Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! Cieszymy się, że cię znowu widzimy, i chcieliśmy rozpocząć nowy rok od razu – niesamowitym upominkiem hostingowym od naszych przyjaciół z Flywheel! Teraz jest świetny czas na założenie nowego bloga, a zarządzany hosting WordPress od Flywheel ułatwia skupienie się na tworzeniu wysokiej jakości treści zamiast zarządzania serwerem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co dokładnie sprawia, że ​​Flywheel jest tak świetny!


Koło zamachowe znajduje się w pierwszej 5% hostów internetowych, co naprawdę nie powinno być zaskoczeniem. Oni są świetni. Są nie tylko ekspertami od WordPress, ale oferują także niesamowite funkcje, takie jak przemieszczanie, bezpłatne migracje, wbudowane buforowanie, dostęp do sftp, monitorowanie złośliwego oprogramowania, automatyczne tworzenie kopii zapasowych, niesamowite wsparcie i wiele więcej!

Czego potrzebujesz u gospodarza (wskazówka: Koło zamachowe ma to wszystko)

Flywheel to świetny hosting oferujący zarządzany hosting WordPress dla nowych blogerów, doświadczonych programistów i niezależnych projektantów. Są niesamowite z tak wielu powodów, że nie moglibyśmy ich wszystkich opisać w jednym poście, ale oto niektóre z głównych powodów, dla których kołyszą!

1. Łatwy i przyjazny dla użytkownika

łatwy

Posiadanie platformy hostingowej, która jest łatwa w obsłudze, to bardzo ważne – a Koło zamachowe jest tak proste, jak to tylko możliwe. Oferują wspaniałe funkcje dla majsterkowiczów, a także niesamowite opcje przeznaczone specjalnie dla twórców stron internetowych (takie jak możliwość zbudowania witryny w strefie przejściowej bez żadnych kosztów, a następnie przeniesienie witryny i rozliczenie z klientem po uruchomieniu ).

Częścią tego, co sprawia, że ​​koło zamachowe jest tak łatwe w użyciu, jest fakt, że są zarządzany host WordPress. Oznacza to, że zajmują się instalacją i zarządzaniem WordPress na twoim serwerze, więc wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się na plan i wskazać nazwę swojej domeny (którą możesz pobrać z NameCheap lub GoDaddy).

Migracje są również proste dzięki Kołu Zamachowemu, ponieważ wykonują za Ciebie ciężkie podnoszenie, za darmo. Wystarczy wypełnić formularz migracji, a ich mistrzowie WordPress zaczną działać. Kopiują witrynę, a następnie przenoszą ją do Flywheel, wystarczy wybrać plan hostingowy.

Po skonfigurowaniu możesz przetestować nowe projekty internetowe i wtyczki za pomocą wbudowanego Flywheel miejsca postoju. Po prostu aktywuj swoją stronę pośrednią i możesz bezproblemowo (i bez wysiłku) skopiować swoją działającą witrynę do testowania. Gdy skończysz, importowanie zmian z obszaru przejściowego do witryny na żywo jest tak proste, jak jedno kliknięcie przycisku.

A jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skontaktować się z kołem zamachowym wsparcie zespół. Prześlij zgłoszenie e-mailem 24/7. Jeśli wolisz z kimś porozmawiać, możesz zadzwonić do niego lub rozpocząć czat na żywo z przyjaznym przedstawicielem od poniedziałku do piątku (9–19 CDT). Flywheel oferuje jeden z najszybszych czasów reakcji wśród gospodarzy, a ich zespół jest przeszkolony we wszystkich sprawach związanych z hostingiem WordPress, dzięki czemu możesz szybko uzyskać potrzebną pomoc.

2. Szybki hosting

szybki

Ciągle zwiększamy szybkość witryny i to, jak ważne są pierwsze wrażenia w sieci, dlatego bardzo ważne jest, aby Twój hosting mógł szybko obsługiwać Twoją witrynę. Nowi czytelnicy nie chcą czekać 10 sekund na załadowanie Twojego taniego hosta. Więc zrób sobie przysługę i zainwestuj trochę w świetnie zarządzanego hosta, takiego jak Flywheel. Korzystają z wbudowanego buforowania po stronie serwera, aby zapewnić szybkie działanie witryny (nie są wymagane dodatkowe wtyczki)

Jak więc utrzymują tak szybkie działanie witryn swoich klientów? Koło zamachowe tworzy każdy ze swoich niesamowitych planów Wirtualne prywatne serwery (VPS), co jest znacznie lepsze niż jakakolwiek wspólna opcja, którą możesz znaleźć gdzie indziej. Dlaczego VPS jest o wiele lepszy niż udostępniany? Jest łatwo skalowalny dla Twojej firmy, oferuje więcej prywatności i bezpieczeństwa oraz daje dostęp do większej ilości zasobów, dzięki czemu Twoja strona będzie działać lepiej. Jedynym powodem, dla którego niektórzy blogerzy wybierają hosting współdzielony zamiast VPS, jest unikanie konieczności zarządzania własnym serwerem. Ale dzięki Flywheel możesz uzyskać wszystkie zalety VPS od dobrze zarządzanego hosta WordPress, który zajmie się Twoimi serwerami za Ciebie.

Koło zamachowe również działa 10 lokalizacji serwerów, dzięki czemu możesz wybrać lokalizację najbliższą źródłu ruchu. W ten sposób Twoja witryna będzie ładować się jeszcze szybciej dla większości czytelników (tj. Jeśli większość czytelników pochodzi z Europy Wschodniej, centrum danych w Londynie jest prawdopodobnie najlepszym wyborem).

Ale jeśli naprawdę chcesz przyspieszyć swoją stronę, Flywheel oferuje premię Dodatek CDN może Cię to zainteresować. Po uaktualnieniu do tego Flywheel zapewni, że Twoi czytelnicy na całym świecie będą oglądać obrazy w pamięci podręcznej, które zostały zapisane na najbliższych serwerach. A ponieważ są jednym z liderów w swojej branży, wiesz, że twoi odwiedzający od Szanghaju po Syrakuzy przeglądają Twoje strony z prędkością warp.

3. Zabezpiecz strony WordPress

bezpieczne

Prawdopodobnie nie masz czasu na skupienie się na każdym aspekcie najlepszych praktyk bezpieczeństwa WordPress, dlatego przydatny jest dobry host. Koło zamachowe pomaga chronić witryny dzięki kilku wbudowanym funkcjom, które z pewnością pokochasz.

Pierwszą i najbardziej oczywistą funkcją bezpieczeństwa jest zarządzane aktualizacje WordPress. Jednym z wielu atutów zarządzanego hostingu WordPress jest to, że nigdy nie zapomnisz zaktualizować swojej podstawowej instalacji. Aby zapewnić bezpieczne środowisko sieciowe, Flywheel zapewnia aktualność witryny przy każdej nowej wersji WordPress.

Zautomatyzowane kopie zapasowe oznacza, że ​​nie musisz ręcznie robić kopii bazy danych. Koło zamachowe robi to za Ciebie automatycznie, każdej nocy. Ale masz również opcję zalogowania się na swoje konto i utworzenia własnej kopii zapasowej w dowolnym momencie. A jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wycofać witrynę z jednego z plików kopii zapasowej, wystarczy kliknąć przycisk.

Bezpieczeństwo bez hakerów jest jednym z haseł Flywheels. Egzekwują silne hasła dla każdego klienta / użytkownika, ogranicz liczbę prób logowania odciąć ataki brutalną siłą i zatrudnić inteligentne blokowanie adresów IP (co oznacza, że ​​gdy złapany zostanie adres IP próbujący być niegrzeczny, zostanie zablokowany ze wszystkich innych witryn Flywheel).

Plus, z którymi współpracują Sucuri, wiodący ekspert ds. bezpieczeństwa WordPress, oferujący najwyższej klasy Skanowanie złośliwego oprogramowania bez dodatkowych kosztów. Wszystko to plus własna implementacja kilku podstawowych protokołów bezpieczeństwa (regularne zmiany hasła, instalowanie wtyczek i motywów z renomowanych źródeł itp.) Oznaczają, że Twoja witryna na Flywheel będzie działać bezpiecznie i dobrze.

4. Dodatki

dodatki

Jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele powodów, dla których nieśmiałe Flywheel to świetna opcja hostingu i oferują wiele dodatkowych funkcji, które z pewnością pokochasz. Jeden z nich jest imponujący w 100% czas pracy. Dobry host powinien być pewny, że jest w stanie utrzymać Twoją witrynę (-y) i wielu reklamuje gwarancję dostępności na poziomie 99,99% lub 100%, co oznacza, że ​​Twoja witryna powinna zawsze „przestać działać” z powodu konserwacji serwera (co zwykle zajmuje tylko kilka minut i jest wykonywany w środku nocy, kiedy i tak prawdopodobnie nie masz dużego ruchu drogowego). Koło zamachowe to host, któremu możesz zaufać w utrzymaniu ciągłości swoich witryn. Udowodniono, że zapewniają 100% nieprzerwanego działania miesiąc po miesiącu.

Mają też bez nadwyżek, zawsze. Plan, na który się rejestrujesz, jest tym, za co płacisz, więc nie musisz się martwić, że Twoja witryna została opisana w poście Buzzfeed. Wzrost natężenia ruchu nie spowoduje absurdalnych nadwyżek, takich jak niektóre wspólne plany hostingowe. Jednak wraz ze wzrostem popularności witryny Flywheel ułatwia skalowanie do większego planu, który odpowiada Twoim potrzebom dotyczącym zasobów.

Ostatnią ciekawą funkcją, o której chcemy wiedzieć, jest fakt, że Flywheel oferuje pomoc eBooki kolekcja. Jako właściciel firmy internetowej lub bloger, musisz zawsze uczyć się wyprzedzać konkurencję i utrzymywać wzrost liczby czytelników lub klientów. Koło zamachowe wie, jak ważne jest to, dlatego regularnie je uwalniają pomocne ebooki (ZA DARMO), które każdy może pobrać, aby poprawić swoje umiejętności.

Koło zamachowe na wolności

Udostępniliśmy więc, dlaczego możesz chcieć samodzielnie korzystać z Flywheel, ale co faktycznie myślą klienci o zarządzanym hostingu WordPress Flywheel? Cóż, ponieważ koło zamachowe zajmuje pierwsze miejsce pod względem zadowolenia klientów, myślę, że można śmiało powiedzieć, że ludzie je kochają. Oto kilka prawdziwych opinii klientów:

tweety na kole zamachowym

Do Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu odwiedź i sprawdź witrynę Flywheel, na której możesz czytać artykuły i oglądać filmy o wszystkim, co mają do zaoferowania (np. Globalizacja, plany zbiorcze, integracja z PayPalem, pliki dziennika, dodatki i inne).

Zarządzanie kołem zamachowym WordPress Hosting

Co myślisz o Flywheel? Chcielibyśmy, abyś podzielił się wrażeniami z gry Wheelwheel z innymi naszymi czytelnikami. A może masz pytania, na które możemy odpowiedzieć? Zostaw nam komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me