Suwak rewolucji Przegląd wtyczki WordPress i przewodnik

Slider Revolution to wysokiej jakości suwak dostępny jako wtyczka WordPress, wtyczka jQuery i wtyczka Joomla. Zyskał ogromną popularność w społeczności WordPress dzięki ogromnemu zakresowi funkcji i łatwości użytkowania.


W tym przeglądzie omówimy tylko główne funkcje Slider Revolution WordPress Plugin, a następnie pokażemy, jak łatwo można tworzyć własne suwaki od zera.

Uzyskaj Slider Revolution za darmo! Wtyczka Slider Revolution jest dołączona za darmo wraz z zakupem naszego motywu Total WordPress, więc nie tylko otrzymasz niesamowitą wtyczkę, ale także motyw Total, a także wtyczkę Visual Composer, która jest również zawarta za darmo!

Uzyskaj rewolucję suwaka

Slider Revolution: Co sprawia, że ​​ta wtyczka WordPress jest tak świetna

Slider Revolution zawiera mnóstwo wspaniałych funkcji ułatwiających tworzenie niestandardowych suwaków dla Twojej witryny. Oto kilka naszych ulubionych.

Elastyczne układy

Wtyczka jest responsywna i zawiera wiele opcji układu suwaka, aby ułatwić Ci życie. Najpierw wybierz typ suwaka: standardowy suwak, scena bohatera (pojedynczy slajd) lub suwak karuzeli. Następnie wybierz układ: automatyczny, pełnej szerokości lub pełny ekran.

The automatyczny układ opcja pozwala ustawić rozmiar suwaka za pomocą dokładnych pikseli, z dodatkowymi opcjami ustawiania rozmiarów suwaka przy różnych szerokościach ekranu (komputer stacjonarny, laptop, tablet i telefon). Jeśli pozostawisz tę opcję na ustawieniu domyślnym, spowoduje to rozciągnięcie suwaka do szerokości pojemnika głównego zgodnie z definicją motywu WordPress.

The układ o pełnej szerokości jest dokładnie tak, jak to brzmi – opcja suwaka o pełnej szerokości, która będzie rozciągać się od lewej do prawej. Nadal będziesz musiał określić wysokość suwaka.

Najbardziej unikalną opcją układu jest pełny ekran. Dzięki tej opcji możesz tworzyć fantastyczne suwaki, które dosłownie wypełniają cały ekran, bez względu na rozmiar przeglądarki lub urządzenia (możesz nawet użyć tej opcji, aby dodać suwaki pełnoekranowe z filmami dla jeszcze większego efektu).

Wiele źródeł treści

Chcesz utworzyć suwak dla swoich postów? A może Twoje produkty WooCommerce? Żaden problem – wybierz z 11 różnych źródeł treści podczas tworzenia suwaka.

W chwili pisania tego postu Slider Revolution obsługuje treści oparte na postach na blogu, określonych postach, bieżącym postu / stronie (świetne, jeśli chcesz dodać wyróżniony suwak do postu na blogu lub pozycji w portfolio), Flickr, Instagram, WooCommerce, Twitter, Facebook , YouTube, Vimeo lub domyślny suwak (przesyłaj własne zdjęcia / wideo).

Łatwe opcje

Slider Revolution ułatwia tworzenie niestandardowych suwaków poprzez dodanie opcji dla prawie wszystkiego. Wybierz opóźnienie slajdu, strzałki nawigacyjne, niestandardowe czcionki, dodaj tła paralaksy, lokalizację suwaka (dodaj marginesy), dodaj warstwy multimediów, przyciski wstawiania, wybierz przejścia slajdów i więcej – używając menu rozwijanych w całej wtyczce.

Co więcej, możesz dostosować wszystko, a nawet zapisać własne ustawienia wstępne, aby ponowne użycie stylów czcionek, przejść slajdów, animacji warstw i jeszcze bardziej było super łatwe.

Wsparcie dla mediów

Dodaj tekst, linki, obrazy i filmy za pomocą kilku kliknięć myszy. Daje to możliwość tworzenia bogatych w informacje slajdów, z którymi czytelnicy i klienci będą mogli się identyfikować. Ponadto każdy z tych typów mediów jest dodawany jako osobna warstwa z unikalnymi animacjami, czasem i stylami, które ustawiasz za pomocą super opcji Slider Revolution.

Instalacja suwaka rewolucji

Najpierw musisz zdobyć kopię dodatku Slider Revolution WordPress. Istnieje kilka różnych metod instalowania wtyczki w zależności od tego, czy kupiłeś własną kopię wtyczki, czy też została ona dołączona do motywu premium.

1. Zainstaluj swoją kopię Slider Revolution

Pobierz wtyczkę Slider Revolution

Jeśli kupiłeś własną kopię Slider Revolution od CodeCanyon, zaloguj się na swoje konto Envato i przejdź do strony pobierania (możesz przejść do tej strony, najeżdżając kursorem na swoją nazwę użytkownika). Następnie zlokalizuj swoją kopię Slider Revolution i wybierz opcję pobierania „Tylko do zainstalowania pliku WordPress”.

Prześlij plik zip wtyczki

Następnie zaloguj się na swojej stronie WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe i kliknij przycisk „Prześlij wtyczkę” w lewym górnym rogu ekranu.

Stąd, użyj przycisku „Wybierz plik”, aby wybrać plik wtyczki, który właśnie pobrałeś z CodeCanyon, i kliknij przycisk „Zainstaluj teraz”. Następnie aktywuj wtyczkę i możesz zacząć tworzyć suwaki!

Rozpakuj folder wtyczek, aby przesłać za pośrednictwem FTP

Uwaga: Możesz również zainstalować wtyczkę przez FTP, logując się na serwerze i przesyłając wyodrębnioną (rozpakowaną) wtyczkę do folderu znajdującego się na wp-content / plugins.

2. Zainstaluj suwak Revolution dołączony do motywu premium

Wiele motywów premium zawiera kopie wtyczek premium wraz z pobieraniem motywu. Jeśli w ten sposób chcesz zainstalować swoją kopię Slider Revolution, musisz odwołać się do dokumentacji motywu. Ale większość programistów dokłada wszelkich starań, aby ten proces był łatwy.

Łącznie zalecane wtyczki

Na przykład, jeśli używasz motywu Total WordPress, powinieneś zobaczyć monit ekranowy z zaleceniem instalacji Slider Revolution (i innych wtyczek dołączonych do motywu). Po prostu kliknij link do rozpocznij instalację a następnie aktywuj wtyczkę.

Zainstaluj suwak Revolution z Total

Total zawiera również niestandardową opcję w importerze demonstracyjnym, aby zainstalować i aktywować Slider Revolution podczas importowania przykładowych danych. Jeśli do utworzenia importowanej wersji demo użyto Slider Revolution, powinien zostać wyświetlony monit o zainstalowanie wtyczki, jak pokazano powyżej.

Importuj suwaki Revolution z Total

Następnie upewnij się, że opcja „Importuj suwaki” jest zaznaczona, a motyw automatycznie zaimportuje dowolne niestandardowe suwaki z wersji demonstracyjnej. Łatwy!

Slider Revolution Guide

Po zainstalowaniu wtyczki należy dodać pozycję menu do głównego pulpitu nawigacyjnego WordPress. Kliknij, aby przejść do głównej strony zarządzania suwakiem Revolution Revolution.

Główne ustawienia rewolucji suwaka

Stąd możesz tworzyć lub edytować suwaki, aktywować licencję, jeśli kupiłeś własną kopię wtyczki (jeśli suwak został dołączony do motywu, możesz zignorować tę sekcję) i sprawdzić, czy Twoja kopia wtyczki jest aktualna.

Slider Revolution Global Settings

Przed rozpoczęciem budowy zalecamy odwiedzenie Ustawienia ogólne opcja (która jest pozycją podmenu pod Slider Revolution).

suwak Revolution Global Settings

Jest tu wiele ważnych opcji dla domyślnych responsywnych ustawień siatki (które mają zastosowanie podczas budowania nowych suwaków), niestandardowego adresu URL ładowania czcionek, tworzenia bazy danych dla wtyczki i innych. Ale są dwie opcje, które zalecamy ulepszyć.

Pierwszą opcją, którą powinieneś rozważyć jest edycja Zobacz uprawnienia do wtyczek którego możesz użyć, aby ograniczyć dostęp do wtyczek tylko administratorom. Jest to prosty sposób, aby upewnić się, że Ty, Twój projektant stron internetowych lub inni administratorzy tworzymy suwaki w Twojej witrynie (szczególnie przydatne, jeśli masz autorów gości na swoim blogu).

Drugą opcją, którą możesz chcieć wyłączyć, jest Włącz powiadomienia opcja. Jeśli używasz kopii Slider Revolution, która została dołączona do motywu premium, możesz zobaczyć powiadomienia „uaktualnij” lub „wprowadź licencję”, gdy nie jest to konieczne. Po prostu wyłącz tę opcję, aby ukryć powiadomienia. Następnie zapisz ustawienia.

Teraz możesz zacząć budować swoje suwaki! Masz trzy opcje – zacznij od zera, złap darmowy plik eksportu z „przykładów użycia” Slider Revolution lub zaimportuj przykładowe suwaki dołączone do motywu.

Zaimportuj suwak próbki

Slider Revolution Przykładowe suwaki

Jeśli zdecydujesz się zaimportować przykładowy suwak z Slider Revolution przykłady użycia najpierw pobierz plik suwaka z ich strony, a następnie przejdź z powrotem do WordPressa kliknij na Suwak importu opcja. Stąd wyszukaj przykładowy plik, który pobrałeś i kliknij Przekazać plik. Powinno to dodać przykładowy suwak i wszystkie jego ustawienia, aby można było użyć go jako podstawy nowego suwaka.

Utwórz nowy suwak

Jeśli tworzysz suwak od zera, kliknij przycisk Nowy suwak opcja. Teraz zacznij od góry

Slider Revolution Content Source

Wybierz źródło treści: wybierz sposób dodawania zawartości do suwaka. Do wyboru masz 11 źródeł treści, ale w większości chcesz wybrać domyślna opcja.

Slider Revolution Tytuł i skrót

Dodaj tytuł suwaka i krótki kod: Wybierz nazwę suwaka, która pomoże Ci zapamiętać, co zawiera lub na jakiej stronie go używasz. W tym miejscu znajdziesz także łatwy skrót do wstawiania suwaka do postów i stron.

Suwak Typ rewolucji

Wybierz typ suwaka: Wybierz typ suwaka i wybierz ustawienie wstępne, aby załadować ustawienia wstępne zawarte we wtyczce.

Układ suwaka rewolucji

Wybierz układ slajdu: Wybierz układ suwaka i siatkę (w pikselach). Możesz ustawić niestandardowe rozmiary siatki w zależności od wielkości ekranu, ale pełny ekran wypełni cały ekran przeglądarki. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, musisz dodać szerokość i wysokość siatki, które określą rozmiar kontenera warstwy.

Następnie przewiń z powrotem do góry ekranu, aby rozpocząć edycję ustawień ogólnych suwaka.

Ustawienia suwaka

Po prawej stronie zobaczysz kilka opcji suwaka.

Ustawienia główne: Ustaw opcje pokazu slajdów, ustaw domyślny czas trwania slajdu (czas wyświetlania slajdu), edytuj domyślne przejścia / animacje i tła, włącz pasek postępu (i edytuj pozycję i styl), edytuj ustawienia pierwszego slajdu, włącz następny slajd na ostrości i wyłącz rozmycie.

Układ i grafika: Edytuj cienie, nakładki, tło głównego suwaka, włącz moduł ładujący, wyłącz suwak na telefonie komórkowym (lub w określonych szerokościach) i wybierz pozycję suwaka na stronie.

Nawigacja: Dostosuj opcje i ustawienia strzałek bocznych, wypunktowań, kart i miniatur. Włącz także nawigację dotykową, przeciąganie, nawigację za pomocą klawiatury i przewijanie myszy.

Paralaksa i 3D: Włącz obsługę paralaksy i / lub 3D oraz edytuj czułość myszy i poziomy głębokości paralaksy.

Wydajność i SEO: Włącz leniwe ładowanie i monitoruj wydajność suwaka.

Rozwiązywanie problemów: Włącz rezerwy i rozwiąż wszelkie problemy z suwakiem.

Czcionki Google: Załaduj niestandardowe rodziny czcionek Google specjalnie dla suwaka (dodaj dowolne czcionki lub dodaj warstwy tekstowe pasujące do reszty witryny do slajdów).

Importuj / eksportuj / zamień: Zaimportuj niestandardowe szablony, wyeksportuj bieżący suwak, aby użyć go ponownie w innej witrynie i użyj opcji, aby zastąpić adresy URL w suwaku.

Funkcje API: Edytuj metody i zdarzenia interfejsu API (zalecamy zignorowanie tej karty, chyba że jesteś zaawansowanym programistą).

Quick Revolution Szybkie linki

Po zakończeniu wyboru kliknij zielony plik u góry ekranu, aby zapisać zmiany. Następnie kliknij przycisk niebieski ołówek aby rozpocząć edycję slajdów!

Dodaj lub edytuj slajdy

Dodaj lub edytuj Slajdy Rewolucyjne slajdy

Teraz możesz zacząć dodawać slajdy. Istnieją dwie lub trzy opcje slajdów w zależności od tego, czy zaczynasz od zera, czy używasz przykładowego suwaka: Warstwy statyczne / globalne, wszelkie już utworzone slajdy i Dodaj slajd.

Warstwy statyczne / globalne będą widoczne jako nakładka na wszystkie utworzone slajdy. Jest to świetny sposób na dodanie logo lub znaku wodnego, dołączenie przycisku „Kup teraz” dla swojego produktu lub nawet link do subskrypcji biuletynu.

Wybierz wyjście ze zjeżdżalni aby wprowadzić zmiany do slajdu, który wcześniej utworzyłeś lub zaimportowałeś jako część przykładowego suwaka. Jest to jeden z najprostszych sposobów na rozpoczęcie korzystania z Slider Revolution, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z wtyczki, ponieważ ich przykładowe suwaki pokazują, jak prawidłowo używać różnych funkcji wtyczki, aby tworzyć imponujące suwaki.

Kliknij Dodaj slajd aby rozpocząć tworzenie slajdu od podstaw.

Suwak Rewolucja: Ustaw tło slajdu

Najpierw użyj Główne tło opcje wyboru tła slajdu: obraz, zewnętrzny adres URL, przezroczysty (uwaga – jeśli ustawisz główne tło suwaka w ogólnych ustawieniach suwaka, będzie ono widoczne), jednolity kolor lub wideo. Następnie skorzystaj z opcji ustawień źródła multimediów, filtrów, poziomu paralaksy (%) i Kena Burnsa (animowany efekt panoramowania i powiększania), jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować slajd.

Suwak Rewolucja: Ustaw Ustawienia ogólne slajdu

Następnie przejdź do Ustawienia główne. W tym miejscu możesz ustawić opóźnienie slajdu, jeśli nie chcesz, aby suwak animował się zaraz po załadowaniu, edytuj opcje zapętlania slajdu lub dodaj datę ważności (świetne, jeśli utworzysz suwak na wakacje lub promocję). Kolejną przydatną funkcją na tej karcie jest możliwość ustawienia Stan slajdu do niepublikowane – w ten sposób możesz kontynuować edycję slajdu i wyświetlić jego podgląd na zapleczu swojej witryny bez nowego slajdu widocznego dla odwiedzających witrynę.

Jeśli używasz nawigacji miniatur w suwaku, Miniaturka Zakładka oferuje opcje wyboru niestandardowego obrazu slajdu i wymiarów. Ale jeśli zdecydujesz się nie używać tego stylu nawigacji, możesz pominąć tę kartę.

Slider Revolution: Ustaw animację slajdów

Po wykonaniu tego możesz przejść do Animacja slajdów kartę, aby dostosować animację przejścia suwaka. Do wyboru jest ponad 80 animacji oraz opcje rotacji, czasu trwania i łagodzenia.

Suwak rewolucji oferuje również opcje dla Link i SEO ustawienia, Informacje o slajdzie (parametry niestandardowe i opis) oraz Zastąp nawigację aby dodać niestandardowe strzałki nawigacyjne, punktory lub miniatury specjalnie do slajdu.

Teraz jest świetny czas, aby na to kliknąć zielony plik ikona u góry ekranu, aby zapisać ustawienia przed dodaniem warstw i stylów do slajdu.

Dodaj warstwy slajdów

Slider Revolution: Dodaj warstwy suwaka

Podczas dodawania lub edytowania slajdów Slider Revolution zawiera wiele opcji, które wciąż pojawiają się. Możesz wybierać spośród 8 różnych Dodaj warstwę opcje:

  • Tekst / HTML warstwy są idealne do dodawania nagłówków, opisów, a nawet linków. Dodaj to, co chcesz powiedzieć na slajdzie.
  • Obrazy świetnie nadają się do wstawiania logo, dodawania głębi do slajdów paralaksy, wstawiania przed / po zestawach i innych.
  • Audio i Wideo warstwy są dość proste. Wybierz multimedia, które chcesz wstawić, i wybierz plik ze swojej biblioteki multimediów lub wstaw link (YouTube, SoundCloud itp.). Następnie dodaj ustawienia, aby włączyć zapętlenie, automatyczne odtwarzanie, następny slajd na końcu, głośność podstawową, początek / koniec segmentu i wstępne ładowanie. Jest to prosty sposób na dodanie prawdziwych referencji do suwaka, filmu wprowadzającego lub samouczka.
  • Przycisk opcje warstw obejmują 21 kombinacji rozmiaru i promienia obramowania, dla których można edytować kolor, tło, kolor obramowania, ikonę, czcionkę, stan najechania kursorem i tekst. Ponadto istnieje wiele pomocnych ustawień wstępnych dla linków społecznościowych animowanych ikon przewijania myszy, menu hamburgera, a nawet odtwarzania / pauzy.
  • Kształty może być używany do dodawania efektów (takich jak pulsowanie lub promieniowanie kolorem za przyciskiem), do definiowania części warstwy tekstowej (użyj kształtu, aby podświetlić tylko jedno słowo lub frazę) lub do dodania zainteresowania wizualnego. Wybierz tło, kolor / rozmiar obramowania, promień obramowania kształtu (0 dla kwadratu, 100 dla okręgu), rozmiar kształtu w pikselach i wypełnienie.
  • Obiekt warstw można użyć do wstawienia png, jpg, svg lub ikony z biblioteki darmowych zasobów ThemePunch.
  • Import aby skopiować warstwę lub slajd z innego suwaka w bibliotece. Szybki i prosty!

Kliknij niebieski przycisk „Dodaj warstwę”, aby rozpocząć, a następnie użyj opcji, aby naprawdę dostosować lub nałożyć warstwę.

Opcje warstw

Jeśli spojrzysz na północ od głównej sekcji podglądu suwaka, powinieneś zobaczyć biały pasek z mnóstwem opcji, których możesz użyć do edycji i dostosowywania warstw podczas ich dodawania.

Styl warstwy suwaka rewolucji

Użyj Styl opcje edycji czcionek, kolorów i lokalizacji warstw. Obejmuje to wszystko od niestandardowej czcionki Google, rozmiaru czcionki, wysokości linii, koloru tekstu, tła warstwy, wypełnienia / marginesu, perspektywy, najechania kursorem, przełączania i innych.

Slider Revolution Layer Animation

The Animacja karta jest taka, jak można się spodziewać – zawiera opcję dodawania i dostosowywania animacji wejścia i wyjścia dla warstwy. Wybierz wstępnie ustawiony szablon animacji, dodaj łagodzenie i edytuj czas trwania animacji.

Slider Revolution Layer Loop

Pętla ustawienia są proste: pozostaw wyłączone, aby warstwa po prostu załadowała się z animacją, którą już wybrałeś, lub włącz zapętlanie, wybierając typ. Wybieraj spośród wahadła, obracania, sideloop, pulsu i fali, aby nadać swojej warstwie stałą, zapętloną animację.

Suwak Widoczność warstwy rewolucji

Ustawienia mobilne znajdują się w obszarze Widoczność. W tym miejscu możesz określić, czy warstwa powinna być widoczna na określonych urządzeniach, ukryta pod określoną szerokością, czy wyświetlana tylko po najechaniu myszą.

Suwak Zachowanie warstwy rewolucyjnej

Zachowanie zawiera kilka przydatnych przełączników umożliwiających dostosowanie ustawień warstw. Pierwszym z nich jest ustawienie umożliwiające automatyczną odpowiedź warstwy i responsywność elementu potomnego. Domyślnie warstwy slajdów zmniejszają się wraz ze zmniejszaniem się okna przeglądarki, wyłącz te ustawienia, aby zachować rozmiar warstw. Możesz także edytować wyrównanie warstwy i czułe przesunięcie z tego miejsca.

Akcje suwaka Revolution Layer

Użyj działania kartę, aby dodać niestandardowe ustawienia warstwy po kliknięciu, wprowadzeniu myszy lub opuszczeniu myszy. Działania obejmują przewijanie, przełączanie, odtwarzanie multimediów, pauzę, przejście do trybu pełnoekranowego, wyciszanie i inne.

Atrybuty warstwy suwaka rewolucji

Dla zaawansowanych użytkowników lub programistów, Atrybuty Sekcja może być używana do dodawania własnego identyfikatora, klas i opakowań do kierowania niestandardowym kodem.

Slider Revolution Layer Parallax / 3D

I na koniec Paralaksa / 3D oferuje rozwijany selektor do wyboru „poziomu” efektu paralaksy, który chcesz dodać do warstwy. Im wyższy procent, tym bardziej twoja warstwa się poruszy.

Czasy klatek warstwy

Idąc dalej, pod podglądem suwaka powinieneś zobaczyć harmonogram. Stąd możesz edytować opóźnienie animacji warstw na slajdzie. Możesz także zobaczyć wizualny harmonogram pokazujący synchronizację warstw w porównaniu z całkowitą długością slajdu. Zablokowana sekcja to czas animacji warstwy, a jaśniejszy pasek oznacza cały czas, przez jaki warstwa będzie widoczna.

Slider Revolution Layer Layer

Aby edytować całkowity czas trwania slajdu, po prostu kliknij i przeciągnij niebieski znacznik w prawym górnym rogu tabeli.

Po dodaniu wielu warstw możesz także użyć tej sekcji do reorganizacji warstw, edytując numer pozycji, czas wejścia lub przeciągając i upuszczając warstwy w kolejności. Ponadto możesz użyć tej sekcji, aby odtworzyć slajd i wyświetlić podgląd synchronizacji podczas wprowadzania zmian.

Zapisz swój slajd

Najważniejszym krokiem jest zapisanie slajdu! Pamiętaj, aby zapisać lub zaktualizować slajd po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian. Jeśli opuścisz slajd (nawet jeśli jest to inny slajd), możesz stracić całą swoją ciężką pracę. Więc pamiętaj, aby zapisać, zapisać, zapisać!

Po zapisaniu możesz przejść i pracować na innych slajdach lub suwakach.

Korzystanie z suwaka

Aby dodać swój fantastyczny suwak do dowolnego postu lub strony, skorzystaj z wcześniej utworzonego skrótu Slider Revolution. Ten krótki kod można znaleźć, klikając pozycję Slider Revolution na pulpicie nawigacyjnym. Krótki kod powinien wyglądać [rev_slider alias] na podstawie aliasu, który podałeś suwak podczas jego tworzenia.

Po prostu wklej krótki kod do swojego postu lub treści strony. Lub jeśli Twój motyw obsługuje dodatkowe lokalizacje suwaków, możesz również dodać tam krótki kod. Niektóre motywy WordPress zawierają nawet specjalne moduły dla suwaka. Na przykład Total Multipurpose WordPress Theme zawiera Slider Revolution, a dzięki wbudowanemu narzędziu do tworzenia stron możesz dodawać suwaki do dowolnego postu lub strony, po prostu wstawiając moduł Slider Revolution. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać moduł, wybrać suwak z menu rozwijanego (wyświetli listę wszystkich utworzonych już suwaków), wstawić, a następnie przeciągnąć i upuścić suwak na swoim miejscu. Łatwo w prawo?

Podsumowanie

Uważamy, że Slider Revolution jest jedną z najłatwiejszych w użyciu wtyczek premium, zwłaszcza że oferują wiele bezpłatnych szablonów (i jeszcze więcej szablonów premium, jeśli kupisz własną licencję na wtyczkę), łatwy w użyciu edytor wizualny i mnóstwo wbudowanych funkcji, dzięki czemu nie musisz znać CSS, aby stylizować slajdy (przyciski, czcionki, kolory i inne są już dostępne!). Otrzymuje solidne 5 gwiazdek, a naszym zdaniem trudno będzie znaleźć lepszą wtyczkę z suwakiem.

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci przejść przez proces rozpoczęcia, ale aby dowiedzieć się więcej (lub pobrać własną kopię), odwiedź główną stronę ThemePunch Revolution. Pokazują świetne przykłady swojego suwaka, a także link do pokazów na żywo, na których można zobaczyć, co potrafi Slider Revolution.

Więcej informacji o Slider Revolution

Ale chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Daj nam znać, co myślisz o Slider Revolution w komentarzach poniżej, lub zadaj nam wszelkie pytania. Chętnie Ci pomożemy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me