Tickera WordPress Wydawanie biletów i przegląd systemu zarządzania

Tickera Sprzedaż biletów WordPress

Tickera przeszedł wiele ogromnych zmian i poza tym, że jest systemem biletów na imprezy, Tickera nie ma prawie nic wspólnego z pierwszym wydaniem sprawdzonym kilka lat temu. To zupełnie nowa wtyczka!


Dokonali całkowitego przeglądu wizualnej części wtyczki, dodali mnóstwo nowych opcji i dodali kilka innych, do ich już szerokiego wyboru dodatków, które zwiększyły całkowitą liczbę do imponujących 22 dodatki

Ponadto dokonali przeglądu swojej strony internetowej, która ma zupełnie nowy wygląd wizualny i, szczerze mówiąc, wygląda niesamowicie i jest bardzo dobrze zorganizowana, chociaż wbicie takiej ilości informacji na stronie było z pewnością sporym wyzwaniem. Wróćmy do wtyczki…

Ekran instalacyjny Tickera

Jeśli zaczynasz od nowa i instalujesz Tickera po raz pierwszy, zostaniesz przywitany miłym kreatorem instalacji które pomogą Ci przejść przez wstępną konfigurację, abyś mógł rozpocząć pracę tak szybko, jak to możliwe.

ustawienia

Podczas instalacji zostaniesz zapytany, czy chcesz uruchomić Tickera jako samodzielny, czy w towarzystwie WooCommerce, który następnie wymaga programu Bridge dla dodatku WooCommerce. Tak, dobrze przeczytałeś – Tickera jest w pełni kompatybilna z WooCommerce od jakiegoś czasu, co pozwala sprzedawać bilety Tickera jak każdy inny produkt WooCommerce. Jak wiesz, WooCommerce jest jednym z najlepszych sposobów na zbudowanie sklepu internetowego za pomocą WordPress, a dzięki Tickera zachowujesz wszystkie dodatkowe funkcje, które WooCommerce ma do zaoferowania w zakresie funkcji handlu elektronicznego. Dość wygodne, jeśli już korzystasz z WooCommerce i sprzedajesz inne produkty na swojej stronie.

Tworzenie wydarzeń i biletów

Tworzenie wydarzeń jest dość łatwe i proste, z odrobiną logicznie uporządkowanych informacji wymaganych do wejścia na temat wydarzenia.

Wydarzenia Tickera

Po zakończeniu tworzenia wydarzenia zostaniesz poproszony o utworzenie rodzajów biletów powiązanych z wydarzeniem, co jest również proste dzięki wielu dobrze zorganizowanym opcjom.

Bilety na Tickera

… I możesz to robić tyle razy, ile chcesz – co oznacza, że ​​możesz mieć tyle wydarzeń z dowolną liczbą powiązanych z nimi rodzajów biletów, ile chcesz. Bez ograniczeń!

Po zakończeniu łatwej pracy związanej z tworzeniem typów wydarzeń i biletów, czas na jeszcze łatwiejsze zadanie umieszczenia odpowiednich skrótów do dowolnej strony lub postu w celu wyświetlenia jakichkolwiek informacji o wydarzeniu i / lub biletach. Mówimy „łatwiej”, ponieważ istnieje schludny mały „kreator krótkich kodów”, który utworzy dla ciebie krótki kod na podstawie twojego wyboru i opcji.

dodaj krótki kod

Jednak nawet bez umieszczania krótkich kodów za pomocą narzędzia do tworzenia krótkich kodów nadal możesz mieć wszystko, czego potrzeba, aby sprzedać swoje bilety, ponieważ strona wydarzenia oferuje zgrabną funkcję automatycznego wyświetlania biletów powiązanych z tym wydarzeniem.

tickera-front

A najlepsze jest to, że Tickera będzie się dobrze bawić z praktycznie każdym dobrze zakodowanym motywem WordPress i wybierze styl, który bezproblemowo wtopi się w twoją stronę internetową (może daj darmowe motywy WordPress z WPExplorer).

Bramy płatnicze

Teraz, aby zacząć sprzedawać cokolwiek, będziesz potrzebować konta handlowca Obsługiwane bramki płatności Tickera. I jest wiele do wyboru, ponieważ sama Tickera obecnie obsługuje bezpośrednio ponad sto bram płatniczych, więc gdziekolwiek jesteś na naszej planecie, istnieje niewielka szansa, że ​​nie będziesz w stanie znaleźć przynajmniej kilku obsługiwanych bram płatniczych w Twoim kraju. A nawet jeśli tak się stanie i żadna z obsługiwanych bramek płatności nie jest dostępna w Twoim kraju, nie popadaj w rozpacz i sprawdź, czy brama płatności, z której chcesz skorzystać, jest obsługiwana przez WooCommerce, ponieważ Tickera jest z nią w pełni kompatybilny.

Bramy płatnicze

Formularze niestandardowe

Bez względu na to, czy korzystasz z Tickera jako samodzielny, czy też używasz WooCommerce jako platformy sprzedaży biletów Tickera, możesz skorzystać z niesamowitej Dodatek Custom Forms. Ten dodatek pozwoli Ci tworzyć niestandardowe formularze płatności w dowolny sposób i zbierać różnego rodzaju dodatkowe informacje o twoich uczestnikach z przyciskami radiowymi, polami wyboru, polami tekstowymi, wprowadzaniem tekstu i rozwijanymi menu, aby ustawić je w dowolny sposób. I na koniec, wszystkie te informacje można umieścić w szablonie biletu za pomocą odpowiednich elementów szablonu biletu i można je wyeksportować za pośrednictwem Dodatek eksportowy CSV z resztą danych, jeśli tak zdecydujesz.
aplikacje mobilne

Skanowanie biletów

Więc wyprzedałeś wszystkie bilety na swoje wydarzenie. Co dalej? Najwyraźniej będziesz musiał zeskanować te bilety przy drzwiach. Tickera na iOS i aplikacje Android okazały się niezawodne w terenie, ale ponadto poszły o krok dalej i stworzyły Dodatek do czytnika kodów kreskowych które pozwolą na umieszczanie kodów kreskowych (jak również kodów QR) na biletach i skanowanie przy użyciu dowolnego standardowego skanera kodów kreskowych z tyłu witryny. Jeśli jednak nie czujesz się komfortowo, umożliwiając innym osobom dostęp do zaplecza, możesz skorzystać z ich fantastycznych funkcji Odprawa aplikacji Chrome na komputer. Będąc aplikacją Chrome, jest przystosowana do pracy na różnych platformach, co oznacza, że ​​można ją uruchomić praktycznie wszędzie, gdzie można zainstalować przeglądarkę Google Chrome. Ponadto dzięki tej aplikacji możesz skanować bilety w trybie offline, co jest bardzo pożądaną funkcją, ponieważ nie każde wydarzenie jest organizowane w obszarze o dobrym zasięgu internetowym, a czasami brakuje go całkowicie.

chrome-app-checkin

Dodatki Tickera

I oto masz… znacznie łatwiej byłoby zakończyć tę recenzję gdyby nie było tak wielu opcji i zbyt wiele Dodatki Tickera. Ale biorąc pod uwagę, że ogromna moc leży właśnie w tych dodatkach, niesprawiedliwym byłoby nie wspominanie o nich wszystkich oprócz Bridge for WooCommerce i czytnika kodów kreskowych, o których już pisaliśmy:

 • Kalendarz wydarzeń Tickera dodaje ładnie stylizowany kalendarz wydarzeń
 • Eksport CSV dodaje funkcjonalność eksportu raportów CSV opartych na zdarzeniach z polami do wyboru
 • Szeregowe kody biletów tworzy dowolne kolejne numery biletów z niestandardowym prefiksem, dopełnianiem cyfr, sufiksem itp.
 • Zasady i warunki powinno to być oczywiste…
 • Niestandardowe czcionki szablonów biletów dodaje możliwość przesyłania własnych czcionek .ttf i używania ich w szablonach biletów
 • Tłumaczenie aplikacji do odprawy aby tłumaczyć każdą aplikację do odprawy na iOS, Androida lub Chrome
 • Powiadomienia o zameldowaniu aby wysłać powitalny e-mail z dowolną treścią, którą lubisz, do uczestnika, jak tylko bilet zostanie odprawiony
 • Kody rabatowe luzem idealny do dodawania dużych ilości kodów rabatowych
 • Ceny oparte na rolach mają różne ceny biletów dla różnych ról użytkowników
 • Customer Connect do integracji Customer.io
 • Kasa Mijireh integracja
 • Bramka płatności Mollie integracja
 • Zawieszone powiadomienia aby otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem Slacka, gdy każdy bilet zostanie sprzedany w Twojej witrynie
 • Łatwizna aby otrzymywać powiadomienia wypychane na urządzenie z Androidem lub iOS za każdy udany zakup biletu
 • MailChimp integracja
 • Sendloop integracja
 • Twilio SMS Powiadomienie
 • Płatności powiązane PayPal skorzystaj z rabatu na każdy z biletów sprzedawanych w wielostronnej sieci WordPress
 • Stripe Connect aby zebrać wycięcie z każdego z biletów sprzedawanych w sieci wielostanowiskowej WordPress

Zakończyć

Tickera to świetna opcja do dodawania wydarzeń do WordPress i sprzedaży własnych biletów na wydarzenia. Mam nadzieję, że ten przegląd dał ci dobre spojrzenie na to, co może zrobić ta niesamowita wtyczka. Próbowałeś już nowego Tickera? A może masz jakieś pytania? Daj nam znać w komentarzach poniżej – chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map