Chociaż uwielbiam Internet i mogłem stworzyć własną stronę internetową lub dwie, nie mogę zaprojektować strony internetowej tak, aby wyglądała tak, jak powinna. Moje umiejętności kodowania nie odpowiadają mojej wyobraźni. Brzmi znajomo? Potem wprowadzono narzędzia do tworzenia stron i odetchnąłem z ulgą!


Wiele razy rozmawialiśmy o wtyczkach WordPress do tworzenia stron, ponieważ dostępnych jest tak wiele świetnych opcji. Cóż, Designmodo niedawno wydało własny program do tworzenia stron, abyśmy mogli dodać do tej listy – Qards. Oto mały smak Qards, który możesz dla Ciebie zrobić.

Qards: Pablo Demo

Do czego można używać Qards ?

Qards to świetna wtyczka WordPress, dzięki której możesz budować niesamowite strony internetowe, a może nawet stronę internetową, strona po stronie. Za pomocą tego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron można tworzyć piękne, eleganckie i responsywne strony internetowe bez żadnych ograniczeń.

Używanie Qards jest bardzo podobne do gry w klocki Lego przy użyciu stosu kart. Pasujesz je do siebie i dopasowujesz. Wtyczka czyni ten proces przyjemnym i niezwykle łatwym.

Strony, które tworzysz, nie mają cech charakterystycznych dla twojego motywu ani innych stron, zaczynasz od pustego ekranu i kontynuujesz od tego momentu. Za pomocą Qards możesz edytować każdy najmniejszy szczegół na nowo utworzonej stronie internetowej, wszystko bez dotykania linii kodu.

Qards: Prezentacje

Oznacza to, że możesz stworzyć praktycznie dowolną stronę internetową dostosowaną do dowolnego celu, mógłbym stworzyć stronę zakupów lub stronę dla osobistego bloga z minimalnym projektem lub stronę docelową z układem w stylu siatki dla witryny fotograficznej. Qards jest reklamowany jako wtyczka, która działa z dowolnym motywem WordPress i najprawdopodobniej powinna to zrobić. Więc bez względu na to, jaki rodzaj strony lub motywu uruchamiasz, ta wtyczka powinna się przydać, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować zbudować niesamowitą stronę internetową.

A jeśli jesteś ekspertem od projektowania i znasz się na innych, możesz również dodać swój kod. Ale przejdziemy do tego później.

Korzystanie z Qards

Qards: Dodaj nową stronę

Proste okno dodawania nowej strony jest dostępne na pulpicie nawigacyjnym Qards WordPress, magia zaczyna się tutaj. Możesz tutaj dodawać i zapisywać dowolną liczbę stron. Po utworzeniu nowej strony zostanie wyświetlony ten ekran.

I masz wiele dostępnych opcji, a mianowicie:

  • Pokrywa
  • Wizerunek
  • Tekst
  • Funkcja
  • Krata
  • Menu
  • Stopka
  • Subskrybuj

Qards: Dodawanie kart

Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z kreatora przeciągnij i upuść, z łatwością skorzysta z tej wtyczki.

Po utworzeniu nowej strony możesz dodać karty lub bloki treści, które mogą być dowolnymi z 8 wyżej wymienionych elementów. Po dodaniu pojedynczego bloku pasek boczny znika i możesz zobaczyć stronę internetową bez żadnych zakłóceń. Teraz jeszcze raz możesz kliknąć ikonę plusa na dole ekranu i dodać kolejne bloki treści. Pojawiają się one jeden po drugim. Cały proces jest bardzo płynny i płynny.

Teraz dodałem trzy losowe bloki treści, oto jak to wygląda.

Qards: Bloki treści

Dostrajanie własnych bloków

Za pomocą Qards możesz dodawać nowe obrazy, filmy, zmieniać pozycję tekstu na stronie, wybierać między pokazywaniem / nie pokazywaniem nagłówka, bohatera i przycisków. Kolory można modyfikować, a bloki treści można przesuwać w górę iw dół na różnych poziomach. Za pomocą tego interfejsu można powielić blok zawartości, a także dostosować CSS. Możesz także dodać do swojego tła filmy pełnoekranowe z YouTube. Poniższy zrzut ekranu stanowi przykład tego, jakie zmiany można wprowadzić do bloków treści po ich dodaniu.

Qards: Edycja bloków

Blok zawartości siatki jest zawsze przydatny dla każdej witryny internetowej, która wymaga wyświetlenia portfolio. Przykładem może być makler giełdowy wykazujący portfel swoich najlepszych transakcji. Opcje siatki umożliwiają łatwe dodawanie nowych kafelków, decydowanie, które elementy każdego kafelka są wyświetlane, wybieranie układów, używanie bezszwowej siatki, a także liczba kolumn w siatce.

Wszelkie zmiany formatowania, takie jak czcionka lub kolor tekstu w jednym kafelku, są replikowane we wszystkich kafelkach siatki dzięki uprzejmości Items Style Sync.

Qards: Synchronizacja stylu siatki

Cecha to element, który można wykorzystać do zwrócenia uwagi na dowolny konkretny aspekt strony internetowej. Możesz go użyć, aby Twoja najlepiej sprzedająca się książka lub produkt znalazł się w centrum uwagi. Położenie i rozmiar obrazu można zmienić, a kolory tła zmodyfikować.

Qards: Element funkcji

Obrazy dodane do bloków treści można łatwo modyfikować i można wykonać wiele edycji. Położenie obrazu, kolory, osadzone łącza i wypełnienie można edytować za pomocą Qards.

Qards: obrazy

Wbudowany edytor tekstu ułatwia wszelkie prace związane z dostosowywaniem i formatowaniem tekstu. Możesz ustawić znaczniki nagłówka, pogrubić, pochylić, dodać linki i zmienić czcionkę tak łatwo, jak w przypadku dokumentu Word. Oznacza to, że będziesz wiedział, jak wygląda Twoja witryna, kiedy i kiedy wpisujesz nowy tekst lub modyfikujesz stary.

Qards: edycja bezpośrednia

Podobnie dodajesz menu, stopkę, nagłówek i pasek subskrypcji z blokami treści domyślnie dostępnymi w Qards. Możesz stworzyć lepkie menu, jeśli pasuje do strony, którą zamierzasz utworzyć. Wszystko odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszy, a część edycyjna jest bardzo intuicyjna, jak w przypadku poprzednich bloków treści.

Qards: przykładowa strona docelowa

Wszystkie bloki treści można usunąć, przetasować w górę i w dół strony oraz zduplikować. Możesz także zmodyfikować CSS, jeśli masz pewność, że Twoja strona będzie wyglądać jeszcze lepiej dzięki osobistemu akcentowi.

Edytuj HTML i CSS

Dla ekspertów WordPress i ciekawskich, którzy naprawdę chcieliby w pełni wykorzystać tę wtyczkę i mają trochę umiejętności projektowania, możesz majstrować przy kodzie i uzyskać wygląd strony dokładnie tak, jak potrzebujesz. Możesz uzyskać dostęp do niestandardowej opcji CSS i zmienić CSS i HTML dla wszystkich bloków treści według własnych upodobań. Następnie możesz zaktualizować podgląd i zachować zmiany, czy nie.

Qards: HTML i CSS

Ponadto można uzyskać dostęp do ustawień wyglądu z pulpitu administratora WordPress i modyfikować elementy CSS stron internetowych, a także globalne ustawienia CSS układów stron..

Qards: Ustawienia

Jeśli używasz CSS Hero, działa bardzo dobrze w parze z Qards. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

Wątpliwe ?

Obejrzyj ten film, a zobaczysz, jak łatwa w użyciu jest ta wtyczka.

Qards And WooCommerce

Chociaż teoretycznie możesz tworzyć dużą liczbę stron dla swojej witryny za pomocą Qards, ta wtyczka najlepiej służy, gdy używasz jej do tworzenia jednej lub kilku stron jako części całej witryny. Na przykład strona z jedną stroną lub strona z najlepiej sprzedającymi się produktami lub strona z portfolio itp. Oto, w jaki sposób możesz wykorzystać moc Qards w WooCommerce i sprzedawać lepiej. Ten film pokazuje, jak łatwo można wykorzystać Qards do lepszej sprzedaży!

Dlaczego lubię Qards?

Mogę stworzyć niesamowitą stronę od zera bez konieczności dotykania linii kodu. Łatwy dostęp i modyfikacja CSS. Wtyczka jest prosta i intuicyjna w użyciu, nawet początkujący WordPress nie powinien mieć trudności z używaniem tej wtyczki.

Qards można wykorzystać do stworzenia doskonałych stron internetowych z jedną stroną i mogę zapisać każdą z nich. Za każdym razem, gdy zmieniasz zdanie, elementy na stronach można modyfikować i wykorzystywać do zupełnie nowych celów, a zmiana kolejności bloków treści jest przydatna.

To narzędzie do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść jest idealne do tworzenia określonych stron dla dowolnej witryny. Możesz go użyć do prezentacji swojego produktu i pozyskania klientów lub inwestorów, wyświetlając swoje portfolio prac. Konstruktor staje się szczególnie przydatny, gdy trzeba tworzyć określone strony internetowe do bardzo konkretnych celów.

Qards: Różne opcje

Mnóstwo opcji do wykorzystania i dostosowania moich stron internetowych, z których wszystkie nie są skomplikowane w użyciu. Po zrozumieniu tego, korzystanie z wtyczki jest naturalne.

Wbudowany edytor tekstowy ponownie bardzo przydatny w przewidywaniu wyglądu strony internetowej podczas i po modyfikacji tekstu. To samo dotyczy edycji kodu, mogę wyświetlić podgląd i wybrać, aby zachować lub pozbyć się zmian, nie muszę się martwić robieniem bałaganu.

Oszczędza mi to dużo czasu i wysiłku, które w innym przypadku musiałbym wkładać w tworzenie stron internetowych za każdym razem, gdy mam projekt wymagający specjalnej strony internetowej. Qards może zaoszczędzić godziny projektanta lub programisty i godziny pracy, które można produktywnie stworzyć, tworząc coś innego.

Znalazłem jedną wadę, byłoby miło, gdybym mógł dodać obrazy z bieżących mediów, mojej galerii WordPress.

Ceny Qards

Qards jest wyceniany za jednorazową opłatą w wysokości 99 USD, a będziesz mógł go używać z jedną witryną. Za 199 USD możesz go użyć na 5 witryn. Biorąc pod uwagę czas, jaki możesz zaoszczędzić dzięki Qards, prawdopodobnie jest to warte swojej ceny.

Qards: wycena

Wniosek

Qards to niesamowita, intuicyjna wtyczka do przeciągania, upuszczania i budowania pięknych stron internetowych. W każdym razie, jeśli nie jesteś zadowolony z Qards, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy, Design Modo zapewnia bardzo hojny okres gwarancji zwrotu pieniędzy wynoszący 20 dni.

Uzyskaj Qards For WordPress

Więc – czy ktoś z was próbował Qards? Jakie były twoje przemyślenia na temat wtyczki? Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me