Recenzja Youzer: bogaty w funkcje dodatek BuddyPress dla WordPress

Jeśli Twoja witryna WordPress ma aspekt społecznościowy lub ma wielu użytkowników, ta recenzja Youzer zapozna Cię z przydatną wtyczką, która może pomóc ulepszyć twoją witrynę.


Zbudowany w celu rozszerzenia wtyczek BuddyPress i bbPress, a także podstawowej funkcjonalności WordPress, Youzer to potężny zestaw narzędzi, który dodaje szablony i inne funkcje do Twojej witryny. Ta recenzja bardziej szczegółowo omówi najlepsze funkcje Youzera. Najważniejsze cechy tej wtyczki obejmują wiele narzędzi komunikacji i sieci, funkcje członkostwa i katalogów oraz wiele szablonów i opcji dostosowywania.

Kup Youzer dla WordPress Wyświetl wszystkie wersje demo i funkcje

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego uważamy, że Youzer jest jedną z najlepszych dostępnych wtyczek BuddyPress i co ta wtyczka może zrobić dla Twojej witryny społecznościowej, przeczytaj naszą pełną recenzję Youzer.

Co to jest Youzer?

Strona profilu użytkownika

Youzer to komercyjna wtyczka WordPress, która została zbudowana w celu ulepszenia wtyczki BuddyPress. Dlatego jeśli tworzysz witrynę społecznościową za pomocą BuddyPress lub już ją prowadzisz, Youzer jest skierowany w twoją stronę.

Gdy BuddyPress będzie aktywny w Twojej witrynie, możesz zainstalować Youzer i zacząć dodawać wybrane szablony do swojej witryny. Te szablony obejmują strony logowania i rejestracji użytkownika, strony profilu użytkownika oraz ściany społecznościowe i globalne kanały informacyjne, aby wymienić tylko kilka. Jak pokaże ta recenzja Youzera, wszystkie te szablony i inne funkcje tej wtyczki można mocno dostosować za pomocą interfejsu wizualnego panelu sterowania.

W tej części recenzji Youzer znajdziesz teraz najlepsze i najbardziej przydatne funkcje tej wtyczki, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to odpowiednie narzędzie do aktualizacji strony społecznościowej WordPress BuddyPress.

Opcje integracji Youzer

Youzer współpracuje z WordPress, a oprócz aktualizacji funkcji profilu użytkownika tej platformy wydawniczej, Youzer integruje się również z innymi wtyczkami i usługami. Przede wszystkim Youzer został zbudowany w celu zwiększenia i uaktualnienia funkcjonalności wtyczek BuddyPress i bbPress. Na tym jednak nie kończą się opcje integracji. Na przykład możesz użyć wtyczki Youzer, aby zintegrować swoją witrynę z usługą e-mail marketingu MailChimp i rozwinąć listę w tym samym czasie, zapewniając bogate w funkcje interaktywne środowisko dla swoich odbiorców.

Funkcje społecznościowe Youzer

Kolejną atrakcją Youzer są funkcje społecznościowe. Integrując wtyczkę Youzer z BuddyPress, możesz użyć tej wtyczki, aby dodać naprawdę przydatne funkcje do swojej społeczności lub serwisu społecznościowego. Niektóre przykłady obejmują wysoce funkcjonalną ścianę społecznościową oraz funkcjonalność ułatwiającą przyjaźnie i połączenia między użytkownikami na stronie WordPress. Chociaż BuddyPress zapewnia niektóre z tych funkcji od razu po wyjęciu z pudełka, Youzer sprawia, że ​​ten aspekt witryny jest jeszcze lepszy.

Youzer Review Funkcja ściany społecznościowej

Możesz także włączyć inne podstawowe funkcje społecznościowe i społecznościowe w Youzer, w tym grupy, wiadomości, wzmianki i powiadomienia. Wszystko to pomaga ulepszyć witrynę WordPress i uczynić ją bardziej społeczną – jest to bardzo ważne, jeśli chcesz, aby Twoja społeczność się rozwijała.

Funkcje członkostwa Youzer

Youzer ma również wiele szablonów stron, które odwiedzający mogą zobaczyć, jeśli prowadzisz witrynę członkowską lub podobny projekt. Oprócz profesjonalnego wyglądu tych szablonów, przekonasz się również, że zawierają one przydatne funkcje, takie jak pola captcha i możliwość ograniczenia prób logowania, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny..

Podczas konfigurowania szablonów logowania i rejestracji w witrynie WordPress Youzer oferuje wiele opcji. Na przykład możesz łatwo włączyć logowanie społecznościowe. Dlatego użytkownicy mogą zarejestrować się za pomocą Facebooka, Twittera lub konta z innych obsługiwanych sieci.

Możesz także skorzystać z wyskakujących okienek i skonfigurować efekty ładowania Ajax, aby dostosować sposób, w jaki odwiedzający mogą uzyskać dostęp do formularzy logowania i rejestracji na Twojej stronie. Youzer ułatwia także wybranie pól, które mają być zawarte w dowolnych używanych formularzach, pomagając w przechwytywaniu wszystkich potrzebnych informacji od użytkowników.

Funkcje katalogu Youzer

Szablon katalogu członków BuddyPress

Niezależnie od tego, czy chcesz dodać katalog członków do swojej witryny WordPress, czy też chcesz ulepszyć obszary katalogu swojej witryny BuddyPress lub bbPress, Youzer ma kilka przydatnych funkcji w tym obszarze. W pakiecie wtyczek znajdziesz nie tylko szablony do wyświetlania członków, ale także katalog grup i globalny kanał informacyjny.

Funkcje profilu Youzer

Zawartość strony profilu użytkownika

Niezależnie od tego, czy korzystasz z BuddyPress, bbPress czy WordPress samodzielnie, Youzer może naprawdę pomóc w ulepszeniu profili użytkowników w Twojej witrynie. Wśród funkcji usprawniających ten aspekt witryny znajdziesz wybór różnych szablonów, wiele widżetów do wyświetlania profili użytkowników oraz opcję dodawania niestandardowych kart do swoich profili.

Łatwe opcje dostosowywania

Ponieważ ludzie używają BuddyPress na wiele różnych sposobów, bardzo ważne jest, aby dostosować wszystkie zainstalowane dodatki. Na szczęście pod tym względem Youzer nie zawodzi. Po aktywacji Youzera na stronie WordPress z włączoną funkcją BuddyPress, możesz uzyskać dostęp do panelu sterowania wtyczek, aby dostosować sposób działania.

Panel administracyjny Youzer

Panel sterowania

Opcje dostosowywania objęte panelem sterowania obejmują kolory używane przez wtyczkę, ustawienia układu i inne opcje właściwości wyświetlania. Możesz także wybrać style układu szablonów udostępnionych przez wtyczkę, w tym wygląd pól autora.

Panel sterowania

Funkcje profilu użytkownika

Oprócz ogólnych ustawień Youzer zapewnia również dobrą kontrolę nad funkcjami profilu użytkownika wtyczki. Dzięki temu możesz łatwo zdefiniować, w jaki sposób profile użytkowników są aktywowane i wyświetlane w witrynie WordPress. Niektóre przykładowe opcje i ustawienia obejmują możliwość ustawienia profili użytkowników jako prywatnych, umożliwiając użytkownikom usuwanie własnych kont oraz ustawianie domyślnego profilu i zdjęć na okładkę.

Opcje układu

Układy i widżety

Ponieważ Youzer jest wysoce konfigurowalną wtyczką WordPress i dodatkiem BuddyPress, wybór opcji układu pozwala łatwo wybierać spośród opcji układu, aby kontrolować wygląd profili i innych elementów w witrynie. Jeśli planujesz używać któregoś z widżetów Youzer w swojej witrynie, to i one można dostosować za pomocą panelu sterowania wtyczek. Na szczęście wszystkie różne widżety można dostosować niezależnie od siebie, aby zapewnić, że witryna działa i wygląda tak, jak chcesz.

Ustawienia logowania społecznościowego

Ustawienia członkostwa

Jeśli chcesz dać odwiedzającym możliwość samodzielnego zarejestrowania się w witrynie, ustawienia członkostwa pozwalają skonfigurować sposób działania tego aspektu witryny. Niektóre z tych funkcji, z których możesz skorzystać, obejmują opcjonalny login społecznościowy, możliwość włączenia pól formularza captcha antyspamowego oraz narzędzia ograniczające próbę logowania, które mogą pomóc zabezpieczyć witrynę.

Włączanie dodatków

Wreszcie, konfigurując Youzera w Panelu WordPress, masz możliwość włączenia niewielkiego wyboru dodatków premium. Te opcjonalne narzędzia mogą dodawać jeszcze więcej funkcji do Twojej witryny, w tym narzędzia do udostępniania społecznościowego, możliwość tworzenia nieograniczonej liczby niestandardowych typów członków oraz oferowanie większej liczby reakcji BuddyPress na użytkowników. Można również znaleźć szybkie linki do dokumentacji wtyczki w panelu sterowania Youzer.

Szczegóły cennika wtyczki Youzer

Jak wspomniano, Youzer to wysokiej jakości wtyczka WordPress, którą można kupić na rynku CodeCanyon. Obecna cena Youzera wynosi 49 USD. Obejmuje to dożywotni dostęp do aktualizacji wtyczek i sześć miesięcy wsparcia ze strony twórców wtyczek. Możesz przedłużyć ten okres wsparcia do 12 miesięcy w cenie 16,50 USD.

Biorąc pod uwagę dużą liczbę przydatnych funkcji we wtyczce Youzer, jest to uczciwa cena do zapłaty.

Podsumowanie przeglądu Youzer

Widżety profilu Youzer

Chociaż istnieje wiele świetnych dodatków do BuddyPress i bbPress, nie ma wielu, jeśli w ogóle, bardziej wydajnych i wyposażonych w funkcje niż Youzer.

Jeśli chcesz szybko dodać duży wybór wysokiej jakości szablonów do swojej witryny społeczności BuddyPress, Youzer jest trudny do pokonania. Po prostu prześlij plik wtyczki na swoją stronę WordPress, a następnie wybierz i wybierz funkcje, które chcesz włączyć przed skonfigurowaniem, jak będą działać w Twojej witrynie.

Jeśli chcesz stworzyć witrynę WordPress ukierunkowaną na społeczność, niezbędna jest wtyczka taka jak Youzer.

Kup Youzer dla WordPress Wyświetl wszystkie wersje demo i funkcje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me