Gdybym zapytał: „Jak myślisz, co jest najgłębszą regułą marketingową w erze cyfrowej?”, Silnym kandydatem na twoją odpowiedź byłaby prawdopodobnie Zasada 80-20. Zasadniczo stwierdza, że ​​20% twoich działań marketingowych powinno zostać wykorzystane do tworzenia imponujących treści. Pozostałe 80% powinno zostać przeznaczone na promocję wspomnianych treści.


Automatyzacja społecznościowa

W świecie, w którym co sekundę powstaje mnóstwo nowych treści, automatyzacja społeczna jest niezbędny, aby każda marka mogła uzyskać widoczność online. Oznacza to, że marki mogą docierać do większej liczby osób, zwiększać sprzedaż, zapewniać większe zaangażowanie klientów i ostatecznie zwiększać ich zyski.

Jednak wiele małych i średnich firm (SMB) może nie mieć przepustowości lub zasobów, aby zapewnić pełny zakres usług w ramach Social Media Automation.

Wyzwania automatyzacji dla małych i średnich firm

Ten problem jest szczególnie trudny dla nowych firm internetowych. Większość czasu spędzają na tworzeniu niesamowitych treści. Jednak zgodnie z zasadą 80-20 to tylko 20% wykonanej pracy. Idealnie powinny wydać 80% – tj. czterokrotnie więcej czasu i wysiłku było to konieczne do zbudowania treści – do jej promocji!

Publikowanie treści w witrynie jest w porządku – i zaczyna przynosić rezultaty, gdy masz już stały strumień użytkowników w swojej witrynie. Jednak w przypadku nowych firm ma prawie zerową wartość. Nowe firmy muszą udostępniać swoje treści w kanałach społecznościowych jak tylko pojawi się na ich stronie internetowej i zacznij go promować.

Promocja społeczna jest głównie działalnością odpłatną i opiera się na budżecie marketingowym. Nasz artykuł przedstawia jednak doskonałe rozwiązanie pierwszej części problemu, tj. Wprowadzenie treści do kanałów mediów społecznościowych, gdy tylko zostaną udostępnione na żywo..

Rozwiązanie: Wtyczka SNAP dla WordPress

snap-hero

Przedstawiamy SNAP – wtyczka Auto-Poster do serwisów społecznościowych dla WordPress. Ta wtyczka, opracowana przez zespół NextScripts, jest zgodna z modelem freemium. Darmowa wersja zawiera prawie wszystkie funkcje wtyczki, dzięki czemu możesz robić prawie wszystko, od publikowania postów w wielu sieciach społecznościowych po pobieranie komentarzy publikujących pojedyncze posty.

Wsparcie sieci społecznościowej

SNAP obsługuje ponad 34 sieci społecznościowe, w tym:

 • Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, LinkedIn i więcej.
 • Witryny do udostępniania zdjęć, takie jak Instagram, Pinterest, Flickr, 500px itp.
 • Portale blogowe, takie jak blogi kompatybilne z Medium, Tumblr, Blogger i WordPress.
 • Portale agregacyjne, takie jak Reddit, Stumbleupon i inne
 • Obsługuje również usługi mikroblogowania, takie jak Weibo (która jest największą usługą mikroblogowania w Chinach), LiveJournal i Telegram
 • Co ciekawe, SNAP obsługuje również integrację z MailChimp. Jeśli używasz MailChimp jako usługi newslettera – możesz wysyłać automatyczne e-maile za każdym razem, gdy publikowany jest post – całkowicie bez użycia rąk!

Darmowa wersja tej wtyczki obsługuje prawie każdą inną sieć. Tylko kilka sieci, takich jak strony firmowe LinkedIn, Google+ i Pinterest są dostępne tylko w wersji premium.

Kolejną ważną różnicą jest to, że bezpłatna wersja pozwala tylko jedno konto na profil społecznościowy. Chociaż jest to w porządku dla większości firm, może nie być idealne dla wszystkich. Niewielu blogerów ma tendencję do dzielenia się treściami na wielu posiadanych przez siebie uchwytach społecznościowych – najczęstszym przykładem jest połączenie własnego profilu i profilu działalności online.

Instalacja wtyczki

Instalowanie wtyczki SNAP jest dość prostym procesem.

 • Udaj się do WordPress Dashboard> Wtyczki> Dodaj nowe
 • Wyszukaj „Auto-plakat serwisów społecznościowych” i kliknij Zainstaluj teraz
 • Raz zrobione, Aktywuj darmowa wersja wtyczki.

nextscripts-snap

Aktywacja wersji Premium

Wersję premium wtyczki można aktywować, postępując zgodnie z oficjalne instrukcje.  Pobierz archiwum ZIP i ręcznie prześlij je za pomocą pulpitu WordPress.

upgrade-snap-to-premium-version

Krótko mówiąc, musisz:

 • Zaloguj się do swojego konta NextScripts
 • Skopiuj klucz licencyjny i
 • Wprowadź go w ustawieniach wtyczki SNAP z pulpitu nawigacyjnego WordPress

To powinno aktywować wtyczkę i powinieneś otrzymać taki komunikat:

Snap-first-screen-after-upgrade-premium-verison

Eksplorowanie ustawień wtyczek SNAP

W tej sekcji zajmiemy się różnymi ustawieniami wtyczki.

1. Ustawienia automatycznego publikowania

snap-settings-1-how-to-make-auto-posts

Ta opcja ustawień pozwala wybierać między publikowaniem treści w sieciach społecznościowych automatycznie (natychmiast) lub w zaplanowany sposób asynchroniczny za pomocą WP Cron.

Zalecane jest użycie WP Cron, ponieważ równomiernie rozkłada obciążenie. Na przykład jeśli wszyscy w zespole ds. Treści publikują posty w krótkich odstępach czasu, a może nawet w tym samym czasie, obciążenie serwera gwałtownie wzrasta. Może to również prowadzić do przestoju.

Po włączeniu WP Cron wszystkie posty wchodzą do „kolejki wysyłania” i są wysyłane jeden po drugim. Eliminuje to wzrost obciążenia serwera i zapobiega zmianie spamu na stronach mediów społecznościowych.

2. Uprawnienia użytkownika

Snap-settings-2-user-przywilejów i bezpieczeństwa

Ta opcja umożliwia użytkownikom z niższymi uprawnieniami zmianę / dostęp do ustawień automatycznego publikowania. Zazwyczaj, jeśli masz zespół redaktorów i redaktorów treści, najlepiej przypisać odpowiednie uprawnienia dostępu redaktorom lub zespołowi mediów społecznościowych.

3. Interfejs wyboru sieci społecznościowych

ustawienia przystawki 3 ustawienia interfejsu

Podczas dodawania nowej sieci społecznościowej z ustawień wtyczki dostępna jest cała masa profili społecznościowych (naprawdę 34+). Aby ułatwić nam wybór kanału społecznościowego, programista uprościł interfejs do domyślnego Równina tryb. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do podzielonej na kategorie listy ustawień, możesz ją wybrać Skategoryzowane.

4. Automatyczne wysyłanie filtrów

Snap-Settings-4-Auto-Posting-Filtry

Ta opcja pozwala nam wybrać, jaki typ postów ma przechodzić przez filtry automatycznego publikowania. Na przykład możesz skonfigurować kategorię Sport z „NFL” jako tagiem, który będzie automatycznie publikowany w sezonie gry.

5. URL Shortener

Snap-Settings-5-url-shortner

Krótkie linki stanowią podstawę śledzenia kliknięć linków. Wtyczka SNAP obsługuje wielu dostawców skrótów. W tym samouczku nauczymy się konfigurować goo.gl – usługę krótkiego linkowania od Google.

Aby włączyć usługę goo.gl, należy uzyskać klucz API z Google Developer Console i wkleić go w klucz API goo.gl Sekcja. Podczas eksperymentowania z wtyczką znalazłem to Wymuś skrócone linki opcja musi być włączona, aby usługa działała poprawnie.

Po wybraniu tych opcji przewiń w dół i wybierz Zapisz zmiany.

6. Parametry adresu URL

Snap-settings-7-url-parameters

Jeśli dopiero zaczynasz łączyć śledzenie i analizy, najlepiej pozostaw te ustawienia w spokoju. Jeśli korzystasz z Google Analytics lub innego narzędzia do śledzenia, możesz tutaj użyć tagów UTM do skutecznego śledzenia swoich kampanii.

7. Auto Hashtag

snap-settings-8-auto-hashtag-settings

Chociaż osobiście nie włączyłem tego ustawienia, może być przydatne w przypadku fotoblogerów, postów typu zdjęcia lub (niestandardowego) typu postów w galerii.

Konfigurowanie automatycznego publikowania na Twitterze

Zaczniemy od dodania Twittera jako naszej sieci społecznościowej.

1. Najpierw przejdźmy do strony Ustawienia SNAP i wybierz Dodaj nowe konto

snap-add-new-account-1

2. Otworzy się wyskakujące okno, w którym przewiń w dół i wybierz Świergot.

snap-add-new-account-2

3. Sprowadzi nas to do Strona konfiguracji Twittera. Aby wtyczka SNAP mogła publikować posty na naszym koncie na Twitterze, musimy przyznać dostęp do procesu. Odbywa się to za pomocą klucza API. Podążać te instrukcje wygenerować klucz API na Twitterze.

4. Po zakończeniu musimy skopiować i wkleić prawidłowe dane w Informacje o koncie kartę i wybierz Ustawienia aktualizacji.

Publikowanie na żywo na Twitterze

Teraz sprawdzimy działanie wtyczki. Po pierwsze, tworzymy nowy post testowy i publikujemy go. Poniższy ekran jest domyślną konfiguracją wtyczki w Edytuj post strona.

snap-plugin-live-demo-1

Jeśli przyjrzymy się bliżej formatowi wiadomości, wyświetli się% TITLE% -% URL%. Te słowa nazywane są symbolami zastępczymi. Dla każdego postu zostaną zastąpione rzeczywistym tytułem i adresem URL posta. Możesz także użyć innych symboli zastępczych, odwołując się do dokumentacji wtyczki.

Kiedy już trafimy na Publikować przycisk, ogłoszenie jest dodawane do kolejki zadań WP Cron i wkrótce zostanie opublikowane.

snap-plugin-live-demo-2

Importowanie komentarzy

Kolejną funkcją, którą chcieliśmy poznać, był Import komentarzy. Krótko mówiąc, po włączeniu tej funkcji wtyczka SNAP ręcznie śledzi komentarze do każdego postu w mediach społecznościowych i importuje je co godzinę.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-1

Na przykład opublikowałem dwa komentarze w tweecie, który został automatycznie opublikowany przez SNAP. Komentarz podający mój uchwyt na Twitterze został automatycznie zaimportowany do wpisu pod moim imieniem.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-2

Porównanie funkcji i ceny

Wersja premium wtyczki ma trzy główne zalety:

 1. Nieograniczone profile: W wersji premium możesz dodawać nieograniczoną liczbę profili / uchwytów na sieć społecznościową. Jest to szczególnie przydatne w przypadku kont na Twitterze i LinkedIn.
 2. Zaplanowane posty: Planowanie publikowania postów, gdy grupa docelowa jest aktywna, jest ważnym czynnikiem sukcesu w mediach społecznościowych. Dzięki tej funkcji możesz zaplanować, kiedy Twoje posty będą dostępne.
 3. Opóźnione wysyłanie: Prostsza wersja Zaplanowanych postów, ta funkcja umożliwia opóźnienie postów o ustalony czas.
 4. Wsparcie sieci społecznościowej: Określone kanały, takie jak strony firmowe LinkedIn, Google+ i Pinterest są dostępne tylko w wersji premium.

The wersja premium wtyczki kosztuje 49,45 USD rocznie i oferuje nieograniczone wsparcie i aktualizacje.

Wniosek

Automatyzacja społeczna odgrywa ważną rolę w budowaniu wizerunku każdej marki lub firmy. Jednak jedną rzeczą, która nas wywołuje, są w rzeczywistości zautomatyzowane wiadomości. Mówiąc z własnego doświadczenia, najbardziej odrażające jest czytanie postu lub nagłówka, który nie został starannie opracowany.

Jest to obszar, który wymaga naszej najlepszej uwagi. Tworzenie nagłówków magnetycznych czyni cuda dla Twojej firmy. Dlatego ślepe zautomatyzowanie postów może zwiększyć ruch, ale zautomatyzowanie starannie spreparowanych nagłówków znacznie się poprawi.

Wtyczka SNAP WordPress to doskonałe narzędzie do automatyzacji większości zadań w mediach społecznościowych. Wersja pro, która sprzedaje za 49,95 USD rocznie i jest dostarczana z ciągłymi aktualizacjami i priorytetową obsługą.

Jeśli zajmujesz się tworzeniem lub agregowaniem wielu form treści pisanych, SNAP może być idealną wtyczką automatyki społecznej.

Czy wypróbowałeś darmową wersję SNAP? Co sądzisz o automatyzacji mediów społecznościowych i powiązanych z nią wtyczkach??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me