Częścią udanej witryny WordPress jest interakcja z siecią społecznościową. Mnóstwo wtyczek ma zapewnić taką funkcjonalność, czy to do udostępniania społecznościowego, śledzenia społecznościowego lub korzystania z ulubionej sieci społecznościowej w celu łatwej integracji logowania. Jest to szczególnie przydatne, gdy witryna wymaga interakcji społecznościowej w komentarzach lub szybkiego udostępniania artykułów.


Dużym problemem związanym z darmowymi wtyczkami społecznościowymi jest to, że jest to kompromis. Tak, są bezpłatne. Ale często mają albo bardzo ograniczoną funkcjonalność, albo słabą prezentację. Dlatego wybór wtyczki premium jest często najlepszy, szczególnie jeśli Twoja strona internetowa to Twoja firma. Snap Społeczny Pro to jedna opcja premium. Wtyczka jest oferowana jako usługa subskrypcji (płatna rocznie) i oferuje ścisłą integrację wszystkich świetnych usług w jednej łatwej w instalacji wtyczce.

Social Snap Pro zawiera funkcje udostępniania społecznościowego, przycisków śledzenia w sieci społecznościowej, metatagów społecznościowych, funkcji „kliknij, aby ćwierkać”, automatycznego plakatu do łatwego automatycznego publikowania w preferowanych sieciach oraz logowania społecznościowego. Obiecują również bardzo interesującą funkcję – własną blokadę społecznościową do blokowania treści, dopóki użytkownik jej nie udostępni.

Social Snap Pro występuje w 3 wariantach. Plus kosztuje 39 USD rocznie, ale bez dodatków i tylko za 1 stronę. Następnie mamy Pro, czyli wersję, którą będziemy recenzować. Pro może być używany na maksymalnie 3 stronach i zawiera wszystkie dodatki za 99 USD rocznie. W końcu plan Agencji wynosi 299 USD, ale oferuje do 15 instalacji w terenie. Dla programistów lub firm z wieloma witrynami jest to najlepszy wybór.

Bonus: 10% zniżki na Social Snap Pro

Czytniki WPExplorer mogą zaoszczędzić aż 10% zniżki na korzystanie z kodu WPEXPLORER przy kasie! Dzięki tej niesamowitej ofercie nie masz powodu, aby nie inwestować w lepsze udostępnianie społecznościowe swojej witryny WordPress za pomocą Social Snap Pro!

Zaoszczędź 10% na Snapie społecznościowym

Social Snap Pro jest bardzo przydatny, ponieważ zawiera wszystkie dodatki. Jednak dlatego uważam, że subskrypcja Plus jest nieco za wysoka w stosunku do ceny ikon społecznościowych. Wersja Plus obejmuje również analizy, metatagi społecznościowe, odzyskiwanie liczby akcji i liczniki wyświetleń strony. Myślę jednak, że subskrypcja Pro to najlepsza z nich wszystkich. Teraz przyjrzyjmy się dodatkom przed użyciem wtyczki.

Wtyczki społecznościowe

Jeśli używasz wersji Pro, będziesz mieć dostęp do wszystkich Dodatki społecznościowe premium Snap. Jednym z dostępnych jest Login społecznościowy. Ten przydatny dodatek pozwoli Ci używać preferowanej sieci społecznościowej jako loginu społecznościowego do Twojej witryny. Oznacza to, że czytelnicy nie będą musieli rejestrować się w Twojej witrynie, aby publikować treści – na przykład komentarze do artykułów na blogu.

The Zwiększ stary post dodatek umożliwia Social Snap automatyczne publikowanie starych artykułów w preferowanych sieciach społecznościowych. Może to pomóc zwiększyć widoczność i ruch do twoich treści. I Auto plakat dodatek jest przydatny na wypadek, gdybyś musiał pominąć proces ręcznego udostępniania (co jest bardzo czasochłonne, gdy masz mnóstwo artykułów opublikowanych lub zaktualizowanych każdego dnia).

Od dzisiaj, Content Locker jest nadal niedostępny. Bardzo chciałbym wypróbować tego rodzaju dodatek, ponieważ jest on bardzo przydatny, ponieważ zmusza niektóre kluczowe artykuły do ​​udostępniania w celu poprawnego przeczytania. Myślę, że sam ten dodatek jest wart zapłaty, jeśli jest objęty subskrypcją Pro.

Funkcje i ustawienia przyciągania społecznościowego

Przed przetestowaniem wtyczki pobraliśmy główny plik i dodatki. Główne okno wtyczki wygląda następująco.

Dostępnych jest wiele opcji. Choć przypomina mi starą wtyczkę Monarch od Elegant Themes, ilość treści i opcji tutaj jest zadziwiająca. A ostateczna prezentacja znacznie przewyższa alternatywy.

Udział społecznościowy

Jedną z pierwszych opcji włączenia jest udostępnianie społecznościowe. Odbywa się to za pomocą karty Udostępnianie społecznościowe, w której możesz uwzględnić preferowane sieci społecznościowe przed skonfigurowaniem przycisków udostępniania. Wtyczka pozwala na różne lokalizacje / style, takie jak pływający pasek boczny, wbudowane przyciski, wewnątrz multimediów, współdzielenie koncentratora lub pasek.

Konfiguracja sieci jest bardzo szybka i łatwa. Wszystko działało dobrze w mgnieniu oka. Inną opcją, którą możesz włączyć tutaj, jest dostawca liczby akcji dla Twittera.

Social Snap Pro zezwala na wszystkie sieci społecznościowe, jakie możesz sobie wyobrazić, a przynajmniej na wszystkie główne.

Po skonfigurowaniu sieci możesz wybrać kilka lokalizacji i rodzaj wyświetlaczy z poprzedniego menu. Jak widać prezentacja jest solidna.

The Podziel się przez rodzaj ikon bardzo łatwo dostosowuje się do wszystkich rozmiarów ekranu bez konieczności ich poprawiania (jak to ma miejsce w przypadku niektórych darmowych wtyczek). Wystarczy skonfigurować typ bloku – zaokrąglony, okrągły, prostokątny lub ukośny, a także rozmiar przycisku. Możesz także dostosować etykietę wiadomości.

Wbudowane przyciski na mediach wyglądają po prostu oszałamiająco i można je łatwo dostosować w mgnieniu oka. Jakość wtyczki jest łatwo widoczna na podstawie liczby opcji, funkcjonalności i łatwo konfigurowalnych ustawień. Mówiąc prosto, wtyczka po prostu działa.

Share Hub pozwala mieć jeden dolny przycisk, który otwiera się w „hub”. Możesz skonfigurować jego lokalizację na stronach, wyświetlić wszystkie przyciski sieciowe, zmienić wygląd, włączyć podpowiedzi oraz włączyć / wyłączyć liczbę wyświetleń. To sprawia, że ​​centrum udostępniania jest bardzo dostosowane.

Lepki pasek jest jednym z najlepszych formatów, ponieważ „pasuje” do bieżącego ekranu i wygląda niesamowicie. Zobaczmy teraz, jak wyglądają obserwacje społecznościowe.

Social Follow

Funkcja śledzenia w sieci społecznościowej umożliwia wprowadzanie pływających przycisków wyświetlających liczbę osób obserwujących Twoją witrynę. Zwykle możesz je zobaczyć na stronie głównej lub stronie głównej. Dają ogólny status siły społecznej witryny we wszystkich sieciach społecznościowych, z których korzystają.

Dodanie każdego linku do sieci społecznościowej nie jest tak łatwe, jak w przypadku udziału społecznościowego. Aby śledzić w mediach społecznościowych, musisz podać nazwę użytkownika i hasło do swoich zwykłych sieci, aby Social Snap mógł uzyskać twoich obserwujących. Nie jest to jednak skomplikowany proces – zajmuje tylko chwilę.

Social Snap Pro zawiera również niestandardowe funkcje. Możesz skonfigurować liczbę kolumn, które mają być używane, zmienić układ śledzenia społecznościowego, a nawet dołączyć kliknięcie, aby ćwierkać z nazwą użytkownika śledzenia i zarządzać metadanymi społecznościowymi.

Zaawansowane opcje

Snap Snap ma również funkcję śledzenia Analytics, do której można łatwo uzyskać dostęp za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego, a także skracać linki. Ma nawet wbudowane środki zgodności z RODO.

Na stronie danych wtyczki możemy usunąć Obsługiwane przez wiadomość, ukryj ogłoszenia i aktualizacje wtyczek oraz usuń powiązane dane w celu wykrycia wtyczek. To zmienia Social Snap w „pustą” wtyczkę, która nie ujawni żadnych szczegółów na ten temat nikomu poza pulpitem WordPress, schludnie!

Gdy wszystko będzie już gotowe, wtyczka umożliwia eksport ustawień do zaimportowania w późniejszym terminie lub na innych stronach internetowych. Umożliwia to łatwe wdrożenie wtyczki na twoich stronach. Teraz, gdy zobaczyłeś podstawowe funkcje wtyczek, spójrzmy na dodatki Pro.

Login społecznościowy

Pierwszym dodatkiem, który pokażę, jest login społecznościowy. Chociaż są bezpłatne wtyczki do logowania społecznościowego, fajne w tym jest to, że zachowuje tę samą prezentację i funkcjonowanie wewnętrzne jak główna wtyczka Social Snap. To sprawia, że ​​cały proces przebiega bezproblemowo i ma odpowiednią estetykę. Dla fanów jednolitej estetyki jest to koniecznością. Tutaj w WPExplorer jesteśmy również wielkimi fanami instalacji jednej wtyczki do każdego celu – więc posiadanie jednej wtyczki do zarządzania wszystkimi potrzebami mediów społecznościowych jest koniecznością.

Dodatek do logowania społecznościowego wymaga skonfigurowania Identyfikator API i sekret. Po skonfigurowaniu, za każdym razem, gdy na twojej stronie pojawi się nowy czytnik, Snap Snap wyświetli łatwe Zaloguj się z przycisk dla każdej dodanej sieci. Pozwala to tej sieci społecznościowej na uzyskanie danych logowania i przesłanie ich na stronę internetową w celu łatwej rejestracji. Po utworzeniu niezbędnych aplikacji sieci społecznościowych (na przykład tutaj jest Przewodnik Facebooka), konfigurowanie identyfikatora AppID, tajnego i przekierowującego identyfikatora URI wystarcza zasadniczo do prawidłowego działania. Pamiętaj tylko, by aplikacja dewelopera była włączona przez cały czas w sieci społecznościowej.

Przyciski logowania społecznościowego działają jak w reklamie i dodają nową warstwę interakcji do Twojej witryny. Dzięki nim czytelnicy mogą udostępniać artykuły i łatwo komentować bez konieczności tworzenia nowego konta.

Social Auto Poster

Auto Poster to zgrabna wtyczka, która umożliwia automatyczne udostępnianie artykułów. Ten dodatek wymaga również dostępu do interfejsu API, więc poprzednie kroki związane z konfigurowaniem logowania społecznościowego są również przydatne do włączenia tej funkcji. Aby ułatwić ten proces, możesz użyć tego samego klucza API i tajnego klucza.

Automatyczne wysyłanie działa, ale jedyną wadą, na jaką natrafiłem, było to, że pozwala tylko na automatyczne wysyłanie postów na Twitterze i Linkedin. Brak automatycznego publikowania na Facebooku może stanowić problem dla niektórych, a wtyczka skorzysta z dodania Facebooka do listy.

Statystyka społeczna

Po skonfigurowaniu i wdrożeniu wszystkiego możemy monitorować statystyki wszystkich naszych postów na stronie Statystyki Snap Społeczności.

Wtyczka wyświetla całkowitą liczbę udostępnień, łączną liczbę kliknięć w tweety i łączną liczbę polubień, a także wykres przedstawiający najskuteczniejsze posty. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz wiedzieć, co ludzie lubią najbardziej z twoich treści. Informacje te mogą zostać wykorzystane do ulepszenia treści, lepszego zrozumienia czytelników i optymalizacji kampanii marketingowych w mediach społecznościowych.

Front Snap Social

Zobaczmy teraz, jak wygląda Snap Społecznościowy. W tym celu zainstalowałem Divi ze wstępnie zdefiniowanym szablonem.

Powyżej znajduje się przykład wyglądu ikon sieci społecznościowej na lewym pasku bocznym na stronie głównej.

I przykład niektórych okrągłych przycisków udostępniania Social Snap wyświetlanych w poście.

Social Snap Backend Editor

Zobaczmy teraz, jak wygląda Snap Snap na backendie. Jak ty i / lub twoi autorzy mogą to zobaczyć.

Social Snap Pro śledzi tę samą prezentację na karcie konfiguracji i wyświetla opcje treści na dole każdego postu. Wtyczka umożliwia także łatwe wyłączanie przycisków udostępniania dla poszczególnych postów.

Dodatkowo włączenie Gutenberga nie wpływa na Snap Snap, co dobrze wiedzieć! W rzeczywistości wtyczka zawiera bloki gotowe do Gutenberga, które ułatwiają wstawianie do swoich postów i stron elementu Click to Tweet, Social Share lub Social Follow.

Bloki Social Gutenberga

Podczas wstawiania nowego bloku Gutenberga po prostu wyszukaj „Social Snap”, aby wstawić wybraną opcję społecznościową. Następnie użyj wbudowanych opcji stylizacji, aby dostosować blok społecznościowy.

Ostatnie przemyślenia na temat Snapów społecznościowych

Zobaczmy, jak to się kończy. Social Snap Pro dzieje się wiele dobrych rzeczy. Na początek zapewnia bardzo gładki i przejrzysty interfejs, idealnie wyglądające przyciski, mnóstwo dostosowań dostępnych dla użytkownika końcowego oraz możliwość dołączenia dodatków (które obejmują między innymi słynny login społecznościowy i automatyczne publikowanie). Wszystko działało zgodnie z reklamą, a wtyczka ma jedną z najlepszych prezentacji, jakie widziałem dla przycisków udostępniania społecznościowego. Moim zdaniem dodatek do logowania społecznościowego jest jedną z najlepszych funkcji wtyczki. To w połączeniu z udostępnianiem społecznościowym i śledzeniem społecznościowym zamienia Social Snap w niesamowity pakiet. Dodatek do automatycznego publikowania w serwisach społecznościowych może zdecydowanie obejmować więcej sieci (ponieważ wydaje się, że jest bardzo ograniczony), ale nadal jest przydatny.

Włączenie szafki społecznościowej może zdecydowanie zmienić ten pakiet w wszechstronnego zwycięzcę. Ale bez niego lub innych dostępnych dodatków pakiet podstawowy prawdopodobnie nie jest wystarczająco atrakcyjny dla większości użytkowników. Social Snap musi zbudować więcej dodatków dla użytkowników Pro i albo zawierać co najmniej 1 dodatek, albo obniżyć cenę subskrypcji Plus, aby być bardziej konkurencyjnym dzięki bezpłatnym wtyczkom (nawet własnym darmowa wersja Social Snap). Myślę, że jeśli Social Snap poprawił dodatki, szczególnie auto-poster, to mógłby z łatwością konkurować z SNAP Pro z NextScripts (od dawna najlepsza wtyczka do automatycznego publikowania).

Moim zdaniem Social Snap jest skierowany na strony internetowe, które wymagają absolutnie najlepszej prezentacji, spójnych usług sieci społecznościowej, które działają (bez zależności od darmowej integracji lub wtyczki) i oczywiście dobrych statystyk. Social Snap ma to wszystko. Ale cena subskrypcji Pro i potrzeba takiej subskrypcji w celu uzyskania dostępu do wszystkich dodatków może zniechęcić niektórych. Jeśli Social Snap mógłby uruchomić więcej dodatków lub obniżyć cenę, byłby to absolutny zwycięzca. W tej chwili, sama prezentacja i funkcjonalność, Social Snap nie ma sobie równych. Jeśli chcesz i możesz zainwestować w swój biznes, idź i weź go. Nie znajdziesz żadnej innej wtyczki do WordPressa o porównywalnej funkcjonalności i tym samym sprytnym, czystym i eleganckim wyglądzie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me