aby znaleźć szybkie łącza do różnych narzędzi do zarządzania witryną.

Ruch drogowy i skalowalność

Omówienie pulpitu nawigacyjnego silnika WP

Potrzebujesz planu i hosta, który sprosta Twoim indywidualnym potrzebom w zakresie ruchu. Budżetowe plany hostingowe mogą oferować „nieograniczone” odwiedziny lub wyświetlenia stron, ale w rzeczywistości dostępne zasoby są ograniczone przez liczbę innych osób, którym udostępniasz swój serwer. Jednym ze sposobów uniknięcia nieuniknionych spowolnień jest wybór hosta zapewniającego realistyczne zasoby zgodnie z planem.

Plany osobiste WP Engine zaczynają się od 25 000 odwiedzin miesięcznie, co jest więcej niż wystarczające na standardową osobistą stronę internetową lub blog. A gdy zyskujesz popularność, zawsze możesz skalować do dużego planu, który zawiera więcej zasobów. Ponieważ WP Engine określa realistyczne limity, mogą sobie pozwolić na zapewnienie najwyższej klasy sprzętu i innych funkcji (takich jak te poniżej), których konkurenci mogą nie być w stanie.

Aby sprawdzić statystyki, zaloguj się do pulpitu hostingowego i kliknij przegląd. Stąd możesz przeglądać odwiedzających, wykorzystanie przepustowości i poziom pamięci (a nawet pobrać plik CSV dla swoich rekordów), a także dodawać / zarządzać logowaniami SFTP.

Łatwe migracje

Migracje witryny WP Engine

Istnieje szansa 50/50, że jesteś na rynku nowego hosta WordPress, a jeśli masz pewność, że silnik WP sprawia, że ​​migracje są tak proste, jak to możliwe. Mają nawet własną darmową wtyczkę WP Engine Automated Migration tylko dla nowych klientów. Mniejsze witryny będą się poruszać dość szybko, ale większe witryny (z mnóstwem treści lub powolnym starym hostingiem) mogą trochę potrwać. Na przykład po migracji naszej witryny nie było to natychmiastowe, ale z drugiej strony mieliśmy już tysiące stron treści. Dobra wiadomość jest taka, że ​​było łatwo i nie mieliśmy żadnych problemów (hura).

Inscenizacja

Witryny pomostowe silnika WP

Niektóre osoby mogą nie potrzebować obszaru przejściowego, ale jeśli chcesz dokonać poważnych aktualizacji lub zmian w witrynie, witryna przejściowa jest ogromnym atutem. Możesz budować i tworzyć swobodnie, nie martwiąc się o to, że Twoja główna witryna ulegnie awarii z powodu konserwacji (lub, co gorsza, zepsuje się podczas procesu tworzenia). Ponadto migracja do zmian z powrotem na stronę jest łatwa za pomocą kilku kliknięć bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Aby utworzyć witrynę przejściową, po prostu zaloguj się do instalacji WordPress, kliknij element menu pulpitu nawigacyjnego WP Engine, a następnie kliknij kartę Etapowanie. Kliknij duży niebieski przycisk, aby skopiować działającą witrynę do obszaru przejściowego, w którym możesz (bezpiecznie) zrobić wszystko, co chcesz na swojej stronie.

Multisite

Niektóre hosty nie obsługują wielu witryn, ale WP Engine oferuje takie plany. Jeśli uważasz, że w pewnym momencie możesz chcieć stworzyć sieć mikrostron o podobnych celach, to WordPress multisite to funkcja, której na pewno będziesz potrzebować. Używamy funkcji wielu witryn dla wszystkich naszych demonstracyjnych motywów (sprawdź naszą stronę Total demos, każda strona demonstracyjna zaczyna się od tego samego podstawowego adresu URL). Multisite ułatwia zarządzanie podobnymi lub połączonymi stronami internetowymi, a WP Engine w pełni obsługuje tę funkcję WordPress i pozwala na prawie wszystkie ich plany (uwaga: nie jest obsługiwana przez osobiste plany, ponieważ większość użytkowników tego planu nie wymaga to).

SSL

WP Engine SSL

Google przywiązuje większą wagę do wartości certyfikatów SSL w ich algorytmach wyszukiwania, a jeśli masz jakąkolwiek witrynę, która przetwarza informacje o użytkownikach, powinieneś rozważyć zakup własnej. SSL szyfruje połączenie twoich czytelników z twoim serwerem, chroniąc ich prywatne informacje. Na szczęście protokół SSL jest już w pełni obsługiwany przez WP Engine i możesz go kupić za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego My WP Engine (jest to aktualizacja, ale zdecydowanie warto chronić siebie i klientów). Dodatkowo, jeśli trafisz na przeszkodę, w bazie wiedzy znajduje się kilka pomocnych samouczków związanych z SSL (to naprawdę nie może być łatwiejsze).

Kopie zapasowe

Kopie zapasowe silnika WP

Bez względu na to, jak ostrożny jesteś podczas instalacji WordPress, możesz znaleźć się w sytuacji, w której musisz wykonać pełne przywracanie. Ale dobry gospodarz będzie miał gotowe kopie zapasowe i punkty przywracania, a wystarczy jedno kliknięcie! WP Engine wykonuje codzienne kopie zapasowe bazy danych, ale masz również możliwość utworzenia własnego punktu przywracania, kiedy tylko chcesz bezpośrednio z pulpitu WordPress. Często robimy to przed jakimkolwiek motywem aktualizacji wtyczek, dla bezpieczeństwa. I chociaż korzystamy VaultPress, miło jest mieć dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Buforowanie

Dynamiczne buforowanie silnika WP

WP Engine ma własne buforowanie Evercache. I jest wbudowany. Co to dla ciebie znaczy? Skalowalność i szybkość bez wymaganej konfiguracji ani wtyczek. Twoja strona buforuje wszystko od momentu hostowania w WP Engine. Mimo że istnieją naprawdę świetne wtyczki buforowania, ich konfiguracja do wydajnej pracy z serwerem może być bardzo uciążliwa i dezorientować przeciętnego użytkownika. WP Engine ułatwia to.

Buforowanie silnika WP

Możesz włączyć opcje buforowania obiektów, a także wyczyścić pamięć podręczną strony z pulpitu nawigacyjnego hostingu. A jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wyczyścić pamięć podręczną w locie (być może właśnie zaktualizowałeś starą stronę lub post), po prostu zaloguj się do instalacji WordPress, kliknij pozycję menu deski rozdzielczej WP Engine i kliknij duży niebieski przycisk, aby „Wyczyść wszystkie pamięci podręczne” . ” Znowu – to takie proste.

CDN

WP Engine CDN

Chcesz szybkiej strony, prawda? Cóż, jeśli używasz wielu obrazów, CDN jest ogromną pomocą w przyspieszeniu twojej witryny. Ponadto WP Engine ma świetny CDN, który jest zawarty w ich planach Professional i Business, które można dodawać do planów osobistych za 19,99 USD miesięcznie i udostępniać za darmo w ich jeszcze większych planach Premium i Enterprise (do 1000 GB). Używamy ich CDN na naszej stronie i (poza przyspieszaniem naszej strony) naszą ulubioną funkcją była łatwość konfiguracji i konfiguracji CDN. Dosłownie klikasz przycisk. Otóż ​​to.

Wsparcie

Wsparcie WP Engine

W pewnym momencie będziesz potrzebować pomocy, baza wiedzy nie będzie jej zmniejszać i będziesz chciał porozmawiać z osobą posiadającą wiedzę. Z doświadczenia z pierwszej ręki możemy zaświadczyć, że zespół wsparcia WP Engine to przyjemność. Są łatwe do zdobycia, zawsze mają właściwe odpowiedzi i są jednymi z najbardziej przyjaznych osób, które kiedykolwiek wysłałeś e-mailem (prześlij bilet 24/7) na czacie (od 6:00 do 20:00 CT, MF) lub rozmawiasz przez telefon z (dostępny 24/7). Co więcej, okazało się, że mają najlepsze wsparcie 10 najlepszych hostów internetowych przetestowane przez VentureHarbour – całkiem imponujące!

Reputacja

Chcesz hosta, który tu zostanie, i który cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Nie twierdzimy, że jest coś nie tak z nowymi firmami hostingowymi, ale wybór uznanego gracza oznacza, że ​​możesz korzystać ze spójnych, niezawodnych funkcji, o których świadczą inni. Próbowaliśmy już innych hostów i ze 100% pewnością możemy powiedzieć, że nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z decyzji o przejściu na WP Engine. To był nasz szklany pantofel hostingu – idealne dopasowanie.

Bonus: funkcje dla programistów

Programiści mają więcej potrzeb niż przeciętny użytkownik, a WP Engine oferuje niesamowite funkcje, które szczególnie docenią programiści.

Przenoszalne instalacje
Jeśli pracujesz u klienta, nie chcesz zapisywać się na hosting w imieniu swojego klienta. WP Engine sprawia, że ​​ten problem staje się spornym punktem dzięki ich przenośnym instalacjom. Możesz zbudować witrynę internetową bez żadnych kosztów, a kiedy będziesz gotowy, przekaż ją swojemu klientowi, który następnie pokryje rachunek (będą oczywiście mogli wybrać odpowiedni dla siebie plan). To jest ogromne dla freelancerów i projektantów stron internetowych!

wpengine-git-push

Git Push
Pracujesz z zespołem? WP Engine posiada integrację z Git Push, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć klucze SSH, aby dodać wielu programistów do swojego konta. W ten sposób wszyscy w zespole mogą wnieść swój wkład bez względu na to, gdzie się znajdują. I tak łatwo, jak dodać nowego programistę, możesz równie łatwo go usunąć (świetnie, jeśli zarządzasz dodanymi kontrahentami).

WP Engine, A 5 Star Host

Są to wszystkie kluczowe cechy wspaniałego dostawcy hostingu WordPress, a naszym zdaniem WP Engine przekracza oczekiwania na wszystkich frontach. Dajemy im pełny 5 gwiazdek. Fakt, że ufamy im, że będą hostować wszystkie nasze strony internetowe i prezentacje motywów WordPress, pokazuje, jak bardzo to rozumiemy, kiedy to mówimy! Jeśli chcesz jeszcze bardziej poznać funkcje WP Engine (takie jak ochrona hasła witryny, automatyczne skanowanie złośliwego oprogramowania, dostępne dzienniki błędów, łatwe przekierowania, dedykowane adresy IP i więcej), kliknij poniżej.

Więcej informacji o WP Engine

I koniecznie skorzystaj z naszej ekskluzywnej oferty WP Engine. Wystarczy użyć przycisku, aby zaoszczędzić 20% na pierwszej płatności!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me