Uncanny Automator Recenzja wtyczki WordPress: Automatyzuj przepływy pracy jak profesjonalista

Ile czasu spędzasz na zadaniach administratora strony? Stawiam dużo. Lub więcej godzin, niż chcesz przyznać. Masz jednak szczęście, ponieważ dzięki wtyczce Uncanny Automator WordPress pokazujemy dokładnie, jak zautomatyzować zadania, zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność.


Wtyczka pozwala zautomatyzować procesy między wtyczkami. Na przykład możesz skonfigurować wtyczkę, aby dodawać użytkowników do określonej grupy BuddyPress (lub kursu LearnPress) po zakupie produktu przez WooCommerce. Możesz nawet ustawić wtyczkę tak, aby WordPress uruchamiał wiadomość e-mail do użytkownika, ilekroć wykona on określony krok.

Możliwości są nieograniczone, a funkcje bogate. Konfiguracja wtyczki Uncanny Automator WordPress to kwestia czwartej klasy. Co więcej, tworzenie zautomatyzowanych procesów (lub przepisów, które są nazywane we wtyczce) jest tak proste, jak A, B, C. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat kodowania, więc nie ma za co ��

Bez zbędnych ceregieli pozwól nam się zagłębić. Nie wahaj się podzielić swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na końcu.

Co to jest wtyczka Uncanny Automator WordPress

Czy znasz przypadkiem usługę automatyzacji zadań Zapier? Cóż, wtyczka Uncanny Automator WordPress jest jak Zapier, ale dla wtyczek WordPress. Pozwala łączyć procesy między wtyczkami, pozwalając na automatyzację zadań i oszczędność czasu.

Lub, jak ujmuje to strona internetowa Uncanny Automator…

Wtyczka Uncanny Automator WordPress umożliwia automatyczne zarządzanie wszystkimi przepływami pracy i doświadczeniami użytkowników, które mają miejsce w witrynie WordPress. – Co to jest Uncanny Automator?

Dla celów ilustracyjnych załóżmy, że chcesz sprzedawać kursy za pośrednictwem WooCommerce (jako produktów) podczas zapisywania studentów za pośrednictwem LearnPress, LearnDash lub innego systemu zarządzania nauczaniem WordPress (LMS). Możesz tworzyć przepisy w Uncanny Automator, które uruchamiają się, gdy użytkownicy kupią kurs. Uncanny Automator doda następnie użytkowników do odpowiednich kursów w Twoim LMS.

Na przykład, jeśli używasz Kalendarz wydarzeń współczesnego plemienia do zarządzania wydarzeniami możesz użyć Uncannny Automator, aby podziękować nowym uczestnikom wydarzenia. Po prostu stwórz przepis, aby pobrać nazwę użytkownika i uchwyt na Twitterze, gdy rejestrują się na zdarzenie (wyzwalacz), a następnie dodaj akcję tweetowania do użytkownika, na przykład „dziękuję za rejestrację!” A to tylko przykład, wtyczka zawiera mnóstwo wyzwalaczy i akcji. Wyzwalacze uruchomić przepis, akcja to, co chcesz osiągnąć, możesz zobaczyć więcej wyzwalacze i działania na ich stronie).

Oznacza to, że wtyczka instruuje WordPress działanie B (np. dodaj użytkownika do grupy, wyślij e-mail, zapisz użytkownika na kurs itp.), gdy użytkownik wyzwala A (np. zakup, subskrypcja itp.). Coś takiego jak wtyczka pomaga ci to zrobić to kiedy użytkownik to robi że. Automatycznie. Uncanny Automator to wtyczka do automatyzacji zadań na sterydach.

Sprawia, że ​​prowadzenie witryny jest dziecinnie proste, ponieważ większość czasochłonnych zadań jest eliminowana bez uszczerbku dla funkcjonalności i wygody użytkownika. Czy to wszystko ma dla ciebie sens?? Dobra, 10 sekund przerwy w postaci…

Słowo od programisty:

[Wtyczka Uncanny Automator WordPress łączy się] „… kilkanaście wtyczek razem, szukając„ wyzwalaczy ”z jednej lub więcej wtyczek, a po spełnieniu warunków automatycznie wyzwala„ akcje ”lub nowe działania na stronie.

Dodaje…

Te zautomatyzowane przepisy mogą zaoszczędzić właścicielom witryn WordPress setki godzin rocznie, automatyzując sprzedaż, marketing, administrację, naukę i inne procesy. Łączy wtyczki, które w innym przypadku byłyby niemożliwe do połączenia. ” –Co to jest Uncanny Automator?

10 sekund przerwy. Więc znowu klasę, czym jest wtyczka Uncanny Automator WordPress? Potężna wtyczka do automatyzacji zadań dla wtyczek WordPress.

Muszę powiedzieć więcej?

Najważniejsze funkcje

Uncanny Automator to prosta wtyczka do automatyzacji zadań dla WordPress. Nie jest nadęty niepotrzebnymi funkcjami, które staną Ci na drodze. Nie, jest smukły i pozwala skupić się na zadaniu. Czego jeszcze można oczekiwać od wtyczki automatyzacji zadań?

Godne uwagi funkcje Uncanny Automator obejmują:

  • Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs administratora. Fajnie jest tworzyć przepisy (czytać, automatyzować zadania)
  • Bezproblemowa integracja z popularnymi wtyczkami, takimi jak BuddyPress, bbPress, Gravity Forms, Ninja Forms, Contact Form 7, LearnDash, LearnPress, H5P i Zapier (oznacza, że ​​możesz połączyć się z ponad 1000 aplikacji!) pośród innych
  • Ponad 70 wyzwalaczy i akcji, co oznacza, że ​​wystarczy wskazać i kliknąć swoją drogę do automatycznego WordPressa
  • Nieograniczone kombinacje przepisów na wyciągnięcie ręki. Twórz wiele różnych działanie spustu scenariusze.
  • Funkcja przekierowująca użytkownika na określony adres URL po zakończeniu przepisu (należy jednak zachować ostrożność i oszczędność)
  • Niesamowite wsparcie zapewniające dobrą integrację wszystkich integracji. Jeśli nie masz pojęcia, oznacza to, że nie musisz kontaktować się z wieloma programistami, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia. Zespół wsparcia Uncanny Automator ma twoje plecy. Pomyśl o tym jako o jednym zespole wsparcia dla wszystkich wtyczek WordPress. Jak naprawdę wygodne?

Jak skonfigurować Uncanny Automator WordPress Plugin

Teraz, gdy wiesz, co to jest Uncanny Automator, pozwól nam skonfigurować wtyczkę i stworzyć przepis. Będziesz zaskoczony, jak łatwo jest zautomatyzować zadania, które w innym przypadku wykonałbyś ręcznie. Teraz musisz tylko dowiedzieć się, jak będziesz spędzać cały czas, który zaoszczędzisz!

Uncanny Automator to wtyczka premium, co oznacza, że ​​nie możesz zainstalować jej bezpośrednio z repozytorium wtyczek WordPress. Kup swoją kopię Uncanny Automator na oficjalnej stronie.

Na bok: Jeśli jesteś ciekawy, oferują cztery pakiety, a mianowicie:

  • Uncanny Automator Lite – Koszt 49 dolarów za rok za licencję na jedną stronę internetową. Umożliwia utworzenie jednego wyzwalacza, ale nieograniczoną liczbę działań na przepis.
  • Zawodowiec – Pakiet ten kosztuje tylko 149 USD rocznie za licencję na jedną witrynę. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę wyzwalaczy i działań według przepisu. Deweloperzy oferują dodatkową licencję na inscenizację.
  • Agencja – Plan kosztuje 249 USD rocznie i jest idealny dla 5 stron internetowych. Ponadto plan obejmuje obsługę wielu witryn i możesz tworzyć nieograniczone wyzwalacze i działania dla swoich przepisów.
  • Wielki plan – Zwraca 499 dolarów rocznie, ma wszystkie funkcje planu Agencji, ale licencja obejmuje 25 witryn.

* Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

W skrócie, Uncanny Automator pomaga umieścić witrynę WordPress na autopilocie i ograniczyć czas administrowania i koszty wtyczek. Za dużo gadania, zabierzmy się do konfiguracji wtyczki.

Instalowanie wtyczki Uncanny Automator WordPress

Po zakupie i pobraniu wtyczki Uncanny Automator WordPress zaloguj się do menu administratora WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe aby przesłać, zainstalować i aktywować wtyczkę zip. Musisz także zarejestrować swój klucz licencyjny pod Uncanny Automator> Aktywacja licencji (które można znaleźć w twoim Konto Uncanny Automator).

Przechodząc dalej, klikając Uncanny Automator element menu w WordPress prowadzi do Przepisy ekran, ale, jak można się spodziewać, jest pusty, ponieważ jeszcze nie stworzyliśmy naszego pierwszego automatycznego zadania.

Na Przepisy naciśnij przycisk Dodaj nowe przycisk, jak szczegółowo poniżej.

tworzenie nowych przepisów we niesamowitej wtyczce wordpress automatora

Tworzenie przepisów we wtyczce Uncanny Automator WordPress

Przed zainstalowaniem wtyczki Uncanny Automator WordPress zainstalowałem BuddyPress, bbPress, LearnPress, WooCommerce, Easy Digital Downloads i formularz kontaktowy 7. Instalowanie tych wtyczek podczas testowania Uncanny Automator pomaga cieszyć się tym przewodnikiem więcej.

Są to również wtyczki widoczne pod Wyzwalacze sekcja na obrazku poniżej.

niesamowita wtyczka wordpress automatora

Aha, przy okazji, liczba integracji, które widzisz na powyższym ekranie, zależy od wtyczek w Twojej witrynie.

Dodatkowo stworzyłem produkt WooCommerce (testowy kurs WordPress)…

… Oraz przykładowy kurs (dzięki LearnPress) w celach ilustracyjnych. Ten kurs jest również nazywany Testowym kursem WordPress. Oto też zdjęcie dla twojej przyjemności oglądania ��

tworzenie kursu we wtyczce wordpress learnpress

Kursy na bok. Wróć do Edytuj przepis ekran.

W naszym przykładzie sprzedam produkt WooCommerce (testowy kurs WordPress) i dodam każdego użytkownika, który kupi ten produkt, do przykładowego kursu LearnPress. Pamiętaj, że to tylko przykład; możesz stworzyć miliard kombinacji przepisów.

Chodzi tutaj o symulację działania przepisów. Ustawimy jeden wyzwalacz (zakup WooCommerce), aby aktywować akcję (dodając użytkownika do przykładowego kursu LearnPress). Możesz, dzięki profesjonalnej wersji Uncanny Automator, dodawać wiele wyzwalaczy i akcji.

Przejdźmy do interesów.

Dodaj tytuł

Jest rzeczą oczywistą, że pierwszą rzeczą, którą dodajesz do swojego przepisu, jest tytuł. Więc jak nazwiesz swój przepis? Deweloper zaleca włączenie wyzwalacza i akcji w tytule przepisu. Na przykład. Kurs WooCommerce-to-LearnPress.

Nazwa przepisu powinna mieć sens tylko dla ciebie, więc miej dzień na polu.

W Twoim Edytuj przepis dodaj tytuł w polu Tytuł pole pokazane poniżej.

Uncanny Automator uruchamia się, automatycznie zapisuje tytuł i czujesz się dobrze ��

Ustaw wyzwalacz i akcję

W tej części chciałbym odnieść Cię do tego miłego filmu twórców. Film faktycznie pokazuje, jak stworzyć przepis.

Całkiem nieźle, co? Zdobądźmy praktyczne doświadczenie, jeśli nie zawracasz sobie głowy oglądaniem filmu.

Ustawianie wyzwalacza

Po dodaniu nazwy przepisu przejdźmy dalej do naszego przykładu WooCommerce to LearnPress. Pod Wybierz i integracja sekcja kliknij WooCommerce jak pokazano na obrazku poniżej.

tworzenie wyzwalacza w niesamowitej wtyczce wordpress automatora

W wyświetlonym menu wybierz Użytkownik kupuje produkt wyzwalacz, jak pokazano na poniższym obrazku.

To instruuje wtyczkę, aby przechwytywała wszystkie zakupy i kierowała przepływ pracy do określonej akcji, co odkryjemy w nadchodzącej sekcji.

Ale wcześniej musimy wybrać konkretny produkt (w naszym przypadku testowy kurs WordPress). Aby to zrobić, kliknij „produkt”, Jak pokazano na obrazku poniżej.

Pojawi się menu rozwijane, które pozwala wybrać konkretny produkt, który uruchamia ten konkretny przepis. Dla naszego przykładu wybrałem Przetestuj kurs WordPress jak podkreślamy na zrzucie ekranu poniżej.

Następnie naciśnij Zapisz wyzwalacz przycisk, jak pokazuje dolna strzałka na obrazku powyżej.

Z tego samego obrazu zwróć uwagę na Dodaj kolejny wyzwalacz przycisk, który pomaga dodać wiele wyzwalaczy do jednego przepisu. To może oznaczać tylko świetne rzeczy dla potrzeb automatyzacji.

Po uruchomieniu spustu nadszedł czas, aby stworzyć akcję.

Dodawanie akcji

Tuż poniżej, gdzie ustawiłeś wyzwalacz, znajduje się druga sekcja; działania. Tutaj definiujesz działania, które chcesz wykonywać, gdy użytkownik wyzwoli przepis.

W tym samouczku staramy się zapisać użytkownika na kurs LearnPress o nazwie Przetestuj kurs WordPress za każdym razem, gdy użytkownik kupuje kurs za pośrednictwem WooCommerce.

Na Edytuj przepis kliknij przycisk Dodaj akcję przycisk, jak pokazano na obrazku poniżej.

dodając akcję do niesamowitej wtyczki wordpress automatora

Następnie wybierz swoją integrację. Ponieważ nasz kurs działa w systemie LearnPress, wybrałem opcję LearnPress, jak pokazano poniżej. Zwróć też uwagę na inne dostępne integracje, których liczba zależy od wtyczek w Twojej witrynie.

Uczysz się tutaj dzisiaj? Mam nadzieję, kontynuujmy. Wybierać Zapisz użytkownika na kurs z wyświetlonego menu rozwijanego. Zobacz ilustrację poniżej.

To nie wszystko. Następnie kliknij „kurs”, Aby wybrać konkretny ekran kursu, jak pokazano poniżej.

W naszym przypadku wybrałem Przetestuj kurs WordPress jak podkreślamy poniżej.

Kliknij Zapisz akcję przycisk, ale nie otwieraj jeszcze szampana; Twój przepis jest nadal w trybie roboczym. Należy również pamiętać, z powyższego obrazka, że ​​do przepisu można dodać wiele działań.

Aby aktywować swój przepis, przełącz Wersja robocza przyciski pokazane na obrazku poniżej do Relacja na żywo. Nigdy nie zapomnij włączać wyzwalaczy, działań i samego przepisu za pomocą pokazanych przycisków.

Na koniec podstawowy przepis na żywo powinien wyglądać mniej więcej tak.

przepis w niesamowitej wtyczce wordpress automatora

Jeszcze raz, nie zapomnij przełączyć Relacja na żywo twoje wyzwalacze, działania i sam przepis. Trzy bardzo ważne przełączniki, jak pokazano na powyższym obrazku. Teraz Twój przepis jest aktywny i używany w Twojej witrynie. Każdy, kto kupi Przetestuj kurs WordPress przez WooCommerce zostanie zarejestrowany w Przetestuj kurs WordPress na LearnPress.

Jak słodki i stosunkowo łatwy w konfiguracji. Możesz dodać dowolny inny przepis w podobny sposób.

Pamiętaj, Uncanny Automator integruje się z Zapier, a Zapier integruje się z ponad 1000 aplikacji. Dodatkowo możesz uwzględnić do 5 zmiennych (lub „tokenów”) w swoich działaniach związanych z przepisami, takich jak wiadomości e-mail lub zaps. Przechwycone zmienne mogą być następnie wykorzystane do utworzenia nośnika specyficznego dla użytkownika (takiego jak spersonalizowany e-mail) lub przekazane do Zapiera w celu dalszego wykorzystania w utworzonym przez ciebie Salesforce Zap. Możliwości są nieograniczone! Dzięki temu faktowi i wbudowanym funkcjom Uncanny Automator możesz zautomatyzować cały biznes online, a nie tylko witrynę WordPress.

Raportowanie

Aby uruchomić, Uncanny Automator jest wyposażony w centrum raportów, w którym możesz sprawdzić skuteczność swoich przepisów, wyzwalaczy i działań. Pomaga to zidentyfikować przepisy, wyzwalacze i działania, które działają, a także te, które mogą wymagać niewielkiego usprawnienia.

Ostatnie słowa

Czy szukasz wtyczki do automatyzacji zadań dla WordPress? Jeśli tak, nie szukaj dalej niż Uncanny Automator. Wtyczka jest niezwykle łatwa w konfiguracji i obsłudze. Na co czekasz? Uncanny Automator pomaga łączyć wtyczki w niespotykany dotąd sposób.

Wtyczka jest już kompatybilna z wieloma popularnymi wtyczkami WordPress, co oznacza, że ​​będziesz gotowy do działania za kilka minut. Czy zautomatyzowałeś już swoje zadania WordPress? Masz jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Być może masz palące pytanie. Podziel się z nami w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me