Recenzja wtyczki Amelia: Łatwa rezerwacja terminu dla WordPress

Recenzja wtyczki Amelia: Łatwa rezerwacja terminu dla WordPress

Nie wszystkie wtyczki rezerwacyjne WordPress są wszystkim, czym są. Niektórym z nich brakuje funkcji potrzebnych do przeprowadzenia wydajnej operacji mianowania, podczas gdy innym wyglądają na stare i nieaktualne. Nie chcesz żadnego z nich, ale wygląda na to, że Wtyczka rezerwacyjna Amelia chce się upewnić, że wszyscy użytkownicy są zadowoleni zarówno z funkcjonalności, jak i stylu.


W tym przeglądzie wtyczek rezerwacyjnych Amelia omówimy jego najlepsze funkcje, dlaczego uważamy, że jest to jedna z najlepszych dostępnych wtyczek WordPress do rezerwacji spotkań i jak to jest wysoce konfigurowalny silnik rezerwacyjny dla wielu rodzajów firm.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AMELII

Co wyróżnia silnik rezerwacji Amelia?

Amelia jest uważana za wtyczkę rezerwacyjną na poziomie przedsiębiorstwa. W związku z tym cały Twój zespół może zalogować się do wyszukiwarki i zarządzać nadchodzącymi terminami. Jest to dość lekki system, ale wciąż otrzymujesz pełen zestaw narzędzi do zarządzania usługami, lokalizacjami, klientami i płatnościami.

Wszystko to odbywa się za pomocą pulpitu nawigacyjnego WordPress, w którym wszystkie ustawienia i narzędzia Amelia są skonsolidowane w jednym eleganckim interfejsie użytkownika.

Tak więc, gdybym miał argumentować dwie rzeczy, które wyróżniają silnik rezerwacyjny Amelia, powiedziałbym, że interfejsy backend i frontend. Mówiliśmy już trochę o backendu, ale ważne jest, aby zdać sobie sprawę, jak gładkie są rezerwacje przez wtyczkę.

Po pierwsze, wtyczkę rezerwacyjną Amelia można dostosować do różnych branż. na przykład konsultant prawny nie miałby problemu z utworzeniem potężnego modułu do pozyskiwania nowych klientów.

Oto kilka innych firm, o których wiadomo, że otrzymują wtyczkę Amelia:

 • Spa i salony
 • Siłownie i trenerzy osobiści
 • Centra napraw
 • Prywatne kliniki
 • Salony piękności
 • Psychologowie
 • Przemysł turystyczny
 • Każdy rodzaj lekarza
 • Wiele więcej

Recenzja wtyczki Amelia Booking: Dema

I to jest świetne w Amelii. Zaczynasz od pobrania szablonu i dodania pól wymaganych dla twojego systemu rezerwacji. Następnie możesz dostosować branding do bieżącego motywu, bez konieczności samodzielnego kodowania modułu. Jest to kreator rezerwacji krok po kroku, który prowadzi klientów przez proces umówienia się w celu jak najmniejszego zamieszania.

Najlepsze funkcje Amelii

Dzięki wtyczce rezerwacyjnej Amelia możesz dostosować silnik rezerwacyjny do własnej firmy i zintegrować system płatności dla swoich klientów, aby natychmiast wysłać ci pieniądze. Ponadto na zapleczu znajduje się wiele informacji, dzięki którym możesz sprawdzić, ile spotkań udało się zrealizować i co musisz zarządzać.

Czego jeszcze możesz oczekiwać od Amelii?

Wielu pracowników, godziny pracy i lokalizacje

Silnik Amelia jest dość elastyczny, jeśli chodzi o twoje godziny pracy i pracowników. Na przykład pozwala na rezerwacje z kilkoma pracownikami. Wtyczka ma opcje sprzedaży wielu usług lub podziału ich na kategorie.

Lubię też funkcje lokalizacji biznesowej, co oznacza, że ​​siłownia będzie w stanie zbierać spotkania w oparciu o lokalizację najbliższą klientowi.

Łatwy w zarządzaniu kalendarz

Kalendarz jest widoczny z przodu i na zapleczu. Użyj ustawień, aby zobaczyć i pokazać filtry na podstawie personelu, lokalizacji i usług. Ponadto Amelia zawiera wspólny widok kalendarza z opcjami ujawniania różnych widoków, takich jak miesięczne lub dzienne.

Wspólny kalendarz Amelii

Interfejs rezerwacji z narzędziami wyszukiwania

Amelia udostępnia pasek wyszukiwania, który stał się normą dla wielu stron z rezerwacjami. W ten sposób użytkownik może wpisać kilka słów kluczowych, które pasują do jego preferencji wyszukiwania. Następnie system rezerwacji decyduje, które wyniki są najbardziej odpowiednie dla klienta.

Recenzja wtyczki Amelia Booking: Interfejs rezerwacji z narzędziami wyszukiwania

Świetnym tego przykładem byłby osobisty trener na siłowni. Ta konkretna siłownia może zatrudniać dziesiątki trenerów, ale osobiście lubię tylko dwóch z nich dla mojego pułku treningowego. Dlatego powiedziałbym systemowi rezerwacji, że chcę, aby John był moim trenerem w określonym terminie.

Wtyczka rezerwacyjna Amelia dostarczyłaby wtedy wszystkie dostępne godziny dla Johna w tym dniu.

Katalog usług i kategorii

Usługi są często dzielone na specjalne kategorie. Na przykład na siłowni do jogi odbywają się różnego rodzaju zajęcia, z których niektóre nie są odpowiednie dla wszystkich klientów. Możesz więc mieć piękną galerię opartą na siatce, aby zaprezentować wszystkie te usługi. Działa to z krótkim kodem, dzięki czemu galerię można wstawić w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Recenzja wtyczki Amelia Booking: katalog usług i kategorii

Połącz to z kreatorem rezerwacji krok po kroku i paskiem wyszukiwania, a Amelia tworzy wspaniały interfejs użytkownika.

Ile to kosztuje?

The Wtyczka rezerwacyjna Amelia jest sprzedawana przez wtyczki TMS. Licencja na indywidualną witrynę (od maja 2019 r.) Wynosi 59 USD rocznie na jedną witrynę, co jest niesamowitą ceną za tak potężną wtyczkę na spotkania. Niniejsza licencja jest przeznaczona do użytku w jednej witrynie – niezależnie od tego, czy jest to Twoja witryna, czy klient. Zapewnia to dostęp do wszystkich niesamowitych, potężnych funkcji wtyczki do rezerwowania i obciążania użytkowników końcowych (z jednym wyjątkiem są ograniczone obszary witryny, np. Kiedy użytkownicy muszą najpierw zapłacić przed dostęp do formularza rezerwacji).

Jak widać, ceny są raczej rozsądne. Obejmuje to nawet cały rok obsługi klienta, dzięki czemu cena jest tego warta naszym zdaniem.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wtyczek CodeCanyon, nie ma wymogu rozszerzania wsparcia. Opłata 59 USD to jednorazowa płatność, która zapewnia wtyczce aktualizacje na całe życie.

Obsługa klienta od programistów Amelia

Recenzja wtyczki Amelia Booking: Wsparcie

Obsługę klienta Amelii zapewniają TMS-Plugins, znane z responsywnych i pomocnych odpowiedzi. Jest to niezbędne, gdy Twoja firma korzysta z mechanizmu rezerwacji, aby klienci przychodzili do twoich drzwi.

Jak wspomniano w sekcji cenowej, użytkownicy Amelii otrzymują wsparcie na sześć miesięcy z regularną licencją. Możesz przedłużyć to wsparcie do 12 miesięcy i kontynuować płacenie, jeśli chcesz jeszcze więcej.

Wtyczki TMS mają system biletowy na własnej stronie internetowej, dzięki czemu można bezpośrednio wchodzić w interakcje ze składem wsparcia. Z moich doświadczeń wynika, że ​​zespół pomocy technicznej bardzo szybko reaguje i ma wiedzę na temat tej konkretnej wtyczki.

Miło też widzieć, że komentarze są wypełnione odpowiedziami od twórców. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich twoich pytań przedsprzedażowych. Ogólnie wydaje się, że nie powinieneś mieć problemu z skontaktowaniem się z obsługą klienta, jeśli płacisz za Amelię.

Kto powinien rozważyć wtyczkę rezerwacji / spotkania Amelia?

Argumentowałbym, że jeśli potrzebujesz mechanizmu rezerwacji lub spotkań dla swojej firmy, rozważ Amelię jako jedną z najlepszych opcji. Zainstalowanie bezpłatnej wtyczki i próba prowadzenia wokół niej całej firmy jest ryzykowne. Nie ma gwarancji jakości wsparcia, a kto wie, czy wtyczka będzie dostępna za dwa lata?

Dzięki Amelii otrzymujesz doskonały zespół wsparcia, silnik rezerwacji z wieloma funkcjami oraz opcje dostosowywania, których potrzebujesz, aby dopasować narzędzie rezerwacji do bieżącej strony internetowej.

Ponadto wtyczka współpracuje z wieloma firmami i branżami, takimi jak lekarze, siłownie i salony. Wypróbuj Amelię i sprawdź wersje demo przed dokonaniem zakupu.

Dowiedz się więcej o Amelii

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej recenzji wtyczki rezerwacyjnej Amelia, daj nam znać w komentarzach poniżej. Lub jeśli korzystałeś z wtyczki i chcesz się nią podzielić, chcielibyśmy wiedzieć, co myślisz o tej potężnej wtyczce rezerwacyjnej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map