Dlaczego warto korzystać z DesktopServer

Jeśli poważnie podchodzisz do rozwoju WordPress i chcesz ułatwić / przyspieszyć tworzenie i wdrażanie swoich stron internetowych, możesz rzucić okiem na DesktopServer, która jest aplikacją premium, która pozwoli ci tworzyć lokalne instalacje WordPress, a potem gotowe wdróż je na swojej działającej stronie.


Dlaczego powinieneś pracować lokalnie

Dlaczego warto zainstalować WordPress lokalnie

Ilekroć wprowadzasz znaczące zmiany w swojej witrynie WordPress, powinieneś je najpierw zrobić na stronie testowej. O ile nie wiesz, co robisz, praca na żywo oznacza ryzyko kodowania, niezgodności wtyczek i motywów, a nawet luk w zabezpieczeniach. Lepiej jest grać bezpiecznie i korzystać ze strefy przejściowej, a nie ma nic bardziej bezpiecznego lub izolowanego niż lokalna instalacja WordPress.

Praca lokalna daje możliwość zmiany motywów, instalowania nowych wtyczek, dodawania fragmentów kodu, dostosowywania ustawień i nie tylko bezpieczne ustawienie gdzie Twoja witryna na żywo pozostanie w doskonałym stanie. Możesz sprawdzić, które wtyczki ładnie się ze sobą bawią, lub przetestować, jak będzie wyglądać Twoja witryna z nowym motywem. Ponadto praca lokalna ma tę dodatkową zaletę, że stanowi kopię zapasową ostatecznego projektu, który zdecydujesz się opublikować na swojej stronie internetowej.

Zazwyczaj są to również instalacje lokalne o wiele szybciej niż na żywo, oszczędzając mnóstwo czasu, jeśli jesteś programistą. Ponieważ twój komputer jest serwerem, nie będziesz spowalniany ani nie będzie żadnych awarii podczas testowania. Możesz dostosować dowolną liczbę linii CSS lub PHP bez konieczności logowania się przez FTP lub pulpit hostingowy, aby wprowadzić zmiany.

I ostatnią ważną zaletą jest to, że możesz pracować lokalnie w dowolnym miejscu ponieważ lokalne instalacje są lokalne, co oznacza, że ​​nie wymaga dostępu do Internetu. Więc jeśli masz już projekt klienta, ale utknąłeś w samolocie z internetem za 10 USD / godz. Lub w miejscu, w którym dostęp jest ograniczony lub nie ma go, po prostu zaloguj się do lokalnej instalacji. Możesz wykonać swoją pracę bez konieczności korzystania z Internetu.

Teraz, gdy znasz już niektóre powody, dla których powinieneś pracować lokalnie, powiemy Ci, jak! Teraz możesz zainstalować ogólny MAMP, WAMP lub XAMPP na komputerze Mac lub Windows, ale możemy powiedzieć, że jest lepszy sposób. Użyj DesktopServer. Usprawnili proces lokalnej instalacji WordPress, ułatwiając każdemu użytkownikowi WordPress uruchomienie lokalnej instalacji w krótkim czasie.

Dlaczego powinieneś używać DesktopServer zamiast MAMP lub WAMP

Dlaczego warto korzystać z DesktopServer

Lokalna instalacja WordPress wymaga wielu kroków, a jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, może być sporym wyzwaniem. Ta poręczna aplikacja nie jest jednak łatwa w instalacji DesktopServe.

Wystarczy pobrać wersję do konfiguracji systemu (którą można pobrać z konta ServerPress w sekcji Moje konto> Zakupy> Wyświetl szczegóły i pliki do pobrania), rozpakuj pobieranie, zainstaluj aplikację, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć nową lokalną witrynę i serwer ( możesz przeczytać o wszystkich krokach szczegółowo w Przewodniku dla DesktopServer). To wszystko – DesktopServer konfiguruje twoje serwery i instaluje WordPress dla ciebie, więc wszystko, co musisz zrobić, to śledzić.

Chcesz zlokalizować plik? DesktopServe automatycznie tworzy podfolder „Strony internetowe” w folderze „Dokumenty”, w którym będziesz mógł znaleźć wszystkie swoje aktualne strony według nazwy, a także motywy i wtyczki w nich zawarte.

Co jeszcze sprawia, że ​​DesktopServer jest tak niesamowity

DesktopServer przez ServerPress robi znacznie więcej niż tylko instalację lokalnej wersji WordPress. Będziesz miał dostęp do wielu wbudowanych funkcji, dzięki którym Twoja lokalna instalacja będzie super mocna. I chociaż bezpłatna wersja DesktopServer jest świetna, zwłaszcza do zabrania jej na jazdę próbną, naprawdę potrzebujesz wersji premium, która obejmuje:

  • Dodaj bez limitu lokalne strony internetowe (podczas gdy darmowa wersja jest ograniczona do zaledwie 3)
  • Utwórz WordPress wielostronny
  • Kopiuj Witryny WordPress za pomocą kilku kliknięć
  • z łatwością eksport i archiwizacja twoje lokalne strony
  • Wdrażanie bezpośrednie lokalna witryna do Twojego serwera na żywo
  • Dodaj “plany”Dla często używanych konfiguracji WordPress
  • Używaj z popularnymi wtyczkami, takimi jak BackupBuddy, Duplicator, BackWP Up, BackUp WordPress, InfiniteWP i ManageWP
  • I wiele więcej! Wystarczy odwiedzić ich witrynę, aby zobaczyć pełną listę funkcji DesktopServer.

DesktopServer: 5 gwiazdek za łatwe i wydajne instalacje lokalne

Uwielbiamy łatwość instalacji i konfiguracji DesktopServer (do widzenia MAMP) i cieszymy się, że możemy sami wypróbować niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, gdy zaczynamy od dalszego opracowywania motywów tutaj w WPExplorer. Możesz również zobaczyć naszą poprzednią recenzję DesktopServer autorstwa Lucy Beer, aby dowiedzieć się, co myśli o tym na temat tego niesamowitego zasobu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me